Competició | TEMPORADA 2019-2020

tercera catalana | grup 4

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-09-2019
LLOREDA, C.F. A 30 CALELLA, C.F. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 22 MATARONESA, U.D A
PREMIA DALT, C.D. A 02 CABRILS, C.E. A
MASNOU AT. A 11 LLAVANERES, C.E. A
VILASSAR DALT, C.E. A 40 PUJADAS, C.D. A
JUNIOR,C.F. A 21 LA LLANTIA, A.D A
VILASSAR MAR,U.E. B 30 PASTRANA, U.D A
TIANA, C.C.E. A 10 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 31 LA SALUT PERE GOL AE. A
Jornada 2 15-09-2019
CALELLA, C.F. A 24 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
MATARONESA, U.D A 03 LLOREDA, C.F. A
CABRILS, C.E. A 04 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
MASNOU AT. A 52 PREMIA DALT, C.D. A
PUJADAS, C.D. A 02 LLAVANERES, C.E. A
LA LLANTIA, A.D A 01 VILASSAR DALT, C.E. A
PASTRANA, U.D A 31 JUNIOR,C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 00 VILASSAR MAR,U.E. B
LA SALUT PERE GOL AE. A 43 TIANA, C.C.E. A
Jornada 3 22-09-2019
CALELLA, C.F. A 31 MATARONESA, U.D A
LLOREDA, C.F. A 20 CABRILS, C.E. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 42 MASNOU AT. A
PREMIA DALT, C.D. A 31 PUJADAS, C.D. A
LLAVANERES, C.E. A 11 LA LLANTIA, A.D A
VILASSAR DALT, C.E. A 23 PASTRANA, U.D A
JUNIOR,C.F. A 53 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
VILASSAR MAR,U.E. B 40 LA SALUT PERE GOL AE. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 31 TIANA, C.C.E. A
Jornada 4 29-09-2019
MATARONESA, U.D A 14 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
CABRILS, C.E. A 00 CALELLA, C.F. A
MASNOU AT. A 24 LLOREDA, C.F. A
PUJADAS, C.D. A 23 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
LA LLANTIA, A.D A 32 PREMIA DALT, C.D. A
PASTRANA, U.D A 01 LLAVANERES, C.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 03 VILASSAR DALT, C.E. A
LA SALUT PERE GOL AE. A 60 JUNIOR,C.F. A
TIANA, C.C.E. A 03 VILASSAR MAR,U.E. B
Jornada 5 06-10-2019
MATARONESA, U.D A 11 CABRILS, C.E. A
MASNOU AT. A 11 CALELLA, C.F. A
LLOREDA, C.F. A 42 PUJADAS, C.D. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 10 LA LLANTIA, A.D A
PREMIA DALT, C.D. A 31 PASTRANA, U.D A
LLAVANERES, C.E. A 61 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
VILASSAR DALT, C.E. A 21 LA SALUT PERE GOL AE. A
JUNIOR,C.F. A 71 TIANA, C.C.E. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 03 VILASSAR MAR,U.E. B
Jornada 6 13-10-2019
CABRILS, C.E. A 12 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
MASNOU AT. A 22 MATARONESA, U.D A
PUJADAS, C.D. A 31 CALELLA, C.F. A
LA LLANTIA, A.D A 23 LLOREDA, C.F. A
PASTRANA, U.D A 06 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 31 PREMIA DALT, C.D. A
LA SALUT PERE GOL AE. A 23 LLAVANERES, C.E. A
TIANA, C.C.E. A 14 VILASSAR DALT, C.E. A
VILASSAR MAR,U.E. B 10 JUNIOR,C.F. A
Jornada 7 20-10-2019
CABRILS, C.E. A 21 MASNOU AT. A
MATARONESA, U.D A 31 PUJADAS, C.D. A
CALELLA, C.F. A 00 LA LLANTIA, A.D A
LLOREDA, C.F. A 10 PASTRANA, U.D A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 32 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
PREMIA DALT, C.D. A 64 LA SALUT PERE GOL AE. A
