Competició | TEMPORADA 2019-2020

tercera catalana | grup 14

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-09-2019
PONTS C.F.,A 30 TORNABOUS, C.F.,A
SOLSONA, C.F,B 22 IVARS D'URGELL, C.E,A
BELLCAIRENC, C.F.,A 22 OLIANA,C.D.,A
LA SEU D'URGELL, F.C.,A 20 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A 34 ORGANYA, C.F.,A
TORA, C.F.,A 32 BUTSENIT, C.F.,A
TORREGROSA, AT.,A 10 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A
POBLA DE SEGUR, C.F.,A 10 BELLPUIG, C.F,A
TREMP, C.F,A 20 LA FULIOLA, C.E.,A
Jornada 2 15-09-2019
TORNABOUS, C.F.,A 11 TREMP, C.F,A
PONTS C.F.,A 40 IVARS D'URGELL, C.E,A
OLIANA,C.D.,A 54 SOLSONA, C.F,B
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 50 BELLCAIRENC, C.F.,A
ORGANYA, C.F.,A 30 LA SEU D'URGELL, F.C.,A
BUTSENIT, C.F.,A 43 VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A 01 TORA, C.F.,A
BELLPUIG, C.F,A 41 TORREGROSA, AT.,A
POBLA DE SEGUR, C.F.,A 41 LA FULIOLA, C.E.,A
Jornada 3 22-09-2019
TORNABOUS, C.F.,A 31 IVARS D'URGELL, C.E,A
PONTS C.F.,A 42 OLIANA,C.D.,A
SOLSONA, C.F,B 30 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
BELLCAIRENC, C.F.,A 24 ORGANYA, C.F.,A
LA SEU D'URGELL, F.C.,A 30 BUTSENIT, C.F.,A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A 12 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A
TORA, C.F.,A 32 BELLPUIG, C.F,A
TORREGROSA, AT.,A 21 LA FULIOLA, C.E.,A
TREMP, C.F,A 00 POBLA DE SEGUR, C.F.,A
Jornada 4 29-09-2019
IVARS D'URGELL, C.E,A 02 TREMP, C.F,A
OLIANA,C.D.,A 21 TORNABOUS, C.F.,A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 30 PONTS C.F.,A
ORGANYA, C.F.,A 41 SOLSONA, C.F,B
BUTSENIT, C.F.,A 40 BELLCAIRENC, C.F.,A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A 11 LA SEU D'URGELL, F.C.,A
BELLPUIG, C.F,A 40 VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A
TORA, C.F.,A 32 LA FULIOLA, C.E.,A
POBLA DE SEGUR, C.F.,A 31 TORREGROSA, AT.,A
Jornada 5 06-10-2019
IVARS D'URGELL, C.E,A 01 OLIANA,C.D.,A
TORNABOUS, C.F.,A 22 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
PONTS C.F.,A 21 ORGANYA, C.F.,A
SOLSONA, C.F,B 11 BUTSENIT, C.F.,A
BELLCAIRENC, C.F.,A 34 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A
LA SEU D'URGELL, F.C.,A 01 BELLPUIG, C.F,A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A 31 LA FULIOLA, C.E.,A
POBLA DE SEGUR, C.F.,A 22 TORA, C.F.,A
TREMP, C.F,A 31 TORREGROSA, AT.,A
Jornada 6 13-10-2019
OLIANA,C.D.,A 60 TREMP, C.F,A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 43 IVARS D'URGELL, C.E,A
ORGANYA, C.F.,A 60 TORNABOUS, C.F.,A
BUTSENIT, C.F.,A 12 PONTS C.F.,A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A 44 SOLSONA, C.F,B
BELLPUIG, C.F,A 21 BELLCAIRENC, C.F.,A
LA FULIOLA, C.E.,A 23 LA SEU D'URGELL, F.C.,A
POBLA DE SEGUR, C.F.,A 24 VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A
TORREGROSA, AT.,A 21 TORA, C.F.,A
Jornada 7 20-10-2019
OLIANA,C.D.,A 33 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
IVARS D'URGELL, C.E,A 11 ORGANYA, C.F.,A
TORNABOUS, C.F.,A 11 BUTSENIT, C.F.,A
PONTS C.F.,A 20 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A
SOLSONA, C.F,B 23 BELLPUIG, C.F,A
