Competició | TEMPORADA 2019-2020

segona catalana | grup 5

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-09-2019
BALAFIA, C.F.U.E.,A 03 JUNEDA, C.F.,A
SOLSONA, C.F,A 13 BORGES BLANQUES, C.F.,A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A 13 TERMENS, A.D.,A
CERVERA, C.D.,A 20 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
GUISSONA, U.E.,A 01 ARTESA DE SEGRE, C.E.,A
ALPICAT , AT. C,A 20 ALBI, C.F.,A
BALAGUER, C.F.,A 11 LINYOLA, C.F.,A
CASTELLSERA, C. AT.,A 02 TORREFARRERA C.F.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 51 SUDANELL, C.F.,A
Jornada 2 15-09-2019
JUNEDA, C.F.,A 21 SUDANELL, C.F.,A
BORGES BLANQUES, C.F.,A 40 BALAFIA, C.F.U.E.,A
TERMENS, A.D.,A 12 SOLSONA, C.F,A
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 30 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A
ARTESA DE SEGRE, C.E.,A 21 CERVERA, C.D.,A
ALBI, C.F.,A 32 GUISSONA, U.E.,A
LINYOLA, C.F.,A 05 ALPICAT , AT. C,A
TORREFARRERA C.F.,A 11 BALAGUER, C.F.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 110 CASTELLSERA, C. AT.,A
Jornada 3 22-09-2019
JUNEDA, C.F.,A 13 BORGES BLANQUES, C.F.,A
BALAFIA, C.F.U.E.,A 61 TERMENS, A.D.,A
SOLSONA, C.F,A 11 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A 05 ARTESA DE SEGRE, C.E.,A
CERVERA, C.D.,A 32 ALBI, C.F.,A
GUISSONA, U.E.,A 12 LINYOLA, C.F.,A
ALPICAT , AT. C,A 10 TORREFARRERA C.F.,A
BALAGUER, C.F.,A 30 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
SUDANELL, C.F.,A 12 CASTELLSERA, C. AT.,A
Jornada 4 29-09-2019
BORGES BLANQUES, C.F.,A 41 SUDANELL, C.F.,A
TERMENS, A.D.,A 22 JUNEDA, C.F.,A
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 13 BALAFIA, C.F.U.E.,A
ARTESA DE SEGRE, C.E.,A 01 SOLSONA, C.F,A
ALBI, C.F.,A 01 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A
LINYOLA, C.F.,A 42 CERVERA, C.D.,A
TORREFARRERA C.F.,A 22 GUISSONA, U.E.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 01 ALPICAT , AT. C,A
CASTELLSERA, C. AT.,A 11 BALAGUER, C.F.,A
Jornada 5 06-10-2019
BORGES BLANQUES, C.F.,A 21 TERMENS, A.D.,A
JUNEDA, C.F.,A 21 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
BALAFIA, C.F.U.E.,A 02 ARTESA DE SEGRE, C.E.,A
SOLSONA, C.F,A 21 ALBI, C.F.,A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A 11 LINYOLA, C.F.,A
CERVERA, C.D.,A 12 TORREFARRERA C.F.,A
GUISSONA, U.E.,A 11 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
ALPICAT , AT. C,A 02 CASTELLSERA, C. AT.,A
BALAGUER, C.F.,A 40 SUDANELL, C.F.,A
Jornada 6 13-10-2019
TERMENS, A.D.,A 20 SUDANELL, C.F.,A
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 02 BORGES BLANQUES, C.F.,A
ARTESA DE SEGRE, C.E.,A 13 JUNEDA, C.F.,A
ALBI, C.F.,A 31 BALAFIA, C.F.U.E.,A
LINYOLA, C.F.,A 12 SOLSONA, C.F,A
TORREFARRERA C.F.,A 13 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 31 CERVERA, C.D.,A
CASTELLSERA, C. AT.,A 04 GUISSONA, U.E.,A
BALAGUER, C.F.,A 31 ALPICAT , AT. C,A
Jornada 7 20-10-2019
TERMENS, A.D.,A 43 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
BORGES BLANQUES, C.F.,A 32 ARTESA DE SEGRE, C.E.,A
JUNEDA, C.F.,A 00 ALBI, C.F.,A
BALAFIA, C.F.U.E.,A 30 LINYOLA, C.F.,A
SOLSONA, C.F,A 00 TORREFARRERA C.F.,A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A 03 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
