Competició | TEMPORADA 2019-2020

tercera catalana | grup 13

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-09-2019
PARDINYES C.F.,A 22 BENAVENT DE SEGRIA CE.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A 24 GOLMES A.E.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 32 ALPICAT , AT. C,B
ARBECA, C.F.,A 12 ALMACELLES, AT,A
ALCARRAS, F.C.,B 13 ARTESA LLEIDA, C.F.,A
ALBAGES, C.F.,A 12 ALCOLETGE, AE.,A
SOSES, C.F.,A 11 ROSSELLO, C.F.,A
ALGUAIRE, C.E.,A 92 ESCOLA F. TREMP, CE,A
SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A 33 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
Jornada 2 15-09-2019
SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A 52 BENAVENT DE SEGRIA CE.,A
GOLMES A.E.,A 24 PARDINYES C.F.,A
ALPICAT , AT. C,B 62 VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
ALMACELLES, AT,A 21 PUIGVERTENC, C.F.,A
ARTESA LLEIDA, C.F.,A 70 ARBECA, C.F.,A
ALCOLETGE, AE.,A 00 ALCARRAS, F.C.,B
ROSSELLO, C.F.,A 22 ALBAGES, C.F.,A
ESCOLA F. TREMP, CE,A 24 SOSES, C.F.,A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A 10 ALGUAIRE, C.E.,A
Jornada 3 22-09-2019
BENAVENT DE SEGRIA CE.,A 14 GOLMES A.E.,A
PARDINYES C.F.,A 11 ALPICAT , AT. C,B
ALMACELLES, AT,A 12 VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 22 ARTESA LLEIDA, C.F.,A
ARBECA, C.F.,A 12 ALCOLETGE, AE.,A
ALCARRAS, F.C.,B 43 ROSSELLO, C.F.,A
ALBAGES, C.F.,A 12 ESCOLA F. TREMP, CE,A
SOSES, C.F.,A 32 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A 31 ALGUAIRE, C.E.,A
Jornada 4 29-09-2019
GOLMES A.E.,A 23 SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A
ALPICAT , AT. C,B 33 BENAVENT DE SEGRIA CE.,A
ALMACELLES, AT,A 12 PARDINYES C.F.,A
ARTESA LLEIDA, C.F.,A 13 VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
ALCOLETGE, AE.,A 10 PUIGVERTENC, C.F.,A
ROSSELLO, C.F.,A 41 ARBECA, C.F.,A
ESCOLA F. TREMP, CE,A 25 ALCARRAS, F.C.,B
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A 00 ALBAGES, C.F.,A
ALGUAIRE, C.E.,A 00 SOSES, C.F.,A
Jornada 5 06-10-2019
GOLMES A.E.,A 32 ALPICAT , AT. C,B
BENAVENT DE SEGRIA CE.,A 20 ALMACELLES, AT,A
PARDINYES C.F.,A 52 ARTESA LLEIDA, C.F.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A 11 ALCOLETGE, AE.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 20 ROSSELLO, C.F.,A
ARBECA, C.F.,A 23 ESCOLA F. TREMP, CE,A
ALCARRAS, F.C.,B 13 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
ALBAGES, C.F.,A 15 ALGUAIRE, C.E.,A
SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A 21 SOSES, C.F.,A
Jornada 6 13-10-2019
ALPICAT , AT. C,B 14 SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A
ALMACELLES, AT,A 03 GOLMES A.E.,A
ARTESA LLEIDA, C.F.,A 11 BENAVENT DE SEGRIA CE.,A
ALCOLETGE, AE.,A 14 PARDINYES C.F.,A
ROSSELLO, C.F.,A 04 VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
ESCOLA F. TREMP, CE,A 10 PUIGVERTENC, C.F.,A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A 33 ARBECA, C.F.,A
ALGUAIRE, C.E.,A 43 ALCARRAS, F.C.,B
SOSES, C.F.,A 31 ALBAGES, C.F.,A
Jornada 7 20-10-2019
ALPICAT , AT. C,B 32 ALMACELLES, AT,A
GOLMES A.E.,A 24 ARTESA LLEIDA, C.F.,A
BENAVENT DE SEGRIA CE.,A 20 ALCOLETGE, AE.,A
PARDINYES C.F.,A 40 ROSSELLO, C.F.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A 11 ESCOLA F. TREMP, CE,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 13 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
