Competició | TEMPORADA 2019-2020

juvenil segona divisio | grup 4

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
MONELLS, A.E.,A 14 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
PALAFRUGELL, C.F.,A 22 GEiEG,B
GLOBAL-PALAMOS C.F.,A
R
Descansa
PALS, AT,A 40 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A 42 FARNERS, C.E.,C
BISBALENC, AT.,A 04 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
ARO, C.E.,A - LLORET, C.F.,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C 21 BASE L'EMPORDANET,CF.,A
Jornada 2 13-10-2019
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 14 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C
GEiEG,B 42 MONELLS, A.E.,A
Descansa
R
PALAFRUGELL, C.F.,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - GLOBAL-PALAMOS C.F.,A
FARNERS, C.E.,C 31 PALS, AT,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B 32 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
LLORET, C.F.,B 30 BISBALENC, AT.,A
BASE L'EMPORDANET,CF.,A 22 ARO, C.E.,A
Jornada 3 20-10-2019
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 13 GEiEG,B
MONELLS, A.E.,A
R
Descansa
PALAFRUGELL, C.F.,A 61 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
GLOBAL-PALAMOS C.F.,A - FARNERS, C.E.,C
PALS, AT,A 43 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A 30 LLORET, C.F.,B
BISBALENC, AT.,A 12 BASE L'EMPORDANET,CF.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C 12 ARO, C.E.,A
Jornada 4 27-10-2019
GEiEG,B 010 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C
Descansa
R
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A 22 MONELLS, A.E.,A
FARNERS, C.E.,C 20 PALAFRUGELL, C.F.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B 110 GLOBAL-PALAMOS C.F.,A
LLORET, C.F.,B 17 PALS, AT,A
BASE L'EMPORDANET,CF.,A 42 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
ARO, C.E.,A 60 BISBALENC, AT.,A
Jornada 5 03-11-2019
GEiEG,B
R
Descansa
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 31 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
MONELLS, A.E.,A 12 FARNERS, C.E.,C
PALAFRUGELL, C.F.,A 17 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
GLOBAL-PALAMOS C.F.,A 36 LLORET, C.F.,B
PALS, AT,A 20 BASE L'EMPORDANET,CF.,A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A 12 ARO, C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C 11 BISBALENC, AT.,A
Jornada 6 10-11-2019
Descansa
R
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A 24 GEiEG,B
FARNERS, C.E.,C 32 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B 42 MONELLS, A.E.,A
LLORET, C.F.,B 31 PALAFRUGELL, C.F.,A
BASE L'EMPORDANET,CF.,A 80 GLOBAL-PALAMOS C.F.,A
ARO, C.E.,A 41 PALS, AT,A
BISBALENC, AT.,A 01 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
Jornada 7 17-11-2019
Descansa
R
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
GEiEG,B - FARNERS, C.E.,C
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
MONELLS, A.E.,A - LLORET, C.F.,B
PALAFRUGELL, C.F.,A - BASE L'EMPORDANET,CF.,A
GLOBAL-PALAMOS C.F.,A - ARO, C.E.,A
PALS, AT,A - BISBALENC, AT.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
Jornada 8 24-11-2019
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C
FARNERS, C.E.,C
R
Descansa
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - GEiEG,B
LLORET, C.F.,B - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
BASE L'EMPORDANET,CF.,A - MONELLS, A.E.,A
ARO, C.E.,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
BISBALENC, AT.,A - GLOBAL-PALAMOS C.F.,A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - PALS, AT,A
Jornada 9 01-12-2019
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - FARNERS, C.E.,C
Descansa
R
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
GEiEG,B - LLORET, C.F.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - BASE L'EMPORDANET,CF.,A
MONELLS, A.E.,A - ARO, C.E.,A
PALAFRUGELL, C.F.,A - BISBALENC, AT.,A
GLOBAL-PALAMOS C.F.,A - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C - PALS, AT,A
Jornada 10 15-12-2019
FARNERS, C.E.,C - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
LLORET, C.F.,B
R
Descansa
BASE L'EMPORDANET,CF.,A - GEiEG,B
ARO, C.E.,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
