Competició | TEMPORADA 2019-2020

tercera catalana | grup 16

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-09-2019
LA BATLLÒRIA, C.E.,A 11 QUART, U.E.,B
LLORET, C.F.,B - VILARTAGUES C.F.,A
HOSTALRIC, AT.C.,A 21 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
TORDERA, C.F.,A 20 PALAFRUGELL, C.F.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 12 CALONGE, U.E.,A
ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A 31 ARO, C.E.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 61 CELRA, U.C.E.,A
FARNERS, C.E.,B - SANT POL, AT.,B
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 42 SAULEDA, A.D.,A
Jornada 2 15-09-2019
QUART, U.E.,B 20 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
VILARTAGUES C.F.,A 30 LA BATLLÒRIA, C.E.,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 22 LLORET, C.F.,B
PALAFRUGELL, C.F.,A 31 HOSTALRIC, AT.C.,A
CALONGE, U.E.,A 24 TORDERA, C.F.,A
ARO, C.E.,A 52 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
CELRA, U.C.E.,A 12 ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A
SANT POL, AT.,B 22 CAL AGUIDO, A.D.,A
SAULEDA, A.D.,A 05 FARNERS, C.E.,B
Jornada 3 22-09-2019
QUART, U.E.,B 33 VILARTAGUES C.F.,A
LA BATLLÒRIA, C.E.,A 43 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
LLORET, C.F.,B 15 PALAFRUGELL, C.F.,A
HOSTALRIC, AT.C.,A 20 CALONGE, U.E.,A
TORDERA, C.F.,A 10 ARO, C.E.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 41 CELRA, U.C.E.,A
ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A - SANT POL, AT.,B
CAL AGUIDO, A.D.,A 23 SAULEDA, A.D.,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 50 FARNERS, C.E.,B
Jornada 4 29-09-2019
VILARTAGUES C.F.,A 21 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 31 QUART, U.E.,B
PALAFRUGELL, C.F.,A 11 LA BATLLÒRIA, C.E.,A
CALONGE, U.E.,A 21 LLORET, C.F.,B
ARO, C.E.,A 20 HOSTALRIC, AT.C.,A
CELRA, U.C.E.,A 15 TORDERA, C.F.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 44 SANT POL, AT.,B
SAULEDA, A.D.,A 11 ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A
FARNERS, C.E.,B 34 CAL AGUIDO, A.D.,A
Jornada 5 06-10-2019
VILARTAGUES C.F.,A 21 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
QUART, U.E.,B 13 PALAFRUGELL, C.F.,A
LA BATLLÒRIA, C.E.,A 14 CALONGE, U.E.,A
LLORET, C.F.,B 34 ARO, C.E.,A
HOSTALRIC, AT.C.,A 10 CELRA, U.C.E.,A
TORDERA, C.F.,A 21 SANT POL, AT.,B
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 10 SAULEDA, A.D.,A
ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A 41 FARNERS, C.E.,B
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 14 CAL AGUIDO, A.D.,A
Jornada 6 13-10-2019
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 22 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
PALAFRUGELL, C.F.,A 21 VILARTAGUES C.F.,A
CALONGE, U.E.,A 41 QUART, U.E.,B
ARO, C.E.,A 30 LA BATLLÒRIA, C.E.,A
CELRA, U.C.E.,A 16 LLORET, C.F.,B
SANT POL, AT.,B 10 HOSTALRIC, AT.C.,A
SAULEDA, A.D.,A 15 TORDERA, C.F.,A
FARNERS, C.E.,B 02 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 22 ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A
Jornada 7 20-10-2019
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
VILARTAGUES C.F.,A - CALONGE, U.E.,A
QUART, U.E.,B - ARO, C.E.,A
LA BATLLÒRIA, C.E.,A - CELRA, U.C.E.,A
LLORET, C.F.,B - SANT POL, AT.,B
HOSTALRIC, AT.C.,A - SAULEDA, A.D.,A
TORDERA, C.F.,A - FARNERS, C.E.,B
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A - CAL AGUIDO, A.D.,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A - ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A
Jornada 8 27-10-2019
PALAFRUGELL, C.F.,A - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
CALONGE, U.E.,A - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
ARO, C.E.,A - VILARTAGUES C.F.,A
CELRA, U.C.E.,A - QUART, U.E.,B
SANT POL, AT.,B - LA BATLLÒRIA, C.E.,A
SAULEDA, A.D.,A - LLORET, C.F.,B
FARNERS, C.E.,B - HOSTALRIC, AT.C.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A - TORDERA, C.F.,A
ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A - SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 9 03-11-2019
