Competició | TEMPORADA 2019-2020

segona catalana | grup 6

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-09-2019
ULLDECONA, C.F.,A 43 BONAVISTA, C.,A
LA SENIA, C.F.,A 10 RIUDOMS, C.D.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B 11 CAMARLES, C.F.,A
AMPOLLA, C.F.,A 14 GANDESA, C.F.,A
CF MONTBLANC,A 41 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
CANONJA, C.F.,A 11 MORA LA NOVA, AT.,A
RODA DE BARA AT.,A 22 PERELLO, C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 11 AMPOSTA, C.F.,A
TORTOSA, C.D.,A 22 RAPITENCA, U.E.,A
Jornada 2 15-09-2019
BONAVISTA, C.,A 11 TORTOSA, C.D.,A
RIUDOMS, C.D.,A 02 ULLDECONA, C.F.,A
CAMARLES, C.F.,A 12 LA SENIA, C.F.,A
GANDESA, C.F.,A 11 POBLA MAFUMET, C.F.,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 13 AMPOLLA, C.F.,A
MORA LA NOVA, AT.,A 21 CF MONTBLANC,A
PERELLO, C.E.,A 12 CANONJA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,A 31 RODA DE BARA AT.,A
RAPITENCA, U.E.,A 30 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
Jornada 3 22-09-2019
BONAVISTA, C.,A - RIUDOMS, C.D.,A
ULLDECONA, C.F.,A - CAMARLES, C.F.,A
LA SENIA, C.F.,A - GANDESA, C.F.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
AMPOLLA, C.F.,A - MORA LA NOVA, AT.,A
CF MONTBLANC,A - PERELLO, C.E.,A
CANONJA, C.F.,A - AMPOSTA, C.F.,A
RODA DE BARA AT.,A - RAPITENCA, U.E.,A
TORTOSA, C.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
Jornada 4 29-09-2019
RIUDOMS, C.D.,A - TORTOSA, C.D.,A
CAMARLES, C.F.,A - BONAVISTA, C.,A
GANDESA, C.F.,A - ULLDECONA, C.F.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - LA SENIA, C.F.,A
MORA LA NOVA, AT.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,B
PERELLO, C.E.,A - AMPOLLA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,A - CF MONTBLANC,A
RAPITENCA, U.E.,A - CANONJA, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - RODA DE BARA AT.,A
Jornada 5 06-10-2019
RIUDOMS, C.D.,A - CAMARLES, C.F.,A
BONAVISTA, C.,A - GANDESA, C.F.,A
ULLDECONA, C.F.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
LA SENIA, C.F.,A - MORA LA NOVA, AT.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B - PERELLO, C.E.,A
AMPOLLA, C.F.,A - AMPOSTA, C.F.,A
CF MONTBLANC,A - RAPITENCA, U.E.,A
CANONJA, C.F.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
TORTOSA, C.D.,A - RODA DE BARA AT.,A
Jornada 6 13-10-2019
CAMARLES, C.F.,A - TORTOSA, C.D.,A
GANDESA, C.F.,A - RIUDOMS, C.D.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - BONAVISTA, C.,A
MORA LA NOVA, AT.,A - ULLDECONA, C.F.,A
PERELLO, C.E.,A - LA SENIA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,B
RAPITENCA, U.E.,A - AMPOLLA, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - CF MONTBLANC,A
RODA DE BARA AT.,A - CANONJA, C.F.,A
Jornada 7 20-10-2019
CAMARLES, C.F.,A - GANDESA, C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
BONAVISTA, C.,A - MORA LA NOVA, AT.,A
ULLDECONA, C.F.,A - PERELLO, C.E.,A
LA SENIA, C.F.,A - AMPOSTA, C.F.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B - RAPITENCA, U.E.,A
AMPOLLA, C.F.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
CF MONTBLANC,A - RODA DE BARA AT.,A
TORTOSA, C.D.,A - CANONJA, C.F.,A
Jornada 8 27-10-2019
GANDESA, C.F.,A - TORTOSA, C.D.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - CAMARLES, C.F.,A
MORA LA NOVA, AT.,A - RIUDOMS, C.D.,A
PERELLO, C.E.,A - BONAVISTA, C.,A
AMPOSTA, C.F.,A - ULLDECONA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A - LA SENIA, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,B
RODA DE BARA AT.,A - AMPOLLA, C.F.,A
CANONJA, C.F.,A - CF MONTBLANC,A
Jornada 9 03-11-2019
GANDESA, C.F.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
CAMARLES, C.F.,A - MORA LA NOVA, AT.,A
RIUDOMS, C.D.,A - PERELLO, C.E.,A
