Competició | TEMPORADA 2019-2020

quarta catalana | grup 3

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 22-09-2019
TORELLO, C.F.,B 10 VINYOLES C.F.,A
OAR VIC,B 24 MONTESQUIU, C.D.,A
SANTPERENCA U.E.,A 22 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
FOLGUEROLES,C.F.,B 23 CANTONIGROS, U.E.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 32 CORCO, A.E.,A
LA GLEVA, C.F.,A 03 CALLDETENES, C.F.,A
Descansa - GURB, U.E. ,B
Jornada 2 29-09-2019
VINYOLES C.F.,A - Descansa
MONTESQUIU, C.D.,A 31 TORELLO, C.F.,B
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 21 OAR VIC,B
SANTPERENCA U.E.,A 23 CANTONIGROS, U.E.,A
CORCO, A.E.,A 24 FOLGUEROLES,C.F.,B
CALLDETENES, C.F.,A 13 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
GURB, U.E. ,B 22 LA GLEVA, C.F.,A
Jornada 3 06-10-2019
VINYOLES C.F.,A 13 MONTESQUIU, C.D.,A
TORELLO, C.F.,B 24 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
OAR VIC,B 12 CANTONIGROS, U.E.,A
SANTPERENCA U.E.,A 12 CORCO, A.E.,A
FOLGUEROLES,C.F.,B 41 CALLDETENES, C.F.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 32 GURB, U.E. ,B
Descansa - LA GLEVA, C.F.,A
Jornada 4 13-10-2019
MONTESQUIU, C.D.,A - Descansa
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 51 VINYOLES C.F.,A
CANTONIGROS, U.E.,A 60 TORELLO, C.F.,B
CORCO, A.E.,A 20 OAR VIC,B
CALLDETENES, C.F.,A 02 SANTPERENCA U.E.,A
GURB, U.E. ,B 13 FOLGUEROLES,C.F.,B
LA GLEVA, C.F.,A 12 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
Jornada 5 20-10-2019
MONTESQUIU, C.D.,A 22 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
VINYOLES C.F.,A 12 CANTONIGROS, U.E.,A
TORELLO, C.F.,B 22 CORCO, A.E.,A
OAR VIC,B 13 CALLDETENES, C.F.,A
SANTPERENCA U.E.,A 41 GURB, U.E. ,B
FOLGUEROLES,C.F.,B 50 LA GLEVA, C.F.,A
Descansa - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
Jornada 6 27-10-2019
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A - Descansa
CANTONIGROS, U.E.,A 03 MONTESQUIU, C.D.,A
CORCO, A.E.,A 43 VINYOLES C.F.,A
CALLDETENES, C.F.,A 22 TORELLO, C.F.,B
GURB, U.E. ,B 11 OAR VIC,B
LA GLEVA, C.F.,A 25 SANTPERENCA U.E.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 00 FOLGUEROLES,C.F.,B
Jornada 7 03-11-2019
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 20 CANTONIGROS, U.E.,A
MONTESQUIU, C.D.,A 01 CORCO, A.E.,A
VINYOLES C.F.,A 10 CALLDETENES, C.F.,A
TORELLO, C.F.,B 21 GURB, U.E. ,B
OAR VIC,B - LA GLEVA, C.F.,A
SANTPERENCA U.E.,A 12 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
Descansa - FOLGUEROLES,C.F.,B
Jornada 8 10-11-2019
CANTONIGROS, U.E.,A - Descansa
CORCO, A.E.,A 22 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
CALLDETENES, C.F.,A 10 MONTESQUIU, C.D.,A
GURB, U.E. ,B 32 VINYOLES C.F.,A
LA GLEVA, C.F.,A 13 TORELLO, C.F.,B
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 50 OAR VIC,B
FOLGUEROLES,C.F.,B 12 SANTPERENCA U.E.,A
Jornada 9 17-11-2019
CANTONIGROS, U.E.,A 11 CORCO, A.E.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 12 CALLDETENES, C.F.,A
