Competició | TEMPORADA 2019-2020

preferent infantil | grup 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 29-09-2019
CAN BUXERES, F.C.,A 01 CASTELLDEFELS, U.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 41 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
RAPITENCA, U.E.,B 02 ESCOLA F. GAVA, C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 14 PRAT, A.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 12 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B 02 LA FLORESTA, C.D.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 10 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
SANTBOIA, F.C.,A 27 BARCELONA, F.C.,B
Jornada 2 06-10-2019
CASTELLDEFELS, U.E.,A 10 SANTBOIA, F.C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 00 CAN BUXERES, F.C.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 00 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
PRAT, A.E.,A 41 RAPITENCA, U.E.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 11 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
LA FLORESTA, C.D.,A 10 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 40 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
BARCELONA, F.C.,B 22 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
Jornada 3 13-10-2019
CASTELLDEFELS, U.E.,A 32 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CAN BUXERES, F.C.,A 02 ESCOLA F. GAVA, C.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 02 PRAT, A.E.,A
RAPITENCA, U.E.,B 20 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 00 LA FLORESTA, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 02 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B 02 BARCELONA, F.C.,B
SANTBOIA, F.C.,A 03 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
Jornada 4 20-10-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 21 SANTBOIA, F.C.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 11 CASTELLDEFELS, U.E.,A
PRAT, A.E.,A 10 CAN BUXERES, F.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 01 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
LA FLORESTA, C.D.,A 22 RAPITENCA, U.E.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 20 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
BARCELONA, F.C.,B 50 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 50 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
Jornada 5 27-10-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 13 ESCOLA F. GAVA, C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 11 PRAT, A.E.,A
CAN BUXERES, F.C.,A 00 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 01 LA FLORESTA, C.D.,A
RAPITENCA, U.E.,B 22 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 05 BARCELONA, F.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 11 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
SANTBOIA, F.C.,A 04 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
Jornada 6 03-11-2019
ESCOLA F. GAVA, C.,A 30 SANTBOIA, F.C.,A
PRAT, A.E.,A 70 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 10 CASTELLDEFELS, U.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 00 CAN BUXERES, F.C.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 02 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
BARCELONA, F.C.,B 43 RAPITENCA, U.E.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 10 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B 10 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 7 10-11-2019
ESCOLA F. GAVA, C.,A 20 PRAT, A.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 11 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 10 LA FLORESTA, C.D.,A
CAN BUXERES, F.C.,A 32 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 05 BARCELONA, F.C.,B
RAPITENCA, U.E.,B 02 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 60 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
SANTBOIA, F.C.,A 32 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 8 17-11-2019
PRAT, A.E.,A 30 SANTBOIA, F.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 01 ESCOLA F. GAVA, C.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 10 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 11 CASTELLDEFELS, U.E.,A
BARCELONA, F.C.,B 50 CAN BUXERES, F.C.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B 22 RAPITENCA, U.E.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 31 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 9 24-11-2019
PRAT, A.E.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A - LA FLORESTA, C.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - BARCELONA, F.C.,B
CAN BUXERES, F.C.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
RAPITENCA, U.E.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
SANTBOIA, F.C.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 10 01-12-2019
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - SANTBOIA, F.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,A - PRAT, A.E.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - ESCOLA F. GAVA, C.,A
BARCELONA, F.C.,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - CAN BUXERES, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - RAPITENCA, U.E.,B
Jornada 11 15-12-2019
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - LA FLORESTA, C.D.,A
PRAT, A.E.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A - BARCELONA, F.C.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
CAN BUXERES, F.C.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
SANTBOIA, F.C.,A - RAPITENCA, U.E.,B
Jornada 12 22-12-2019
LA FLORESTA, C.D.,A - SANTBOIA, F.C.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
BARCELONA, F.C.,B - PRAT, A.E.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - ESCOLA F. GAVA, C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - CASTELLDEFELS, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - CAN BUXERES, F.C.,A
RAPITENCA, U.E.,B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
Jornada 13 12-01-2020
LA FLORESTA, C.D.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - BARCELONA, F.C.,B
PRAT, A.E.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
CAN BUXERES, F.C.,A - RAPITENCA, U.E.,B
SANTBOIA, F.C.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
Jornada 14 19-01-2020
