Competició | TEMPORADA 2019-2020

quarta catalana | grup 11

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 22-09-2019
BIGUES, C.E.,A 13 CALDES MONTBUI, C.F.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 83 CORRO D'AMUNT U.S.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 34 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
CANOVELLES, U.E.,B 33 PALAUTORDERA, C.F.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 33 PONENT C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A 01 SANTA AGNES,C.F. ,A
LOURDES, U.D.,A 20 LLINARS, C.E.,A
VALLGORGUINA, F.C.,A 45 RAMASSA A.E.,A
Jornada 2 29-09-2019
CALDES MONTBUI, C.F.,B 34 VALLGORGUINA, F.C.,A
CORRO D'AMUNT U.S.,A - BIGUES, C.E.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 31 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 21 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
PONENT C.F.,A 02 CANOVELLES, U.E.,B
SANTA AGNES,C.F. ,A 20 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
LLINARS, C.E.,A 41 LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A
RAMASSA A.E.,A 01 LOURDES, U.D.,A
Jornada 3 06-10-2019
CALDES MONTBUI, C.F.,B 30 CORRO D'AMUNT U.S.,A
BIGUES, C.E.,A 25 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 12 PALAUTORDERA, C.F.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 32 PONENT C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,B 01 SANTA AGNES,C.F. ,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 12 LLINARS, C.E.,A
LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A 15 RAMASSA A.E.,A
VALLGORGUINA, F.C.,A 43 LOURDES, U.D.,A
Jornada 4 13-10-2019
CORRO D'AMUNT U.S.,A 03 VALLGORGUINA, F.C.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 11 CALDES MONTBUI, C.F.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 53 BIGUES, C.E.,A
PONENT C.F.,A 05 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
SANTA AGNES,C.F. ,A 41 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
LLINARS, C.E.,A 22 CANOVELLES, U.E.,B
RAMASSA A.E.,A 32 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
LOURDES, U.D.,A - LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A
Jornada 5 20-10-2019
CORRO D'AMUNT U.S.,A - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B - PALAUTORDERA, C.F.,A
BIGUES, C.E.,A - PONENT C.F.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - SANTA AGNES,C.F. ,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B - LLINARS, C.E.,A
CANOVELLES, U.E.,B - RAMASSA A.E.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - LOURDES, U.D.,A
VALLGORGUINA, F.C.,A - LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A
Jornada 6 27-10-2019
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B - VALLGORGUINA, F.C.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - CORRO D'AMUNT U.S.,A
PONENT C.F.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,B
SANTA AGNES,C.F. ,A - BIGUES, C.E.,A
LLINARS, C.E.,A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
RAMASSA A.E.,A - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
LOURDES, U.D.,A - CANOVELLES, U.E.,B
LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
Jornada 7 03-11-2019
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B - PALAUTORDERA, C.F.,A
CORRO D'AMUNT U.S.,A - PONENT C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B - SANTA AGNES,C.F. ,A
BIGUES, C.E.,A - LLINARS, C.E.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - RAMASSA A.E.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B - LOURDES, U.D.,A
CANOVELLES, U.E.,B - LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A
VALLGORGUINA, F.C.,A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
Jornada 8 10-11-2019
PALAUTORDERA, C.F.,A - VALLGORGUINA, F.C.,A
PONENT C.F.,A - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
SANTA AGNES,C.F. ,A - CORRO D'AMUNT U.S.,A
LLINARS, C.E.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,B
RAMASSA A.E.,A - BIGUES, C.E.,A
LOURDES, U.D.,A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - CANOVELLES, U.E.,B
Jornada 9 17-11-2019
PALAUTORDERA, C.F.,A - PONENT C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B - SANTA AGNES,C.F. ,A
CORRO D'AMUNT U.S.,A - LLINARS, C.E.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B - RAMASSA A.E.,A
BIGUES, C.E.,A - LOURDES, U.D.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
VALLGORGUINA, F.C.,A - CANOVELLES, U.E.,B
Jornada 10 24-11-2019
