Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi segona divisio | grup 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
BLANCA SUBUR, C.F.,B 34 BASE OLERDOLA, C.E.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 16 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
SAN MAURO, U.D.,A 41 IGUALADA, C.F.,D
RIBES, C.D.,A 26 PIERA, A.E.,A
ODENA, C.E.,A 64 RIUDEBITLLES, C.D.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D 87 CUBELLES, C.F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,H 91 SITGES, U.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,B 61 ANOIA , C.E.,A
Jornada 2 13-10-2019
BASE OLERDOLA, C.E.,A 43 VILANOVA GELTRU C.F.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 80 BLANCA SUBUR, C.F.,B
IGUALADA, C.F.,D 131 SANT SADURNI, U.E.,A
PIERA, A.E.,A 33 SAN MAURO, U.D.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 27 RIBES, C.D.,A
CUBELLES, C.F.,A 140 ODENA, C.E.,A
SITGES, U.E.,A 21 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D
ANOIA , C.E.,A 29 ESCOLA F. GAVA, C.,H
Jornada 3 20-10-2019
BASE OLERDOLA, C.E.,A 17 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
BLANCA SUBUR, C.F.,B 28 IGUALADA, C.F.,D
SANT SADURNI, U.E.,A 66 PIERA, A.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A 80 RIUDEBITLLES, C.D.,A
RIBES, C.D.,A 26 CUBELLES, C.F.,A
ODENA, C.E.,A 43 SITGES, U.E.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D 43 ANOIA , C.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,B 26 ESCOLA F. GAVA, C.,H
Jornada 4 27-10-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 81 VILANOVA GELTRU C.F.,B
IGUALADA, C.F.,D 63 BASE OLERDOLA, C.E.,A
PIERA, A.E.,A 62 BLANCA SUBUR, C.F.,B
RIUDEBITLLES, C.D.,A 55 SANT SADURNI, U.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 31 SAN MAURO, U.D.,A
SITGES, U.E.,A 60 RIBES, C.D.,A
ANOIA , C.E.,A 44 ODENA, C.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,H 33 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D
Jornada 5 03-11-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 31 IGUALADA, C.F.,D
BASE OLERDOLA, C.E.,A 47 PIERA, A.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 42 RIUDEBITLLES, C.D.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 311 CUBELLES, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,A 42 SITGES, U.E.,A
RIBES, C.D.,A 22 ANOIA , C.E.,A
ODENA, C.E.,A 26 ESCOLA F. GAVA, C.,H
VILANOVA GELTRU C.F.,B 14 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D
Jornada 6 10-11-2019
IGUALADA, C.F.,D 72 VILANOVA GELTRU C.F.,B
PIERA, A.E.,A 64 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
RIUDEBITLLES, C.D.,A 35 BASE OLERDOLA, C.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 81 BLANCA SUBUR, C.F.,B
SITGES, U.E.,A 43 SANT SADURNI, U.E.,A
ANOIA , C.E.,A 04 SAN MAURO, U.D.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,H 40 RIBES, C.D.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D 35 ODENA, C.E.,A
Jornada 7 17-11-2019
IGUALADA, C.F.,D 55 PIERA, A.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 101 RIUDEBITLLES, C.D.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 16 CUBELLES, C.F.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 34 SITGES, U.E.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 42 ANOIA , C.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A 11 ESCOLA F. GAVA, C.,H
RIBES, C.D.,A 44 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D
VILANOVA GELTRU C.F.,B 70 ODENA, C.E.,A
Jornada 8 24-11-2019
PIERA, A.E.,A 31 VILANOVA GELTRU C.F.,B
RIUDEBITLLES, C.D.,A 28 IGUALADA, C.F.,D
CUBELLES, C.F.,A 33 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
SITGES, U.E.,A 102 BASE OLERDOLA, C.E.,A
ANOIA , C.E.,A 53 BLANCA SUBUR, C.F.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,H 110 SANT SADURNI, U.E.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D 01 SAN MAURO, U.D.,A
ODENA, C.E.,A 30 RIBES, C.D.,A
Jornada 9 01-12-2019
PIERA, A.E.,A 60 RIUDEBITLLES, C.D.,A
IGUALADA, C.F.,D 44 CUBELLES, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 56 SITGES, U.E.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 25 ANOIA , C.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 44 ESCOLA F. GAVA, C.,H
SANT SADURNI, U.E.,A 54 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D
SAN MAURO, U.D.,A 50 ODENA, C.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,B 31 RIBES, C.D.,A
