Competició | TEMPORADA 2019-2020

preferent cadet | grup 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 29-09-2019
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 20 RAPITENCA, U.E.,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B 11 MARIANAO POBLET UD,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 32 LA FLORESTA, C.D.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 21 CASTELLDEFELS, U.E.,A
BARCELONA, F.C.,B 21 PRAT, A.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 63 SANTBOIA, F.C.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 10 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
VILADECANS U.D.,A 31 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 2 06-10-2019
RAPITENCA, U.E.,B 20 VILADECANS U.D.,A
MARIANAO POBLET UD,A 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
LA FLORESTA, C.D.,A 11 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
CASTELLDEFELS, U.E.,A 10 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
PRAT, A.E.,A 21 SANT ILDEFONS, U.E.,A
SANTBOIA, F.C.,A 01 BARCELONA, F.C.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 03 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 22 CORNELLA, U.D. SAD,B
Jornada 3 13-10-2019
RAPITENCA, U.E.,B 11 MARIANAO POBLET UD,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 14 LA FLORESTA, C.D.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B 01 CASTELLDEFELS, U.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 21 PRAT, A.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 21 SANTBOIA, F.C.,A
BARCELONA, F.C.,B 20 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 20 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
VILADECANS U.D.,A 02 CORNELLA, U.D. SAD,B
Jornada 4 20-10-2019
MARIANAO POBLET UD,A 41 VILADECANS U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 30 RAPITENCA, U.E.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,A 11 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
PRAT, A.E.,A 30 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
SANTBOIA, F.C.,A 11 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 22 SANT ILDEFONS, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 12 BARCELONA, F.C.,B
CORNELLA, U.D. SAD,B 10 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
Jornada 5 27-10-2019
MARIANAO POBLET UD,A 01 LA FLORESTA, C.D.,A
RAPITENCA, U.E.,B 11 CASTELLDEFELS, U.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 30 PRAT, A.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B 10 SANTBOIA, F.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 01 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 00 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
BARCELONA, F.C.,B 10 CORNELLA, U.D. SAD,B
VILADECANS U.D.,A 13 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
Jornada 6 03-11-2019
LA FLORESTA, C.D.,A 31 VILADECANS U.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 30 MARIANAO POBLET UD,A
PRAT, A.E.,A 31 RAPITENCA, U.E.,B
SANTBOIA, F.C.,A 10 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 31 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 10 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 10 SANT ILDEFONS, U.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 22 BARCELONA, F.C.,B
Jornada 7 10-11-2019
LA FLORESTA, C.D.,A 33 CASTELLDEFELS, U.E.,A
MARIANAO POBLET UD,A 03 PRAT, A.E.,A
RAPITENCA, U.E.,B 11 SANTBOIA, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 01 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B 00 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 20 CORNELLA, U.D. SAD,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A 00 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
VILADECANS U.D.,A 15 BARCELONA, F.C.,B
Jornada 8 17-11-2019
CASTELLDEFELS, U.E.,A 32 VILADECANS U.D.,A
PRAT, A.E.,A 01 LA FLORESTA, C.D.,A
SANTBOIA, F.C.,A 21 MARIANAO POBLET UD,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 31 RAPITENCA, U.E.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 01 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
CORNELLA, U.D. SAD,B 03 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 01 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
BARCELONA, F.C.,B 42 SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 9 24-11-2019
CASTELLDEFELS, U.E.,A - PRAT, A.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A - SANTBOIA, F.C.,A
MARIANAO POBLET UD,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
RAPITENCA, U.E.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - CORNELLA, U.D. SAD,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
BARCELONA, F.C.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
VILADECANS U.D.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 10 01-12-2019
PRAT, A.E.,A - VILADECANS U.D.,A
SANTBOIA, F.C.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - LA FLORESTA, C.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - MARIANAO POBLET UD,A
CORNELLA, U.D. SAD,B - RAPITENCA, U.E.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
BARCELONA, F.C.,B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
Jornada 11 15-12-2019
PRAT, A.E.,A - SANTBOIA, F.C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
LA FLORESTA, C.D.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
MARIANAO POBLET UD,A - CORNELLA, U.D. SAD,B
RAPITENCA, U.E.,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - BARCELONA, F.C.,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - SANT ILDEFONS, U.E.,A
VILADECANS U.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
Jornada 12 22-12-2019
SANTBOIA, F.C.,A - VILADECANS U.D.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - PRAT, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B - LA FLORESTA, C.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - MARIANAO POBLET UD,A
BARCELONA, F.C.,B - RAPITENCA, U.E.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
Jornada 13 12-01-2020
SANTBOIA, F.C.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
PRAT, A.E.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - CORNELLA, U.D. SAD,B
LA FLORESTA, C.D.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
MARIANAO POBLET UD,A - BARCELONA, F.C.,B
RAPITENCA, U.E.,B - SANT ILDEFONS, U.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
VILADECANS U.D.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
Jornada 14 19-01-2020
VILADECANS U.D.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - SANTBOIA, F.C.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B - PRAT, A.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