LLAVANERES, C.E. A 30 TIANA, C.C.E. A
VILASSAR DALT, C.E. A 11 VILASSAR MAR,U.E. B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 21 JUNIOR,C.F. A
Jornada 8 27-10-2019
MASNOU AT. A 20 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
PUJADAS, C.D. A 23 CABRILS, C.E. A
LA LLANTIA, A.D A 00 MATARONESA, U.D A
PASTRANA, U.D A 22 CALELLA, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 34 LLOREDA, C.F. A
LA SALUT PERE GOL AE. A 20 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
TIANA, C.C.E. A 13 PREMIA DALT, C.D. A
VILASSAR MAR,U.E. B 21 LLAVANERES, C.E. A
JUNIOR,C.F. A 15 VILASSAR DALT, C.E. A
Jornada 9 03-11-2019
MASNOU AT. A 31 PUJADAS, C.D. A
CABRILS, C.E. A 50 LA LLANTIA, A.D A
MATARONESA, U.D A 02 PASTRANA, U.D A
CALELLA, C.F. A 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
LLOREDA, C.F. A 40 LA SALUT PERE GOL AE. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 52 TIANA, C.C.E. A
PREMIA DALT, C.D. A 04 VILASSAR MAR,U.E. B
LLAVANERES, C.E. A 22 JUNIOR,C.F. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 32 VILASSAR DALT, C.E. A
Jornada 10 10-11-2019
PUJADAS, C.D. A 04 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
LA LLANTIA, A.D A 21 MASNOU AT. A
PASTRANA, U.D A 20 CABRILS, C.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 33 MATARONESA, U.D A
LA SALUT PERE GOL AE. A 24 CALELLA, C.F. A
TIANA, C.C.E. A 12 LLOREDA, C.F. A
VILASSAR MAR,U.E. B 31 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
JUNIOR,C.F. A 71 PREMIA DALT, C.D. A
VILASSAR DALT, C.E. A 10 LLAVANERES, C.E. A
Jornada 11 17-11-2019
PUJADAS, C.D. A 13 LA LLANTIA, A.D A
MASNOU AT. A 40 PASTRANA, U.D A
CABRILS, C.E. A 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
MATARONESA, U.D A 00 LA SALUT PERE GOL AE. A
CALELLA, C.F. A 23 TIANA, C.C.E. A
LLOREDA, C.F. A 11 VILASSAR MAR,U.E. B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 50 JUNIOR,C.F. A
PREMIA DALT, C.D. A 12 VILASSAR DALT, C.E. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 12 LLAVANERES, C.E. A
Jornada 12 24-11-2019
LA LLANTIA, A.D A 42 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
PASTRANA, U.D A 10 PUJADAS, C.D. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 25 MASNOU AT. A
LA SALUT PERE GOL AE. A 23 CABRILS, C.E. A
TIANA, C.C.E. A 12 MATARONESA, U.D A
VILASSAR MAR,U.E. B 41 CALELLA, C.F. A
JUNIOR,C.F. A 21 LLOREDA, C.F. A
VILASSAR DALT, C.E. A 01 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
LLAVANERES, C.E. A 32 PREMIA DALT, C.D. A
Jornada 13 01-12-2019
LA LLANTIA, A.D A 33 PASTRANA, U.D A
PUJADAS, C.D. A 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
MASNOU AT. A 21 LA SALUT PERE GOL AE. A
CABRILS, C.E. A 01 TIANA, C.C.E. A
MATARONESA, U.D A 13 VILASSAR MAR,U.E. B
CALELLA, C.F. A 12 JUNIOR,C.F. A
LLOREDA, C.F. A 44 VILASSAR DALT, C.E. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 21 LLAVANERES, C.E. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 30 PREMIA DALT, C.D. A
Jornada 14 15-12-2019
PASTRANA, U.D A 06 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 22 LA LLANTIA, A.D A