PALAFRUGELL, C.F.,A - CALONGE, U.E.,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - ARO, C.E.,A
VILARTAGUES C.F.,A - CELRA, U.C.E.,A
QUART, U.E.,B - SANT POL, AT.,B
LA BATLLÒRIA, C.E.,A - SAULEDA, A.D.,A
LLORET, C.F.,B - FARNERS, C.E.,B
HOSTALRIC, AT.C.,A - CAL AGUIDO, A.D.,A
TORDERA, C.F.,A - ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A - SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 10 10-11-2019
CALONGE, U.E.,A - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
ARO, C.E.,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
CELRA, U.C.E.,A - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
SANT POL, AT.,B - VILARTAGUES C.F.,A
SAULEDA, A.D.,A - QUART, U.E.,B
FARNERS, C.E.,B - LA BATLLÒRIA, C.E.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A - LLORET, C.F.,B
ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A - HOSTALRIC, AT.C.,A
TORDERA, C.F.,A - SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 11 17-11-2019
CALONGE, U.E.,A - ARO, C.E.,A
PALAFRUGELL, C.F.,A - CELRA, U.C.E.,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - SANT POL, AT.,B
VILARTAGUES C.F.,A - SAULEDA, A.D.,A
QUART, U.E.,B - FARNERS, C.E.,B
LA BATLLÒRIA, C.E.,A - CAL AGUIDO, A.D.,A
LLORET, C.F.,B - ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A
HOSTALRIC, AT.C.,A - SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A - TORDERA, C.F.,A
Jornada 12 24-11-2019
ARO, C.E.,A - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
CELRA, U.C.E.,A - CALONGE, U.E.,A
SANT POL, AT.,B - PALAFRUGELL, C.F.,A
SAULEDA, A.D.,A - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
FARNERS, C.E.,B - VILARTAGUES C.F.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A - QUART, U.E.,B
ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A - LA BATLLÒRIA, C.E.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A - LLORET, C.F.,B
TORDERA, C.F.,A - HOSTALRIC, AT.C.,A
Jornada 13 01-12-2019
ARO, C.E.,A - CELRA, U.C.E.,A
CALONGE, U.E.,A - SANT POL, AT.,B
PALAFRUGELL, C.F.,A - SAULEDA, A.D.,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - FARNERS, C.E.,B
VILARTAGUES C.F.,A - CAL AGUIDO, A.D.,A
QUART, U.E.,B - ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A
LA BATLLÒRIA, C.E.,A - SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
LLORET, C.F.,B - TORDERA, C.F.,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A - HOSTALRIC, AT.C.,A
Jornada 14 15-12-2019
CELRA, U.C.E.,A - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
SANT POL, AT.,B - ARO, C.E.,A
SAULEDA, A.D.,A - CALONGE, U.E.,A
FARNERS, C.E.,B - PALAFRUGELL, C.F.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A - VILARTAGUES C.F.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A - QUART, U.E.,B
TORDERA, C.F.,A - LA BATLLÒRIA, C.E.,A
HOSTALRIC, AT.C.,A - LLORET, C.F.,B
Jornada 15 22-12-2019
CELRA, U.C.E.,A - SANT POL, AT.,B
ARO, C.E.,A - SAULEDA, A.D.,A
CALONGE, U.E.,A - FARNERS, C.E.,B
PALAFRUGELL, C.F.,A - CAL AGUIDO, A.D.,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A
VILARTAGUES C.F.,A - SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
QUART, U.E.,B - TORDERA, C.F.,A
LA BATLLÒRIA, C.E.,A - HOSTALRIC, AT.C.,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A - LLORET, C.F.,B
Jornada 16 12-01-2020
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A - SANT POL, AT.,B
SAULEDA, A.D.,A - CELRA, U.C.E.,A
FARNERS, C.E.,B - ARO, C.E.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A - CALONGE, U.E.,A
ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
TORDERA, C.F.,A - VILARTAGUES C.F.,A
HOSTALRIC, AT.C.,A - QUART, U.E.,B
LLORET, C.F.,B - LA BATLLÒRIA, C.E.,A
Jornada 17 19-01-2020
SANT POL, AT.,B - SAULEDA, A.D.,A
CELRA, U.C.E.,A - FARNERS, C.E.,B
ARO, C.E.,A - CAL AGUIDO, A.D.,A
CALONGE, U.E.,A - ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A
PALAFRUGELL, C.F.,A - SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - TORDERA, C.F.,A
VILARTAGUES C.F.,A - HOSTALRIC, AT.C.,A
QUART, U.E.,B - LLORET, C.F.,B
