Competició | TEMPORADA 2019-2020

primera catalana | grup 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-09-2019
RUBI, U.E.,A 31 SABADELL NORD,CF.,A
LLORET, C.F.,A 32 MOLLET U.E.,CF.,A
JUPITER, C.E.,A 01 L'ESCALA, F.C.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B
R
Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 23 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 20 LA JONQUERA, U.E.,A
PARETS, C.F.,A 22 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
TONA, U.E.,A 02 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
MANLLEU, A.E.C.,A 03 GIRONA, F.C.,B
Jornada 2 15-09-2019
SABADELL NORD,CF.,A 32 MANLLEU, A.E.C.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 50 RUBI, U.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A 41 LLORET, C.F.,A
Descansa
R
JUPITER, C.E.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 10 LLAGOSTERA, U.E.,B
LA JONQUERA, U.E.,A 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 21 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A 40 PARETS, C.F.,A
GIRONA, F.C.,B 41 TONA, U.E.,A
Jornada 3 22-09-2019
SABADELL NORD,CF.,A 21 MOLLET U.E.,CF.,A
RUBI, U.E.,A 31 L'ESCALA, F.C.,A
LLORET, C.F.,A
R
Descansa
JUPITER, C.E.,A 12 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 01 LA JONQUERA, U.E.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 12 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 21 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
PARETS, C.F.,A 13 GIRONA, F.C.,B
MANLLEU, A.E.C.,A 31 TONA, U.E.,A
Jornada 4 29-09-2019
MOLLET U.E.,CF.,A 41 MANLLEU, A.E.C.,A
L'ESCALA, F.C.,A 12 SABADELL NORD,CF.,A
Descansa
R
RUBI, U.E.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 21 LLORET, C.F.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 02 JUPITER, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 31 LLAGOSTERA, U.E.,B
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
GIRONA, F.C.,B 10 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
TONA, U.E.,A 20 PARETS, C.F.,A
Jornada 5 06-10-2019
MOLLET U.E.,CF.,A 32 L'ESCALA, F.C.,A
SABADELL NORD,CF.,A
R
Descansa
RUBI, U.E.,A 13 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
LLORET, C.F.,A 31 LA JONQUERA, U.E.,A
JUPITER, C.E.,A 22 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 03 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 00 GIRONA, F.C.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 00 TONA, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 10 PARETS, C.F.,A
Jornada 6 13-10-2019
L'ESCALA, F.C.,A 31 MANLLEU, A.E.C.,A
Descansa
R
MOLLET U.E.,CF.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 11 SABADELL NORD,CF.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 01 RUBI, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 11 LLORET, C.F.,A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A 21 JUPITER, C.E.,A
GIRONA, F.C.,B 10 LLAGOSTERA, U.E.,B
TONA, U.E.,A 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
PARETS, C.F.,A 11 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Jornada 7 20-10-2019
L'ESCALA, F.C.,A
R
Descansa
MOLLET U.E.,CF.,A 22 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
SABADELL NORD,CF.,A 12 LA JONQUERA, U.E.,A
RUBI, U.E.,A 01 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
LLORET, C.F.,A 12 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
JUPITER, C.E.,A 04 GIRONA, F.C.,B
LLAGOSTERA, U.E.,B 00 TONA, U.E.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 21 PARETS, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 21 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Jornada 8 27-10-2019
Descansa
R
MANLLEU, A.E.C.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 34 L'ESCALA, F.C.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 32 MOLLET U.E.,CF.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 00 SABADELL NORD,CF.,A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A 20 RUBI, U.E.,A
GIRONA, F.C.,B 30 LLORET, C.F.,A
TONA, U.E.,A 11 JUPITER, C.E.,A
PARETS, C.F.,A 11 LLAGOSTERA, U.E.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Jornada 9 03-11-2019
Descansa
R
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
L'ESCALA, F.C.,A 01 LA JONQUERA, U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 20 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
SABADELL NORD,CF.,A 12 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
RUBI, U.E.,A 04 GIRONA, F.C.,B
LLORET, C.F.,A 30 TONA, U.E.,A
JUPITER, C.E.,A 10 PARETS, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 01 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
MANLLEU, A.E.C.,A 31 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Jornada 10 10-11-2019
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 30 MANLLEU, A.E.C.,A
LA JONQUERA, U.E.,A
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 21 L'ESCALA, F.C.,A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A 20 MOLLET U.E.,CF.,A
GIRONA, F.C.,B 40 SABADELL NORD,CF.,A
TONA, U.E.,A 33 RUBI, U.E.,A
PARETS, C.F.,A 11 LLORET, C.F.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 21 JUPITER, C.E.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 20 LLAGOSTERA, U.E.,B
Jornada 11 17-11-2019
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 10 LA JONQUERA, U.E.,A
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
L'ESCALA, F.C.,A 11 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
MOLLET U.E.,CF.,A 02 GIRONA, F.C.,B
SABADELL NORD,CF.,A 10 TONA, U.E.,A
RUBI, U.E.,A 13 PARETS, C.F.,A
LLORET, C.F.,A 00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
JUPITER, C.E.,A 10 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
MANLLEU, A.E.C.,A 12 LLAGOSTERA, U.E.,B
Jornada 12 24-11-2019