SANTBOIA, F.C.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
BARCELONA, F.C.,B - LA FLORESTA, C.D.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - PRAT, A.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - ESCOLA F. GAVA, C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
RAPITENCA, U.E.,B - CASTELLDEFELS, U.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A - CAN BUXERES, F.C.,A
Jornada 15 26-01-2020
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - BARCELONA, F.C.,B
LA FLORESTA, C.D.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
PRAT, A.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - RAPITENCA, U.E.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
CAN BUXERES, F.C.,A - SANTBOIA, F.C.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 02-02-2020
CASTELLDEFELS, U.E.,A - CAN BUXERES, F.C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A - RAPITENCA, U.E.,B
PRAT, A.E.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
LA FLORESTA, C.D.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
BARCELONA, F.C.,B - SANTBOIA, F.C.,A
Jornada 17 09-02-2020
SANTBOIA, F.C.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
CAN BUXERES, F.C.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A - ESCOLA F. GAVA, C.,A
RAPITENCA, U.E.,B - PRAT, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - LA FLORESTA, C.D.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - BARCELONA, F.C.,B
Jornada 18 16-02-2020
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A - CAN BUXERES, F.C.,A
PRAT, A.E.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - RAPITENCA, U.E.,B
LA FLORESTA, C.D.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
BARCELONA, F.C.,B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - SANTBOIA, F.C.,A
Jornada 19 01-03-2020
SANTBOIA, F.C.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,A
CAN BUXERES, F.C.,A - PRAT, A.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
RAPITENCA, U.E.,B - LA FLORESTA, C.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - BARCELONA, F.C.,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
Jornada 20 08-03-2020
ESCOLA F. GAVA, C.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
PRAT, A.E.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - CAN BUXERES, F.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - RAPITENCA, U.E.,B
BARCELONA, F.C.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - SANTBOIA, F.C.,A
Jornada 21 15-03-2020
SANTBOIA, F.C.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - PRAT, A.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
CAN BUXERES, F.C.,A - LA FLORESTA, C.D.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
RAPITENCA, U.E.,B - BARCELONA, F.C.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
Jornada 22 22-03-2020
PRAT, A.E.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
LA FLORESTA, C.D.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - CAN BUXERES, F.C.,A
BARCELONA, F.C.,B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - RAPITENCA, U.E.,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - SANTBOIA, F.C.,A
Jornada 23 29-03-2020
SANTBOIA, F.C.,A - PRAT, A.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - LA FLORESTA, C.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
CAN BUXERES, F.C.,A - BARCELONA, F.C.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
RAPITENCA, U.E.,B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 24 05-04-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - PRAT, A.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
BARCELONA, F.C.,B - CASTELLDEFELS, U.E.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - CAN BUXERES, F.C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - RAPITENCA, U.E.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - SANTBOIA, F.C.,A
Jornada 25 19-04-2020
SANTBOIA, F.C.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
PRAT, A.E.,A - LA FLORESTA, C.D.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - BARCELONA, F.C.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
CAN BUXERES, F.C.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
RAPITENCA, U.E.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 26 26-04-2020
LA FLORESTA, C.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - PRAT, A.E.,A
BARCELONA, F.C.,B - ESCOLA F. GAVA, C.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - CASTELLDEFELS, U.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - CAN BUXERES, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
RAPITENCA, U.E.,B - SANTBOIA, F.C.,A
Jornada 27 03-05-2020
SANTBOIA, F.C.,A - LA FLORESTA, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
PRAT, A.E.,A - BARCELONA, F.C.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
CASTELLDEFELS, U.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
CAN BUXERES, F.C.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A - RAPITENCA, U.E.,B
Jornada 28 10-05-2020
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - LA FLORESTA, C.D.,A
BARCELONA, F.C.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - PRAT, A.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - ESCOLA F. GAVA, C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
RAPITENCA, U.E.,B - CAN BUXERES, F.C.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A - SANTBOIA, F.C.,A
Jornada 29 17-05-2020
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - SANTBOIA, F.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,A - BARCELONA, F.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
PRAT, A.E.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
ESCOLA F. GAVA, C.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - RAPITENCA, U.E.,B
CAN BUXERES, F.C.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
Jornada 30 24-05-2020
BARCELONA, F.C.,B - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - LA FLORESTA, C.D.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - PRAT, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - ESCOLA F. GAVA, C.,A
RAPITENCA, U.E.,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
SANTBOIA, F.C.,A - CAN BUXERES, F.C.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.