Competició | TEMPORADA 2019-2020

segona catalana | grup 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-09-2019
MARCA DE L'HAM, U.E.,A 01 FARNERS, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,A 31 LLANÇA, C.E.,A
CAMPRODON, U.E,A 12 BLANES, C.D.,A
CAN GIBERT, U.E,A 00 AMER, C.F.,A
BESALU, C.E.,A 42 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
BESCANO, C.D.,A 32 MALGRAT, C.D.,A
GUIXOLS, A.D,A 31 CASSA, U.D.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 41 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A 32 QUART, U.E.,A
Jornada 2 15-09-2019
FARNERS, C.E.,A 11 SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A
LLANÇA, C.E.,A 10 MARCA DE L'HAM, U.E.,A
BLANES, C.D.,A 03 PORQUERES, U.E.,A
AMER, C.F.,A 20 CAMPRODON, U.E,A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A 01 CAN GIBERT, U.E,A
MALGRAT, C.D.,A 01 BESALU, C.E.,A
CASSA, U.D.,A 01 BESCANO, C.D.,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 25 GUIXOLS, A.D,A
QUART, U.E.,A 21 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
Jornada 3 22-09-2019
FARNERS, C.E.,A 20 LLANÇA, C.E.,A
MARCA DE L'HAM, U.E.,A 21 BLANES, C.D.,A
PORQUERES, U.E.,A 02 AMER, C.F.,A
CAMPRODON, U.E,A 23 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
CAN GIBERT, U.E,A 12 MALGRAT, C.D.,A
BESALU, C.E.,A 20 CASSA, U.D.,A
BESCANO, C.D.,A 21 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
GUIXOLS, A.D,A 40 QUART, U.E.,A
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
Jornada 4 29-09-2019
LLANÇA, C.E.,A 12 SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A
BLANES, C.D.,A 31 FARNERS, C.E.,A
AMER, C.F.,A 00 MARCA DE L'HAM, U.E.,A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A 10 PORQUERES, U.E.,A
MALGRAT, C.D.,A 13 CAMPRODON, U.E,A
CASSA, U.D.,A 22 CAN GIBERT, U.E,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 20 BESALU, C.E.,A
QUART, U.E.,A 44 BESCANO, C.D.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 10 GUIXOLS, A.D,A
Jornada 5 06-10-2019
LLANÇA, C.E.,A 40 BLANES, C.D.,A
FARNERS, C.E.,A 11 AMER, C.F.,A
MARCA DE L'HAM, U.E.,A 11 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,A 20 MALGRAT, C.D.,A
CAMPRODON, U.E,A 10 CASSA, U.D.,A
CAN GIBERT, U.E,A 04 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
BESALU, C.E.,A 10 QUART, U.E.,A
BESCANO, C.D.,A 11 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A 02 GUIXOLS, A.D,A
Jornada 6 13-10-2019
BLANES, C.D.,A 14 SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A
AMER, C.F.,A 31 LLANÇA, C.E.,A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A 14 FARNERS, C.E.,A
MALGRAT, C.D.,A 01 MARCA DE L'HAM, U.E.,A
CASSA, U.D.,A 24 PORQUERES, U.E.,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 11 CAMPRODON, U.E,A
QUART, U.E.,A 01 CAN GIBERT, U.E,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 11 BESALU, C.E.,A
GUIXOLS, A.D,A 11 BESCANO, C.D.,A
Jornada 7 20-10-2019
BLANES, C.D.,A - AMER, C.F.,A
LLANÇA, C.E.,A - EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
FARNERS, C.E.,A - MALGRAT, C.D.,A
MARCA DE L'HAM, U.E.,A - CASSA, U.D.,A
PORQUERES, U.E.,A - TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
CAMPRODON, U.E,A - QUART, U.E.,A
CAN GIBERT, U.E,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
BESALU, C.E.,A - GUIXOLS, A.D,A
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A - BESCANO, C.D.,A
Jornada 8 27-10-2019
AMER, C.F.,A - SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A - BLANES, C.D.,A
MALGRAT, C.D.,A - LLANÇA, C.E.,A
CASSA, U.D.,A - FARNERS, C.E.,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A - MARCA DE L'HAM, U.E.,A
QUART, U.E.,A - PORQUERES, U.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - CAMPRODON, U.E,A
GUIXOLS, A.D,A - CAN GIBERT, U.E,A
BESCANO, C.D.,A - BESALU, C.E.,A
Jornada 9 03-11-2019
AMER, C.F.,A - EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
BLANES, C.D.,A - MALGRAT, C.D.,A
LLANÇA, C.E.,A - CASSA, U.D.,A