CERVERA, C.D.,A 21 CASTELLSERA, C. AT.,A
GUISSONA, U.E.,A 22 BALAGUER, C.F.,A
ALPICAT , AT. C,A 34 SUDANELL, C.F.,A
Jornada 8 27-10-2019
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 31 SUDANELL, C.F.,A
ARTESA DE SEGRE, C.E.,A 20 TERMENS, A.D.,A
BORGES BLANQUES, C.F.,A 41 ALBI, C.F.,A
LINYOLA, C.F.,A 02 JUNEDA, C.F.,A
TORREFARRERA C.F.,A 01 BALAFIA, C.F.U.E.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 00 SOLSONA, C.F,A
CASTELLSERA, C. AT.,A 02 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A
BALAGUER, C.F.,A 21 CERVERA, C.D.,A
ALPICAT , AT. C,A 03 GUISSONA, U.E.,A
Jornada 9 03-11-2019
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 01 ARTESA DE SEGRE, C.E.,A
TERMENS, A.D.,A 01 ALBI, C.F.,A
BORGES BLANQUES, C.F.,A 30 LINYOLA, C.F.,A
JUNEDA, C.F.,A 41 TORREFARRERA C.F.,A
BALAFIA, C.F.U.E.,A 21 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
SOLSONA, C.F,A 20 CASTELLSERA, C. AT.,A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A 20 BALAGUER, C.F.,A
CERVERA, C.D.,A 11 ALPICAT , AT. C,A
GUISSONA, U.E.,A 13 SUDANELL, C.F.,A
Jornada 10 10-11-2019
ARTESA DE SEGRE, C.E.,A 35 SUDANELL, C.F.,A
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 21 ALBI, C.F.,A
LINYOLA, C.F.,A 31 TERMENS, A.D.,A
TORREFARRERA C.F.,A 10 BORGES BLANQUES, C.F.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 32 JUNEDA, C.F.,A
CASTELLSERA, C. AT.,A 02 BALAFIA, C.F.U.E.,A
BALAGUER, C.F.,A 12 SOLSONA, C.F,A
ALPICAT , AT. C,A 20 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A
GUISSONA, U.E.,A 30 CERVERA, C.D.,A
Jornada 11 17-11-2019
ARTESA DE SEGRE, C.E.,A 21 ALBI, C.F.,A
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 02 LINYOLA, C.F.,A
TERMENS, A.D.,A 02 TORREFARRERA C.F.,A
BORGES BLANQUES, C.F.,A 31 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
JUNEDA, C.F.,A 30 CASTELLSERA, C. AT.,A
BALAFIA, C.F.U.E.,A 20 BALAGUER, C.F.,A
SOLSONA, C.F,A 10 ALPICAT , AT. C,A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A 42 GUISSONA, U.E.,A
CERVERA, C.D.,A 33 SUDANELL, C.F.,A
Jornada 12 24-11-2019
ALBI, C.F.,A 24 SUDANELL, C.F.,A
LINYOLA, C.F.,A 21 ARTESA DE SEGRE, C.E.,A
TORREFARRERA C.F.,A 40 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 21 TERMENS, A.D.,A
CASTELLSERA, C. AT.,A 24 BORGES BLANQUES, C.F.,A
BALAGUER, C.F.,A 00 JUNEDA, C.F.,A
ALPICAT , AT. C,A 21 BALAFIA, C.F.U.E.,A
GUISSONA, U.E.,A 20 SOLSONA, C.F,A
CERVERA, C.D.,A 10 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A
Jornada 13 01-12-2019
ALBI, C.F.,A 21 LINYOLA, C.F.,A
ARTESA DE SEGRE, C.E.,A 11 TORREFARRERA C.F.,A
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 40 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
TERMENS, A.D.,A 02 CASTELLSERA, C. AT.,A
BORGES BLANQUES, C.F.,A 30 BALAGUER, C.F.,A
JUNEDA, C.F.,A 32 ALPICAT , AT. C,A
BALAFIA, C.F.U.E.,A 42 GUISSONA, U.E.,A
SOLSONA, C.F,A 31 CERVERA, C.D.,A
SUDANELL, C.F.,A 12 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A
Jornada 14 15-12-2019
LINYOLA, C.F.,A 12 SUDANELL, C.F.,A
TORREFARRERA C.F.,A 10 ALBI, C.F.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 35 ARTESA DE SEGRE, C.E.,A
CASTELLSERA, C. AT.,A 10 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
