Competició | TEMPORADA 2019-2020

preferent juvenils | grup 4

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 22-09-2019
FIGUERES, U.E.,B 21 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
MASNOU, C.D.,A 52 CAN VIDALET, C.F.,A
HORTA, U.AT.,A 12 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
SANT GABRIEL, C.D.,A 12 SANTS, U.E.,A
EUROPA, C.E.,C 41 Pª BARC. ANGUERA,A
SANT ANDREU, U.E,B 20 SANT IGNASI C.E.,A
MARTINENC, F.C.,A 22 SANTA EULALIA, C.F.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 20 DAMM, C.F.,C
Jornada 2 29-09-2019
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 32 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
MASNOU, C.D.,A 10 FIGUERES, U.E.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 20 CAN VIDALET, C.F.,A
SANTS, U.E.,A 21 HORTA, U.AT.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 12 SANT GABRIEL, C.D.,A
SANT IGNASI C.E.,A 04 EUROPA, C.E.,C
SANTA EULALIA, C.F.,A 21 SANT ANDREU, U.E,B
DAMM, C.F.,C 00 MARTINENC, F.C.,A
Jornada 3 06-10-2019
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 42 MASNOU, C.D.,A
FIGUERES, U.E.,B 41 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
CAN VIDALET, C.F.,A 45 SANTS, U.E.,A
HORTA, U.AT.,A 21 Pª BARC. ANGUERA,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 21 SANT IGNASI C.E.,A
EUROPA, C.E.,C 21 SANTA EULALIA, C.F.,A
SANT ANDREU, U.E,B 20 DAMM, C.F.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 23 MARTINENC, F.C.,A
Jornada 4 13-10-2019
MASNOU, C.D.,A 03 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 02 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
SANTS, U.E.,A 31 FIGUERES, U.E.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 06 CAN VIDALET, C.F.,A
SANT IGNASI C.E.,A 21 HORTA, U.AT.,A
SANTA EULALIA, C.F.,A 20 SANT GABRIEL, C.D.,A
DAMM, C.F.,C 12 EUROPA, C.E.,C
MARTINENC, F.C.,A 20 SANT ANDREU, U.E,B
Jornada 5 20-10-2019
MASNOU, C.D.,A 01 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 30 SANTS, U.E.,A
FIGUERES, U.E.,B 21 Pª BARC. ANGUERA,A
CAN VIDALET, C.F.,A 31 SANT IGNASI C.E.,A
HORTA, U.AT.,A 42 SANTA EULALIA, C.F.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 31 DAMM, C.F.,C
EUROPA, C.E.,C 02 MARTINENC, F.C.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 21 SANT ANDREU, U.E,B
Jornada 6 27-10-2019
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 10 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
SANTS, U.E.,A 40 MASNOU, C.D.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 32 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
SANT IGNASI C.E.,A 12 FIGUERES, U.E.,B
SANTA EULALIA, C.F.,A 20 CAN VIDALET, C.F.,A
DAMM, C.F.,C 00 HORTA, U.AT.,A
MARTINENC, F.C.,A 23 SANT GABRIEL, C.D.,A
SANT ANDREU, U.E,B 01 EUROPA, C.E.,C
Jornada 7 03-11-2019
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 13 SANTS, U.E.,A
MASNOU, C.D.,A 20 Pª BARC. ANGUERA,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 40 SANT IGNASI C.E.,A
FIGUERES, U.E.,B 30 SANTA EULALIA, C.F.,A
CAN VIDALET, C.F.,A 33 DAMM, C.F.,C
HORTA, U.AT.,A 30 MARTINENC, F.C.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 11 SANT ANDREU, U.E,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 01 EUROPA, C.E.,C
Jornada 8 10-11-2019
SANTS, U.E.,A 32 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 44 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
SANT IGNASI C.E.,A 11 MASNOU, C.D.,A
SANTA EULALIA, C.F.,A 13 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
DAMM, C.F.,C 20 FIGUERES, U.E.,B
MARTINENC, F.C.,A 24 CAN VIDALET, C.F.,A
SANT ANDREU, U.E,B 01 HORTA, U.AT.,A
EUROPA, C.E.,C 44 SANT GABRIEL, C.D.,A
Jornada 9 17-11-2019
SANTS, U.E.,A 31 Pª BARC. ANGUERA,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 20 SANT IGNASI C.E.,A
MASNOU, C.D.,A 01 SANTA EULALIA, C.F.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 23 DAMM, C.F.,C
FIGUERES, U.E.,B 33 MARTINENC, F.C.,A
CAN VIDALET, C.F.,A 11 SANT ANDREU, U.E,B
HORTA, U.AT.,A 04 EUROPA, C.E.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 44 SANT GABRIEL, C.D.,A
Jornada 10 24-11-2019
Pª BARC. ANGUERA,A 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
SANT IGNASI C.E.,A 03 SANTS, U.E.,A
SANTA EULALIA, C.F.,A 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