BISBALENC, AT.,A - MONELLS, A.E.,A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
PALS, AT,A - GLOBAL-PALAMOS C.F.,A
Jornada 11 22-12-2019
FARNERS, C.E.,C - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - LLORET, C.F.,B
Descansa
R
BASE L'EMPORDANET,CF.,A
GEiEG,B - ARO, C.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - BISBALENC, AT.,A
MONELLS, A.E.,A - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
PALAFRUGELL, C.F.,A - PALS, AT,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C - GLOBAL-PALAMOS C.F.,A
Jornada 12 12-01-2020
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C
LLORET, C.F.,B - FARNERS, C.E.,C
BASE L'EMPORDANET,CF.,A - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
ARO, C.E.,A
R
Descansa
BISBALENC, AT.,A - GEiEG,B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
PALS, AT,A - MONELLS, A.E.,A
GLOBAL-PALAMOS C.F.,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
Jornada 13 19-01-2020
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - LLORET, C.F.,B
FARNERS, C.E.,C - BASE L'EMPORDANET,CF.,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - ARO, C.E.,A
Descansa
R
BISBALENC, AT.,A
GEiEG,B - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - PALS, AT,A
MONELLS, A.E.,A - GLOBAL-PALAMOS C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C - PALAFRUGELL, C.F.,A
Jornada 14 26-01-2020
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C - LLORET, C.F.,B
BASE L'EMPORDANET,CF.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
ARO, C.E.,A - FARNERS, C.E.,C
BISBALENC, AT.,A - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
R
Descansa
PALS, AT,A - GEiEG,B
GLOBAL-PALAMOS C.F.,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
PALAFRUGELL, C.F.,A - MONELLS, A.E.,A
Jornada 15 02-02-2020
LLORET, C.F.,B - BASE L'EMPORDANET,CF.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - ARO, C.E.,A
FARNERS, C.E.,C - BISBALENC, AT.,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
Descansa
R
PALS, AT,A
GLOBAL-PALAMOS C.F.,A - GEiEG,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - PALAFRUGELL, C.F.,A
MONELLS, A.E.,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - MONELLS, A.E.,A
GEiEG,B - PALAFRUGELL, C.F.,A
Descansa
R
GLOBAL-PALAMOS C.F.,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - PALS, AT,A
FARNERS, C.E.,C - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - BISBALENC, AT.,A
LLORET, C.F.,B - ARO, C.E.,A
BASE L'EMPORDANET,CF.,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C
Jornada 17 16-02-2020
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
MONELLS, A.E.,A - GEiEG,B
PALAFRUGELL, C.F.,A
R
Descansa
GLOBAL-PALAMOS C.F.,A - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
PALS, AT,A - FARNERS, C.E.,C
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
BISBALENC, AT.,A - LLORET, C.F.,B
ARO, C.E.,A - BASE L'EMPORDANET,CF.,A
Jornada 18 01-03-2020
GEiEG,B - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
Descansa
R
MONELLS, A.E.,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
FARNERS, C.E.,C - GLOBAL-PALAMOS C.F.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - PALS, AT,A
LLORET, C.F.,B - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
BASE L'EMPORDANET,CF.,A - BISBALENC, AT.,A
ARO, C.E.,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C
Jornada 19 08-03-2020
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C - GEiEG,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
R
Descansa
MONELLS, A.E.,A - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
PALAFRUGELL, C.F.,A - FARNERS, C.E.,C
GLOBAL-PALAMOS C.F.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
PALS, AT,A - LLORET, C.F.,B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - BASE L'EMPORDANET,CF.,A
BISBALENC, AT.,A - ARO, C.E.,A
Jornada 20 15-03-2020
Descansa
R
GEiEG,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
FARNERS, C.E.,C - MONELLS, A.E.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - PALAFRUGELL, C.F.,A
LLORET, C.F.,B - GLOBAL-PALAMOS C.F.,A
BASE L'EMPORDANET,CF.,A - PALS, AT,A
ARO, C.E.,A - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