LA SALUT PERE GOL AE. A 94 PUJADAS, C.D. A
TIANA, C.C.E. A 02 MASNOU AT. A
VILASSAR MAR,U.E. B 20 CABRILS, C.E. A
JUNIOR,C.F. A 12 MATARONESA, U.D A
VILASSAR DALT, C.E. A 01 CALELLA, C.F. A
LLAVANERES, C.E. A 11 LLOREDA, C.F. A
PREMIA DALT, C.D. A 01 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
Jornada 15 22-12-2019
PASTRANA, U.D A 14 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
LA LLANTIA, A.D A 03 LA SALUT PERE GOL AE. A
PUJADAS, C.D. A 50 TIANA, C.C.E. A
MASNOU AT. A 13 VILASSAR MAR,U.E. B
CABRILS, C.E. A 30 JUNIOR,C.F. A
MATARONESA, U.D A 02 VILASSAR DALT, C.E. A
CALELLA, C.F. A 20 LLAVANERES, C.E. A
LLOREDA, C.F. A 50 PREMIA DALT, C.D. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 10 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
Jornada 16 12-01-2020
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
LA SALUT PERE GOL AE. A 52 PASTRANA, U.D A
TIANA, C.C.E. A 30 LA LLANTIA, A.D A
VILASSAR MAR,U.E. B 41 PUJADAS, C.D. A
JUNIOR,C.F. A 41 MASNOU AT. A
VILASSAR DALT, C.E. A 11 CABRILS, C.E. A
LLAVANERES, C.E. A 31 MATARONESA, U.D A
PREMIA DALT, C.D. A 02 CALELLA, C.F. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 22 LLOREDA, C.F. A
Jornada 17 19-01-2020
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 21 LA SALUT PERE GOL AE. A
PASTRANA, U.D A 02 TIANA, C.C.E. A
LA LLANTIA, A.D A 23 VILASSAR MAR,U.E. B
PUJADAS, C.D. A 23 JUNIOR,C.F. A
MASNOU AT. A 21 VILASSAR DALT, C.E. A
CABRILS, C.E. A 23 LLAVANERES, C.E. A
MATARONESA, U.D A 11 PREMIA DALT, C.D. A
CALELLA, C.F. A 42 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
LLOREDA, C.F. A 30 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 26-01-2020
CALELLA, C.F. A 00 LLOREDA, C.F. A
MATARONESA, U.D A 10 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
CABRILS, C.E. A 22 PREMIA DALT, C.D. A
LLAVANERES, C.E. A 32 MASNOU AT. A
PUJADAS, C.D. A 13 VILASSAR DALT, C.E. A
LA LLANTIA, A.D A 12 JUNIOR,C.F. A
PASTRANA, U.D A 12 VILASSAR MAR,U.E. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 11 TIANA, C.C.E. A
LA SALUT PERE GOL AE. A 14 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Jornada 19 02-02-2020
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 33 CALELLA, C.F. A
LLOREDA, C.F. A 03 MATARONESA, U.D A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 21 CABRILS, C.E. A
PREMIA DALT, C.D. A 05 MASNOU AT. A
LLAVANERES, C.E. A 52 PUJADAS, C.D. A
VILASSAR DALT, C.E. A 31 LA LLANTIA, A.D A
JUNIOR,C.F. A 21 PASTRANA, U.D A
VILASSAR MAR,U.E. B 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
TIANA, C.C.E. A 11 LA SALUT PERE GOL AE. A
Jornada 20 09-02-2020
MATARONESA, U.D A 02 CALELLA, C.F. A
CABRILS, C.E. A 24 LLOREDA, C.F. A
MASNOU AT. A 32 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
PUJADAS, C.D. A 41 PREMIA DALT, C.D. A
LA LLANTIA, A.D A 14 LLAVANERES, C.E. A
PASTRANA, U.D A 03 VILASSAR DALT, C.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 11 JUNIOR,C.F. A
LA SALUT PERE GOL AE. A 05 VILASSAR MAR,U.E. B
TIANA, C.C.E. A 32 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Jornada 21 16-02-2020
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 22 MATARONESA, U.D A