BELLCAIRENC, C.F.,A 10 LA FULIOLA, C.E.,A
LA SEU D'URGELL, F.C.,A 23 POBLA DE SEGUR, C.F.,A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A 43 TORREGROSA, AT.,A
TREMP, C.F,A 21 TORA, C.F.,A
Jornada 8 27-10-2019
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 10 TREMP, C.F,A
ORGANYA, C.F.,A 11 OLIANA,C.D.,A
BUTSENIT, C.F.,A 23 IVARS D'URGELL, C.E,A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A 24 TORNABOUS, C.F.,A
BELLPUIG, C.F,A 22 PONTS C.F.,A
SOLSONA, C.F,B 10 LA FULIOLA, C.E.,A
POBLA DE SEGUR, C.F.,A 50 BELLCAIRENC, C.F.,A
TORREGROSA, AT.,A 22 LA SEU D'URGELL, F.C.,A
TORA, C.F.,A 22 VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A
Jornada 9 03-11-2019
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 11 ORGANYA, C.F.,A
OLIANA,C.D.,A 20 BUTSENIT, C.F.,A
IVARS D'URGELL, C.E,A 30 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A
TORNABOUS, C.F.,A 00 BELLPUIG, C.F,A
PONTS C.F.,A 30 LA FULIOLA, C.E.,A
SOLSONA, C.F,B 32 POBLA DE SEGUR, C.F.,A
BELLCAIRENC, C.F.,A 11 TORREGROSA, AT.,A
LA SEU D'URGELL, F.C.,A 42 TORA, C.F.,A
TREMP, C.F,A 22 VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A
Jornada 10 10-11-2019
ORGANYA, C.F.,A 62 TREMP, C.F,A
BUTSENIT, C.F.,A 23 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A 11 OLIANA,C.D.,A
BELLPUIG, C.F,A 40 IVARS D'URGELL, C.E,A
LA FULIOLA, C.E.,A 13 TORNABOUS, C.F.,A
POBLA DE SEGUR, C.F.,A 01 PONTS C.F.,A
TORREGROSA, AT.,A - SOLSONA, C.F,B
TORA, C.F.,A 12 BELLCAIRENC, C.F.,A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A 31 LA SEU D'URGELL, F.C.,A
Jornada 11 17-11-2019
ORGANYA, C.F.,A 50 BUTSENIT, C.F.,A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 72 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A
OLIANA,C.D.,A 11 BELLPUIG, C.F,A
IVARS D'URGELL, C.E,A 11 LA FULIOLA, C.E.,A
TORNABOUS, C.F.,A 01 POBLA DE SEGUR, C.F.,A
PONTS C.F.,A 02 TORREGROSA, AT.,A
SOLSONA, C.F,B 51 TORA, C.F.,A
BELLCAIRENC, C.F.,A VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A
TREMP, C.F,A 01 LA SEU D'URGELL, F.C.,A
Jornada 12 24-11-2019
BUTSENIT, C.F.,A - TREMP, C.F,A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A - ORGANYA, C.F.,A
BELLPUIG, C.F,A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
LA FULIOLA, C.E.,A - OLIANA,C.D.,A
POBLA DE SEGUR, C.F.,A - IVARS D'URGELL, C.E,A
TORREGROSA, AT.,A - TORNABOUS, C.F.,A
TORA, C.F.,A - PONTS C.F.,A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A - SOLSONA, C.F,B
LA SEU D'URGELL, F.C.,A - BELLCAIRENC, C.F.,A
Jornada 13 01-12-2019
BUTSENIT, C.F.,A - VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A
ORGANYA, C.F.,A - BELLPUIG, C.F,A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A - LA FULIOLA, C.E.,A
OLIANA,C.D.,A - POBLA DE SEGUR, C.F.,A
IVARS D'URGELL, C.E,A - TORREGROSA, AT.,A
TORNABOUS, C.F.,A - TORA, C.F.,A
PONTS C.F.,A - VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A
SOLSONA, C.F,B - LA SEU D'URGELL, F.C.,A
TREMP, C.F,A - BELLCAIRENC, C.F.,A
Jornada 14 15-12-2019
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A - TREMP, C.F,A
BELLPUIG, C.F,A - BUTSENIT, C.F.,A
LA FULIOLA, C.E.,A - ORGANYA, C.F.,A
