Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi primera divisio | grup 11

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
FEC VALL DEL TER,A 71 COMACROS, U.E.,A
BANYOLES, C.E.,B 14 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
LLANÇA, C.E.,B 112 BANYOLES CLUB AT.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 122 LES PRESES, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,D 22 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
RACING BLANENC F.C.,B 43 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
LA CANYA, A.E.,A 34 ROSES, A.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 93 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
Jornada 2 13-10-2019
COMACROS, U.E.,A 54 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 74 FEC VALL DEL TER,A
BANYOLES CLUB AT.,A 35 BANYOLES, C.E.,B
LES PRESES, C.F.,A 62 LLANÇA, C.E.,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 26 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 78 FIGUERES, U.E.,D
ROSES, A.E.,A 14 RACING BLANENC F.C.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 85 LA CANYA, A.E.,A
Jornada 3 20-10-2019
COMACROS, U.E.,A 11 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
FEC VALL DEL TER,A 73 BANYOLES CLUB AT.,A
BANYOLES, C.E.,B 82 LES PRESES, C.F.,A
LLANÇA, C.E.,B 14 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 73 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
FIGUERES, U.E.,D 70 ROSES, A.E.,A
RACING BLANENC F.C.,B 75 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 62 LA CANYA, A.E.,A
Jornada 4 27-10-2019
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 132 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
BANYOLES CLUB AT.,A 37 COMACROS, U.E.,A
LES PRESES, C.F.,A 24 FEC VALL DEL TER,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 31 BANYOLES, C.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 93 LLANÇA, C.E.,B
ROSES, A.E.,A 17 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 58 FIGUERES, U.E.,D
LA CANYA, A.E.,A 42 RACING BLANENC F.C.,B
Jornada 5 03-11-2019
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 60 BANYOLES CLUB AT.,A
COMACROS, U.E.,A 53 LES PRESES, C.F.,A
FEC VALL DEL TER,A 92 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
BANYOLES, C.E.,B 52 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
LLANÇA, C.E.,B 26 ROSES, A.E.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 54 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
FIGUERES, U.E.,D 31 LA CANYA, A.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 91 RACING BLANENC F.C.,B
Jornada 6 10-11-2019
BANYOLES CLUB AT.,A 71 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
LES PRESES, C.F.,A 212 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 53 COMACROS, U.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 25 FEC VALL DEL TER,A
ROSES, A.E.,A 11 BANYOLES, C.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 102 LLANÇA, C.E.,B
LA CANYA, A.E.,A 15 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
RACING BLANENC F.C.,B 22 FIGUERES, U.E.,D
Jornada 7 17-11-2019
BANYOLES CLUB AT.,A 23 LES PRESES, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 42 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
COMACROS, U.E.,A 83 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
FEC VALL DEL TER,A 60 ROSES, A.E.,A
BANYOLES, C.E.,B 32 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
LLANÇA, C.E.,B 13 LA CANYA, A.E.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 102 RACING BLANENC F.C.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 32 FIGUERES, U.E.,D
Jornada 8 24-11-2019
LES PRESES, C.F.,A 36 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 61 BANYOLES CLUB AT.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 18 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
ROSES, A.E.,A 22 COMACROS, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 19 FEC VALL DEL TER,A
LA CANYA, A.E.,A 24 BANYOLES, C.E.,B
RACING BLANENC F.C.,B 55 LLANÇA, C.E.,B
FIGUERES, U.E.,D 24 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
Jornada 9 01-12-2019
LES PRESES, C.F.,A 15 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
BANYOLES CLUB AT.,A 43 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 91 ROSES, A.E.,A
COMACROS, U.E.,A 73 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
FEC VALL DEL TER,A 111 LA CANYA, A.E.,A
BANYOLES, C.E.,B 61 RACING BLANENC F.C.,B
LLANÇA, C.E.,B 08 FIGUERES, U.E.,D
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 44 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
Jornada 10 15-12-2019
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 34 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 43 LES PRESES, C.F.,A