LA JONQUERA, U.E.,A 02 MANLLEU, A.E.C.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 10 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
R
Descansa
GIRONA, F.C.,B 30 L'ESCALA, F.C.,A
TONA, U.E.,A 11 MOLLET U.E.,CF.,A
PARETS, C.F.,A 13 SABADELL NORD,CF.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 20 RUBI, U.E.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 43 LLORET, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 13 JUPITER, C.E.,A
Jornada 13 01-12-2019
LA JONQUERA, U.E.,A 10 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 14 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
Descansa
R
GIRONA, F.C.,B
L'ESCALA, F.C.,A 01 TONA, U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 21 PARETS, C.F.,A
SABADELL NORD,CF.,A 04 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
RUBI, U.E.,A 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
LLORET, C.F.,A 10 LLAGOSTERA, U.E.,B
MANLLEU, A.E.C.,A 11 JUPITER, C.E.,A
Jornada 14 15-12-2019
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 03 MANLLEU, A.E.C.,A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A 20 LA JONQUERA, U.E.,A
GIRONA, F.C.,B 20 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
TONA, U.E.,A
R
Descansa
PARETS, C.F.,A 41 L'ESCALA, F.C.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 30 MOLLET U.E.,CF.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 42 SABADELL NORD,CF.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 22 RUBI, U.E.,A
JUPITER, C.E.,A 12 LLORET, C.F.,A
Jornada 15 22-12-2019
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 10 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
LA JONQUERA, U.E.,A 02 GIRONA, F.C.,B
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 21 TONA, U.E.,A
Descansa
R
PARETS, C.F.,A
L'ESCALA, F.C.,A 31 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
MOLLET U.E.,CF.,A 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
SABADELL NORD,CF.,A 22 LLAGOSTERA, U.E.,B
RUBI, U.E.,A 20 JUPITER, C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 41 LLORET, C.F.,A
Jornada 16 12-01-2020
MANLLEU, A.E.C.,A 10 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
GIRONA, F.C.,B 10 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
TONA, U.E.,A 20 LA JONQUERA, U.E.,A
PARETS, C.F.,A 14 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
R
Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 21 L'ESCALA, F.C.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 21 MOLLET U.E.,CF.,A
JUPITER, C.E.,A 01 SABADELL NORD,CF.,A
LLORET, C.F.,A 12 RUBI, U.E.,A
Jornada 17 19-01-2020
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A 00 GIRONA, F.C.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 10 TONA, U.E.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 31 PARETS, C.F.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 11 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Descansa
R
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
L'ESCALA, F.C.,A 10 LLAGOSTERA, U.E.,B
MOLLET U.E.,CF.,A 23 JUPITER, C.E.,A
SABADELL NORD,CF.,A 44 LLORET, C.F.,A
RUBI, U.E.,A 02 MANLLEU, A.E.C.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 26-01-2020
SABADELL NORD,CF.,A 01 RUBI, U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 22 LLORET, C.F.,A
L'ESCALA, F.C.,A 11 JUPITER, C.E.,A
Descansa
R
LLAGOSTERA, U.E.,B
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
LA JONQUERA, U.E.,A 22 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 32 PARETS, C.F.,A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A 12 TONA, U.E.,A
GIRONA, F.C.,B 10 MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 19 02-02-2020
MANLLEU, A.E.C.,A 10 SABADELL NORD,CF.,A
RUBI, U.E.,A 00 MOLLET U.E.,CF.,A
LLORET, C.F.,A 11 L'ESCALA, F.C.,A
JUPITER, C.E.,A
R
Descansa
LLAGOSTERA, U.E.,B 22 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 10 LA JONQUERA, U.E.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 11 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
PARETS, C.F.,A 10 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
TONA, U.E.,A 01 GIRONA, F.C.,B
Jornada 20 09-02-2020
MOLLET U.E.,CF.,A 00 SABADELL NORD,CF.,A
L'ESCALA, F.C.,A 22 RUBI, U.E.,A
Descansa
R
LLORET, C.F.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 32 JUPITER, C.E.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 00 LLAGOSTERA, U.E.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A 10 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
GIRONA, F.C.,B 30 PARETS, C.F.,A
TONA, U.E.,A 12 MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 21 16-02-2020
MANLLEU, A.E.C.,A 22 MOLLET U.E.,CF.,A
SABADELL NORD,CF.,A 11 L'ESCALA, F.C.,A
RUBI, U.E.,A
R
Descansa
LLORET, C.F.,A 11 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
JUPITER, C.E.,A 00 LA JONQUERA, U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 11 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 10 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 02 GIRONA, F.C.,B
PARETS, C.F.,A 21 TONA, U.E.,A
Jornada 22 01-03-2020
L'ESCALA, F.C.,A 10 MOLLET U.E.,CF.,A
Descansa
R
SABADELL NORD,CF.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 30 RUBI, U.E.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 10 LLORET, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 12 JUPITER, C.E.,A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A 30 LLAGOSTERA, U.E.,B
GIRONA, F.C.,B 10 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
TONA, U.E.,A 01 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
PARETS, C.F.,A 13 MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 23 08-03-2020
MANLLEU, A.E.C.,A 20 L'ESCALA, F.C.,A
MOLLET U.E.,CF.,A
R
Descansa
