Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi primera divisio | grup 12

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 22 BISBALENC, AT.,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B 24 FIGUERES, U.E.,C
BANYOLES CLUB AT.,B 64 CRISTINENC C.E,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 11 ESPLAIS, C.F.,A
BASE ROSES, C.F.,A 21 PALS, AT,A
PENYA BONS AIRES E,A 19 NAVATA, C.F.,A
L'ESCALA, F.C.,A 60 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
ROSES, A.E.,B 53 LLANÇA, C.E.,A
Jornada 2 13-10-2019
BISBALENC, AT.,B 36 ROSES, A.E.,B
FIGUERES, U.E.,C 32 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
BANYOLES CLUB AT.,B 103 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B
ESPLAIS, C.F.,A 29 CRISTINENC C.E,A
PALS, AT,A 23 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
NAVATA, C.F.,A 46 BASE ROSES, C.F.,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 70 PENYA BONS AIRES E,A
LLANÇA, C.E.,A 51 L'ESCALA, F.C.,A
Jornada 3 20-10-2019
BISBALENC, AT.,B 26 FIGUERES, U.E.,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 44 BANYOLES CLUB AT.,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B 95 ESPLAIS, C.F.,A
CRISTINENC C.E,A 82 PALS, AT,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 52 NAVATA, C.F.,A
BASE ROSES, C.F.,A 52 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
PENYA BONS AIRES E,A 09 LLANÇA, C.E.,A
ROSES, A.E.,B 60 L'ESCALA, F.C.,A
Jornada 4 27-10-2019
FIGUERES, U.E.,C 17 ROSES, A.E.,B
BANYOLES CLUB AT.,B 93 BISBALENC, AT.,B
ESPLAIS, C.F.,A 311 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
PALS, AT,A 12 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B
NAVATA, C.F.,A 29 CRISTINENC C.E,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 04 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
LLANÇA, C.E.,A 32 BASE ROSES, C.F.,A
L'ESCALA, F.C.,A 80 PENYA BONS AIRES E,A
Jornada 5 03-11-2019
FIGUERES, U.E.,C 16 BANYOLES CLUB AT.,B
BISBALENC, AT.,B 64 ESPLAIS, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 90 PALS, AT,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B 74 NAVATA, C.F.,A
CRISTINENC C.E,A 131 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 54 LLANÇA, C.E.,A
BASE ROSES, C.F.,A 33 L'ESCALA, F.C.,A
ROSES, A.E.,B 161 PENYA BONS AIRES E,A
Jornada 6 10-11-2019
BANYOLES CLUB AT.,B 43 ROSES, A.E.,B
ESPLAIS, C.F.,A 36 FIGUERES, U.E.,C
PALS, AT,A 20 BISBALENC, AT.,B
NAVATA, C.F.,A 18 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 34 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B
LLANÇA, C.E.,A 28 CRISTINENC C.E,A
L'ESCALA, F.C.,A 62 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
PENYA BONS AIRES E,A 17 BASE ROSES, C.F.,A
Jornada 7 17-11-2019
BANYOLES CLUB AT.,B - ESPLAIS, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,C - PALS, AT,A
BISBALENC, AT.,B - NAVATA, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D - SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B - LLANÇA, C.E.,A
CRISTINENC C.E,A - L'ESCALA, F.C.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - PENYA BONS AIRES E,A
ROSES, A.E.,B - BASE ROSES, C.F.,A
Jornada 8 24-11-2019
ESPLAIS, C.F.,A - ROSES, A.E.,B
PALS, AT,A - BANYOLES CLUB AT.,B
NAVATA, C.F.,A - FIGUERES, U.E.,C
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A - BISBALENC, AT.,B
LLANÇA, C.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
L'ESCALA, F.C.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B
PENYA BONS AIRES E,A - CRISTINENC C.E,A
BASE ROSES, C.F.,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
Jornada 9 01-12-2019
ESPLAIS, C.F.,A - PALS, AT,A
NAVATA, C.F.,A 19 BANYOLES CLUB AT.,B
FIGUERES, U.E.,C - SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
BISBALENC, AT.,B - LLANÇA, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D - L'ESCALA, F.C.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B - PENYA BONS AIRES E,A
CRISTINENC C.E,A - BASE ROSES, C.F.,A
ROSES, A.E.,B - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
Jornada 10 15-12-2019
PALS, AT,A - ROSES, A.E.,B
NAVATA, C.F.,A - ESPLAIS, C.F.,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A - BANYOLES CLUB AT.,B
