Competició | TEMPORADA 2019-2020

quarta catalana | grup 12

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 22-09-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 11 SABADELLENCA, UE.,B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A 01 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
LA FARGA XXI, CE,A
R
Descansa
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 10 LA ROMANICA, C.F.,B
SENTMENAT, C.D.,A 20 LA LLAGOSTA, C.D.,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B 34 CAN MAS RIPOLLET,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 04 ROUREDA, V.D.F.,A
RUBI, U.E.,C 11 CERCLE SABADELLES 1856,B
Jornada 2 29-09-2019
SABADELLENCA, UE.,B 03 RUBI, U.E.,C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 11 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
Descansa
R
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
LA ROMANICA, C.F.,B 33 LA FARGA XXI, CE,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A 03 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
CAN MAS RIPOLLET,A 21 SENTMENAT, C.D.,A
ROUREDA, V.D.F.,A 41 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B
CERCLE SABADELLES 1856,B 54 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
Jornada 3 06-10-2019
SABADELLENCA, UE.,B 01 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
R
Descansa
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A 32 LA ROMANICA, C.F.,B
LA FARGA XXI, CE,A 43 LA LLAGOSTA, C.D.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 32 CAN MAS RIPOLLET,A
SENTMENAT, C.D.,A 27 ROUREDA, V.D.F.,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B 32 CERCLE SABADELLES 1856,B
RUBI, U.E.,C 21 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
Jornada 4 13-10-2019
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 32 RUBI, U.E.,C
Descansa
R
SABADELLENCA, UE.,B
LA ROMANICA, C.F.,B 34 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
LA LLAGOSTA, C.D.,A 20 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
CAN MAS RIPOLLET,A 23 LA FARGA XXI, CE,A
ROUREDA, V.D.F.,A 10 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
CERCLE SABADELLES 1856,B 40 SENTMENAT, C.D.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 30 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B
Jornada 5 20-10-2019
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
R
Descansa
SABADELLENCA, UE.,B 41 LA ROMANICA, C.F.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 10 LA LLAGOSTA, C.D.,A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A 22 CAN MAS RIPOLLET,A
LA FARGA XXI, CE,A 42 ROUREDA, V.D.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 31 CERCLE SABADELLES 1856,B
SENTMENAT, C.D.,A 11 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
RUBI, U.E.,C 12 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B
Jornada 6 27-10-2019
Descansa
R
RUBI, U.E.,C
LA ROMANICA, C.F.,B 23 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A 03 SABADELLENCA, UE.,B
CAN MAS RIPOLLET,A 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
ROUREDA, V.D.F.,A 13 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
CERCLE SABADELLES 1856,B 42 LA FARGA XXI, CE,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 11 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B 31 SENTMENAT, C.D.,A
Jornada 7 03-11-2019
Descansa
R
LA ROMANICA, C.F.,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 51 LA LLAGOSTA, C.D.,A
SABADELLENCA, UE.,B 41 CAN MAS RIPOLLET,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 40 ROUREDA, V.D.F.,A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A 12 CERCLE SABADELLES 1856,B
LA FARGA XXI, CE,A 12 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 50 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B
RUBI, U.E.,C 12 SENTMENAT, C.D.,A
Jornada 8 10-11-2019
LA ROMANICA, C.F.,B 22 RUBI, U.E.,C
LA LLAGOSTA, C.D.,A
R
Descansa
CAN MAS RIPOLLET,A 11 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
ROUREDA, V.D.F.,A 50 SABADELLENCA, UE.,B
CERCLE SABADELLES 1856,B 23 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 10 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B 23 LA FARGA XXI, CE,A
SENTMENAT, C.D.,A 05 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
Jornada 9 17-11-2019
LA ROMANICA, C.F.,B 10 LA LLAGOSTA, C.D.,A
Descansa
R
CAN MAS RIPOLLET,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 04 ROUREDA, V.D.F.,A
SABADELLENCA, UE.,B 40 CERCLE SABADELLES 1856,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 12 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A 02 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B
LA FARGA XXI, CE,A 42 SENTMENAT, C.D.,A
RUBI, U.E.,C 00 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
Jornada 10 24-11-2019
LA LLAGOSTA, C.D.,A 21 RUBI, U.E.,C
CAN MAS RIPOLLET,A 62 LA ROMANICA, C.F.,B