ARBECA, C.F.,A 12 ALGUAIRE, C.E.,A
ALCARRAS, F.C.,B 33 SOSES, C.F.,A
SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A 30 ALBAGES, C.F.,A
Jornada 8 27-10-2019
ALMACELLES, AT,A 10 SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A
ARTESA LLEIDA, C.F.,A 20 ALPICAT , AT. C,B
ALCOLETGE, AE.,A 21 GOLMES A.E.,A
ROSSELLO, C.F.,A 05 BENAVENT DE SEGRIA CE.,A
ESCOLA F. TREMP, CE,A 10 PARDINYES C.F.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A 23 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
ALGUAIRE, C.E.,A 50 PUIGVERTENC, C.F.,A
SOSES, C.F.,A 42 ARBECA, C.F.,A
ALBAGES, C.F.,A 02 ALCARRAS, F.C.,B
Jornada 9 03-11-2019
ALMACELLES, AT,A 12 ARTESA LLEIDA, C.F.,A
ALPICAT , AT. C,B 33 ALCOLETGE, AE.,A
GOLMES A.E.,A 30 ROSSELLO, C.F.,A
BENAVENT DE SEGRIA CE.,A 81 ESCOLA F. TREMP, CE,A
PARDINYES C.F.,A 40 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A 06 ALGUAIRE, C.E.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 11 SOSES, C.F.,A
ARBECA, C.F.,A 30 ALBAGES, C.F.,A
SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A 43 ALCARRAS, F.C.,B
Jornada 10 10-11-2019
ARTESA LLEIDA, C.F.,A 01 SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A
ALCOLETGE, AE.,A 11 ALMACELLES, AT,A
ROSSELLO, C.F.,A 21 ALPICAT , AT. C,B
ESCOLA F. TREMP, CE,A 03 GOLMES A.E.,A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A 20 BENAVENT DE SEGRIA CE.,A
ALGUAIRE, C.E.,A 30 PARDINYES C.F.,A
SOSES, C.F.,A 20 VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
ALBAGES, C.F.,A 11 PUIGVERTENC, C.F.,A
ALCARRAS, F.C.,B 62 ARBECA, C.F.,A
Jornada 11 17-11-2019
ARTESA LLEIDA, C.F.,A 21 ALCOLETGE, AE.,A
ALMACELLES, AT,A 00 ROSSELLO, C.F.,A
ALPICAT , AT. C,B 32 ESCOLA F. TREMP, CE,A
GOLMES A.E.,A 21 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
BENAVENT DE SEGRIA CE.,A 11 ALGUAIRE, C.E.,A
PARDINYES C.F.,A 12 SOSES, C.F.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A 22 ALBAGES, C.F.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 05 ALCARRAS, F.C.,B
SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A 40 ARBECA, C.F.,A
Jornada 12 24-11-2019
ALCOLETGE, AE.,A 11 SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A
ROSSELLO, C.F.,A 00 ARTESA LLEIDA, C.F.,A
ESCOLA F. TREMP, CE,A 23 ALMACELLES, AT,A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A 02 ALPICAT , AT. C,B
ALGUAIRE, C.E.,A 10 GOLMES A.E.,A
SOSES, C.F.,A 11 BENAVENT DE SEGRIA CE.,A
ALBAGES, C.F.,A 21 PARDINYES C.F.,A
ALCARRAS, F.C.,B 70 VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
ARBECA, C.F.,A 23 PUIGVERTENC, C.F.,A
Jornada 13 01-12-2019
ALCOLETGE, AE.,A 10 ROSSELLO, C.F.,A
ARTESA LLEIDA, C.F.,A 62 ESCOLA F. TREMP, CE,A
ALMACELLES, AT,A 31 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
ALPICAT , AT. C,B 32 ALGUAIRE, C.E.,A
GOLMES A.E.,A 11 SOSES, C.F.,A
BENAVENT DE SEGRIA CE.,A 20 ALBAGES, C.F.,A
PARDINYES C.F.,A 41 ALCARRAS, F.C.,B
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A 12 ARBECA, C.F.,A
SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A 40 PUIGVERTENC, C.F.,A
Jornada 14 15-12-2019
ROSSELLO, C.F.,A 14 SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A
ESCOLA F. TREMP, CE,A 33 ALCOLETGE, AE.,A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A 11 ARTESA LLEIDA, C.F.,A
