Competició | TEMPORADA 2019-2020

preferent infantil | grup 4

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 29-09-2019
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 12 EUROPA, C.E.,A
SANTS, U.E.,A 16 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
MARTINENC, F.C.,A 21 TECNOFUTBOL C.F,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 10 SANT ANDREU, U.E,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 20 DAMM, C.F.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 30 SANT GABRIEL, C.D.,C
CORNELLA, U.D. SAD,B 00 ESPANYOL, R.C.D.,B
Jornada 2 06-10-2019
EUROPA, C.E.,A 10 CORNELLA, U.D. SAD,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 13 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 21 SANTS, U.E.,A
TECNOFUTBOL C.F,A 30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
SANT ANDREU, U.E,B 04 MARTINENC, F.C.,A
DAMM, C.F.,B 11 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
Jornada 3 13-10-2019
EUROPA, C.E.,A 41 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 23 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
SANTS, U.E.,A 03 TECNOFUTBOL C.F,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 00 SANT ANDREU, U.E,B
MARTINENC, F.C.,A 40 DAMM, C.F.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 32 SANT GABRIEL, C.D.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 11 ESPANYOL, R.C.D.,B
CORNELLA, U.D. SAD,B 01 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
Jornada 4 20-10-2019
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 04 CORNELLA, U.D. SAD,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 11 EUROPA, C.E.,A
TECNOFUTBOL C.F,A 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
SANT ANDREU, U.E,B 11 SANTS, U.E.,A
DAMM, C.F.,B 52 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 02 MARTINENC, F.C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 10 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Jornada 5 27-10-2019
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 22 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
EUROPA, C.E.,A 00 TECNOFUTBOL C.F,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 10 SANT ANDREU, U.E,B
SANTS, U.E.,A 02 DAMM, C.F.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 12 SANT GABRIEL, C.D.,C
MARTINENC, F.C.,A 22 ESPANYOL, R.C.D.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 31 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 10 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Jornada 6 03-11-2019
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 02 CORNELLA, U.D. SAD,B
TECNOFUTBOL C.F,A 30 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
SANT ANDREU, U.E,B 12 EUROPA, C.E.,A
DAMM, C.F.,B 33 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 21 SANTS, U.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 62 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 21 MARTINENC, F.C.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
Jornada 7 10-11-2019
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 11 TECNOFUTBOL C.F,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 21 SANT ANDREU, U.E,B
EUROPA, C.E.,A 32 DAMM, C.F.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 21 SANT GABRIEL, C.D.,C
SANTS, U.E.,A 11 ESPANYOL, R.C.D.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
MARTINENC, F.C.,A 30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 51 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
Jornada 8 17-11-2019
TECNOFUTBOL C.F,A 12 CORNELLA, U.D. SAD,B
SANT ANDREU, U.E,B 13 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
DAMM, C.F.,B 62 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 11 EUROPA, C.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 21 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 30 SANTS, U.E.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 10 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 12 MARTINENC, F.C.,A
Jornada 9 24-11-2019
TECNOFUTBOL C.F,A 21 SANT ANDREU, U.E,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 02 DAMM, C.F.,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 20 SANT GABRIEL, C.D.,C
EUROPA, C.E.,A 10 ESPANYOL, R.C.D.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 21 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
SANTS, U.E.,A 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 02 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 22 MARTINENC, F.C.,A
Jornada 10 01-12-2019
SANT ANDREU, U.E,B 12 CORNELLA, U.D. SAD,B
DAMM, C.F.,B 44 TECNOFUTBOL C.F,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 32 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 42 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 21 EUROPA, C.E.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 33 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 31 SANTS, U.E.,A
MARTINENC, F.C.,A 32 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
Jornada 11 15-12-2019
SANT ANDREU, U.E,B 00 DAMM, C.F.,B
TECNOFUTBOL C.F,A 40 SANT GABRIEL, C.D.,C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 12 ESPANYOL, R.C.D.,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
EUROPA, C.E.,A 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 23 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
SANTS, U.E.,A 11 MARTINENC, F.C.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
Jornada 12 22-12-2019
DAMM, C.F.,B 11 CORNELLA, U.D. SAD,B
SANT GABRIEL, C.D.,C 10 SANT ANDREU, U.E,B
ESPANYOL, R.C.D.,B 30 TECNOFUTBOL C.F,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 50 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 50 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 10 EUROPA, C.E.,A
MARTINENC, F.C.,A 31 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 11 SANTS, U.E.,A
Jornada 13 12-01-2020
SANT GABRIEL, C.D.,C 21 DAMM, C.F.,B
SANT ANDREU, U.E,B 12 ESPANYOL, R.C.D.,B
TECNOFUTBOL C.F,A 31 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 20 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
EUROPA, C.E.,A 02 MARTINENC, F.C.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 60 SANTS, U.E.,A
Jornada 14 19-01-2020
CORNELLA, U.D. SAD,B 03 SANT GABRIEL, C.D.,C
ESPANYOL, R.C.D.,B 13 DAMM, C.F.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 20 SANT ANDREU, U.E,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 00 TECNOFUTBOL C.F,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 04 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
MARTINENC, F.C.,A 20 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 12 EUROPA, C.E.,A