LA BATLLÒRIA, C.E.,A - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 26-01-2020
QUART, U.E.,B - LA BATLLÒRIA, C.E.,A
VILARTAGUES C.F.,A - LLORET, C.F.,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - HOSTALRIC, AT.C.,A
PALAFRUGELL, C.F.,A - TORDERA, C.F.,A
CALONGE, U.E.,A - SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
ARO, C.E.,A - ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A
CELRA, U.C.E.,A - CAL AGUIDO, A.D.,A
SANT POL, AT.,B - FARNERS, C.E.,B
SAULEDA, A.D.,A - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
Jornada 19 02-02-2020
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A - QUART, U.E.,B
LA BATLLÒRIA, C.E.,A - VILARTAGUES C.F.,A
LLORET, C.F.,B - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
HOSTALRIC, AT.C.,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
TORDERA, C.F.,A - CALONGE, U.E.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A - ARO, C.E.,A
ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A - CELRA, U.C.E.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A - SANT POL, AT.,B
FARNERS, C.E.,B - SAULEDA, A.D.,A
Jornada 20 09-02-2020
VILARTAGUES C.F.,A - QUART, U.E.,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - LA BATLLÒRIA, C.E.,A
PALAFRUGELL, C.F.,A - LLORET, C.F.,B
CALONGE, U.E.,A - HOSTALRIC, AT.C.,A
ARO, C.E.,A - TORDERA, C.F.,A
CELRA, U.C.E.,A - SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
SANT POL, AT.,B - ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A
SAULEDA, A.D.,A - CAL AGUIDO, A.D.,A
FARNERS, C.E.,B - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
Jornada 21 16-02-2020
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A - VILARTAGUES C.F.,A
QUART, U.E.,B - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
LA BATLLÒRIA, C.E.,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
LLORET, C.F.,B - CALONGE, U.E.,A
HOSTALRIC, AT.C.,A - ARO, C.E.,A
TORDERA, C.F.,A - CELRA, U.C.E.,A
SANT POL, AT.,B - SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A - SAULEDA, A.D.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A - FARNERS, C.E.,B
Jornada 22 01-03-2020
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - VILARTAGUES C.F.,A
PALAFRUGELL, C.F.,A - QUART, U.E.,B
CALONGE, U.E.,A - LA BATLLÒRIA, C.E.,A
ARO, C.E.,A - LLORET, C.F.,B
CELRA, U.C.E.,A - HOSTALRIC, AT.C.,A
SANT POL, AT.,B - TORDERA, C.F.,A
SAULEDA, A.D.,A - SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
FARNERS, C.E.,B - ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A
CAL AGUIDO, A.D.,A - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
Jornada 23 08-03-2020
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
VILARTAGUES C.F.,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
QUART, U.E.,B - CALONGE, U.E.,A
LA BATLLÒRIA, C.E.,A - ARO, C.E.,A
LLORET, C.F.,B - CELRA, U.C.E.,A
HOSTALRIC, AT.C.,A - SANT POL, AT.,B
TORDERA, C.F.,A - SAULEDA, A.D.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A - FARNERS, C.E.,B
ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A - CAL AGUIDO, A.D.,A
Jornada 24 15-03-2020
PALAFRUGELL, C.F.,A - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
CALONGE, U.E.,A - VILARTAGUES C.F.,A
ARO, C.E.,A - QUART, U.E.,B
CELRA, U.C.E.,A - LA BATLLÒRIA, C.E.,A
SANT POL, AT.,B - LLORET, C.F.,B
SAULEDA, A.D.,A - HOSTALRIC, AT.C.,A
FARNERS, C.E.,B - TORDERA, C.F.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A - SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
Jornada 25 22-03-2020
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - CALONGE, U.E.,A
VILARTAGUES C.F.,A - ARO, C.E.,A
QUART, U.E.,B - CELRA, U.C.E.,A
LA BATLLÒRIA, C.E.,A - SANT POL, AT.,B
LLORET, C.F.,B - SAULEDA, A.D.,A
HOSTALRIC, AT.C.,A - FARNERS, C.E.,B
TORDERA, C.F.,A - CAL AGUIDO, A.D.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A - ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A
Jornada 26 29-03-2020
CALONGE, U.E.,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
ARO, C.E.,A - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