ALGUAIRE, C.E.,A 11 ALMACELLES, AT,A
SOSES, C.F.,A 51 ALPICAT , AT. C,B
ALBAGES, C.F.,A 10 GOLMES A.E.,A
ALCARRAS, F.C.,B 23 BENAVENT DE SEGRIA CE.,A
ARBECA, C.F.,A 24 PARDINYES C.F.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 23 VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
Jornada 15 22-12-2019
ROSSELLO, C.F.,A 23 ESCOLA F. TREMP, CE,A
ALCOLETGE, AE.,A 30 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
ARTESA LLEIDA, C.F.,A 22 ALGUAIRE, C.E.,A
ALMACELLES, AT,A 01 SOSES, C.F.,A
ALPICAT , AT. C,B 31 ALBAGES, C.F.,A
GOLMES A.E.,A 61 ALCARRAS, F.C.,B
BENAVENT DE SEGRIA CE.,A 10 ARBECA, C.F.,A
PARDINYES C.F.,A 42 PUIGVERTENC, C.F.,A
SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A 10 VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
Jornada 16 12-01-2020
SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A 01 ESCOLA F. TREMP, CE,A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A 00 ROSSELLO, C.F.,A
ALGUAIRE, C.E.,A 33 ALCOLETGE, AE.,A
SOSES, C.F.,A 20 ARTESA LLEIDA, C.F.,A
ALBAGES, C.F.,A 22 ALMACELLES, AT,A
ALCARRAS, F.C.,B 10 ALPICAT , AT. C,B
ARBECA, C.F.,A 52 GOLMES A.E.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 01 BENAVENT DE SEGRIA CE.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A 12 PARDINYES C.F.,A
Jornada 17 19-01-2020
ESCOLA F. TREMP, CE,A 13 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
ROSSELLO, C.F.,A 00 ALGUAIRE, C.E.,A
ALCOLETGE, AE.,A 11 SOSES, C.F.,A
ARTESA LLEIDA, C.F.,A 10 ALBAGES, C.F.,A
ALMACELLES, AT,A 34 ALCARRAS, F.C.,B
ALPICAT , AT. C,B 02 ARBECA, C.F.,A
GOLMES A.E.,A 31 PUIGVERTENC, C.F.,A
BENAVENT DE SEGRIA CE.,A 41 VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
PARDINYES C.F.,A 20 SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 26-01-2020
BENAVENT DE SEGRIA CE.,A 23 PARDINYES C.F.,A
GOLMES A.E.,A 50 VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
ALPICAT , AT. C,B - PUIGVERTENC, C.F.,A
ALMACELLES, AT,A 30 ARBECA, C.F.,A
ARTESA LLEIDA, C.F.,A - ALCARRAS, F.C.,B
ALCOLETGE, AE.,A - ALBAGES, C.F.,A
ROSSELLO, C.F.,A 11 SOSES, C.F.,A
ESCOLA F. TREMP, CE,A 06 ALGUAIRE, C.E.,A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A - SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A
Jornada 19 02-02-2020
BENAVENT DE SEGRIA CE.,A - SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A
PARDINYES C.F.,A - GOLMES A.E.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A - ALPICAT , AT. C,B
PUIGVERTENC, C.F.,A - ALMACELLES, AT,A
ARBECA, C.F.,A - ARTESA LLEIDA, C.F.,A
ALCARRAS, F.C.,B - ALCOLETGE, AE.,A
ALBAGES, C.F.,A - ROSSELLO, C.F.,A
SOSES, C.F.,A - ESCOLA F. TREMP, CE,A
ALGUAIRE, C.E.,A - AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
Jornada 20 09-02-2020
GOLMES A.E.,A - BENAVENT DE SEGRIA CE.,A
ALPICAT , AT. C,B - PARDINYES C.F.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A - ALMACELLES, AT,A
ARTESA LLEIDA, C.F.,A - PUIGVERTENC, C.F.,A
ALCOLETGE, AE.,A - ARBECA, C.F.,A
ROSSELLO, C.F.,A - ALCARRAS, F.C.,B
ESCOLA F. TREMP, CE,A - ALBAGES, C.F.,A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A - SOSES, C.F.,A
ALGUAIRE, C.E.,A - SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A
Jornada 21 16-02-2020
SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A - GOLMES A.E.,A
BENAVENT DE SEGRIA CE.,A - ALPICAT , AT. C,B