CALELLA, C.F. A 30 CABRILS, C.E. A
LLOREDA, C.F. A 11 MASNOU AT. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 12 PUJADAS, C.D. A
PREMIA DALT, C.D. A 10 LA LLANTIA, A.D A
LLAVANERES, C.E. A 32 PASTRANA, U.D A
VILASSAR DALT, C.E. A 80 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
JUNIOR,C.F. A 41 LA SALUT PERE GOL AE. A
VILASSAR MAR,U.E. B 31 TIANA, C.C.E. A
Jornada 22 01-03-2020
CABRILS, C.E. A 11 MATARONESA, U.D A
CALELLA, C.F. A 20 MASNOU AT. A
PUJADAS, C.D. A 10 LLOREDA, C.F. A
LA LLANTIA, A.D A 13 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
PASTRANA, U.D A 11 PREMIA DALT, C.D. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 04 LLAVANERES, C.E. A
LA SALUT PERE GOL AE. A 22 VILASSAR DALT, C.E. A
TIANA, C.C.E. A 05 JUNIOR,C.F. A
VILASSAR MAR,U.E. B 41 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Jornada 23 08-03-2020
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 62 CABRILS, C.E. A
MATARONESA, U.D A 12 MASNOU AT. A
CALELLA, C.F. A 31 PUJADAS, C.D. A
LLOREDA, C.F. A 50 LA LLANTIA, A.D A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 10 PASTRANA, U.D A
PREMIA DALT, C.D. A 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
LLAVANERES, C.E. A 32 LA SALUT PERE GOL AE. A
VILASSAR DALT, C.E. A 30 TIANA, C.C.E. A
JUNIOR,C.F. A 01 VILASSAR MAR,U.E. B
Jornada 24 15-03-2020
MASNOU AT. A - CABRILS, C.E. A
PUJADAS, C.D. A - MATARONESA, U.D A
LA LLANTIA, A.D A - CALELLA, C.F. A
PASTRANA, U.D A - LLOREDA, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
LA SALUT PERE GOL AE. A - PREMIA DALT, C.D. A
TIANA, C.C.E. A - LLAVANERES, C.E. A
VILASSAR MAR,U.E. B - VILASSAR DALT, C.E. A
JUNIOR,C.F. A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Jornada 25 22-03-2020
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - MASNOU AT. A
CABRILS, C.E. A - PUJADAS, C.D. A
MATARONESA, U.D A - LA LLANTIA, A.D A
CALELLA, C.F. A - PASTRANA, U.D A
LLOREDA, C.F. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A - LA SALUT PERE GOL AE. A
PREMIA DALT, C.D. A - TIANA, C.C.E. A
LLAVANERES, C.E. A - VILASSAR MAR,U.E. B
VILASSAR DALT, C.E. A - JUNIOR,C.F. A
Jornada 26 29-03-2020
PUJADAS, C.D. A - MASNOU AT. A
LA LLANTIA, A.D A - CABRILS, C.E. A
PASTRANA, U.D A - MATARONESA, U.D A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A - CALELLA, C.F. A
LA SALUT PERE GOL AE. A - LLOREDA, C.F. A
TIANA, C.C.E. A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
VILASSAR MAR,U.E. B - PREMIA DALT, C.D. A
JUNIOR,C.F. A - LLAVANERES, C.E. A
VILASSAR DALT, C.E. A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Jornada 27 05-04-2020
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - PUJADAS, C.D. A
MASNOU AT. A - LA LLANTIA, A.D A
CABRILS, C.E. A - PASTRANA, U.D A
MATARONESA, U.D A - FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
CALELLA, C.F. A - LA SALUT PERE GOL AE. A
LLOREDA, C.F. A - TIANA, C.C.E. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A - VILASSAR MAR,U.E. B
PREMIA DALT, C.D. A - JUNIOR,C.F. A
LLAVANERES, C.E. A - VILASSAR DALT, C.E. A
Jornada 28 19-04-2020
LA LLANTIA, A.D A - PUJADAS, C.D. A
