Competició | TEMPORADA 2019-2020

juvenil segona divisio | grup 9

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 30 L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 42 VILASECA C.F.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 61 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 21 MONTROIG AT.,A
Descansa
R
LA SALLE REUS, F.C.,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B 30 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
PARE MANYANET, A.E.,B 03 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
R
Descansa
Jornada 2 20-10-2019
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A 33 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
VILASECA C.F.,B 010 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 24 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
MONTROIG AT.,A 04 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 13 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
R
Descansa
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 12 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
Descansa
R
PARE MANYANET, A.E.,B
Jornada 3 27-10-2019
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A 32 VILASECA C.F.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 63 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 21 MONTROIG AT.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 91 LA SALLE REUS, F.C.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 32 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Descansa
R
SANTES CREUS CLUB ESP.,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
R
Descansa
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 51 PARE MANYANET, A.E.,B
Jornada 4 03-11-2019
VILASECA C.F.,B 11 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 50 L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A
MONTROIG AT.,A 03 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
LA SALLE REUS, F.C.,B 41 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 28 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 33 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
Descansa
R
R
Descansa
PARE MANYANET, A.E.,B 03 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
Jornada 5 10-11-2019
VILASECA C.F.,B 30 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A 56 MONTROIG AT.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 90 LA SALLE REUS, F.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 26 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 60 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
R
Descansa
Descansa
R
PARE MANYANET, A.E.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 24 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
Jornada 6 17-11-2019
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 23 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
MONTROIG AT.,A 42 VILASECA C.F.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 02 L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 02 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 11 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
Descansa
R
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 22 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
R
Descansa
Jornada 7 24-11-2019
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 24 MONTROIG AT.,A
VILASECA C.F.,B 50 LA SALLE REUS, F.C.,B
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A 04 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 10 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
R
Descansa
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 70 PARE MANYANET, A.E.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 14 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
R
Descansa
Jornada 8 01-12-2019
MONTROIG AT.,A 41 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 36 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 50 VILASECA C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 30 L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A
Descansa
R
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
PARE MANYANET, A.E.,B 21 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B 33 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Descansa
R
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
Jornada 9 15-12-2019
MONTROIG AT.,A 50 LA SALLE REUS, F.C.,B
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 24 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
VILASECA C.F.,B 14 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A
R
Descansa
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 40 PARE MANYANET, A.E.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 22 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
R
Descansa
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 31 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
Jornada 10 22-12-2019
LA SALLE REUS, F.C.,B 14 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 20 MONTROIG AT.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 43 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
Descansa
R
VILASECA C.F.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 12 L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B 10 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
Descansa
R
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 14 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 11 12-01-2020
LA SALLE REUS, F.C.,B 35 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
MONTROIG AT.,A 11 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
R
Descansa
VILASECA C.F.,B 52 PARE MANYANET, A.E.,B
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A 03 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
R
Descansa
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 00 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 46 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 12 19-01-2020
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 30 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 72 LA SALLE REUS, F.C.,B
Descansa
R
MONTROIG AT.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 43 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B 130 VILASECA C.F.,B
Descansa
R
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 11 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 30 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
Jornada 13 26-01-2020
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 24 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B
R
Descansa
MONTROIG AT.,A 23 PARE MANYANET, A.E.,B
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 04 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
VILASECA C.F.,B
R
Descansa
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A 10 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 12 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 32 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
Jornada 14 02-02-2020
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 21 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
Descansa
R
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
PARE MANYANET, A.E.,B 60 LA SALLE REUS, F.C.,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B 50 MONTROIG AT.,A
Descansa
R
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 33 VILASECA C.F.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 90 L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
Jornada 15 09-02-2020
SANTES CREUS CLUB ESP.,B
R
Descansa
PARE MANYANET, A.E.,B 16 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 07 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
MONTROIG AT.,A
R
Descansa
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 46 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
VILASECA C.F.,B 112 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A 04 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 50 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
VILASECA C.F.,B 21 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 57 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
MONTROIG AT.,A 22 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
LA SALLE REUS, F.C.,B
R
Descansa
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 04 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 40 PARE MANYANET, A.E.,B
Descansa
R
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
Jornada 17 01-03-2020
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 30 L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 51 VILASECA C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 33 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 41 MONTROIG AT.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 32 LA SALLE REUS, F.C.,B
Descansa
R
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B 40 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
PARE MANYANET, A.E.,B
R
Descansa
Jornada 18 08-03-2020
VILASECA C.F.,B 31 L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
MONTROIG AT.,A 33 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
LA SALLE REUS, F.C.,B 011 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 70 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B
R
Descansa
Descansa
R
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
PARE MANYANET, A.E.,B 17 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
Jornada 19 15-03-2020
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - VILASECA C.F.,B
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A - MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - MONTROIG AT.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - LA SALLE REUS, F.C.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
Descansa
R
R
Descansa
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - PARE MANYANET, A.E.,B
Jornada 20 22-03-2020
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A - VILASECA C.F.,B
MONTROIG AT.,A - L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Descansa
R
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
PARE MANYANET, A.E.,B
R
Descansa
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
Jornada 21 29-03-2020
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
VILASECA C.F.,B - MONTROIG AT.,A
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A - LA SALLE REUS, F.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
R
Descansa
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A - PARE MANYANET, A.E.,B
Descansa
R
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
Jornada 22 05-04-2020
MONTROIG AT.,A - MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
LA SALLE REUS, F.C.,B - VILASECA C.F.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
Descansa
R
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
PARE MANYANET, A.E.,B - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
Descansa
R
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
Jornada 23 19-04-2020
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - MONTROIG AT.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A - LA SALLE REUS, F.C.,B
VILASECA C.F.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
R
Descansa
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - PARE MANYANET, A.E.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
R
Descansa
Jornada 24 26-04-2020
LA SALLE REUS, F.C.,B - MONTROIG AT.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - VILASECA C.F.,B
Descansa
R
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
Descansa
R
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
Jornada 25 03-05-2020
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - LA SALLE REUS, F.C.,B
MONTROIG AT.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
VILASECA C.F.,B
R
Descansa
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A - PARE MANYANET, A.E.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
R
Descansa
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
Jornada 26 10-05-2020
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - LA SALLE REUS, F.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - MONTROIG AT.,A
Descansa
R
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
PARE MANYANET, A.E.,B - VILASECA C.F.,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A
Descansa
R
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
Jornada 27 17-05-2020
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LA SALLE REUS, F.C.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
MONTROIG AT.,A
R
Descansa
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A - PARE MANYANET, A.E.,B
VILASECA C.F.,B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A
R
Descansa
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 28 24-05-2020
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Descansa
R
LA SALLE REUS, F.C.,B
PARE MANYANET, A.E.,B - MONTROIG AT.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
Descansa
R
VILASECA C.F.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A - L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
Jornada 29 31-05-2020
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
R
Descansa
LA SALLE REUS, F.C.,B - PARE MANYANET, A.E.,B
MONTROIG AT.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
R
Descansa
VILASECA C.F.,B - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
Jornada 30 07-06-2020
Descansa
R
SANTES CREUS CLUB ESP.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - PARE MANYANET, A.E.,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - LA SALLE REUS, F.C.,B
Descansa
R
MONTROIG AT.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A - MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - VILASECA C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.