MONTESQUIU, C.D.,A 32 GURB, U.E. ,B
VINYOLES C.F.,A 11 LA GLEVA, C.F.,A
TORELLO, C.F.,B 61 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
OAR VIC,B 20 FOLGUEROLES,C.F.,B
Descansa - SANTPERENCA U.E.,A
Jornada 10 24-11-2019
CORCO, A.E.,A - Descansa
CALLDETENES, C.F.,A - CANTONIGROS, U.E.,A
GURB, U.E. ,B - SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
LA GLEVA, C.F.,A - MONTESQUIU, C.D.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - VINYOLES C.F.,A
FOLGUEROLES,C.F.,B - TORELLO, C.F.,B
SANTPERENCA U.E.,A - OAR VIC,B
Jornada 11 01-12-2019
CORCO, A.E.,A - CALLDETENES, C.F.,A
CANTONIGROS, U.E.,A - GURB, U.E. ,B
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A - LA GLEVA, C.F.,A
MONTESQUIU, C.D.,A - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
VINYOLES C.F.,A - FOLGUEROLES,C.F.,B
TORELLO, C.F.,B - SANTPERENCA U.E.,A
Descansa - OAR VIC,B
Jornada 12 15-12-2019
Descansa - CALLDETENES, C.F.,A
GURB, U.E. ,B - CORCO, A.E.,A
LA GLEVA, C.F.,A - CANTONIGROS, U.E.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
FOLGUEROLES,C.F.,B - MONTESQUIU, C.D.,A
SANTPERENCA U.E.,A - VINYOLES C.F.,A
OAR VIC,B - TORELLO, C.F.,B
Jornada 13 22-12-2019
CALLDETENES, C.F.,A - GURB, U.E. ,B
CORCO, A.E.,A - LA GLEVA, C.F.,A
CANTONIGROS, U.E.,A - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A - FOLGUEROLES,C.F.,B
MONTESQUIU, C.D.,A - SANTPERENCA U.E.,A
VINYOLES C.F.,A - OAR VIC,B
TORELLO, C.F.,B - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 14 12-01-2020
VINYOLES C.F.,A - TORELLO, C.F.,B
MONTESQUIU, C.D.,A - OAR VIC,B
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A - SANTPERENCA U.E.,A
CANTONIGROS, U.E.,A - FOLGUEROLES,C.F.,B
CORCO, A.E.,A - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
CALLDETENES, C.F.,A - LA GLEVA, C.F.,A
GURB, U.E. ,B - Descansa
Jornada 15 19-01-2020
Descansa - VINYOLES C.F.,A
TORELLO, C.F.,B - MONTESQUIU, C.D.,A
OAR VIC,B - SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
CANTONIGROS, U.E.,A - SANTPERENCA U.E.,A
FOLGUEROLES,C.F.,B - CORCO, A.E.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - CALLDETENES, C.F.,A
LA GLEVA, C.F.,A - GURB, U.E. ,B
Jornada 16 26-01-2020
MONTESQUIU, C.D.,A - VINYOLES C.F.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A - TORELLO, C.F.,B
CANTONIGROS, U.E.,A - OAR VIC,B
CORCO, A.E.,A - SANTPERENCA U.E.,A
CALLDETENES, C.F.,A - FOLGUEROLES,C.F.,B
GURB, U.E. ,B - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
LA GLEVA, C.F.,A - Descansa
Jornada 17 02-02-2020
Descansa - MONTESQUIU, C.D.,A
VINYOLES C.F.,A - SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
TORELLO, C.F.,B - CANTONIGROS, U.E.,A
OAR VIC,B - CORCO, A.E.,A
SANTPERENCA U.E.,A - CALLDETENES, C.F.,A
FOLGUEROLES,C.F.,B - GURB, U.E. ,B
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - LA GLEVA, C.F.,A
Jornada 18 09-02-2020