FARNERS, C.E.,A - TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
MARCA DE L'HAM, U.E.,A - QUART, U.E.,A
PORQUERES, U.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
CAMPRODON, U.E,A - GUIXOLS, A.D,A
CAN GIBERT, U.E,A - BESCANO, C.D.,A
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A - BESALU, C.E.,A
Jornada 10 10-11-2019
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A - SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A
MALGRAT, C.D.,A - AMER, C.F.,A
CASSA, U.D.,A - BLANES, C.D.,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A - LLANÇA, C.E.,A
QUART, U.E.,A - FARNERS, C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - MARCA DE L'HAM, U.E.,A
GUIXOLS, A.D,A - PORQUERES, U.E.,A
BESCANO, C.D.,A - CAMPRODON, U.E,A
BESALU, C.E.,A - CAN GIBERT, U.E,A
Jornada 11 17-11-2019
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A - MALGRAT, C.D.,A
AMER, C.F.,A - CASSA, U.D.,A
BLANES, C.D.,A - TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
LLANÇA, C.E.,A - QUART, U.E.,A
FARNERS, C.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
MARCA DE L'HAM, U.E.,A - GUIXOLS, A.D,A
PORQUERES, U.E.,A - BESCANO, C.D.,A
CAMPRODON, U.E,A - BESALU, C.E.,A
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A - CAN GIBERT, U.E,A
Jornada 12 24-11-2019
MALGRAT, C.D.,A - SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A
CASSA, U.D.,A - EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A - AMER, C.F.,A
QUART, U.E.,A - BLANES, C.D.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - LLANÇA, C.E.,A
GUIXOLS, A.D,A - FARNERS, C.E.,A
BESCANO, C.D.,A - MARCA DE L'HAM, U.E.,A
BESALU, C.E.,A - PORQUERES, U.E.,A
CAN GIBERT, U.E,A - CAMPRODON, U.E,A
Jornada 13 01-12-2019
MALGRAT, C.D.,A - CASSA, U.D.,A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A - TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
AMER, C.F.,A - QUART, U.E.,A
BLANES, C.D.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
LLANÇA, C.E.,A - GUIXOLS, A.D,A
FARNERS, C.E.,A - BESCANO, C.D.,A
MARCA DE L'HAM, U.E.,A - BESALU, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,A - CAN GIBERT, U.E,A
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A - CAMPRODON, U.E,A
Jornada 14 15-12-2019
CASSA, U.D.,A - SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A - MALGRAT, C.D.,A
QUART, U.E.,A - EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - AMER, C.F.,A
GUIXOLS, A.D,A - BLANES, C.D.,A
BESCANO, C.D.,A - LLANÇA, C.E.,A
BESALU, C.E.,A - FARNERS, C.E.,A
CAN GIBERT, U.E,A - MARCA DE L'HAM, U.E.,A
CAMPRODON, U.E,A - PORQUERES, U.E.,A
Jornada 15 22-12-2019
CASSA, U.D.,A - TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
MALGRAT, C.D.,A - QUART, U.E.,A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
AMER, C.F.,A - GUIXOLS, A.D,A
BLANES, C.D.,A - BESCANO, C.D.,A
LLANÇA, C.E.,A - BESALU, C.E.,A
FARNERS, C.E.,A - CAN GIBERT, U.E,A
MARCA DE L'HAM, U.E.,A - CAMPRODON, U.E,A
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A - PORQUERES, U.E.,A
Jornada 16 12-01-2020
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A - TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
QUART, U.E.,A - CASSA, U.D.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - MALGRAT, C.D.,A
GUIXOLS, A.D,A - EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
BESCANO, C.D.,A - AMER, C.F.,A
BESALU, C.E.,A - BLANES, C.D.,A
CAN GIBERT, U.E,A - LLANÇA, C.E.,A
CAMPRODON, U.E,A - FARNERS, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,A - MARCA DE L'HAM, U.E.,A
Jornada 17 19-01-2020
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A - QUART, U.E.,A
CASSA, U.D.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
MALGRAT, C.D.,A - GUIXOLS, A.D,A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A - BESCANO, C.D.,A
AMER, C.F.,A - BESALU, C.E.,A
BLANES, C.D.,A - CAN GIBERT, U.E,A
LLANÇA, C.E.,A - CAMPRODON, U.E,A
FARNERS, C.E.,A - PORQUERES, U.E.,A
MARCA DE L'HAM, U.E.,A - SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 26-01-2020