SANTS, U.E.,A 14 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
Jornada 15 26-01-2020
SANT GABRIEL, C.D.,C - ESPANYOL, R.C.D.,B
DAMM, C.F.,B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
SANT ANDREU, U.E,B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
TECNOFUTBOL C.F,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - MARTINENC, F.C.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
EUROPA, C.E.,A - SANTS, U.E.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A - CORNELLA, U.D. SAD,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 02-02-2020
EUROPA, C.E.,A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A - SANTS, U.E.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
TECNOFUTBOL C.F,A - MARTINENC, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
DAMM, C.F.,B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
SANT GABRIEL, C.D.,C - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
ESPANYOL, R.C.D.,B - CORNELLA, U.D. SAD,B
Jornada 17 09-02-2020
CORNELLA, U.D. SAD,B - EUROPA, C.E.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
SANTS, U.E.,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A - TECNOFUTBOL C.F,A
MARTINENC, F.C.,A - SANT ANDREU, U.E,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A - DAMM, C.F.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A - SANT GABRIEL, C.D.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A - ESPANYOL, R.C.D.,B
Jornada 18 16-02-2020
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A - EUROPA, C.E.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
TECNOFUTBOL C.F,A - SANTS, U.E.,A
SANT ANDREU, U.E,B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
DAMM, C.F.,B - MARTINENC, F.C.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A - CORNELLA, U.D. SAD,B
Jornada 19 01-03-2020
CORNELLA, U.D. SAD,B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
EUROPA, C.E.,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A - TECNOFUTBOL C.F,A
SANTS, U.E.,A - SANT ANDREU, U.E,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A - DAMM, C.F.,B
MARTINENC, F.C.,A - SANT GABRIEL, C.D.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A - ESPANYOL, R.C.D.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
Jornada 20 08-03-2020
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
TECNOFUTBOL C.F,A - EUROPA, C.E.,A
SANT ANDREU, U.E,B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
DAMM, C.F.,B - SANTS, U.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
ESPANYOL, R.C.D.,B - MARTINENC, F.C.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A - CORNELLA, U.D. SAD,B
Jornada 21 15-03-2020
CORNELLA, U.D. SAD,B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A - TECNOFUTBOL C.F,A
EUROPA, C.E.,A - SANT ANDREU, U.E,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A - DAMM, C.F.,B
SANTS, U.E.,A - SANT GABRIEL, C.D.,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A - ESPANYOL, R.C.D.,B
MARTINENC, F.C.,A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Jornada 22 22-03-2020
TECNOFUTBOL C.F,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
SANT ANDREU, U.E,B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
DAMM, C.F.,B - EUROPA, C.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
ESPANYOL, R.C.D.,B - SANTS, U.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A - MARTINENC, F.C.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A - CORNELLA, U.D. SAD,B
Jornada 23 29-03-2020
CORNELLA, U.D. SAD,B - TECNOFUTBOL C.F,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - SANT ANDREU, U.E,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A - DAMM, C.F.,B
EUROPA, C.E.,A - SANT GABRIEL, C.D.,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A - ESPANYOL, R.C.D.,B
SANTS, U.E.,A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
MARTINENC, F.C.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
Jornada 24 05-04-2020
SANT ANDREU, U.E,B - TECNOFUTBOL C.F,A
DAMM, C.F.,B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
SANT GABRIEL, C.D.,C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
ESPANYOL, R.C.D.,B - EUROPA, C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A - SANTS, U.E.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
MARTINENC, F.C.,A - CORNELLA, U.D. SAD,B
Jornada 25 19-04-2020
CORNELLA, U.D. SAD,B - SANT ANDREU, U.E,B
TECNOFUTBOL C.F,A - DAMM, C.F.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - SANT GABRIEL, C.D.,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A - ESPANYOL, R.C.D.,B
EUROPA, C.E.,A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
SANTS, U.E.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A - MARTINENC, F.C.,A
Jornada 26 26-04-2020
DAMM, C.F.,B - SANT ANDREU, U.E,B
SANT GABRIEL, C.D.,C - TECNOFUTBOL C.F,A
ESPANYOL, R.C.D.,B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A - EUROPA, C.E.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
MARTINENC, F.C.,A - SANTS, U.E.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A - CORNELLA, U.D. SAD,B
Jornada 27 03-05-2020
CORNELLA, U.D. SAD,B - DAMM, C.F.,B
SANT ANDREU, U.E,B - SANT GABRIEL, C.D.,C
TECNOFUTBOL C.F,A - ESPANYOL, R.C.D.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
EUROPA, C.E.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A - MARTINENC, F.C.,A
SANTS, U.E.,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
Jornada 28 10-05-2020
DAMM, C.F.,B - SANT GABRIEL, C.D.,C
ESPANYOL, R.C.D.,B - SANT ANDREU, U.E,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A - TECNOFUTBOL C.F,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
MARTINENC, F.C.,A - EUROPA, C.E.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
SANTS, U.E.,A - CORNELLA, U.D. SAD,B
Jornada 29 17-05-2020
SANT GABRIEL, C.D.,C - CORNELLA, U.D. SAD,B
DAMM, C.F.,B - ESPANYOL, R.C.D.,B
SANT ANDREU, U.E,B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
TECNOFUTBOL C.F,A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A - MARTINENC, F.C.,A
EUROPA, C.E.,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A - SANTS, U.E.,A
Jornada 30 24-05-2020
ESPANYOL, R.C.D.,B - SANT GABRIEL, C.D.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A - DAMM, C.F.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A - SANT ANDREU, U.E,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A - TECNOFUTBOL C.F,A
MARTINENC, F.C.,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
SANTS, U.E.,A - EUROPA, C.E.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.