Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi primera divisio | grup 15

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
CANONJA, C.F.,B 22 MORELL, C.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 44 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 45 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 48 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
RIUDOMS, C.D.,A 32 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 26 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 11 RODA DE BARA AT.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 15 LA RIERA, C.F.,B
Jornada 2 13-10-2019
MORELL, C.D.,A 82 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 35 CANONJA, C.F.,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 43 LA FLORESTA, C.D.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 17 TORREFORTA, C.D.C.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 71 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 51 RIUDOMS, C.D.,A
RODA DE BARA AT.,A 45 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
LA RIERA, C.F.,B 16 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
Jornada 3 20-10-2019
MORELL, C.D.,A 82 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
CANONJA, C.F.,B 14 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
LA FLORESTA, C.D.,C 54 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 24 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 313 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
RIUDOMS, C.D.,A 30 RODA DE BARA AT.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 75 LA RIERA, C.F.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 05 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
Jornada 4 27-10-2019
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 31 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 70 MORELL, C.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 42 CANONJA, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 22 LA FLORESTA, C.D.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 36 TORREFORTA, C.D.C.,B
RODA DE BARA AT.,A 33 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
LA RIERA, C.F.,B 07 RIUDOMS, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 43 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
Jornada 5 03-11-2019
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 43 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
MORELL, C.D.,A 54 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CANONJA, C.F.,B 43 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
LA FLORESTA, C.D.,C 26 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
TORREFORTA, C.D.C.,B 33 RODA DE BARA AT.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 14 LA RIERA, C.F.,B
RIUDOMS, C.D.,A 33 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 17 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
Jornada 6 10-11-2019
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 121 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 73 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 33 MORELL, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 50 CANONJA, C.F.,B
RODA DE BARA AT.,A 19 LA FLORESTA, C.D.,C
LA RIERA, C.F.,B 214 TORREFORTA, C.D.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 81 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 23 RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 7 17-11-2019
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 70 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 21 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
MORELL, C.D.,A 41 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CANONJA, C.F.,B 80 RODA DE BARA AT.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 52 LA RIERA, C.F.,B
TORREFORTA, C.D.C.,B 64 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 27 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 15 RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 8 24-11-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 31 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 58 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 61 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
RODA DE BARA AT.,A 05 MORELL, C.D.,A
LA RIERA, C.F.,B 46 CANONJA, C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 21 LA FLORESTA, C.D.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 26 TORREFORTA, C.D.C.,B
RIUDOMS, C.D.,A 70 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
Jornada 9 01-12-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 36 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 02 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 12 RODA DE BARA AT.,A
MORELL, C.D.,A 71 LA RIERA, C.F.,B
CANONJA, C.F.,B 33 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
LA FLORESTA, C.D.,C 43 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
TORREFORTA, C.D.C.,B 30 RIUDOMS, C.D.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 35 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
Jornada 10 15-12-2019
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 63 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 51 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
RODA DE BARA AT.,A 08 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
LA RIERA, C.F.,B 73 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 55 MORELL, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 51 CANONJA, C.F.,B
RIUDOMS, C.D.,A 12 LA FLORESTA, C.D.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 111 TORREFORTA, C.D.C.,B
Jornada 11 22-12-2019
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 32 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 70 RODA DE BARA AT.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 70 LA RIERA, C.F.,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 31 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
MORELL, C.D.,A 14 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
CANONJA, C.F.,B 40 RIUDOMS, C.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 100 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 25 TORREFORTA, C.D.C.,B
Jornada 12 12-01-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 90 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
RODA DE BARA AT.,A 410 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
LA RIERA, C.F.,B 15 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 11 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 92 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
RIUDOMS, C.D.,A 15 MORELL, C.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 23 CANONJA, C.F.,B
TORREFORTA, C.D.C.,B 52 LA FLORESTA, C.D.,C
Jornada 13 19-01-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 90 RODA DE BARA AT.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 70 LA RIERA, C.F.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 21 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 44 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 22 RIUDOMS, C.D.,A
MORELL, C.D.,A 92 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
CANONJA, C.F.,B 09 TORREFORTA, C.D.C.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 17 LA FLORESTA, C.D.,C
Jornada 14 26-01-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 30 RODA DE BARA AT.,A