POBLA DE SEGUR, C.F.,A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
TORREGROSA, AT.,A - OLIANA,C.D.,A
TORA, C.F.,A - IVARS D'URGELL, C.E,A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A - TORNABOUS, C.F.,A
LA SEU D'URGELL, F.C.,A - PONTS C.F.,A
BELLCAIRENC, C.F.,A - SOLSONA, C.F,B
Jornada 15 22-12-2019
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A - BELLPUIG, C.F,A
BUTSENIT, C.F.,A - LA FULIOLA, C.E.,A
ORGANYA, C.F.,A - POBLA DE SEGUR, C.F.,A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A - TORREGROSA, AT.,A
OLIANA,C.D.,A - TORA, C.F.,A
IVARS D'URGELL, C.E,A - VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A
TORNABOUS, C.F.,A - LA SEU D'URGELL, F.C.,A
PONTS C.F.,A - BELLCAIRENC, C.F.,A
TREMP, C.F,A - SOLSONA, C.F,B
Jornada 16 12-01-2020
TREMP, C.F,A - BELLPUIG, C.F,A
LA FULIOLA, C.E.,A - VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A
POBLA DE SEGUR, C.F.,A - BUTSENIT, C.F.,A
TORREGROSA, AT.,A - ORGANYA, C.F.,A
TORA, C.F.,A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A - OLIANA,C.D.,A
LA SEU D'URGELL, F.C.,A - IVARS D'URGELL, C.E,A
BELLCAIRENC, C.F.,A - TORNABOUS, C.F.,A
SOLSONA, C.F,B - PONTS C.F.,A
Jornada 17 19-01-2020
BELLPUIG, C.F,A - LA FULIOLA, C.E.,A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A - POBLA DE SEGUR, C.F.,A
BUTSENIT, C.F.,A - TORREGROSA, AT.,A
ORGANYA, C.F.,A - TORA, C.F.,A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A - VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A
OLIANA,C.D.,A - LA SEU D'URGELL, F.C.,A
IVARS D'URGELL, C.E,A - BELLCAIRENC, C.F.,A
TORNABOUS, C.F.,A - SOLSONA, C.F,B
PONTS C.F.,A - TREMP, C.F,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 26-01-2020
TORNABOUS, C.F.,A - PONTS C.F.,A
IVARS D'URGELL, C.E,A - SOLSONA, C.F,B
OLIANA,C.D.,A - BELLCAIRENC, C.F.,A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A - LA SEU D'URGELL, F.C.,A
ORGANYA, C.F.,A - VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A
BUTSENIT, C.F.,A - TORA, C.F.,A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A - TORREGROSA, AT.,A
BELLPUIG, C.F,A - POBLA DE SEGUR, C.F.,A
LA FULIOLA, C.E.,A - TREMP, C.F,A
Jornada 19 02-02-2020
TREMP, C.F,A - TORNABOUS, C.F.,A
IVARS D'URGELL, C.E,A - PONTS C.F.,A
SOLSONA, C.F,B - OLIANA,C.D.,A
BELLCAIRENC, C.F.,A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
LA SEU D'URGELL, F.C.,A - ORGANYA, C.F.,A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A - BUTSENIT, C.F.,A
TORA, C.F.,A - VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A
TORREGROSA, AT.,A - BELLPUIG, C.F,A
LA FULIOLA, C.E.,A - POBLA DE SEGUR, C.F.,A
Jornada 20 09-02-2020
IVARS D'URGELL, C.E,A - TORNABOUS, C.F.,A
OLIANA,C.D.,A - PONTS C.F.,A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A - SOLSONA, C.F,B
ORGANYA, C.F.,A - BELLCAIRENC, C.F.,A
BUTSENIT, C.F.,A - LA SEU D'URGELL, F.C.,A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A - VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A
BELLPUIG, C.F,A - TORA, C.F.,A
LA FULIOLA, C.E.,A - TORREGROSA, AT.,A
POBLA DE SEGUR, C.F.,A - TREMP, C.F,A
Jornada 21 16-02-2020
TREMP, C.F,A - IVARS D'URGELL, C.E,A
TORNABOUS, C.F.,A - OLIANA,C.D.,A