BONAVISTA, C.,A - AMPOSTA, C.F.,A
ULLDECONA, C.F.,A - RAPITENCA, U.E.,A
LA SENIA, C.F.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B - RODA DE BARA AT.,A
AMPOLLA, C.F.,A - CANONJA, C.F.,A
TORTOSA, C.D.,A - CF MONTBLANC,A
Jornada 10 10-11-2019
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - TORTOSA, C.D.,A
MORA LA NOVA, AT.,A - GANDESA, C.F.,A
PERELLO, C.E.,A - CAMARLES, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,A - RIUDOMS, C.D.,A
RAPITENCA, U.E.,A - BONAVISTA, C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - ULLDECONA, C.F.,A
RODA DE BARA AT.,A - LA SENIA, C.F.,A
CANONJA, C.F.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,B
CF MONTBLANC,A - AMPOLLA, C.F.,A
Jornada 11 17-11-2019
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - MORA LA NOVA, AT.,A
GANDESA, C.F.,A - PERELLO, C.E.,A
CAMARLES, C.F.,A - AMPOSTA, C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A - RAPITENCA, U.E.,A
BONAVISTA, C.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
ULLDECONA, C.F.,A - RODA DE BARA AT.,A
LA SENIA, C.F.,A - CANONJA, C.F.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B - CF MONTBLANC,A
TORTOSA, C.D.,A - AMPOLLA, C.F.,A
Jornada 12 24-11-2019
MORA LA NOVA, AT.,A - TORTOSA, C.D.,A
PERELLO, C.E.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
AMPOSTA, C.F.,A - GANDESA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A - CAMARLES, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - RIUDOMS, C.D.,A
RODA DE BARA AT.,A - BONAVISTA, C.,A
CANONJA, C.F.,A - ULLDECONA, C.F.,A
CF MONTBLANC,A - LA SENIA, C.F.,A
AMPOLLA, C.F.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,B
Jornada 13 01-12-2019
MORA LA NOVA, AT.,A - PERELLO, C.E.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - AMPOSTA, C.F.,A
GANDESA, C.F.,A - RAPITENCA, U.E.,A
CAMARLES, C.F.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
RIUDOMS, C.D.,A - RODA DE BARA AT.,A
BONAVISTA, C.,A - CANONJA, C.F.,A
ULLDECONA, C.F.,A - CF MONTBLANC,A
LA SENIA, C.F.,A - AMPOLLA, C.F.,A
TORTOSA, C.D.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,B
Jornada 14 15-12-2019
PERELLO, C.E.,A - TORTOSA, C.D.,A
AMPOSTA, C.F.,A - MORA LA NOVA, AT.,A
RAPITENCA, U.E.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - GANDESA, C.F.,A
RODA DE BARA AT.,A - CAMARLES, C.F.,A
CANONJA, C.F.,A - RIUDOMS, C.D.,A
CF MONTBLANC,A - BONAVISTA, C.,A
AMPOLLA, C.F.,A - ULLDECONA, C.F.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B - LA SENIA, C.F.,A
Jornada 15 22-12-2019
PERELLO, C.E.,A - AMPOSTA, C.F.,A
MORA LA NOVA, AT.,A - RAPITENCA, U.E.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
GANDESA, C.F.,A - RODA DE BARA AT.,A
CAMARLES, C.F.,A - CANONJA, C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A - CF MONTBLANC,A
BONAVISTA, C.,A - AMPOLLA, C.F.,A
ULLDECONA, C.F.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,B
TORTOSA, C.D.,A - LA SENIA, C.F.,A
Jornada 16 12-01-2020
TORTOSA, C.D.,A - AMPOSTA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A - PERELLO, C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - MORA LA NOVA, AT.,A
RODA DE BARA AT.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
CANONJA, C.F.,A - GANDESA, C.F.,A
CF MONTBLANC,A - CAMARLES, C.F.,A
AMPOLLA, C.F.,A - RIUDOMS, C.D.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B - BONAVISTA, C.,A
LA SENIA, C.F.,A - ULLDECONA, C.F.,A
Jornada 17 19-01-2020
AMPOSTA, C.F.,A - RAPITENCA, U.E.,A
PERELLO, C.E.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
MORA LA NOVA, AT.,A - RODA DE BARA AT.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - CANONJA, C.F.,A
GANDESA, C.F.,A - CF MONTBLANC,A
CAMARLES, C.F.,A - AMPOLLA, C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,B
BONAVISTA, C.,A - LA SENIA, C.F.,A