PONENT C.F.,A - VALLGORGUINA, F.C.,A
SANTA AGNES,C.F. ,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
LLINARS, C.E.,A - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
RAMASSA A.E.,A - CORRO D'AMUNT U.S.,A
LOURDES, U.D.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A - BIGUES, C.E.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,B - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
Jornada 11 01-12-2019
PONENT C.F.,A - SANTA AGNES,C.F. ,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - LLINARS, C.E.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B - RAMASSA A.E.,A
CORRO D'AMUNT U.S.,A - LOURDES, U.D.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B - LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A
BIGUES, C.E.,A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - CANOVELLES, U.E.,B
VALLGORGUINA, F.C.,A - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
Jornada 12 15-12-2019
SANTA AGNES,C.F. ,A - VALLGORGUINA, F.C.,A
LLINARS, C.E.,A - PONENT C.F.,A
RAMASSA A.E.,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
LOURDES, U.D.,A - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A - CORRO D'AMUNT U.S.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,B - BIGUES, C.E.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
Jornada 13 22-12-2019
SANTA AGNES,C.F. ,A - LLINARS, C.E.,A
PONENT C.F.,A - RAMASSA A.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - LOURDES, U.D.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B - LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A
CORRO D'AMUNT U.S.,A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B - CANOVELLES, U.E.,B
BIGUES, C.E.,A - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
VALLGORGUINA, F.C.,A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
Jornada 14 12-01-2020
VALLGORGUINA, F.C.,A - LLINARS, C.E.,A
RAMASSA A.E.,A - SANTA AGNES,C.F. ,A
LOURDES, U.D.,A - PONENT C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
CANOVELLES, U.E.,B - CORRO D'AMUNT U.S.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B - CALDES MONTBUI, C.F.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - BIGUES, C.E.,A
Jornada 15 19-01-2020
LLINARS, C.E.,A - RAMASSA A.E.,A
SANTA AGNES,C.F. ,A - LOURDES, U.D.,A
PONENT C.F.,A - LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B - CANOVELLES, U.E.,B
CORRO D'AMUNT U.S.,A - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
BIGUES, C.E.,A - VALLGORGUINA, F.C.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 26-01-2020
CALDES MONTBUI, C.F.,B - BIGUES, C.E.,A
CORRO D'AMUNT U.S.,A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A - CANOVELLES, U.E.,B
PONENT C.F.,A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
SANTA AGNES,C.F. ,A - LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A
LLINARS, C.E.,A - LOURDES, U.D.,A
RAMASSA A.E.,A - VALLGORGUINA, F.C.,A
Jornada 17 02-02-2020
VALLGORGUINA, F.C.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,B
BIGUES, C.E.,A - CORRO D'AMUNT U.S.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B - PALAUTORDERA, C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,B - PONENT C.F.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - SANTA AGNES,C.F. ,A
LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A - LLINARS, C.E.,A
LOURDES, U.D.,A - RAMASSA A.E.,A
Jornada 18 09-02-2020
CORRO D'AMUNT U.S.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B - BIGUES, C.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
PONENT C.F.,A - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
SANTA AGNES,C.F. ,A - CANOVELLES, U.E.,B
LLINARS, C.E.,A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
RAMASSA A.E.,A - LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A
LOURDES, U.D.,A - VALLGORGUINA, F.C.,A
Jornada 19 16-02-2020
VALLGORGUINA, F.C.,A - CORRO D'AMUNT U.S.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
BIGUES, C.E.,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - PONENT C.F.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B - SANTA AGNES,C.F. ,A
CANOVELLES, U.E.,B - LLINARS, C.E.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - RAMASSA A.E.,A
LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A - LOURDES, U.D.,A
Jornada 20 01-03-2020
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B - CORRO D'AMUNT U.S.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,B
PONENT C.F.,A - BIGUES, C.E.,A