PONTS C.F.,A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
SOLSONA, C.F,B - ORGANYA, C.F.,A
BELLCAIRENC, C.F.,A - BUTSENIT, C.F.,A
LA SEU D'URGELL, F.C.,A - VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A - BELLPUIG, C.F,A
LA FULIOLA, C.E.,A - TORA, C.F.,A
TORREGROSA, AT.,A - POBLA DE SEGUR, C.F.,A
Jornada 22 01-03-2020
OLIANA,C.D.,A - IVARS D'URGELL, C.E,A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A - TORNABOUS, C.F.,A
ORGANYA, C.F.,A - PONTS C.F.,A
BUTSENIT, C.F.,A - SOLSONA, C.F,B
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A - BELLCAIRENC, C.F.,A
BELLPUIG, C.F,A - LA SEU D'URGELL, F.C.,A
LA FULIOLA, C.E.,A - VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A
TORA, C.F.,A - POBLA DE SEGUR, C.F.,A
TORREGROSA, AT.,A - TREMP, C.F,A
Jornada 23 08-03-2020
TREMP, C.F,A - OLIANA,C.D.,A
IVARS D'URGELL, C.E,A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
TORNABOUS, C.F.,A - ORGANYA, C.F.,A
PONTS C.F.,A - BUTSENIT, C.F.,A
SOLSONA, C.F,B - VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A
BELLCAIRENC, C.F.,A - BELLPUIG, C.F,A
LA SEU D'URGELL, F.C.,A - LA FULIOLA, C.E.,A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A - POBLA DE SEGUR, C.F.,A
TORA, C.F.,A - TORREGROSA, AT.,A
Jornada 24 15-03-2020
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A - OLIANA,C.D.,A
ORGANYA, C.F.,A - IVARS D'URGELL, C.E,A
BUTSENIT, C.F.,A - TORNABOUS, C.F.,A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A - PONTS C.F.,A
BELLPUIG, C.F,A - SOLSONA, C.F,B
LA FULIOLA, C.E.,A - BELLCAIRENC, C.F.,A
POBLA DE SEGUR, C.F.,A - LA SEU D'URGELL, F.C.,A
TORREGROSA, AT.,A - VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A
TORA, C.F.,A - TREMP, C.F,A
Jornada 25 22-03-2020
TREMP, C.F,A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
OLIANA,C.D.,A - ORGANYA, C.F.,A
IVARS D'URGELL, C.E,A - BUTSENIT, C.F.,A
TORNABOUS, C.F.,A - VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A
PONTS C.F.,A - BELLPUIG, C.F,A
LA FULIOLA, C.E.,A - SOLSONA, C.F,B
BELLCAIRENC, C.F.,A - POBLA DE SEGUR, C.F.,A
LA SEU D'URGELL, F.C.,A - TORREGROSA, AT.,A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A - TORA, C.F.,A
Jornada 26 29-03-2020
ORGANYA, C.F.,A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
BUTSENIT, C.F.,A - OLIANA,C.D.,A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A - IVARS D'URGELL, C.E,A
BELLPUIG, C.F,A - TORNABOUS, C.F.,A
LA FULIOLA, C.E.,A - PONTS C.F.,A
POBLA DE SEGUR, C.F.,A - SOLSONA, C.F,B
TORREGROSA, AT.,A - BELLCAIRENC, C.F.,A
TORA, C.F.,A - LA SEU D'URGELL, F.C.,A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A - TREMP, C.F,A
Jornada 27 05-04-2020
TREMP, C.F,A - ORGANYA, C.F.,A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A - BUTSENIT, C.F.,A
OLIANA,C.D.,A - VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A
IVARS D'URGELL, C.E,A - BELLPUIG, C.F,A
TORNABOUS, C.F.,A - LA FULIOLA, C.E.,A
PONTS C.F.,A - POBLA DE SEGUR, C.F.,A
SOLSONA, C.F,B - TORREGROSA, AT.,A
BELLCAIRENC, C.F.,A - TORA, C.F.,A
LA SEU D'URGELL, F.C.,A - VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A
Jornada 28 19-04-2020