ULLDECONA, C.F.,A - TORTOSA, C.D.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 26-01-2020
BONAVISTA, C.,A - ULLDECONA, C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A - LA SENIA, C.F.,A
CAMARLES, C.F.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,B
GANDESA, C.F.,A - AMPOLLA, C.F.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - CF MONTBLANC,A
MORA LA NOVA, AT.,A - CANONJA, C.F.,A
PERELLO, C.E.,A - RODA DE BARA AT.,A
AMPOSTA, C.F.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
RAPITENCA, U.E.,A - TORTOSA, C.D.,A
Jornada 19 02-02-2020
TORTOSA, C.D.,A - BONAVISTA, C.,A
ULLDECONA, C.F.,A - RIUDOMS, C.D.,A
LA SENIA, C.F.,A - CAMARLES, C.F.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B - GANDESA, C.F.,A
AMPOLLA, C.F.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
CF MONTBLANC,A - MORA LA NOVA, AT.,A
CANONJA, C.F.,A - PERELLO, C.E.,A
RODA DE BARA AT.,A - AMPOSTA, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - RAPITENCA, U.E.,A
Jornada 20 09-02-2020
RIUDOMS, C.D.,A - BONAVISTA, C.,A
CAMARLES, C.F.,A - ULLDECONA, C.F.,A
GANDESA, C.F.,A - LA SENIA, C.F.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,B
MORA LA NOVA, AT.,A - AMPOLLA, C.F.,A
PERELLO, C.E.,A - CF MONTBLANC,A
AMPOSTA, C.F.,A - CANONJA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A - RODA DE BARA AT.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - TORTOSA, C.D.,A
Jornada 21 16-02-2020
TORTOSA, C.D.,A - RIUDOMS, C.D.,A
BONAVISTA, C.,A - CAMARLES, C.F.,A
ULLDECONA, C.F.,A - GANDESA, C.F.,A
LA SENIA, C.F.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B - MORA LA NOVA, AT.,A
AMPOLLA, C.F.,A - PERELLO, C.E.,A
CF MONTBLANC,A - AMPOSTA, C.F.,A
CANONJA, C.F.,A - RAPITENCA, U.E.,A
RODA DE BARA AT.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
Jornada 22 01-03-2020
CAMARLES, C.F.,A - RIUDOMS, C.D.,A
GANDESA, C.F.,A - BONAVISTA, C.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - ULLDECONA, C.F.,A
MORA LA NOVA, AT.,A - LA SENIA, C.F.,A
PERELLO, C.E.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,B
AMPOSTA, C.F.,A - AMPOLLA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A - CF MONTBLANC,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - CANONJA, C.F.,A
RODA DE BARA AT.,A - TORTOSA, C.D.,A
Jornada 23 08-03-2020
TORTOSA, C.D.,A - CAMARLES, C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A - GANDESA, C.F.,A
BONAVISTA, C.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
ULLDECONA, C.F.,A - MORA LA NOVA, AT.,A
LA SENIA, C.F.,A - PERELLO, C.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B - AMPOSTA, C.F.,A
AMPOLLA, C.F.,A - RAPITENCA, U.E.,A
CF MONTBLANC,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
CANONJA, C.F.,A - RODA DE BARA AT.,A
Jornada 24 15-03-2020
GANDESA, C.F.,A - CAMARLES, C.F.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - RIUDOMS, C.D.,A
MORA LA NOVA, AT.,A - BONAVISTA, C.,A
PERELLO, C.E.,A - ULLDECONA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,A - LA SENIA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - AMPOLLA, C.F.,A
RODA DE BARA AT.,A - CF MONTBLANC,A
CANONJA, C.F.,A - TORTOSA, C.D.,A
Jornada 25 22-03-2020
TORTOSA, C.D.,A - GANDESA, C.F.,A
CAMARLES, C.F.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
RIUDOMS, C.D.,A - MORA LA NOVA, AT.,A
BONAVISTA, C.,A - PERELLO, C.E.,A
ULLDECONA, C.F.,A - AMPOSTA, C.F.,A
LA SENIA, C.F.,A - RAPITENCA, U.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
AMPOLLA, C.F.,A - RODA DE BARA AT.,A
CF MONTBLANC,A - CANONJA, C.F.,A
Jornada 26 29-03-2020
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - GANDESA, C.F.,A
MORA LA NOVA, AT.,A - CAMARLES, C.F.,A
PERELLO, C.E.,A - RIUDOMS, C.D.,A
AMPOSTA, C.F.,A - BONAVISTA, C.,A