LLANÇA, C.E.,A - FIGUERES, U.E.,C
L'ESCALA, F.C.,A - BISBALENC, AT.,B
PENYA BONS AIRES E,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
BASE ROSES, C.F.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - CRISTINENC C.E,A
Jornada 11 22-12-2019
PALS, AT,A - NAVATA, C.F.,A
ESPLAIS, C.F.,A - SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
BANYOLES CLUB AT.,B - LLANÇA, C.E.,A
FIGUERES, U.E.,C - L'ESCALA, F.C.,A
BISBALENC, AT.,B - PENYA BONS AIRES E,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D - BASE ROSES, C.F.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
ROSES, A.E.,B - CRISTINENC C.E,A
Jornada 12 12-01-2020
NAVATA, C.F.,A - ROSES, A.E.,B
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A - PALS, AT,A
LLANÇA, C.E.,A - ESPLAIS, C.F.,A
L'ESCALA, F.C.,A - BANYOLES CLUB AT.,B
PENYA BONS AIRES E,A - FIGUERES, U.E.,C
BASE ROSES, C.F.,A - BISBALENC, AT.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
CRISTINENC C.E,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B
Jornada 13 19-01-2020
NAVATA, C.F.,A - SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
PALS, AT,A - LLANÇA, C.E.,A
ESPLAIS, C.F.,A - L'ESCALA, F.C.,A
BANYOLES CLUB AT.,B - PENYA BONS AIRES E,A
FIGUERES, U.E.,C - BASE ROSES, C.F.,A
BISBALENC, AT.,B - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D - CRISTINENC C.E,A
ROSES, A.E.,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B
Jornada 14 26-01-2020
ROSES, A.E.,B - SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
LLANÇA, C.E.,A - NAVATA, C.F.,A
L'ESCALA, F.C.,A - PALS, AT,A
PENYA BONS AIRES E,A - ESPLAIS, C.F.,A
BASE ROSES, C.F.,A - BANYOLES CLUB AT.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - FIGUERES, U.E.,C
CRISTINENC C.E,A - BISBALENC, AT.,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
Jornada 15 02-02-2020
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A - LLANÇA, C.E.,A
NAVATA, C.F.,A - L'ESCALA, F.C.,A
PALS, AT,A - PENYA BONS AIRES E,A
ESPLAIS, C.F.,A - BASE ROSES, C.F.,A
BANYOLES CLUB AT.,B - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
FIGUERES, U.E.,C - CRISTINENC C.E,A
BISBALENC, AT.,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D - ROSES, A.E.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
BISBALENC, AT.,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
FIGUERES, U.E.,C - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B
CRISTINENC C.E,A - BANYOLES CLUB AT.,B
ESPLAIS, C.F.,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
PALS, AT,A - BASE ROSES, C.F.,A
NAVATA, C.F.,A - PENYA BONS AIRES E,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A - L'ESCALA, F.C.,A
LLANÇA, C.E.,A - ROSES, A.E.,B
Jornada 17 16-02-2020
ROSES, A.E.,B - BISBALENC, AT.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D - FIGUERES, U.E.,C
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B - BANYOLES CLUB AT.,B
CRISTINENC C.E,A - ESPLAIS, C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - PALS, AT,A
BASE ROSES, C.F.,A - NAVATA, C.F.,A
PENYA BONS AIRES E,A - SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
L'ESCALA, F.C.,A - LLANÇA, C.E.,A
Jornada 18 01-03-2020
FIGUERES, U.E.,C - BISBALENC, AT.,B
BANYOLES CLUB AT.,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
ESPLAIS, C.F.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B
PALS, AT,A - CRISTINENC C.E,A
NAVATA, C.F.,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A - BASE ROSES, C.F.,A
LLANÇA, C.E.,A - PENYA BONS AIRES E,A
L'ESCALA, F.C.,A - ROSES, A.E.,B
Jornada 19 08-03-2020
ROSES, A.E.,B - FIGUERES, U.E.,C
BISBALENC, AT.,B - BANYOLES CLUB AT.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D - ESPLAIS, C.F.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B - PALS, AT,A
CRISTINENC C.E,A - NAVATA, C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
BASE ROSES, C.F.,A - LLANÇA, C.E.,A
PENYA BONS AIRES E,A - L'ESCALA, F.C.,A
Jornada 20 15-03-2020
BANYOLES CLUB AT.,B - FIGUERES, U.E.,C
ESPLAIS, C.F.,A - BISBALENC, AT.,B
PALS, AT,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
NAVATA, C.F.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A - CRISTINENC C.E,A
LLANÇA, C.E.,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