ROSES, A.E.,A 51 BANYOLES CLUB AT.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 315 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
LA CANYA, A.E.,A 25 COMACROS, U.E.,A
RACING BLANENC F.C.,B 06 FEC VALL DEL TER,A
FIGUERES, U.E.,D 00 BANYOLES, C.E.,B
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 60 LLANÇA, C.E.,B
Jornada 11 22-12-2019
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 71 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
LES PRESES, C.F.,A 23 ROSES, A.E.,A
BANYOLES CLUB AT.,A 45 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 72 LA CANYA, A.E.,A
COMACROS, U.E.,A 61 RACING BLANENC F.C.,B
FEC VALL DEL TER,A 52 FIGUERES, U.E.,D
BANYOLES, C.E.,B 21 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 132 LLANÇA, C.E.,B
Jornada 12 12-01-2020
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 41 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
ROSES, A.E.,A 14 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 32 LES PRESES, C.F.,A
LA CANYA, A.E.,A 64 BANYOLES CLUB AT.,A
RACING BLANENC F.C.,B 17 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
FIGUERES, U.E.,D 42 COMACROS, U.E.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 39 FEC VALL DEL TER,A
LLANÇA, C.E.,B 33 BANYOLES, C.E.,B
Jornada 13 19-01-2020
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 44 ROSES, A.E.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 91 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
LES PRESES, C.F.,A 52 LA CANYA, A.E.,A
BANYOLES CLUB AT.,A 71 RACING BLANENC F.C.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 50 FIGUERES, U.E.,D
COMACROS, U.E.,A 32 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
FEC VALL DEL TER,A 120 LLANÇA, C.E.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 45 BANYOLES, C.E.,B
Jornada 14 26-01-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 62 ROSES, A.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 68 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
LA CANYA, A.E.,A 16 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
RACING BLANENC F.C.,B 34 LES PRESES, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,D 31 BANYOLES CLUB AT.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 23 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
LLANÇA, C.E.,B 09 COMACROS, U.E.,A
BANYOLES, C.E.,B 06 FEC VALL DEL TER,A
Jornada 15 02-02-2020
ROSES, A.E.,A 44 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
LA CANYA, A.E.,A 67 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
RACING BLANENC F.C.,B 15 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
LES PRESES, C.F.,A 18 FIGUERES, U.E.,D
BANYOLES CLUB AT.,A 03 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 91 LLANÇA, C.E.,B
COMACROS, U.E.,A 43 BANYOLES, C.E.,B
FEC VALL DEL TER,A 41 TER-BRUGENT 2014 A.E,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
COMACROS, U.E.,A 54 FEC VALL DEL TER,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 73 BANYOLES, C.E.,B
BANYOLES CLUB AT.,A 60 LLANÇA, C.E.,B
LES PRESES, C.F.,A 03 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 42 FIGUERES, U.E.,D
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 64 RACING BLANENC F.C.,B
ROSES, A.E.,A 35 LA CANYA, A.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 66 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
Jornada 17 16-02-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 34 COMACROS, U.E.,A
FEC VALL DEL TER,A 21 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
BANYOLES, C.E.,B 73 BANYOLES CLUB AT.,A
LLANÇA, C.E.,B 21 LES PRESES, C.F.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 02 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
FIGUERES, U.E.,D 56 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
RACING BLANENC F.C.,B 26 ROSES, A.E.,A
LA CANYA, A.E.,A 34 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
Jornada 18 01-03-2020
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 63 COMACROS, U.E.,A
BANYOLES CLUB AT.,A 24 FEC VALL DEL TER,A
LES PRESES, C.F.,A 21 BANYOLES, C.E.,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 60 LLANÇA, C.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 04 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
ROSES, A.E.,A 64 FIGUERES, U.E.,D
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 30 RACING BLANENC F.C.,B
LA CANYA, A.E.,A 05 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
Jornada 19 08-03-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 47 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
COMACROS, U.E.,A 32 BANYOLES CLUB AT.,A
FEC VALL DEL TER,A 71 LES PRESES, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,B - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
LLANÇA, C.E.,B 18 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - ROSES, A.E.,A