PARDINYES C.F.,A - ALMACELLES, AT,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A - ARTESA LLEIDA, C.F.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A - ALCOLETGE, AE.,A
ARBECA, C.F.,A - ROSSELLO, C.F.,A
ALCARRAS, F.C.,B - ESCOLA F. TREMP, CE,A
ALBAGES, C.F.,A - AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
SOSES, C.F.,A - ALGUAIRE, C.E.,A
Jornada 22 01-03-2020
ALPICAT , AT. C,B - GOLMES A.E.,A
ALMACELLES, AT,A - BENAVENT DE SEGRIA CE.,A
ARTESA LLEIDA, C.F.,A - PARDINYES C.F.,A
ALCOLETGE, AE.,A - VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
ROSSELLO, C.F.,A - PUIGVERTENC, C.F.,A
ESCOLA F. TREMP, CE,A - ARBECA, C.F.,A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A - ALCARRAS, F.C.,B
ALGUAIRE, C.E.,A - ALBAGES, C.F.,A
SOSES, C.F.,A - SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A
Jornada 23 08-03-2020
SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A - ALPICAT , AT. C,B
GOLMES A.E.,A - ALMACELLES, AT,A
BENAVENT DE SEGRIA CE.,A - ARTESA LLEIDA, C.F.,A
PARDINYES C.F.,A - ALCOLETGE, AE.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A - ROSSELLO, C.F.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A - ESCOLA F. TREMP, CE,A
ARBECA, C.F.,A - AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
ALCARRAS, F.C.,B - ALGUAIRE, C.E.,A
ALBAGES, C.F.,A - SOSES, C.F.,A
Jornada 24 15-03-2020
ALMACELLES, AT,A - ALPICAT , AT. C,B
ARTESA LLEIDA, C.F.,A - GOLMES A.E.,A
ALCOLETGE, AE.,A - BENAVENT DE SEGRIA CE.,A
ROSSELLO, C.F.,A - PARDINYES C.F.,A
ESCOLA F. TREMP, CE,A - VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A - PUIGVERTENC, C.F.,A
ALGUAIRE, C.E.,A - ARBECA, C.F.,A
SOSES, C.F.,A - ALCARRAS, F.C.,B
ALBAGES, C.F.,A - SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A
Jornada 25 22-03-2020
SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A - ALMACELLES, AT,A
ALPICAT , AT. C,B - ARTESA LLEIDA, C.F.,A
GOLMES A.E.,A - ALCOLETGE, AE.,A
BENAVENT DE SEGRIA CE.,A - ROSSELLO, C.F.,A
PARDINYES C.F.,A - ESCOLA F. TREMP, CE,A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A - VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
PUIGVERTENC, C.F.,A - ALGUAIRE, C.E.,A
ARBECA, C.F.,A - SOSES, C.F.,A
ALCARRAS, F.C.,B - ALBAGES, C.F.,A
Jornada 26 29-03-2020
ARTESA LLEIDA, C.F.,A - ALMACELLES, AT,A
ALCOLETGE, AE.,A - ALPICAT , AT. C,B
ROSSELLO, C.F.,A - GOLMES A.E.,A
ESCOLA F. TREMP, CE,A - BENAVENT DE SEGRIA CE.,A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A - PARDINYES C.F.,A
ALGUAIRE, C.E.,A - VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
SOSES, C.F.,A - PUIGVERTENC, C.F.,A
ALBAGES, C.F.,A - ARBECA, C.F.,A
ALCARRAS, F.C.,B - SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A
Jornada 27 05-04-2020
SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A - ARTESA LLEIDA, C.F.,A
ALMACELLES, AT,A - ALCOLETGE, AE.,A
ALPICAT , AT. C,B - ROSSELLO, C.F.,A
GOLMES A.E.,A - ESCOLA F. TREMP, CE,A
BENAVENT DE SEGRIA CE.,A - AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
PARDINYES C.F.,A - ALGUAIRE, C.E.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A - SOSES, C.F.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A - ALBAGES, C.F.,A
ARBECA, C.F.,A - ALCARRAS, F.C.,B
Jornada 28 19-04-2020
ALCOLETGE, AE.,A - ARTESA LLEIDA, C.F.,A
ROSSELLO, C.F.,A - ALMACELLES, AT,A