BUTSENIT, C.F.,A - ORGANYA, C.F.,A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
BELLPUIG, C.F,A - OLIANA,C.D.,A
LA FULIOLA, C.E.,A - IVARS D'URGELL, C.E,A
POBLA DE SEGUR, C.F.,A - TORNABOUS, C.F.,A
TORREGROSA, AT.,A - PONTS C.F.,A
TORA, C.F.,A - SOLSONA, C.F,B
VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A - BELLCAIRENC, C.F.,A
LA SEU D'URGELL, F.C.,A - TREMP, C.F,A
Jornada 29 26-04-2020
TREMP, C.F,A - BUTSENIT, C.F.,A
ORGANYA, C.F.,A - VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A - BELLPUIG, C.F,A
OLIANA,C.D.,A - LA FULIOLA, C.E.,A
IVARS D'URGELL, C.E,A - POBLA DE SEGUR, C.F.,A
TORNABOUS, C.F.,A - TORREGROSA, AT.,A
PONTS C.F.,A - TORA, C.F.,A
SOLSONA, C.F,B - VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A
BELLCAIRENC, C.F.,A - LA SEU D'URGELL, F.C.,A
Jornada 30 03-05-2020
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A - BUTSENIT, C.F.,A
BELLPUIG, C.F,A - ORGANYA, C.F.,A
LA FULIOLA, C.E.,A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
POBLA DE SEGUR, C.F.,A - OLIANA,C.D.,A
TORREGROSA, AT.,A - IVARS D'URGELL, C.E,A
TORA, C.F.,A - TORNABOUS, C.F.,A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A - PONTS C.F.,A
LA SEU D'URGELL, F.C.,A - SOLSONA, C.F,B
BELLCAIRENC, C.F.,A - TREMP, C.F,A
Jornada 31 10-05-2020
TREMP, C.F,A - VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A
BUTSENIT, C.F.,A - BELLPUIG, C.F,A
ORGANYA, C.F.,A - LA FULIOLA, C.E.,A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A - POBLA DE SEGUR, C.F.,A
OLIANA,C.D.,A - TORREGROSA, AT.,A
IVARS D'URGELL, C.E,A - TORA, C.F.,A
TORNABOUS, C.F.,A - VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A
PONTS C.F.,A - LA SEU D'URGELL, F.C.,A
SOLSONA, C.F,B - BELLCAIRENC, C.F.,A
Jornada 32 17-05-2020
BELLPUIG, C.F,A - VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A
LA FULIOLA, C.E.,A - BUTSENIT, C.F.,A
POBLA DE SEGUR, C.F.,A - ORGANYA, C.F.,A
TORREGROSA, AT.,A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
TORA, C.F.,A - OLIANA,C.D.,A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A - IVARS D'URGELL, C.E,A
LA SEU D'URGELL, F.C.,A - TORNABOUS, C.F.,A
BELLCAIRENC, C.F.,A - PONTS C.F.,A
SOLSONA, C.F,B - TREMP, C.F,A
Jornada 33 24-05-2020
BELLPUIG, C.F,A - TREMP, C.F,A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A - LA FULIOLA, C.E.,A
BUTSENIT, C.F.,A - POBLA DE SEGUR, C.F.,A
ORGANYA, C.F.,A - TORREGROSA, AT.,A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A - TORA, C.F.,A
OLIANA,C.D.,A - VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A
IVARS D'URGELL, C.E,A - LA SEU D'URGELL, F.C.,A
TORNABOUS, C.F.,A - BELLCAIRENC, C.F.,A
PONTS C.F.,A - SOLSONA, C.F,B
Jornada 34 31-05-2020
LA FULIOLA, C.E.,A - BELLPUIG, C.F,A
POBLA DE SEGUR, C.F.,A - VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A
TORREGROSA, AT.,A - BUTSENIT, C.F.,A
TORA, C.F.,A - ORGANYA, C.F.,A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
LA SEU D'URGELL, F.C.,A - OLIANA,C.D.,A
BELLCAIRENC, C.F.,A - IVARS D'URGELL, C.E,A
SOLSONA, C.F,B - TORNABOUS, C.F.,A
TREMP, C.F,A - PONTS C.F.,A
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.