CELRA, U.C.E.,A - VILARTAGUES C.F.,A
SANT POL, AT.,B - QUART, U.E.,B
SAULEDA, A.D.,A - LA BATLLÒRIA, C.E.,A
FARNERS, C.E.,B - LLORET, C.F.,B
CAL AGUIDO, A.D.,A - HOSTALRIC, AT.C.,A
ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A - TORDERA, C.F.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
Jornada 27 05-04-2020
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A - CALONGE, U.E.,A
PALAFRUGELL, C.F.,A - ARO, C.E.,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - CELRA, U.C.E.,A
VILARTAGUES C.F.,A - SANT POL, AT.,B
QUART, U.E.,B - SAULEDA, A.D.,A
LA BATLLÒRIA, C.E.,A - FARNERS, C.E.,B
LLORET, C.F.,B - CAL AGUIDO, A.D.,A
HOSTALRIC, AT.C.,A - ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A - TORDERA, C.F.,A
Jornada 28 19-04-2020
ARO, C.E.,A - CALONGE, U.E.,A
CELRA, U.C.E.,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
SANT POL, AT.,B - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
SAULEDA, A.D.,A - VILARTAGUES C.F.,A
FARNERS, C.E.,B - QUART, U.E.,B
CAL AGUIDO, A.D.,A - LA BATLLÒRIA, C.E.,A
ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A - LLORET, C.F.,B
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A - HOSTALRIC, AT.C.,A
TORDERA, C.F.,A - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
Jornada 29 26-04-2020
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A - ARO, C.E.,A
CALONGE, U.E.,A - CELRA, U.C.E.,A
PALAFRUGELL, C.F.,A - SANT POL, AT.,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - SAULEDA, A.D.,A
VILARTAGUES C.F.,A - FARNERS, C.E.,B
QUART, U.E.,B - CAL AGUIDO, A.D.,A
LA BATLLÒRIA, C.E.,A - ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A
LLORET, C.F.,B - SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
HOSTALRIC, AT.C.,A - TORDERA, C.F.,A
Jornada 30 03-05-2020
CELRA, U.C.E.,A - ARO, C.E.,A
SANT POL, AT.,B - CALONGE, U.E.,A
SAULEDA, A.D.,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
FARNERS, C.E.,B - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A - VILARTAGUES C.F.,A
ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A - QUART, U.E.,B
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A - LA BATLLÒRIA, C.E.,A
TORDERA, C.F.,A - LLORET, C.F.,B
HOSTALRIC, AT.C.,A - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
Jornada 31 10-05-2020
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A - CELRA, U.C.E.,A
ARO, C.E.,A - SANT POL, AT.,B
CALONGE, U.E.,A - SAULEDA, A.D.,A
PALAFRUGELL, C.F.,A - FARNERS, C.E.,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - CAL AGUIDO, A.D.,A
VILARTAGUES C.F.,A - ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A
QUART, U.E.,B - SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
LA BATLLÒRIA, C.E.,A - TORDERA, C.F.,A
LLORET, C.F.,B - HOSTALRIC, AT.C.,A
Jornada 32 17-05-2020
SANT POL, AT.,B - CELRA, U.C.E.,A
SAULEDA, A.D.,A - ARO, C.E.,A
FARNERS, C.E.,B - CALONGE, U.E.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A - VILARTAGUES C.F.,A
TORDERA, C.F.,A - QUART, U.E.,B
HOSTALRIC, AT.C.,A - LA BATLLÒRIA, C.E.,A
LLORET, C.F.,B - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
Jornada 33 24-05-2020
SANT POL, AT.,B - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
CELRA, U.C.E.,A - SAULEDA, A.D.,A
ARO, C.E.,A - FARNERS, C.E.,B
CALONGE, U.E.,A - CAL AGUIDO, A.D.,A
PALAFRUGELL, C.F.,A - ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
VILARTAGUES C.F.,A - TORDERA, C.F.,A
QUART, U.E.,B - HOSTALRIC, AT.C.,A
LA BATLLÒRIA, C.E.,A - LLORET, C.F.,B
Jornada 34 31-05-2020
SAULEDA, A.D.,A - SANT POL, AT.,B
FARNERS, C.E.,B - CELRA, U.C.E.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A - ARO, C.E.,A
ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A - CALONGE, U.E.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
TORDERA, C.F.,A - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
HOSTALRIC, AT.C.,A - VILARTAGUES C.F.,A
LLORET, C.F.,B - QUART, U.E.,B
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A - LA BATLLÒRIA, C.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.