DAMM, C.F.,C 02 MASNOU, C.D.,A
MARTINENC, F.C.,A 31 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
SANT ANDREU, U.E,B 13 FIGUERES, U.E.,B
EUROPA, C.E.,C 11 CAN VIDALET, C.F.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 41 HORTA, U.AT.,A
Jornada 11 01-12-2019
Pª BARC. ANGUERA,A 34 SANT IGNASI C.E.,A
SANTS, U.E.,A 32 SANTA EULALIA, C.F.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 20 DAMM, C.F.,C
MASNOU, C.D.,A 10 MARTINENC, F.C.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 11 SANT ANDREU, U.E,B
FIGUERES, U.E.,B 10 EUROPA, C.E.,C
CAN VIDALET, C.F.,A 33 SANT GABRIEL, C.D.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 31 HORTA, U.AT.,A
Jornada 12 15-12-2019
SANT IGNASI C.E.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
SANTA EULALIA, C.F.,A - Pª BARC. ANGUERA,A
DAMM, C.F.,C - SANTS, U.E.,A
MARTINENC, F.C.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
SANT ANDREU, U.E,B - MASNOU, C.D.,A
EUROPA, C.E.,C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
SANT GABRIEL, C.D.,A - FIGUERES, U.E.,B
HORTA, U.AT.,A - CAN VIDALET, C.F.,A
Jornada 13 22-12-2019
SANT IGNASI C.E.,A - SANTA EULALIA, C.F.,A
Pª BARC. ANGUERA,A - DAMM, C.F.,C
SANTS, U.E.,A - MARTINENC, F.C.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C - SANT ANDREU, U.E,B
MASNOU, C.D.,A - EUROPA, C.E.,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A - SANT GABRIEL, C.D.,A
FIGUERES, U.E.,B - HORTA, U.AT.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A - CAN VIDALET, C.F.,A
Jornada 14 12-01-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A - SANTA EULALIA, C.F.,A
DAMM, C.F.,C - SANT IGNASI C.E.,A
MARTINENC, F.C.,A - Pª BARC. ANGUERA,A
SANT ANDREU, U.E,B - SANTS, U.E.,A
EUROPA, C.E.,C - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
SANT GABRIEL, C.D.,A - MASNOU, C.D.,A
HORTA, U.AT.,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
CAN VIDALET, C.F.,A - FIGUERES, U.E.,B
Jornada 15 19-01-2020
SANTA EULALIA, C.F.,A - DAMM, C.F.,C
SANT IGNASI C.E.,A - MARTINENC, F.C.,A
Pª BARC. ANGUERA,A - SANT ANDREU, U.E,B
SANTS, U.E.,A - EUROPA, C.E.,C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C - SANT GABRIEL, C.D.,A
MASNOU, C.D.,A - HORTA, U.AT.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A - CAN VIDALET, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 26-01-2020
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A - FIGUERES, U.E.,B
CAN VIDALET, C.F.,A - MASNOU, C.D.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C - HORTA, U.AT.,A
SANTS, U.E.,A - SANT GABRIEL, C.D.,A
Pª BARC. ANGUERA,A - EUROPA, C.E.,C
SANT IGNASI C.E.,A - SANT ANDREU, U.E,B
SANTA EULALIA, C.F.,A - MARTINENC, F.C.,A
DAMM, C.F.,C - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
Jornada 17 02-02-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
FIGUERES, U.E.,B - MASNOU, C.D.,A
CAN VIDALET, C.F.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
HORTA, U.AT.,A - SANTS, U.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A - Pª BARC. ANGUERA,A
EUROPA, C.E.,C - SANT IGNASI C.E.,A
SANT ANDREU, U.E,B - SANTA EULALIA, C.F.,A
MARTINENC, F.C.,A - DAMM, C.F.,C
Jornada 18 09-02-2020
MASNOU, C.D.,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C - FIGUERES, U.E.,B
SANTS, U.E.,A - CAN VIDALET, C.F.,A
Pª BARC. ANGUERA,A - HORTA, U.AT.,A
SANT IGNASI C.E.,A - SANT GABRIEL, C.D.,A
SANTA EULALIA, C.F.,A - EUROPA, C.E.,C
DAMM, C.F.,C - SANT ANDREU, U.E,B
MARTINENC, F.C.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
Jornada 19 16-02-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A - MASNOU, C.D.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
FIGUERES, U.E.,B - SANTS, U.E.,A
CAN VIDALET, C.F.,A - Pª BARC. ANGUERA,A
HORTA, U.AT.,A - SANT IGNASI C.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A - SANTA EULALIA, C.F.,A
EUROPA, C.E.,C - DAMM, C.F.,C
SANT ANDREU, U.E,B - MARTINENC, F.C.,A
Jornada 20 01-03-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C - MASNOU, C.D.,A
SANTS, U.E.,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
Pª BARC. ANGUERA,A - FIGUERES, U.E.,B
SANT IGNASI C.E.,A - CAN VIDALET, C.F.,A
SANTA EULALIA, C.F.,A - HORTA, U.AT.,A
DAMM, C.F.,C - SANT GABRIEL, C.D.,A