BALAGUER, C.F.,A 41 TERMENS, A.D.,A
ALPICAT , AT. C,A 21 BORGES BLANQUES, C.F.,A
GUISSONA, U.E.,A 31 JUNEDA, C.F.,A
CERVERA, C.D.,A 13 BALAFIA, C.F.U.E.,A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A 02 SOLSONA, C.F,A
Jornada 15 22-12-2019
LINYOLA, C.F.,A 03 TORREFARRERA C.F.,A
ALBI, C.F.,A 33 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
ARTESA DE SEGRE, C.E.,A 10 CASTELLSERA, C. AT.,A
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 22 BALAGUER, C.F.,A
TERMENS, A.D.,A 00 ALPICAT , AT. C,A
BORGES BLANQUES, C.F.,A 20 GUISSONA, U.E.,A
JUNEDA, C.F.,A 11 CERVERA, C.D.,A
BALAFIA, C.F.U.E.,A 11 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A
SUDANELL, C.F.,A 03 SOLSONA, C.F,A
Jornada 16 12-01-2020
SUDANELL, C.F.,A 12 TORREFARRERA C.F.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 12 LINYOLA, C.F.,A
CASTELLSERA, C. AT.,A 12 ALBI, C.F.,A
BALAGUER, C.F.,A 11 ARTESA DE SEGRE, C.E.,A
ALPICAT , AT. C,A 51 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
GUISSONA, U.E.,A 12 TERMENS, A.D.,A
CERVERA, C.D.,A 03 BORGES BLANQUES, C.F.,A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A 21 JUNEDA, C.F.,A
SOLSONA, C.F,A 30 BALAFIA, C.F.U.E.,A
Jornada 17 19-01-2020
TORREFARRERA C.F.,A 00 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
LINYOLA, C.F.,A 40 CASTELLSERA, C. AT.,A
ALBI, C.F.,A 12 BALAGUER, C.F.,A
ARTESA DE SEGRE, C.E.,A 20 ALPICAT , AT. C,A
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 22 GUISSONA, U.E.,A
TERMENS, A.D.,A 23 CERVERA, C.D.,A
BORGES BLANQUES, C.F.,A 30 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A
JUNEDA, C.F.,A 02 SOLSONA, C.F,A
BALAFIA, C.F.U.E.,A 12 SUDANELL, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 26-01-2020
JUNEDA, C.F.,A 24 BALAFIA, C.F.U.E.,A
BORGES BLANQUES, C.F.,A 30 SOLSONA, C.F,A
TERMENS, A.D.,A - ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 02 CERVERA, C.D.,A
ARTESA DE SEGRE, C.E.,A 10 GUISSONA, U.E.,A
ALBI, C.F.,A - ALPICAT , AT. C,A
LINYOLA, C.F.,A 14 BALAGUER, C.F.,A
TORREFARRERA C.F.,A 20 CASTELLSERA, C. AT.,A
SUDANELL, C.F.,A 13 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
Jornada 19 02-02-2020
SUDANELL, C.F.,A 42 JUNEDA, C.F.,A
BALAFIA, C.F.U.E.,A 02 BORGES BLANQUES, C.F.,A
SOLSONA, C.F,A 20 TERMENS, A.D.,A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A 10 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
CERVERA, C.D.,A 25 ARTESA DE SEGRE, C.E.,A
GUISSONA, U.E.,A 32 ALBI, C.F.,A
ALPICAT , AT. C,A 01 LINYOLA, C.F.,A
BALAGUER, C.F.,A 03 TORREFARRERA C.F.,A
CASTELLSERA, C. AT.,A 12 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
Jornada 20 09-02-2020
BORGES BLANQUES, C.F.,A 50 JUNEDA, C.F.,A
TERMENS, A.D.,A 01 BALAFIA, C.F.U.E.,A
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 12 SOLSONA, C.F,A
ARTESA DE SEGRE, C.E.,A 11 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A
ALBI, C.F.,A 11 CERVERA, C.D.,A
LINYOLA, C.F.,A 10 GUISSONA, U.E.,A
TORREFARRERA C.F.,A 11 ALPICAT , AT. C,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 21 BALAGUER, C.F.,A
CASTELLSERA, C. AT.,A 03 SUDANELL, C.F.,A
Jornada 21 16-02-2020
SUDANELL, C.F.,A 00 BORGES BLANQUES, C.F.,A
JUNEDA, C.F.,A 50 TERMENS, A.D.,A
