Competició | TEMPORADA 2019-2020

preferent juvenils | grup 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 22-09-2019
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 01 LA FLORESTA, C.D.,A
CORNELLA, U.D. SAD,C 20 SEGRE, AT.,B
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 23 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 72 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 24 CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 31 RAPITENCA, U.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 10 AMPOSTA, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 11 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 2 29-09-2019
LA FLORESTA, C.D.,A 31 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
SEGRE, AT.,B 01 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 11 CORNELLA, U.D. SAD,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 12 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A 31 SANT ILDEFONS, U.E.,A
RAPITENCA, U.E.,A 03 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
AMPOSTA, C.F.,A 00 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 00 ESCOLA F. GAVA, C.,A
Jornada 3 06-10-2019
LA FLORESTA, C.D.,A 21 SEGRE, AT.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 30 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
CORNELLA, U.D. SAD,C 32 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 22 CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 31 RAPITENCA, U.E.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 12 AMPOSTA, C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 10 CASTELLDEFELS, U.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 03 ESCOLA F. GAVA, C.,A
Jornada 4 13-10-2019
SEGRE, AT.,B 10 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 01 LA FLORESTA, C.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 11 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A 22 CORNELLA, U.D. SAD,C
RAPITENCA, U.E.,A - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
AMPOSTA, C.F.,A 00 SANT ILDEFONS, U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 20 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 30 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
Jornada 5 20-10-2019
SEGRE, AT.,B 32 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
LA FLORESTA, C.D.,A 12 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 22 CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A
CORNELLA, U.D. SAD,C 21 RAPITENCA, U.E.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 43 AMPOSTA, C.F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 12 CASTELLDEFELS, U.E.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 34 ESCOLA F. GAVA, C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 01 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
Jornada 6 27-10-2019
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 10 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 00 SEGRE, AT.,B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A 33 LA FLORESTA, C.D.,A
RAPITENCA, U.E.,A 32 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
AMPOSTA, C.F.,A 01 CORNELLA, U.D. SAD,C
CASTELLDEFELS, U.E.,A 32 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 21 SANT ILDEFONS, U.E.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 02 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
Jornada 7 03-11-2019
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 10 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
SEGRE, AT.,B 10 CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 30 RAPITENCA, U.E.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 43 AMPOSTA, C.F.,A
CORNELLA, U.D. SAD,C 30 CASTELLDEFELS, U.E.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 12 ESCOLA F. GAVA, C.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 20 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 12 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
Jornada 8 10-11-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 41 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A 22 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
RAPITENCA, U.E.,A 00 SEGRE, AT.,B
AMPOSTA, C.F.,A 12 LA FLORESTA, C.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 02 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 34 CORNELLA, U.D. SAD,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 12 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 02 SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 9 17-11-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 12 CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 12 RAPITENCA, U.E.,A
SEGRE, AT.,B 20 AMPOSTA, C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 30 CASTELLDEFELS, U.E.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 40 ESCOLA F. GAVA, C.,A
CORNELLA, U.D. SAD,C 00 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 30 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 21 SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 10 24-11-2019
CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
RAPITENCA, U.E.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
AMPOSTA, C.F.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - SEGRE, AT.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,A - LA FLORESTA, C.D.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - CORNELLA, U.D. SAD,C
SANT ILDEFONS, U.E.,A - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
Jornada 11 01-12-2019
CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A - RAPITENCA, U.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - AMPOSTA, C.F.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
SEGRE, AT.,B - ESCOLA F. GAVA, C.,A
LA FLORESTA, C.D.,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
CORNELLA, U.D. SAD,C - SANT ILDEFONS, U.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
Jornada 12 15-12-2019
RAPITENCA, U.E.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
AMPOSTA, C.F.,A - CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - SEGRE, AT.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - LA FLORESTA, C.D.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A - CORNELLA, U.D. SAD,C