FARNERS, C.E.,A - MARCA DE L'HAM, U.E.,A
LLANÇA, C.E.,A - PORQUERES, U.E.,A
BLANES, C.D.,A - CAMPRODON, U.E,A
AMER, C.F.,A - CAN GIBERT, U.E,A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A - BESALU, C.E.,A
MALGRAT, C.D.,A - BESCANO, C.D.,A
CASSA, U.D.,A - GUIXOLS, A.D,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
QUART, U.E.,A - SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A
Jornada 19 02-02-2020
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A - FARNERS, C.E.,A
MARCA DE L'HAM, U.E.,A - LLANÇA, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,A - BLANES, C.D.,A
CAMPRODON, U.E,A - AMER, C.F.,A
CAN GIBERT, U.E,A - EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
BESALU, C.E.,A - MALGRAT, C.D.,A
BESCANO, C.D.,A - CASSA, U.D.,A
GUIXOLS, A.D,A - TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - QUART, U.E.,A
Jornada 20 09-02-2020
LLANÇA, C.E.,A - FARNERS, C.E.,A
BLANES, C.D.,A - MARCA DE L'HAM, U.E.,A
AMER, C.F.,A - PORQUERES, U.E.,A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A - CAMPRODON, U.E,A
MALGRAT, C.D.,A - CAN GIBERT, U.E,A
CASSA, U.D.,A - BESALU, C.E.,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A - BESCANO, C.D.,A
QUART, U.E.,A - GUIXOLS, A.D,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A
Jornada 21 16-02-2020
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A - LLANÇA, C.E.,A
FARNERS, C.E.,A - BLANES, C.D.,A
MARCA DE L'HAM, U.E.,A - AMER, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,A - EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
CAMPRODON, U.E,A - MALGRAT, C.D.,A
CAN GIBERT, U.E,A - CASSA, U.D.,A
BESALU, C.E.,A - TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
BESCANO, C.D.,A - QUART, U.E.,A
GUIXOLS, A.D,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
Jornada 22 01-03-2020
BLANES, C.D.,A - LLANÇA, C.E.,A
AMER, C.F.,A - FARNERS, C.E.,A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A - MARCA DE L'HAM, U.E.,A
MALGRAT, C.D.,A - PORQUERES, U.E.,A
CASSA, U.D.,A - CAMPRODON, U.E,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A - CAN GIBERT, U.E,A
QUART, U.E.,A - BESALU, C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - BESCANO, C.D.,A
GUIXOLS, A.D,A - SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A
Jornada 23 08-03-2020
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A - BLANES, C.D.,A
LLANÇA, C.E.,A - AMER, C.F.,A
FARNERS, C.E.,A - EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
MARCA DE L'HAM, U.E.,A - MALGRAT, C.D.,A
PORQUERES, U.E.,A - CASSA, U.D.,A
CAMPRODON, U.E,A - TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
CAN GIBERT, U.E,A - QUART, U.E.,A
BESALU, C.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
BESCANO, C.D.,A - GUIXOLS, A.D,A
Jornada 24 15-03-2020
AMER, C.F.,A - BLANES, C.D.,A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A - LLANÇA, C.E.,A
MALGRAT, C.D.,A - FARNERS, C.E.,A
CASSA, U.D.,A - MARCA DE L'HAM, U.E.,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A - PORQUERES, U.E.,A
QUART, U.E.,A - CAMPRODON, U.E,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - CAN GIBERT, U.E,A
GUIXOLS, A.D,A - BESALU, C.E.,A
BESCANO, C.D.,A - SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A
Jornada 25 22-03-2020
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A - AMER, C.F.,A
BLANES, C.D.,A - EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
LLANÇA, C.E.,A - MALGRAT, C.D.,A
FARNERS, C.E.,A - CASSA, U.D.,A
MARCA DE L'HAM, U.E.,A - TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
PORQUERES, U.E.,A - QUART, U.E.,A
CAMPRODON, U.E,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
CAN GIBERT, U.E,A - GUIXOLS, A.D,A
BESALU, C.E.,A - BESCANO, C.D.,A
Jornada 26 29-03-2020
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A - AMER, C.F.,A
MALGRAT, C.D.,A - BLANES, C.D.,A
CASSA, U.D.,A - LLANÇA, C.E.,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A - FARNERS, C.E.,A