BARCELONA, F.C.,B - LA FLORESTA, C.D.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - MARIANAO POBLET UD,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - RAPITENCA, U.E.,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 15 26-01-2020
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
SANTBOIA, F.C.,A - CORNELLA, U.D. SAD,B
PRAT, A.E.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - BARCELONA, F.C.,B
LA FLORESTA, C.D.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
MARIANAO POBLET UD,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
RAPITENCA, U.E.,B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - VILADECANS U.D.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 02-02-2020
RAPITENCA, U.E.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
MARIANAO POBLET UD,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
LA FLORESTA, C.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
PRAT, A.E.,A - BARCELONA, F.C.,B
SANTBOIA, F.C.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - CORNELLA, U.D. SAD,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - VILADECANS U.D.,A
Jornada 17 09-02-2020
VILADECANS U.D.,A - RAPITENCA, U.E.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - MARIANAO POBLET UD,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - LA FLORESTA, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - PRAT, A.E.,A
BARCELONA, F.C.,B - SANTBOIA, F.C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
CORNELLA, U.D. SAD,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 18 16-02-2020
MARIANAO POBLET UD,A - RAPITENCA, U.E.,B
LA FLORESTA, C.D.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
PRAT, A.E.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
SANTBOIA, F.C.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - BARCELONA, F.C.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CORNELLA, U.D. SAD,B - VILADECANS U.D.,A
Jornada 19 01-03-2020
VILADECANS U.D.,A - MARIANAO POBLET UD,A
RAPITENCA, U.E.,B - LA FLORESTA, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - CASTELLDEFELS, U.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - PRAT, A.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - SANTBOIA, F.C.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
BARCELONA, F.C.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - CORNELLA, U.D. SAD,B
Jornada 20 08-03-2020
LA FLORESTA, C.D.,A - MARIANAO POBLET UD,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - RAPITENCA, U.E.,B
PRAT, A.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
SANTBOIA, F.C.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B - BARCELONA, F.C.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - VILADECANS U.D.,A
Jornada 21 15-03-2020
VILADECANS U.D.,A - LA FLORESTA, C.D.,A
MARIANAO POBLET UD,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
RAPITENCA, U.E.,B - PRAT, A.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - SANTBOIA, F.C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - CORNELLA, U.D. SAD,B
BARCELONA, F.C.,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
Jornada 22 22-03-2020
CASTELLDEFELS, U.E.,A - LA FLORESTA, C.D.,A
PRAT, A.E.,A - MARIANAO POBLET UD,A
SANTBOIA, F.C.,A - RAPITENCA, U.E.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
CORNELLA, U.D. SAD,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
BARCELONA, F.C.,B - VILADECANS U.D.,A
Jornada 23 29-03-2020
VILADECANS U.D.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A - PRAT, A.E.,A
MARIANAO POBLET UD,A - SANTBOIA, F.C.,A
RAPITENCA, U.E.,B - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - CORNELLA, U.D. SAD,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - BARCELONA, F.C.,B
Jornada 24 05-04-2020
PRAT, A.E.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
SANTBOIA, F.C.,A - LA FLORESTA, C.D.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - MARIANAO POBLET UD,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - RAPITENCA, U.E.,B
CORNELLA, U.D. SAD,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - BARCELONA, F.C.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A - VILADECANS U.D.,A
Jornada 25 19-04-2020
VILADECANS U.D.,A - PRAT, A.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - SANTBOIA, F.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
MARIANAO POBLET UD,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
RAPITENCA, U.E.,B - CORNELLA, U.D. SAD,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - BARCELONA, F.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 26 26-04-2020
SANTBOIA, F.C.,A - PRAT, A.E.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - LA FLORESTA, C.D.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B - MARIANAO POBLET UD,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - RAPITENCA, U.E.,B
BARCELONA, F.C.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - VILADECANS U.D.,A
Jornada 27 03-05-2020
VILADECANS U.D.,A - SANTBOIA, F.C.,A
PRAT, A.E.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
LA FLORESTA, C.D.,A - CORNELLA, U.D. SAD,B
MARIANAO POBLET UD,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
RAPITENCA, U.E.,B - BARCELONA, F.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - SANT ILDEFONS, U.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
Jornada 28 10-05-2020
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - SANTBOIA, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - PRAT, A.E.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B - CASTELLDEFELS, U.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - LA FLORESTA, C.D.,A
BARCELONA, F.C.,B - MARIANAO POBLET UD,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - RAPITENCA, U.E.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - VILADECANS U.D.,A
Jornada 29 17-05-2020
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - VILADECANS U.D.,A
SANTBOIA, F.C.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
PRAT, A.E.,A - CORNELLA, U.D. SAD,B
CASTELLDEFELS, U.E.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
LA FLORESTA, C.D.,A - BARCELONA, F.C.,B
MARIANAO POBLET UD,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
RAPITENCA, U.E.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
Jornada 30 24-05-2020
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
CORNELLA, U.D. SAD,B - SANTBOIA, F.C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - PRAT, A.E.,A
BARCELONA, F.C.,B - CASTELLDEFELS, U.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - LA FLORESTA, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - MARIANAO POBLET UD,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - RAPITENCA, U.E.,B
VILADECANS U.D.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.