SANTA AGNES,C.F. ,A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
LLINARS, C.E.,A - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
RAMASSA A.E.,A - CANOVELLES, U.E.,B
LOURDES, U.D.,A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A - VALLGORGUINA, F.C.,A
Jornada 21 08-03-2020
VALLGORGUINA, F.C.,A - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
CORRO D'AMUNT U.S.,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B - PONENT C.F.,A
BIGUES, C.E.,A - SANTA AGNES,C.F. ,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - LLINARS, C.E.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B - RAMASSA A.E.,A
CANOVELLES, U.E.,B - LOURDES, U.D.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A
Jornada 22 15-03-2020
PALAUTORDERA, C.F.,A - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
PONENT C.F.,A - CORRO D'AMUNT U.S.,A
SANTA AGNES,C.F. ,A - CALDES MONTBUI, C.F.,B
LLINARS, C.E.,A - BIGUES, C.E.,A
RAMASSA A.E.,A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
LOURDES, U.D.,A - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A - CANOVELLES, U.E.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - VALLGORGUINA, F.C.,A
Jornada 23 22-03-2020
VALLGORGUINA, F.C.,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B - PONENT C.F.,A
CORRO D'AMUNT U.S.,A - SANTA AGNES,C.F. ,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B - LLINARS, C.E.,A
BIGUES, C.E.,A - RAMASSA A.E.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - LOURDES, U.D.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B - LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A
CANOVELLES, U.E.,B - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
Jornada 24 29-03-2020
PONENT C.F.,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
SANTA AGNES,C.F. ,A - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
LLINARS, C.E.,A - CORRO D'AMUNT U.S.,A
RAMASSA A.E.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,B
LOURDES, U.D.,A - BIGUES, C.E.,A
LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,B - VALLGORGUINA, F.C.,A
Jornada 25 05-04-2020
VALLGORGUINA, F.C.,A - PONENT C.F.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - SANTA AGNES,C.F. ,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B - LLINARS, C.E.,A
CORRO D'AMUNT U.S.,A - RAMASSA A.E.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B - LOURDES, U.D.,A
BIGUES, C.E.,A - LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B - CANOVELLES, U.E.,B
Jornada 26 19-04-2020
SANTA AGNES,C.F. ,A - PONENT C.F.,A
LLINARS, C.E.,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
RAMASSA A.E.,A - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
LOURDES, U.D.,A - CORRO D'AMUNT U.S.,A
LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - BIGUES, C.E.,A
CANOVELLES, U.E.,B - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B - VALLGORGUINA, F.C.,A
Jornada 27 26-04-2020
VALLGORGUINA, F.C.,A - SANTA AGNES,C.F. ,A
PONENT C.F.,A - LLINARS, C.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - RAMASSA A.E.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B - LOURDES, U.D.,A
CORRO D'AMUNT U.S.,A - LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
BIGUES, C.E.,A - CANOVELLES, U.E.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
Jornada 28 03-05-2020
LLINARS, C.E.,A - SANTA AGNES,C.F. ,A
RAMASSA A.E.,A - PONENT C.F.,A
LOURDES, U.D.,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - CORRO D'AMUNT U.S.,A
CANOVELLES, U.E.,B - CALDES MONTBUI, C.F.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B - BIGUES, C.E.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - VALLGORGUINA, F.C.,A
Jornada 29 10-05-2020
LLINARS, C.E.,A - VALLGORGUINA, F.C.,A
SANTA AGNES,C.F. ,A - RAMASSA A.E.,A
PONENT C.F.,A - LOURDES, U.D.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
CORRO D'AMUNT U.S.,A - CANOVELLES, U.E.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
BIGUES, C.E.,A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
Jornada 30 17-05-2020
RAMASSA A.E.,A - LLINARS, C.E.,A
LOURDES, U.D.,A - SANTA AGNES,C.F. ,A
LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A - PONENT C.F.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,B - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B - CORRO D'AMUNT U.S.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,B
VALLGORGUINA, F.C.,A - BIGUES, C.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.