QUART, U.E.,A - MARCA DE L'HAM, U.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - PORQUERES, U.E.,A
GUIXOLS, A.D,A - CAMPRODON, U.E,A
BESCANO, C.D.,A - CAN GIBERT, U.E,A
BESALU, C.E.,A - SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A
Jornada 27 05-04-2020
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A - EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
AMER, C.F.,A - MALGRAT, C.D.,A
BLANES, C.D.,A - CASSA, U.D.,A
LLANÇA, C.E.,A - TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
FARNERS, C.E.,A - QUART, U.E.,A
MARCA DE L'HAM, U.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
PORQUERES, U.E.,A - GUIXOLS, A.D,A
CAMPRODON, U.E,A - BESCANO, C.D.,A
CAN GIBERT, U.E,A - BESALU, C.E.,A
Jornada 28 19-04-2020
MALGRAT, C.D.,A - EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
CASSA, U.D.,A - AMER, C.F.,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A - BLANES, C.D.,A
QUART, U.E.,A - LLANÇA, C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - FARNERS, C.E.,A
GUIXOLS, A.D,A - MARCA DE L'HAM, U.E.,A
BESCANO, C.D.,A - PORQUERES, U.E.,A
BESALU, C.E.,A - CAMPRODON, U.E,A
CAN GIBERT, U.E,A - SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A
Jornada 29 26-04-2020
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A - MALGRAT, C.D.,A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A - CASSA, U.D.,A
AMER, C.F.,A - TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
BLANES, C.D.,A - QUART, U.E.,A
LLANÇA, C.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
FARNERS, C.E.,A - GUIXOLS, A.D,A
MARCA DE L'HAM, U.E.,A - BESCANO, C.D.,A
PORQUERES, U.E.,A - BESALU, C.E.,A
CAMPRODON, U.E,A - CAN GIBERT, U.E,A
Jornada 30 03-05-2020
CASSA, U.D.,A - MALGRAT, C.D.,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A - EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
QUART, U.E.,A - AMER, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - BLANES, C.D.,A
GUIXOLS, A.D,A - LLANÇA, C.E.,A
BESCANO, C.D.,A - FARNERS, C.E.,A
BESALU, C.E.,A - MARCA DE L'HAM, U.E.,A
CAN GIBERT, U.E,A - PORQUERES, U.E.,A
CAMPRODON, U.E,A - SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A
Jornada 31 10-05-2020
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A - CASSA, U.D.,A
MALGRAT, C.D.,A - TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A - QUART, U.E.,A
AMER, C.F.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
BLANES, C.D.,A - GUIXOLS, A.D,A
LLANÇA, C.E.,A - BESCANO, C.D.,A
FARNERS, C.E.,A - BESALU, C.E.,A
MARCA DE L'HAM, U.E.,A - CAN GIBERT, U.E,A
PORQUERES, U.E.,A - CAMPRODON, U.E,A
Jornada 32 17-05-2020
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A - CASSA, U.D.,A
QUART, U.E.,A - MALGRAT, C.D.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
GUIXOLS, A.D,A - AMER, C.F.,A
BESCANO, C.D.,A - BLANES, C.D.,A
BESALU, C.E.,A - LLANÇA, C.E.,A
CAN GIBERT, U.E,A - FARNERS, C.E.,A
CAMPRODON, U.E,A - MARCA DE L'HAM, U.E.,A
PORQUERES, U.E.,A - SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A
Jornada 33 24-05-2020
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A - SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A
CASSA, U.D.,A - QUART, U.E.,A
MALGRAT, C.D.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A - GUIXOLS, A.D,A
AMER, C.F.,A - BESCANO, C.D.,A
BLANES, C.D.,A - BESALU, C.E.,A
LLANÇA, C.E.,A - CAN GIBERT, U.E,A
FARNERS, C.E.,A - CAMPRODON, U.E,A
MARCA DE L'HAM, U.E.,A - PORQUERES, U.E.,A
Jornada 34 31-05-2020
QUART, U.E.,A - TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - CASSA, U.D.,A
GUIXOLS, A.D,A - MALGRAT, C.D.,A
BESCANO, C.D.,A - EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
BESALU, C.E.,A - AMER, C.F.,A
CAN GIBERT, U.E,A - BLANES, C.D.,A
CAMPRODON, U.E,A - LLANÇA, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,A - FARNERS, C.E.,A
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F,A - MARCA DE L'HAM, U.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.