ESCOLA F. TREMP, CE,A - ALPICAT , AT. C,B
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A - GOLMES A.E.,A
ALGUAIRE, C.E.,A - BENAVENT DE SEGRIA CE.,A
SOSES, C.F.,A - PARDINYES C.F.,A
ALBAGES, C.F.,A - VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
ALCARRAS, F.C.,B - PUIGVERTENC, C.F.,A
ARBECA, C.F.,A - SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A
Jornada 29 26-04-2020
SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A - ALCOLETGE, AE.,A
ARTESA LLEIDA, C.F.,A - ROSSELLO, C.F.,A
ALMACELLES, AT,A - ESCOLA F. TREMP, CE,A
ALPICAT , AT. C,B - AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
GOLMES A.E.,A - ALGUAIRE, C.E.,A
BENAVENT DE SEGRIA CE.,A - SOSES, C.F.,A
PARDINYES C.F.,A - ALBAGES, C.F.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A - ALCARRAS, F.C.,B
PUIGVERTENC, C.F.,A - ARBECA, C.F.,A
Jornada 30 03-05-2020
ROSSELLO, C.F.,A - ALCOLETGE, AE.,A
ESCOLA F. TREMP, CE,A - ARTESA LLEIDA, C.F.,A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A - ALMACELLES, AT,A
ALGUAIRE, C.E.,A - ALPICAT , AT. C,B
SOSES, C.F.,A - GOLMES A.E.,A
ALBAGES, C.F.,A - BENAVENT DE SEGRIA CE.,A
ALCARRAS, F.C.,B - PARDINYES C.F.,A
ARBECA, C.F.,A - VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
PUIGVERTENC, C.F.,A - SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A
Jornada 31 10-05-2020
SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A - ROSSELLO, C.F.,A
ALCOLETGE, AE.,A - ESCOLA F. TREMP, CE,A
ARTESA LLEIDA, C.F.,A - AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
ALMACELLES, AT,A - ALGUAIRE, C.E.,A
ALPICAT , AT. C,B - SOSES, C.F.,A
GOLMES A.E.,A - ALBAGES, C.F.,A
BENAVENT DE SEGRIA CE.,A - ALCARRAS, F.C.,B
PARDINYES C.F.,A - ARBECA, C.F.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A - PUIGVERTENC, C.F.,A
Jornada 32 17-05-2020
ESCOLA F. TREMP, CE,A - ROSSELLO, C.F.,A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A - ALCOLETGE, AE.,A
ALGUAIRE, C.E.,A - ARTESA LLEIDA, C.F.,A
SOSES, C.F.,A - ALMACELLES, AT,A
ALBAGES, C.F.,A - ALPICAT , AT. C,B
ALCARRAS, F.C.,B - GOLMES A.E.,A
ARBECA, C.F.,A - BENAVENT DE SEGRIA CE.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A - PARDINYES C.F.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A - SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A
Jornada 33 24-05-2020
ESCOLA F. TREMP, CE,A - SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A
ROSSELLO, C.F.,A - AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
ALCOLETGE, AE.,A - ALGUAIRE, C.E.,A
ARTESA LLEIDA, C.F.,A - SOSES, C.F.,A
ALMACELLES, AT,A - ALBAGES, C.F.,A
ALPICAT , AT. C,B - ALCARRAS, F.C.,B
GOLMES A.E.,A - ARBECA, C.F.,A
BENAVENT DE SEGRIA CE.,A - PUIGVERTENC, C.F.,A
PARDINYES C.F.,A - VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
Jornada 34 31-05-2020
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A - ESCOLA F. TREMP, CE,A
ALGUAIRE, C.E.,A - ROSSELLO, C.F.,A
SOSES, C.F.,A - ALCOLETGE, AE.,A
ALBAGES, C.F.,A - ARTESA LLEIDA, C.F.,A
ALCARRAS, F.C.,B - ALMACELLES, AT,A
ARBECA, C.F.,A - ALPICAT , AT. C,B
PUIGVERTENC, C.F.,A - GOLMES A.E.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A - BENAVENT DE SEGRIA CE.,A
SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A - PARDINYES C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.