RAPITENCA, U.E.,A - ULLDECONA, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - LA SENIA, C.F.,A
RODA DE BARA AT.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,B
CANONJA, C.F.,A - AMPOLLA, C.F.,A
CF MONTBLANC,A - TORTOSA, C.D.,A
Jornada 27 05-04-2020
TORTOSA, C.D.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
GANDESA, C.F.,A - MORA LA NOVA, AT.,A
CAMARLES, C.F.,A - PERELLO, C.E.,A
RIUDOMS, C.D.,A - AMPOSTA, C.F.,A
BONAVISTA, C.,A - RAPITENCA, U.E.,A
ULLDECONA, C.F.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
LA SENIA, C.F.,A - RODA DE BARA AT.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B - CANONJA, C.F.,A
AMPOLLA, C.F.,A - CF MONTBLANC,A
Jornada 28 19-04-2020
MORA LA NOVA, AT.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
PERELLO, C.E.,A - GANDESA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,A - CAMARLES, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A - RIUDOMS, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - BONAVISTA, C.,A
RODA DE BARA AT.,A - ULLDECONA, C.F.,A
CANONJA, C.F.,A - LA SENIA, C.F.,A
CF MONTBLANC,A - POBLA MAFUMET, C.F.,B
AMPOLLA, C.F.,A - TORTOSA, C.D.,A
Jornada 29 26-04-2020
TORTOSA, C.D.,A - MORA LA NOVA, AT.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - PERELLO, C.E.,A
GANDESA, C.F.,A - AMPOSTA, C.F.,A
CAMARLES, C.F.,A - RAPITENCA, U.E.,A
RIUDOMS, C.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
BONAVISTA, C.,A - RODA DE BARA AT.,A
ULLDECONA, C.F.,A - CANONJA, C.F.,A
LA SENIA, C.F.,A - CF MONTBLANC,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B - AMPOLLA, C.F.,A
Jornada 30 03-05-2020
PERELLO, C.E.,A - MORA LA NOVA, AT.,A
AMPOSTA, C.F.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
RAPITENCA, U.E.,A - GANDESA, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - CAMARLES, C.F.,A
RODA DE BARA AT.,A - RIUDOMS, C.D.,A
CANONJA, C.F.,A - BONAVISTA, C.,A
CF MONTBLANC,A - ULLDECONA, C.F.,A
AMPOLLA, C.F.,A - LA SENIA, C.F.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B - TORTOSA, C.D.,A
Jornada 31 10-05-2020
TORTOSA, C.D.,A - PERELLO, C.E.,A
MORA LA NOVA, AT.,A - AMPOSTA, C.F.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - RAPITENCA, U.E.,A
GANDESA, C.F.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
CAMARLES, C.F.,A - RODA DE BARA AT.,A
RIUDOMS, C.D.,A - CANONJA, C.F.,A
BONAVISTA, C.,A - CF MONTBLANC,A
ULLDECONA, C.F.,A - AMPOLLA, C.F.,A
LA SENIA, C.F.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,B
Jornada 32 17-05-2020
AMPOSTA, C.F.,A - PERELLO, C.E.,A
RAPITENCA, U.E.,A - MORA LA NOVA, AT.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
RODA DE BARA AT.,A - GANDESA, C.F.,A
CANONJA, C.F.,A - CAMARLES, C.F.,A
CF MONTBLANC,A - RIUDOMS, C.D.,A
AMPOLLA, C.F.,A - BONAVISTA, C.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B - ULLDECONA, C.F.,A
LA SENIA, C.F.,A - TORTOSA, C.D.,A
Jornada 33 24-05-2020
AMPOSTA, C.F.,A - TORTOSA, C.D.,A
PERELLO, C.E.,A - RAPITENCA, U.E.,A
MORA LA NOVA, AT.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - RODA DE BARA AT.,A
GANDESA, C.F.,A - CANONJA, C.F.,A
CAMARLES, C.F.,A - CF MONTBLANC,A
RIUDOMS, C.D.,A - AMPOLLA, C.F.,A
BONAVISTA, C.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,B
ULLDECONA, C.F.,A - LA SENIA, C.F.,A
Jornada 34 31-05-2020
RAPITENCA, U.E.,A - AMPOSTA, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - PERELLO, C.E.,A
RODA DE BARA AT.,A - MORA LA NOVA, AT.,A
CANONJA, C.F.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
CF MONTBLANC,A - GANDESA, C.F.,A
AMPOLLA, C.F.,A - CAMARLES, C.F.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B - RIUDOMS, C.D.,A
LA SENIA, C.F.,A - BONAVISTA, C.,A
TORTOSA, C.D.,A - ULLDECONA, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.