SABADELL NORD,CF.,A 04 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
RUBI, U.E.,A 11 LA JONQUERA, U.E.,A
LLORET, C.F.,A 10 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
JUPITER, C.E.,A 32 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 01 GIRONA, F.C.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 31 TONA, U.E.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 31 PARETS, C.F.,A
Jornada 24 15-03-2020
Descansa
R
L'ESCALA, F.C.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A - MOLLET U.E.,CF.,A
LA JONQUERA, U.E.,A - SABADELL NORD,CF.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A - RUBI, U.E.,A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A - LLORET, C.F.,A
GIRONA, F.C.,B - JUPITER, C.E.,A
TONA, U.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
PARETS, C.F.,A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 25 22-03-2020
MANLLEU, A.E.C.,A
R
Descansa
L'ESCALA, F.C.,A - PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
MOLLET U.E.,CF.,A - LA JONQUERA, U.E.,A
SABADELL NORD,CF.,A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
RUBI, U.E.,A - VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
LLORET, C.F.,A - GIRONA, F.C.,B
JUPITER, C.E.,A - TONA, U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - PARETS, C.F.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Jornada 26 29-03-2020
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
R
Descansa
LA JONQUERA, U.E.,A - L'ESCALA, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A - MOLLET U.E.,CF.,A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A - SABADELL NORD,CF.,A
GIRONA, F.C.,B - RUBI, U.E.,A
TONA, U.E.,A - LLORET, C.F.,A
PARETS, C.F.,A - JUPITER, C.E.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A - MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 27 05-04-2020
MANLLEU, A.E.C.,A - PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
Descansa
R
LA JONQUERA, U.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
MOLLET U.E.,CF.,A - VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
SABADELL NORD,CF.,A - GIRONA, F.C.,B
RUBI, U.E.,A - TONA, U.E.,A
LLORET, C.F.,A - PARETS, C.F.,A
JUPITER, C.E.,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Jornada 28 19-04-2020
LA JONQUERA, U.E.,A - PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
R
Descansa
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A - L'ESCALA, F.C.,A
GIRONA, F.C.,B - MOLLET U.E.,CF.,A
TONA, U.E.,A - SABADELL NORD,CF.,A
PARETS, C.F.,A - RUBI, U.E.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - LLORET, C.F.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A - JUPITER, C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 29 26-04-2020
MANLLEU, A.E.C.,A - LA JONQUERA, U.E.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
Descansa
R
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
L'ESCALA, F.C.,A - GIRONA, F.C.,B
MOLLET U.E.,CF.,A - TONA, U.E.,A
SABADELL NORD,CF.,A - PARETS, C.F.,A
RUBI, U.E.,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
LLORET, C.F.,A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
JUPITER, C.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
Jornada 30 03-05-2020
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A - LA JONQUERA, U.E.,A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A - PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
GIRONA, F.C.,B
R
Descansa
TONA, U.E.,A - L'ESCALA, F.C.,A
PARETS, C.F.,A - MOLLET U.E.,CF.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - SABADELL NORD,CF.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A - RUBI, U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - LLORET, C.F.,A
JUPITER, C.E.,A - MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 31 10-05-2020
MANLLEU, A.E.C.,A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
LA JONQUERA, U.E.,A - VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A - GIRONA, F.C.,B
Descansa
R
TONA, U.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A - PARETS, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
SABADELL NORD,CF.,A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
RUBI, U.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
LLORET, C.F.,A - JUPITER, C.E.,A
Jornada 32 17-05-2020
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
GIRONA, F.C.,B - LA JONQUERA, U.E.,A
TONA, U.E.,A - PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
PARETS, C.F.,A
R
Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - L'ESCALA, F.C.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A - MOLLET U.E.,CF.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - SABADELL NORD,CF.,A
JUPITER, C.E.,A - RUBI, U.E.,A
LLORET, C.F.,A - MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 33 24-05-2020
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A - MANLLEU, A.E.C.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A - GIRONA, F.C.,B
LA JONQUERA, U.E.,A - TONA, U.E.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A - PARETS, C.F.,A
Descansa
R
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
L'ESCALA, F.C.,A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
MOLLET U.E.,CF.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
SABADELL NORD,CF.,A - JUPITER, C.E.,A
RUBI, U.E.,A - LLORET, C.F.,A
Jornada 34 31-05-2020
GIRONA, F.C.,B - VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
TONA, U.E.,A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
PARETS, C.F.,A - LA JONQUERA, U.E.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
R
Descansa
LLAGOSTERA, U.E.,B - L'ESCALA, F.C.,A
JUPITER, C.E.,A - MOLLET U.E.,CF.,A
LLORET, C.F.,A - SABADELL NORD,CF.,A
MANLLEU, A.E.C.,A - RUBI, U.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.