L'ESCALA, F.C.,A - BASE ROSES, C.F.,A
PENYA BONS AIRES E,A - ROSES, A.E.,B
Jornada 21 22-03-2020
ROSES, A.E.,B - BANYOLES CLUB AT.,B
FIGUERES, U.E.,C - ESPLAIS, C.F.,A
BISBALENC, AT.,B - PALS, AT,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D - NAVATA, C.F.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B - SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
CRISTINENC C.E,A - LLANÇA, C.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - L'ESCALA, F.C.,A
BASE ROSES, C.F.,A - PENYA BONS AIRES E,A
Jornada 22 29-03-2020
ESPLAIS, C.F.,A - BANYOLES CLUB AT.,B
PALS, AT,A - FIGUERES, U.E.,C
NAVATA, C.F.,A - BISBALENC, AT.,B
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
LLANÇA, C.E.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B
L'ESCALA, F.C.,A - CRISTINENC C.E,A
PENYA BONS AIRES E,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
BASE ROSES, C.F.,A - ROSES, A.E.,B
Jornada 23 05-04-2020
ROSES, A.E.,B - ESPLAIS, C.F.,A
BANYOLES CLUB AT.,B - PALS, AT,A
FIGUERES, U.E.,C - NAVATA, C.F.,A
BISBALENC, AT.,B - SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D - LLANÇA, C.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B - L'ESCALA, F.C.,A
CRISTINENC C.E,A - PENYA BONS AIRES E,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - BASE ROSES, C.F.,A
Jornada 24 19-04-2020
PALS, AT,A - ESPLAIS, C.F.,A
BANYOLES CLUB AT.,B - NAVATA, C.F.,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A - FIGUERES, U.E.,C
LLANÇA, C.E.,A - BISBALENC, AT.,B
L'ESCALA, F.C.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
PENYA BONS AIRES E,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B
BASE ROSES, C.F.,A - CRISTINENC C.E,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - ROSES, A.E.,B
Jornada 25 26-04-2020
ROSES, A.E.,B - PALS, AT,A
ESPLAIS, C.F.,A - NAVATA, C.F.,A
BANYOLES CLUB AT.,B - SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,C - LLANÇA, C.E.,A
BISBALENC, AT.,B - L'ESCALA, F.C.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D - PENYA BONS AIRES E,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B - BASE ROSES, C.F.,A
CRISTINENC C.E,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
Jornada 26 03-05-2020
NAVATA, C.F.,A - PALS, AT,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A - ESPLAIS, C.F.,A
LLANÇA, C.E.,A - BANYOLES CLUB AT.,B
L'ESCALA, F.C.,A - FIGUERES, U.E.,C
PENYA BONS AIRES E,A - BISBALENC, AT.,B
BASE ROSES, C.F.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B
CRISTINENC C.E,A - ROSES, A.E.,B
Jornada 27 10-05-2020
ROSES, A.E.,B - NAVATA, C.F.,A
PALS, AT,A - SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
ESPLAIS, C.F.,A - LLANÇA, C.E.,A
BANYOLES CLUB AT.,B - L'ESCALA, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,C - PENYA BONS AIRES E,A
BISBALENC, AT.,B - BASE ROSES, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B - CRISTINENC C.E,A
Jornada 28 17-05-2020
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A - NAVATA, C.F.,A
LLANÇA, C.E.,A - PALS, AT,A
L'ESCALA, F.C.,A - ESPLAIS, C.F.,A
PENYA BONS AIRES E,A - BANYOLES CLUB AT.,B
BASE ROSES, C.F.,A - FIGUERES, U.E.,C
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - BISBALENC, AT.,B
CRISTINENC C.E,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B - ROSES, A.E.,B
Jornada 29 24-05-2020
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A - ROSES, A.E.,B
NAVATA, C.F.,A - LLANÇA, C.E.,A
PALS, AT,A - L'ESCALA, F.C.,A
ESPLAIS, C.F.,A - PENYA BONS AIRES E,A
BANYOLES CLUB AT.,B - BASE ROSES, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,C - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
BISBALENC, AT.,B - CRISTINENC C.E,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B
Jornada 30 31-05-2020
LLANÇA, C.E.,A - SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
L'ESCALA, F.C.,A - NAVATA, C.F.,A
PENYA BONS AIRES E,A - PALS, AT,A
BASE ROSES, C.F.,A - ESPLAIS, C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - BANYOLES CLUB AT.,B
CRISTINENC C.E,A - FIGUERES, U.E.,C
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B - BISBALENC, AT.,B
ROSES, A.E.,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.