BALAFIA, C.F.U.E.,A 23 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
SOLSONA, C.F,A 12 ARTESA DE SEGRE, C.E.,A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A 12 ALBI, C.F.,A
CERVERA, C.D.,A 01 LINYOLA, C.F.,A
GUISSONA, U.E.,A 22 TORREFARRERA C.F.,A
ALPICAT , AT. C,A 11 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
BALAGUER, C.F.,A 22 CASTELLSERA, C. AT.,A
Jornada 22 01-03-2020
TERMENS, A.D.,A - BORGES BLANQUES, C.F.,A
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A - JUNEDA, C.F.,A
ARTESA DE SEGRE, C.E.,A - BALAFIA, C.F.U.E.,A
ALBI, C.F.,A - SOLSONA, C.F,A
LINYOLA, C.F.,A - ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A
TORREFARRERA C.F.,A - CERVERA, C.D.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B - GUISSONA, U.E.,A
CASTELLSERA, C. AT.,A - ALPICAT , AT. C,A
SUDANELL, C.F.,A - BALAGUER, C.F.,A
Jornada 23 08-03-2020
SUDANELL, C.F.,A - TERMENS, A.D.,A
BORGES BLANQUES, C.F.,A - PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
JUNEDA, C.F.,A - ARTESA DE SEGRE, C.E.,A
BALAFIA, C.F.U.E.,A - ALBI, C.F.,A
SOLSONA, C.F,A - LINYOLA, C.F.,A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A - TORREFARRERA C.F.,A
CERVERA, C.D.,A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
GUISSONA, U.E.,A - CASTELLSERA, C. AT.,A
ALPICAT , AT. C,A - BALAGUER, C.F.,A
Jornada 24 15-03-2020
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A - TERMENS, A.D.,A
ARTESA DE SEGRE, C.E.,A - BORGES BLANQUES, C.F.,A
ALBI, C.F.,A - JUNEDA, C.F.,A
LINYOLA, C.F.,A - BALAFIA, C.F.U.E.,A
TORREFARRERA C.F.,A - SOLSONA, C.F,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B - ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A
CASTELLSERA, C. AT.,A - CERVERA, C.D.,A
BALAGUER, C.F.,A - GUISSONA, U.E.,A
SUDANELL, C.F.,A - ALPICAT , AT. C,A
Jornada 25 22-03-2020
SUDANELL, C.F.,A - PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
TERMENS, A.D.,A - ARTESA DE SEGRE, C.E.,A
ALBI, C.F.,A - BORGES BLANQUES, C.F.,A
JUNEDA, C.F.,A - LINYOLA, C.F.,A
BALAFIA, C.F.U.E.,A - TORREFARRERA C.F.,A
SOLSONA, C.F,A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A - CASTELLSERA, C. AT.,A
CERVERA, C.D.,A - BALAGUER, C.F.,A
GUISSONA, U.E.,A - ALPICAT , AT. C,A
Jornada 26 29-03-2020
ARTESA DE SEGRE, C.E.,A - PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
ALBI, C.F.,A - TERMENS, A.D.,A
LINYOLA, C.F.,A - BORGES BLANQUES, C.F.,A
TORREFARRERA C.F.,A - JUNEDA, C.F.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B - BALAFIA, C.F.U.E.,A
CASTELLSERA, C. AT.,A - SOLSONA, C.F,A
BALAGUER, C.F.,A - ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A
ALPICAT , AT. C,A - CERVERA, C.D.,A
SUDANELL, C.F.,A - GUISSONA, U.E.,A
Jornada 27 05-04-2020
SUDANELL, C.F.,A - ARTESA DE SEGRE, C.E.,A
ALBI, C.F.,A - PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
TERMENS, A.D.,A - LINYOLA, C.F.,A
BORGES BLANQUES, C.F.,A - TORREFARRERA C.F.,A
JUNEDA, C.F.,A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
BALAFIA, C.F.U.E.,A - CASTELLSERA, C. AT.,A
SOLSONA, C.F,A - BALAGUER, C.F.,A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A - ALPICAT , AT. C,A
CERVERA, C.D.,A - GUISSONA, U.E.,A
Jornada 28 19-04-2020
ALBI, C.F.,A - ARTESA DE SEGRE, C.E.,A