MARTINENC, F.C.,A - EUROPA, C.E.,C
SANT ANDREU, U.E,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
Jornada 21 08-03-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
MASNOU, C.D.,A - SANTS, U.E.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A - Pª BARC. ANGUERA,A
FIGUERES, U.E.,B - SANT IGNASI C.E.,A
CAN VIDALET, C.F.,A - SANTA EULALIA, C.F.,A
HORTA, U.AT.,A - DAMM, C.F.,C
SANT GABRIEL, C.D.,A - MARTINENC, F.C.,A
EUROPA, C.E.,C - SANT ANDREU, U.E,B
Jornada 22 15-03-2020
SANTS, U.E.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
Pª BARC. ANGUERA,A - MASNOU, C.D.,A
SANT IGNASI C.E.,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
SANTA EULALIA, C.F.,A - FIGUERES, U.E.,B
DAMM, C.F.,C - CAN VIDALET, C.F.,A
MARTINENC, F.C.,A - HORTA, U.AT.,A
SANT ANDREU, U.E,B - SANT GABRIEL, C.D.,A
EUROPA, C.E.,C - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
Jornada 23 22-03-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A - SANTS, U.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C - Pª BARC. ANGUERA,A
MASNOU, C.D.,A - SANT IGNASI C.E.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A - SANTA EULALIA, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,B - DAMM, C.F.,C
CAN VIDALET, C.F.,A - MARTINENC, F.C.,A
HORTA, U.AT.,A - SANT ANDREU, U.E,B
SANT GABRIEL, C.D.,A - EUROPA, C.E.,C
Jornada 24 29-03-2020
Pª BARC. ANGUERA,A - SANTS, U.E.,A
SANT IGNASI C.E.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
SANTA EULALIA, C.F.,A - MASNOU, C.D.,A
DAMM, C.F.,C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
MARTINENC, F.C.,A - FIGUERES, U.E.,B
SANT ANDREU, U.E,B - CAN VIDALET, C.F.,A
EUROPA, C.E.,C - HORTA, U.AT.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
Jornada 25 05-04-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A - Pª BARC. ANGUERA,A
SANTS, U.E.,A - SANT IGNASI C.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C - SANTA EULALIA, C.F.,A
MASNOU, C.D.,A - DAMM, C.F.,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A - MARTINENC, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,B - SANT ANDREU, U.E,B
CAN VIDALET, C.F.,A - EUROPA, C.E.,C
HORTA, U.AT.,A - SANT GABRIEL, C.D.,A
Jornada 26 19-04-2020
SANT IGNASI C.E.,A - Pª BARC. ANGUERA,A
SANTA EULALIA, C.F.,A - SANTS, U.E.,A
DAMM, C.F.,C - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
MARTINENC, F.C.,A - MASNOU, C.D.,A
SANT ANDREU, U.E,B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
EUROPA, C.E.,C - FIGUERES, U.E.,B
SANT GABRIEL, C.D.,A - CAN VIDALET, C.F.,A
HORTA, U.AT.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
Jornada 27 26-04-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A - SANT IGNASI C.E.,A
Pª BARC. ANGUERA,A - SANTA EULALIA, C.F.,A
SANTS, U.E.,A - DAMM, C.F.,C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C - MARTINENC, F.C.,A
MASNOU, C.D.,A - SANT ANDREU, U.E,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A - EUROPA, C.E.,C
FIGUERES, U.E.,B - SANT GABRIEL, C.D.,A
CAN VIDALET, C.F.,A - HORTA, U.AT.,A
Jornada 28 03-05-2020
SANTA EULALIA, C.F.,A - SANT IGNASI C.E.,A
DAMM, C.F.,C - Pª BARC. ANGUERA,A
MARTINENC, F.C.,A - SANTS, U.E.,A
SANT ANDREU, U.E,B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
EUROPA, C.E.,C - MASNOU, C.D.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
HORTA, U.AT.,A - FIGUERES, U.E.,B
CAN VIDALET, C.F.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
Jornada 29 10-05-2020
SANTA EULALIA, C.F.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
SANT IGNASI C.E.,A - DAMM, C.F.,C
Pª BARC. ANGUERA,A - MARTINENC, F.C.,A
SANTS, U.E.,A - SANT ANDREU, U.E,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C - EUROPA, C.E.,C
MASNOU, C.D.,A - SANT GABRIEL, C.D.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A - HORTA, U.AT.,A
FIGUERES, U.E.,B - CAN VIDALET, C.F.,A
Jornada 30 17-05-2020
DAMM, C.F.,C - SANTA EULALIA, C.F.,A
MARTINENC, F.C.,A - SANT IGNASI C.E.,A
SANT ANDREU, U.E,B - Pª BARC. ANGUERA,A
EUROPA, C.E.,C - SANTS, U.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
HORTA, U.AT.,A - MASNOU, C.D.,A
CAN VIDALET, C.F.,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A - FIGUERES, U.E.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.