ROUREDA, V.D.F.,A
R
Descansa
CERCLE SABADELLES 1856,B 05 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 02 SABADELLENCA, UE.,B
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B 01 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
SENTMENAT, C.D.,A 13 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 21 LA FARGA XXI, CE,A
Jornada 11 01-12-2019
LA LLAGOSTA, C.D.,A 13 CAN MAS RIPOLLET,A
LA ROMANICA, C.F.,B 16 ROUREDA, V.D.F.,A
Descansa
R
CERCLE SABADELLES 1856,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 01 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
SABADELLENCA, UE.,B 33 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 20 SENTMENAT, C.D.,A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A 23 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
RUBI, U.E.,C 42 LA FARGA XXI, CE,A
Jornada 12 15-12-2019
CAN MAS RIPOLLET,A 22 RUBI, U.E.,C
ROUREDA, V.D.F.,A 21 LA LLAGOSTA, C.D.,A
CERCLE SABADELLES 1856,B 24 LA ROMANICA, C.F.,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,B
R
Descansa
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B 21 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
SENTMENAT, C.D.,A 13 SABADELLENCA, UE.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 42 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
LA FARGA XXI, CE,A 51 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
Jornada 13 22-12-2019
CAN MAS RIPOLLET,A 42 ROUREDA, V.D.F.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A 51 CERCLE SABADELLES 1856,B
LA ROMANICA, C.F.,B 23 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
Descansa
R
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 31 SENTMENAT, C.D.,A
SABADELLENCA, UE.,B 23 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 34 LA FARGA XXI, CE,A
RUBI, U.E.,C 22 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
Jornada 14 12-01-2020
RUBI, U.E.,C 12 ROUREDA, V.D.F.,A
CERCLE SABADELLES 1856,B 08 CAN MAS RIPOLLET,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 13 LA LLAGOSTA, C.D.,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B 23 LA ROMANICA, C.F.,B
SENTMENAT, C.D.,A
R
Descansa
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 30 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
LA FARGA XXI, CE,A 41 SABADELLENCA, UE.,B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A 31 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
Jornada 15 19-01-2020
ROUREDA, V.D.F.,A 50 CERCLE SABADELLES 1856,B
CAN MAS RIPOLLET,A 33 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,A 22 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B
LA ROMANICA, C.F.,B 32 SENTMENAT, C.D.,A
Descansa
R
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 05 LA FARGA XXI, CE,A
SABADELLENCA, UE.,B 21 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 12 RUBI, U.E.,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 26-01-2020
SABADELLENCA, UE.,B 70 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 32 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
Descansa
R
LA FARGA XXI, CE,A
LA ROMANICA, C.F.,B 37 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,A 21 SENTMENAT, C.D.,A
CAN MAS RIPOLLET,A 43 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B
ROUREDA, V.D.F.,A 22 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
CERCLE SABADELLES 1856,B 03 RUBI, U.E.,C
Jornada 17 02-02-2020
RUBI, U.E.,C 23 SABADELLENCA, UE.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 43 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
R
Descansa
LA FARGA XXI, CE,A 52 LA ROMANICA, C.F.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 70 LA LLAGOSTA, C.D.,A
SENTMENAT, C.D.,A 03 CAN MAS RIPOLLET,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B 14 ROUREDA, V.D.F.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 33 CERCLE SABADELLES 1856,B
Jornada 18 09-02-2020
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 00 SABADELLENCA, UE.,B
Descansa
R
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
LA ROMANICA, C.F.,B 52 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A 31 LA FARGA XXI, CE,A
CAN MAS RIPOLLET,A 43 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
ROUREDA, V.D.F.,A 20 SENTMENAT, C.D.,A
CERCLE SABADELLES 1856,B 31 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 52 RUBI, U.E.,C
Jornada 19 16-02-2020
RUBI, U.E.,C 43 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
SABADELLENCA, UE.,B
R
Descansa
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 32 LA ROMANICA, C.F.,B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A 12 LA LLAGOSTA, C.D.,A
LA FARGA XXI, CE,A 15 CAN MAS RIPOLLET,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 01 ROUREDA, V.D.F.,A
SENTMENAT, C.D.,A 13 CERCLE SABADELLES 1856,B