Jornada 13 22-12-2019
RAPITENCA, U.E.,A - AMPOSTA, C.F.,A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - ESCOLA F. GAVA, C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
SEGRE, AT.,B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
LA FLORESTA, C.D.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - CORNELLA, U.D. SAD,C
Jornada 14 12-01-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - AMPOSTA, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - RAPITENCA, U.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A - CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - SEGRE, AT.,B
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A - LA FLORESTA, C.D.,A
CORNELLA, U.D. SAD,C - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
Jornada 15 19-01-2020
AMPOSTA, C.F.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
RAPITENCA, U.E.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
SEGRE, AT.,B - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
LA FLORESTA, C.D.,A - CORNELLA, U.D. SAD,C
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 26-01-2020
LA FLORESTA, C.D.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
SEGRE, AT.,B - CORNELLA, U.D. SAD,C
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
RAPITENCA, U.E.,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
AMPOSTA, C.F.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
Jornada 17 02-02-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - LA FLORESTA, C.D.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - SEGRE, AT.,B
CORNELLA, U.D. SAD,C - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - RAPITENCA, U.E.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - AMPOSTA, C.F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 18 09-02-2020
SEGRE, AT.,B - LA FLORESTA, C.D.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - CORNELLA, U.D. SAD,C
CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
RAPITENCA, U.E.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
AMPOSTA, C.F.,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
Jornada 19 16-02-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - SEGRE, AT.,B
LA FLORESTA, C.D.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CORNELLA, U.D. SAD,C - CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A - RAPITENCA, U.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - AMPOSTA, C.F.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,A
Jornada 20 01-03-2020
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - SEGRE, AT.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - LA FLORESTA, C.D.,A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
RAPITENCA, U.E.,A - CORNELLA, U.D. SAD,C
AMPOSTA, C.F.,A - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
Jornada 21 08-03-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
SEGRE, AT.,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
LA FLORESTA, C.D.,A - CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - RAPITENCA, U.E.,A
CORNELLA, U.D. SAD,C - AMPOSTA, C.F.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
Jornada 22 15-03-2020
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A - SEGRE, AT.,B
RAPITENCA, U.E.,A - LA FLORESTA, C.D.,A
AMPOSTA, C.F.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - CORNELLA, U.D. SAD,C
ESCOLA F. GAVA, C.,A - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
Jornada 23 22-03-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A
SEGRE, AT.,B - RAPITENCA, U.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A - AMPOSTA, C.F.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
CORNELLA, U.D. SAD,C - ESCOLA F. GAVA, C.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
Jornada 24 29-03-2020
CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
RAPITENCA, U.E.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
AMPOSTA, C.F.,A - SEGRE, AT.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,A - LA FLORESTA, C.D.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - CORNELLA, U.D. SAD,C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
Jornada 25 05-04-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - RAPITENCA, U.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - AMPOSTA, C.F.,A
SEGRE, AT.,B - CASTELLDEFELS, U.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
CORNELLA, U.D. SAD,C - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 26 19-04-2020
RAPITENCA, U.E.,A - CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A - SEGRE, AT.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - LA FLORESTA, C.D.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - CORNELLA, U.D. SAD,C
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
Jornada 27 26-04-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - RAPITENCA, U.E.,A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A - AMPOSTA, C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - ESCOLA F. GAVA, C.,A
SEGRE, AT.,B - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
CORNELLA, U.D. SAD,C - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
Jornada 28 03-05-2020
AMPOSTA, C.F.,A - RAPITENCA, U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - SEGRE, AT.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A - LA FLORESTA, C.D.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
CORNELLA, U.D. SAD,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
Jornada 29 10-05-2020
AMPOSTA, C.F.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
RAPITENCA, U.E.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
SEGRE, AT.,B - SANT ILDEFONS, U.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - CORNELLA, U.D. SAD,C
Jornada 30 17-05-2020
CASTELLDEFELS, U.E.,A - AMPOSTA, C.F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A - RAPITENCA, U.E.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A - SEGRE, AT.,B
CORNELLA, U.D. SAD,C - LA FLORESTA, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.