FIGUERES, U.E.,D FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
RACING BLANENC F.C.,B - LA CANYA, A.E.,A
Jornada 20 15-03-2020
BANYOLES CLUB AT.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
LES PRESES, C.F.,A - COMACROS, U.E.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A - FEC VALL DEL TER,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - BANYOLES, C.E.,B
ROSES, A.E.,A - LLANÇA, C.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C - Pª UNIONISTA FIGUERES,A
LA CANYA, A.E.,A - FIGUERES, U.E.,D
RACING BLANENC F.C.,B - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
Jornada 21 22-03-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - BANYOLES CLUB AT.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - LES PRESES, C.F.,A
COMACROS, U.E.,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
FEC VALL DEL TER,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
BANYOLES, C.E.,B - ROSES, A.E.,A
LLANÇA, C.E.,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - LA CANYA, A.E.,A
FIGUERES, U.E.,D - RACING BLANENC F.C.,B
Jornada 22 29-03-2020
LES PRESES, C.F.,A - BANYOLES CLUB AT.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - COMACROS, U.E.,A
ROSES, A.E.,A - FEC VALL DEL TER,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C - BANYOLES, C.E.,B
LA CANYA, A.E.,A - LLANÇA, C.E.,B
RACING BLANENC F.C.,B - Pª UNIONISTA FIGUERES,A
FIGUERES, U.E.,D - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
Jornada 23 05-04-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - LES PRESES, C.F.,A
BANYOLES CLUB AT.,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
COMACROS, U.E.,A - ROSES, A.E.,A
FEC VALL DEL TER,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
BANYOLES, C.E.,B - LA CANYA, A.E.,A
LLANÇA, C.E.,B - RACING BLANENC F.C.,B
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - FIGUERES, U.E.,D
Jornada 24 19-04-2020
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A - LES PRESES, C.F.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - BANYOLES CLUB AT.,A
ROSES, A.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C - COMACROS, U.E.,A
LA CANYA, A.E.,A - FEC VALL DEL TER,A
RACING BLANENC F.C.,B - BANYOLES, C.E.,B
FIGUERES, U.E.,D - LLANÇA, C.E.,B
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
Jornada 25 26-04-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
LES PRESES, C.F.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
BANYOLES CLUB AT.,A - ROSES, A.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
COMACROS, U.E.,A - LA CANYA, A.E.,A
FEC VALL DEL TER,A - RACING BLANENC F.C.,B
BANYOLES, C.E.,B - FIGUERES, U.E.,D
LLANÇA, C.E.,B - Pª UNIONISTA FIGUERES,A
Jornada 26 03-05-2020
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
ROSES, A.E.,A - LES PRESES, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C - BANYOLES CLUB AT.,A
LA CANYA, A.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
RACING BLANENC F.C.,B - COMACROS, U.E.,A
FIGUERES, U.E.,D - FEC VALL DEL TER,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - BANYOLES, C.E.,B
LLANÇA, C.E.,B - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
Jornada 27 10-05-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A - ROSES, A.E.,A
LES PRESES, C.F.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
BANYOLES CLUB AT.,A - LA CANYA, A.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - RACING BLANENC F.C.,B
COMACROS, U.E.,A - FIGUERES, U.E.,D
FEC VALL DEL TER,A - Pª UNIONISTA FIGUERES,A
BANYOLES, C.E.,B - LLANÇA, C.E.,B
Jornada 28 17-05-2020
ROSES, A.E.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
LA CANYA, A.E.,A - LES PRESES, C.F.,A
RACING BLANENC F.C.,B - BANYOLES CLUB AT.,A
FIGUERES, U.E.,D - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - COMACROS, U.E.,A
LLANÇA, C.E.,B - FEC VALL DEL TER,A
BANYOLES, C.E.,B - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
Jornada 29 24-05-2020
ROSES, A.E.,A - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A - LA CANYA, A.E.,A
LES PRESES, C.F.,A - RACING BLANENC F.C.,B
BANYOLES CLUB AT.,A - FIGUERES, U.E.,D
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - Pª UNIONISTA FIGUERES,A
COMACROS, U.E.,A - LLANÇA, C.E.,B
FEC VALL DEL TER,A - BANYOLES, C.E.,B
Jornada 30 31-05-2020
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C - ROSES, A.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - LA CANYA, A.E.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A - RACING BLANENC F.C.,B
FIGUERES, U.E.,D - LES PRESES, C.F.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - BANYOLES CLUB AT.,A
LLANÇA, C.E.,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
BANYOLES, C.E.,B - COMACROS, U.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - FEC VALL DEL TER,A
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.