BISBALENC, AT.,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C
Jornada 21 22-03-2020
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C
R
Descansa
GEiEG,B - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - FARNERS, C.E.,C
MONELLS, A.E.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
PALAFRUGELL, C.F.,A - LLORET, C.F.,B
GLOBAL-PALAMOS C.F.,A - BASE L'EMPORDANET,CF.,A
PALS, AT,A - ARO, C.E.,A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - BISBALENC, AT.,A
Jornada 22 29-03-2020
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
R
Descansa
FARNERS, C.E.,C - GEiEG,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
LLORET, C.F.,B - MONELLS, A.E.,A
BASE L'EMPORDANET,CF.,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
ARO, C.E.,A - GLOBAL-PALAMOS C.F.,A
BISBALENC, AT.,A - PALS, AT,A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C
Jornada 23 05-04-2020
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
Descansa
R
FARNERS, C.E.,C
GEiEG,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - LLORET, C.F.,B
MONELLS, A.E.,A - BASE L'EMPORDANET,CF.,A
PALAFRUGELL, C.F.,A - ARO, C.E.,A
GLOBAL-PALAMOS C.F.,A - BISBALENC, AT.,A
PALS, AT,A - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
Jornada 24 19-04-2020
FARNERS, C.E.,C - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
R
Descansa
LLORET, C.F.,B - GEiEG,B
BASE L'EMPORDANET,CF.,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
ARO, C.E.,A - MONELLS, A.E.,A
BISBALENC, AT.,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - GLOBAL-PALAMOS C.F.,A
PALS, AT,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C
Jornada 25 26-04-2020
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C - FARNERS, C.E.,C
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
Descansa
R
LLORET, C.F.,B
GEiEG,B - BASE L'EMPORDANET,CF.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - ARO, C.E.,A
MONELLS, A.E.,A - BISBALENC, AT.,A
PALAFRUGELL, C.F.,A - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
GLOBAL-PALAMOS C.F.,A - PALS, AT,A
Jornada 26 03-05-2020
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - FARNERS, C.E.,C
LLORET, C.F.,B - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
BASE L'EMPORDANET,CF.,A
R
Descansa
ARO, C.E.,A - GEiEG,B
BISBALENC, AT.,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - MONELLS, A.E.,A
PALS, AT,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
GLOBAL-PALAMOS C.F.,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C
Jornada 27 10-05-2020
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
FARNERS, C.E.,C - LLORET, C.F.,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - BASE L'EMPORDANET,CF.,A
Descansa
R
ARO, C.E.,A
GEiEG,B - BISBALENC, AT.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
MONELLS, A.E.,A - PALS, AT,A
PALAFRUGELL, C.F.,A - GLOBAL-PALAMOS C.F.,A
Jornada 28 17-05-2020
LLORET, C.F.,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
BASE L'EMPORDANET,CF.,A - FARNERS, C.E.,C
ARO, C.E.,A - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
BISBALENC, AT.,A
R
Descansa
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - GEiEG,B
PALS, AT,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
GLOBAL-PALAMOS C.F.,A - MONELLS, A.E.,A
PALAFRUGELL, C.F.,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C
Jornada 29 24-05-2020
LLORET, C.F.,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - BASE L'EMPORDANET,CF.,A
FARNERS, C.E.,C - ARO, C.E.,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - BISBALENC, AT.,A
Descansa
R
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
GEiEG,B - PALS, AT,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - GLOBAL-PALAMOS C.F.,A
MONELLS, A.E.,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
Jornada 30 31-05-2020
BASE L'EMPORDANET,CF.,A - LLORET, C.F.,B
ARO, C.E.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
BISBALENC, AT.,A - FARNERS, C.E.,C
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
PALS, AT,A
R
Descansa
GEiEG,B - GLOBAL-PALAMOS C.F.,A
PALAFRUGELL, C.F.,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C - MONELLS, A.E.,A
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.