PASTRANA, U.D A - MASNOU AT. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A - CABRILS, C.E. A
LA SALUT PERE GOL AE. A - MATARONESA, U.D A
TIANA, C.C.E. A - CALELLA, C.F. A
VILASSAR MAR,U.E. B - LLOREDA, C.F. A
JUNIOR,C.F. A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
VILASSAR DALT, C.E. A - PREMIA DALT, C.D. A
LLAVANERES, C.E. A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Jornada 29 26-04-2020
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - LA LLANTIA, A.D A
PUJADAS, C.D. A - PASTRANA, U.D A
MASNOU AT. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
CABRILS, C.E. A - LA SALUT PERE GOL AE. A
MATARONESA, U.D A - TIANA, C.C.E. A
CALELLA, C.F. A - VILASSAR MAR,U.E. B
LLOREDA, C.F. A - JUNIOR,C.F. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A - VILASSAR DALT, C.E. A
PREMIA DALT, C.D. A - LLAVANERES, C.E. A
Jornada 30 03-05-2020
PASTRANA, U.D A - LA LLANTIA, A.D A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A - PUJADAS, C.D. A
LA SALUT PERE GOL AE. A - MASNOU AT. A
TIANA, C.C.E. A - CABRILS, C.E. A
VILASSAR MAR,U.E. B - MATARONESA, U.D A
JUNIOR,C.F. A - CALELLA, C.F. A
VILASSAR DALT, C.E. A - LLOREDA, C.F. A
LLAVANERES, C.E. A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
PREMIA DALT, C.D. A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Jornada 31 10-05-2020
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - PASTRANA, U.D A
LA LLANTIA, A.D A - FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
PUJADAS, C.D. A - LA SALUT PERE GOL AE. A
MASNOU AT. A - TIANA, C.C.E. A
CABRILS, C.E. A - VILASSAR MAR,U.E. B
MATARONESA, U.D A - JUNIOR,C.F. A
CALELLA, C.F. A - VILASSAR DALT, C.E. A
LLOREDA, C.F. A - LLAVANERES, C.E. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A - PREMIA DALT, C.D. A
Jornada 32 17-05-2020
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A - PASTRANA, U.D A
LA SALUT PERE GOL AE. A - LA LLANTIA, A.D A
TIANA, C.C.E. A - PUJADAS, C.D. A
VILASSAR MAR,U.E. B - MASNOU AT. A
JUNIOR,C.F. A - CABRILS, C.E. A
VILASSAR DALT, C.E. A - MATARONESA, U.D A
LLAVANERES, C.E. A - CALELLA, C.F. A
PREMIA DALT, C.D. A - LLOREDA, C.F. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Jornada 33 24-05-2020
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
PASTRANA, U.D A - LA SALUT PERE GOL AE. A
LA LLANTIA, A.D A - TIANA, C.C.E. A
PUJADAS, C.D. A - VILASSAR MAR,U.E. B
MASNOU AT. A - JUNIOR,C.F. A
CABRILS, C.E. A - VILASSAR DALT, C.E. A
MATARONESA, U.D A - LLAVANERES, C.E. A
CALELLA, C.F. A - PREMIA DALT, C.D. A
LLOREDA, C.F. A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
Jornada 34 31-05-2020
LA SALUT PERE GOL AE. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
TIANA, C.C.E. A - PASTRANA, U.D A
VILASSAR MAR,U.E. B - LA LLANTIA, A.D A
JUNIOR,C.F. A - PUJADAS, C.D. A
VILASSAR DALT, C.E. A - MASNOU AT. A
LLAVANERES, C.E. A - CABRILS, C.E. A
PREMIA DALT, C.D. A - MATARONESA, U.D A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A - CALELLA, C.F. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - LLOREDA, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.