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A - MONTESQUIU, C.D.,A
CANTONIGROS, U.E.,A - VINYOLES C.F.,A
CORCO, A.E.,A - TORELLO, C.F.,B
CALLDETENES, C.F.,A - OAR VIC,B
GURB, U.E. ,B - SANTPERENCA U.E.,A
LA GLEVA, C.F.,A - FOLGUEROLES,C.F.,B
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - Descansa
Jornada 19 16-02-2020
Descansa - SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
MONTESQUIU, C.D.,A - CANTONIGROS, U.E.,A
VINYOLES C.F.,A - CORCO, A.E.,A
TORELLO, C.F.,B - CALLDETENES, C.F.,A
OAR VIC,B - GURB, U.E. ,B
SANTPERENCA U.E.,A - LA GLEVA, C.F.,A
FOLGUEROLES,C.F.,B - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
Jornada 20 01-03-2020
CANTONIGROS, U.E.,A - SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
CORCO, A.E.,A - MONTESQUIU, C.D.,A
CALLDETENES, C.F.,A - VINYOLES C.F.,A
GURB, U.E. ,B - TORELLO, C.F.,B
LA GLEVA, C.F.,A - OAR VIC,B
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - SANTPERENCA U.E.,A
FOLGUEROLES,C.F.,B - Descansa
Jornada 21 08-03-2020
Descansa - CANTONIGROS, U.E.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A - CORCO, A.E.,A
MONTESQUIU, C.D.,A - CALLDETENES, C.F.,A
VINYOLES C.F.,A - GURB, U.E. ,B
TORELLO, C.F.,B - LA GLEVA, C.F.,A
OAR VIC,B - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
SANTPERENCA U.E.,A - FOLGUEROLES,C.F.,B
Jornada 22 15-03-2020
CORCO, A.E.,A - CANTONIGROS, U.E.,A
CALLDETENES, C.F.,A - SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
GURB, U.E. ,B - MONTESQUIU, C.D.,A
LA GLEVA, C.F.,A - VINYOLES C.F.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - TORELLO, C.F.,B
FOLGUEROLES,C.F.,B - OAR VIC,B
SANTPERENCA U.E.,A - Descansa
Jornada 23 22-03-2020
Descansa - CORCO, A.E.,A
CANTONIGROS, U.E.,A - CALLDETENES, C.F.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A - GURB, U.E. ,B
MONTESQUIU, C.D.,A - LA GLEVA, C.F.,A
VINYOLES C.F.,A - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
TORELLO, C.F.,B - FOLGUEROLES,C.F.,B
OAR VIC,B - SANTPERENCA U.E.,A
Jornada 24 29-03-2020
CALLDETENES, C.F.,A - CORCO, A.E.,A
GURB, U.E. ,B - CANTONIGROS, U.E.,A
LA GLEVA, C.F.,A - SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - MONTESQUIU, C.D.,A
FOLGUEROLES,C.F.,B - VINYOLES C.F.,A
SANTPERENCA U.E.,A - TORELLO, C.F.,B
OAR VIC,B - Descansa
Jornada 25 05-04-2020
CALLDETENES, C.F.,A - Descansa
CORCO, A.E.,A - GURB, U.E. ,B
CANTONIGROS, U.E.,A - LA GLEVA, C.F.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
MONTESQUIU, C.D.,A - FOLGUEROLES,C.F.,B
VINYOLES C.F.,A - SANTPERENCA U.E.,A
TORELLO, C.F.,B - OAR VIC,B
Jornada 26 19-04-2020
GURB, U.E. ,B - CALLDETENES, C.F.,A
LA GLEVA, C.F.,A - CORCO, A.E.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - CANTONIGROS, U.E.,A
FOLGUEROLES,C.F.,B - SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
SANTPERENCA U.E.,A - MONTESQUIU, C.D.,A
OAR VIC,B - VINYOLES C.F.,A
Descansa - TORELLO, C.F.,B
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.