LINYOLA, C.F.,A - PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
TORREFARRERA C.F.,A - TERMENS, A.D.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B - BORGES BLANQUES, C.F.,A
CASTELLSERA, C. AT.,A - JUNEDA, C.F.,A
BALAGUER, C.F.,A - BALAFIA, C.F.U.E.,A
ALPICAT , AT. C,A - SOLSONA, C.F,A
GUISSONA, U.E.,A - ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A
SUDANELL, C.F.,A - CERVERA, C.D.,A
Jornada 29 26-04-2020
SUDANELL, C.F.,A - ALBI, C.F.,A
ARTESA DE SEGRE, C.E.,A - LINYOLA, C.F.,A
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A - TORREFARRERA C.F.,A
TERMENS, A.D.,A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
BORGES BLANQUES, C.F.,A - CASTELLSERA, C. AT.,A
JUNEDA, C.F.,A - BALAGUER, C.F.,A
BALAFIA, C.F.U.E.,A - ALPICAT , AT. C,A
SOLSONA, C.F,A - GUISSONA, U.E.,A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A - CERVERA, C.D.,A
Jornada 30 03-05-2020
LINYOLA, C.F.,A - ALBI, C.F.,A
TORREFARRERA C.F.,A - ARTESA DE SEGRE, C.E.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B - PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
CASTELLSERA, C. AT.,A - TERMENS, A.D.,A
BALAGUER, C.F.,A - BORGES BLANQUES, C.F.,A
ALPICAT , AT. C,A - JUNEDA, C.F.,A
GUISSONA, U.E.,A - BALAFIA, C.F.U.E.,A
CERVERA, C.D.,A - SOLSONA, C.F,A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A - SUDANELL, C.F.,A
Jornada 31 10-05-2020
SUDANELL, C.F.,A - LINYOLA, C.F.,A
ALBI, C.F.,A - TORREFARRERA C.F.,A
ARTESA DE SEGRE, C.E.,A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A - CASTELLSERA, C. AT.,A
TERMENS, A.D.,A - BALAGUER, C.F.,A
BORGES BLANQUES, C.F.,A - ALPICAT , AT. C,A
JUNEDA, C.F.,A - GUISSONA, U.E.,A
BALAFIA, C.F.U.E.,A - CERVERA, C.D.,A
SOLSONA, C.F,A - ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A
Jornada 32 17-05-2020
TORREFARRERA C.F.,A - LINYOLA, C.F.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B - ALBI, C.F.,A
CASTELLSERA, C. AT.,A - ARTESA DE SEGRE, C.E.,A
BALAGUER, C.F.,A - PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
ALPICAT , AT. C,A - TERMENS, A.D.,A
GUISSONA, U.E.,A - BORGES BLANQUES, C.F.,A
CERVERA, C.D.,A - JUNEDA, C.F.,A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A - BALAFIA, C.F.U.E.,A
SOLSONA, C.F,A - SUDANELL, C.F.,A
Jornada 33 24-05-2020
TORREFARRERA C.F.,A - SUDANELL, C.F.,A
LINYOLA, C.F.,A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
ALBI, C.F.,A - CASTELLSERA, C. AT.,A
ARTESA DE SEGRE, C.E.,A - BALAGUER, C.F.,A
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A - ALPICAT , AT. C,A
TERMENS, A.D.,A - GUISSONA, U.E.,A
BORGES BLANQUES, C.F.,A - CERVERA, C.D.,A
JUNEDA, C.F.,A - ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A
BALAFIA, C.F.U.E.,A - SOLSONA, C.F,A
Jornada 34 31-05-2020
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B - TORREFARRERA C.F.,A
CASTELLSERA, C. AT.,A - LINYOLA, C.F.,A
BALAGUER, C.F.,A - ALBI, C.F.,A
ALPICAT , AT. C,A - ARTESA DE SEGRE, C.E.,A
GUISSONA, U.E.,A - PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
CERVERA, C.D.,A - TERMENS, A.D.,A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A - BORGES BLANQUES, C.F.,A
SOLSONA, C.F,A - JUNEDA, C.F.,A
SUDANELL, C.F.,A - BALAFIA, C.F.U.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.