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B 14 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
Jornada 20 01-03-2020
Descansa
R
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
LA ROMANICA, C.F.,B - SABADELLENCA, UE.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
CAN MAS RIPOLLET,A - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
ROUREDA, V.D.F.,A - LA FARGA XXI, CE,A
CERCLE SABADELLES 1856,B - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,B - SENTMENAT, C.D.,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B - RUBI, U.E.,C
Jornada 21 08-03-2020
RUBI, U.E.,C
R
Descansa
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A - LA ROMANICA, C.F.,B
SABADELLENCA, UE.,B - LA LLAGOSTA, C.D.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - CAN MAS RIPOLLET,A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A - ROUREDA, V.D.F.,A
LA FARGA XXI, CE,A - CERCLE SABADELLES 1856,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - BADIA DEL VALLES, C.D.,B
SENTMENAT, C.D.,A - SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B
Jornada 22 15-03-2020
LA ROMANICA, C.F.,B
R
Descansa
LA LLAGOSTA, C.D.,A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
CAN MAS RIPOLLET,A - SABADELLENCA, UE.,B
ROUREDA, V.D.F.,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
CERCLE SABADELLES 1856,B - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,B - LA FARGA XXI, CE,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
SENTMENAT, C.D.,A - RUBI, U.E.,C
Jornada 23 22-03-2020
RUBI, U.E.,C - LA ROMANICA, C.F.,B
Descansa
R
LA LLAGOSTA, C.D.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A - CAN MAS RIPOLLET,A
SABADELLENCA, UE.,B - ROUREDA, V.D.F.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - CERCLE SABADELLES 1856,B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A - BADIA DEL VALLES, C.D.,B
LA FARGA XXI, CE,A - SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - SENTMENAT, C.D.,A
Jornada 24 29-03-2020
LA LLAGOSTA, C.D.,A - LA ROMANICA, C.F.,B
CAN MAS RIPOLLET,A
R
Descansa
ROUREDA, V.D.F.,A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
CERCLE SABADELLES 1856,B - SABADELLENCA, UE.,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
SENTMENAT, C.D.,A - LA FARGA XXI, CE,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - RUBI, U.E.,C
Jornada 25 05-04-2020
RUBI, U.E.,C - LA LLAGOSTA, C.D.,A
LA ROMANICA, C.F.,B - CAN MAS RIPOLLET,A
Descansa
R
ROUREDA, V.D.F.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A - CERCLE SABADELLES 1856,B
SABADELLENCA, UE.,B - BADIA DEL VALLES, C.D.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A - SENTMENAT, C.D.,A
LA FARGA XXI, CE,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
Jornada 26 19-04-2020
CAN MAS RIPOLLET,A - LA LLAGOSTA, C.D.,A
ROUREDA, V.D.F.,A - LA ROMANICA, C.F.,B
CERCLE SABADELLES 1856,B
R
Descansa
BADIA DEL VALLES, C.D.,B - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B - SABADELLENCA, UE.,B
SENTMENAT, C.D.,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
LA FARGA XXI, CE,A - RUBI, U.E.,C
Jornada 27 26-04-2020
RUBI, U.E.,C - CAN MAS RIPOLLET,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A - ROUREDA, V.D.F.,A
LA ROMANICA, C.F.,B - CERCLE SABADELLES 1856,B
Descansa
R
BADIA DEL VALLES, C.D.,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A - SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B
SABADELLENCA, UE.,B - SENTMENAT, C.D.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A - LA FARGA XXI, CE,A
Jornada 28 03-05-2020
ROUREDA, V.D.F.,A - CAN MAS RIPOLLET,A
CERCLE SABADELLES 1856,B - LA LLAGOSTA, C.D.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,B - LA ROMANICA, C.F.,B
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B
R
Descansa
SENTMENAT, C.D.,A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - SABADELLENCA, UE.,B
LA FARGA XXI, CE,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A - RUBI, U.E.,C
Jornada 29 10-05-2020
ROUREDA, V.D.F.,A - RUBI, U.E.,C
CAN MAS RIPOLLET,A - CERCLE SABADELLES 1856,B
LA LLAGOSTA, C.D.,A - BADIA DEL VALLES, C.D.,B
LA ROMANICA, C.F.,B - SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B
Descansa
R
SENTMENAT, C.D.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
SABADELLENCA, UE.,B - LA FARGA XXI, CE,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
Jornada 30 17-05-2020
CERCLE SABADELLES 1856,B - ROUREDA, V.D.F.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,B - CAN MAS RIPOLLET,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B - LA LLAGOSTA, C.D.,A
SENTMENAT, C.D.,A - LA ROMANICA, C.F.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
R
Descansa
LA FARGA XXI, CE,A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A - SABADELLENCA, UE.,B
RUBI, U.E.,C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.