LA RIERA, C.F.,B 26 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 51 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 12 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
RIUDOMS, C.D.,A 32 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 34 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 23 MORELL, C.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 12 CANONJA, C.F.,B
Jornada 15 02-02-2020
RODA DE BARA AT.,A 23 LA RIERA, C.F.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 42 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 83 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 31 RIUDOMS, C.D.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 21 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 06 TORREFORTA, C.D.C.,B
MORELL, C.D.,A 34 LA FLORESTA, C.D.,C
CANONJA, C.F.,B 41 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
MORELL, C.D.,A 22 CANONJA, C.F.,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 28 LA FLORESTA, C.D.,C
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 13 TORREFORTA, C.D.C.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 82 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 02 RIUDOMS, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 61 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
RODA DE BARA AT.,A 39 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
LA RIERA, C.F.,B 71 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
Jornada 17 16-02-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 13 MORELL, C.D.,A
CANONJA, C.F.,B 11 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 05 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
TORREFORTA, C.D.C.,B 71 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 312 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
RIUDOMS, C.D.,A 07 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 43 RODA DE BARA AT.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 51 LA RIERA, C.F.,B
Jornada 18 01-03-2020
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 17 MORELL, C.D.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 70 CANONJA, C.F.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 42 LA FLORESTA, C.D.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 56 TORREFORTA, C.D.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 100 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
RODA DE BARA AT.,A 16 RIUDOMS, C.D.,A
LA RIERA, C.F.,B 25 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 21 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
Jornada 19 08-03-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 43 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
MORELL, C.D.,A 43 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
CANONJA, C.F.,B 46 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
LA FLORESTA, C.D.,C 36 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
TORREFORTA, C.D.C.,B 02 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 52 RODA DE BARA AT.,A
RIUDOMS, C.D.,A 54 LA RIERA, C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 53 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
Jornada 20 15-03-2020
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - MORELL, C.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - CANONJA, C.F.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - LA FLORESTA, C.D.,C
RODA DE BARA AT.,A - TORREFORTA, C.D.C.,B
LA RIERA, C.F.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - RIUDOMS, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
Jornada 21 22-03-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
MORELL, C.D.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
CANONJA, C.F.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
LA FLORESTA, C.D.,C - RODA DE BARA AT.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B - LA RIERA, C.F.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
RIUDOMS, C.D.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
Jornada 22 29-03-2020
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - MORELL, C.D.,A
RODA DE BARA AT.,A - CANONJA, C.F.,B
LA RIERA, C.F.,B - LA FLORESTA, C.D.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - TORREFORTA, C.D.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
RIUDOMS, C.D.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
Jornada 23 05-04-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
MORELL, C.D.,A - RODA DE BARA AT.,A
CANONJA, C.F.,B - LA RIERA, C.F.,B
LA FLORESTA, C.D.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
TORREFORTA, C.D.C.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 24 19-04-2020
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
RODA DE BARA AT.,A - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
LA RIERA, C.F.,B - MORELL, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - CANONJA, C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - LA FLORESTA, C.D.,C
RIUDOMS, C.D.,A - TORREFORTA, C.D.C.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
Jornada 25 26-04-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B - RODA DE BARA AT.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - LA RIERA, C.F.,B
MORELL, C.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
CANONJA, C.F.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
LA FLORESTA, C.D.,C - RIUDOMS, C.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
Jornada 26 03-05-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
RODA DE BARA AT.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
LA RIERA, C.F.,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - MORELL, C.D.,A
RIUDOMS, C.D.,A - CANONJA, C.F.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - LA FLORESTA, C.D.,C
TORREFORTA, C.D.C.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
Jornada 27 10-05-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - RODA DE BARA AT.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - LA RIERA, C.F.,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
MORELL, C.D.,A - RIUDOMS, C.D.,A
CANONJA, C.F.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
LA FLORESTA, C.D.,C - TORREFORTA, C.D.C.,B
Jornada 28 17-05-2020
RODA DE BARA AT.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
LA RIERA, C.F.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
RIUDOMS, C.D.,A - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - MORELL, C.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B - CANONJA, C.F.,B
LA FLORESTA, C.D.,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
Jornada 29 24-05-2020
RODA DE BARA AT.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - LA RIERA, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B - RIUDOMS, C.D.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
MORELL, C.D.,A - TORREFORTA, C.D.C.,B
CANONJA, C.F.,B - LA FLORESTA, C.D.,C
Jornada 30 31-05-2020
LA RIERA, C.F.,B - RODA DE BARA AT.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
RIUDOMS, C.D.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
TORREFORTA, C.D.C.,B - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
LA FLORESTA, C.D.,C - MORELL, C.D.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - CANONJA, C.F.,B
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.