Jornada 10 15-12-2019
RIUDEBITLLES, C.D.,A 16 VILANOVA GELTRU C.F.,B
CUBELLES, C.F.,A 51 PIERA, A.E.,A
SITGES, U.E.,A 27 IGUALADA, C.F.,D
ANOIA , C.E.,A 04 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
ESCOLA F. GAVA, C.,H 113 BASE OLERDOLA, C.E.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D 73 BLANCA SUBUR, C.F.,B
ODENA, C.E.,A 33 SANT SADURNI, U.E.,A
RIBES, C.D.,A 02 SAN MAURO, U.D.,A
Jornada 11 22-12-2019
RIUDEBITLLES, C.D.,A 27 CUBELLES, C.F.,A
PIERA, A.E.,A 93 SITGES, U.E.,A
IGUALADA, C.F.,D 101 ANOIA , C.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 12 ESCOLA F. GAVA, C.,H
BASE OLERDOLA, C.E.,A 18 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D
BLANCA SUBUR, C.F.,B 35 ODENA, C.E.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 34 RIBES, C.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,B 26 SAN MAURO, U.D.,A
Jornada 12 12-01-2020
CUBELLES, C.F.,A 30 VILANOVA GELTRU C.F.,B
SITGES, U.E.,A 41 RIUDEBITLLES, C.D.,A
ANOIA , C.E.,A 38 PIERA, A.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,H 24 IGUALADA, C.F.,D
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D 14 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
ODENA, C.E.,A 53 BASE OLERDOLA, C.E.,A
RIBES, C.D.,A 05 BLANCA SUBUR, C.F.,B
SAN MAURO, U.D.,A 71 SANT SADURNI, U.E.,A
Jornada 13 19-01-2020
CUBELLES, C.F.,A 42 SITGES, U.E.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 60 ANOIA , C.E.,A
PIERA, A.E.,A 36 ESCOLA F. GAVA, C.,H
IGUALADA, C.F.,D 42 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 21 ODENA, C.E.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 42 RIBES, C.D.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 14 SAN MAURO, U.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,B 31 SANT SADURNI, U.E.,A
Jornada 14 26-01-2020
VILANOVA GELTRU C.F.,B 32 SITGES, U.E.,A
ANOIA , C.E.,A 32 CUBELLES, C.F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,H 100 RIUDEBITLLES, C.D.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D 35 PIERA, A.E.,A
ODENA, C.E.,A 09 IGUALADA, C.F.,D
RIBES, C.D.,A 12 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
SAN MAURO, U.D.,A 100 BASE OLERDOLA, C.E.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 35 BLANCA SUBUR, C.F.,B
Jornada 15 02-02-2020
SITGES, U.E.,A 84 ANOIA , C.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 21 ESCOLA F. GAVA, C.,H
RIUDEBITLLES, C.D.,A 45 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D
PIERA, A.E.,A 12 ODENA, C.E.,A
IGUALADA, C.F.,D 110 RIBES, C.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 21 SAN MAURO, U.D.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 72 SANT SADURNI, U.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 25 VILANOVA GELTRU C.F.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
BASE OLERDOLA, C.E.,A 54 BLANCA SUBUR, C.F.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 70 SANT SADURNI, U.E.,A
IGUALADA, C.F.,D 53 SAN MAURO, U.D.,A
PIERA, A.E.,A 60 RIBES, C.D.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 16 ODENA, C.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 61 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D
SITGES, U.E.,A 17 ESCOLA F. GAVA, C.,H
ANOIA , C.E.,A 15 VILANOVA GELTRU C.F.,B
Jornada 17 16-02-2020
VILANOVA GELTRU C.F.,B 42 BASE OLERDOLA, C.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 12 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
SANT SADURNI, U.E.,A 36 IGUALADA, C.F.,D
SAN MAURO, U.D.,A 32 PIERA, A.E.,A
RIBES, C.D.,A 32 RIUDEBITLLES, C.D.,A
ODENA, C.E.,A 26 CUBELLES, C.F.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D 21 SITGES, U.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,H 131 ANOIA , C.E.,A
Jornada 18 01-03-2020
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 53 BASE OLERDOLA, C.E.,A
IGUALADA, C.F.,D 61 BLANCA SUBUR, C.F.,B
PIERA, A.E.,A 51 SANT SADURNI, U.E.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 27 SAN MAURO, U.D.,A
CUBELLES, C.F.,A 90 RIBES, C.D.,A
SITGES, U.E.,A 55 ODENA, C.E.,A
ANOIA , C.E.,A 23 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D
ESCOLA F. GAVA, C.,H 31 VILANOVA GELTRU C.F.,B
Jornada 19 08-03-2020
VILANOVA GELTRU C.F.,B 23 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
BASE OLERDOLA, C.E.,A 38 IGUALADA, C.F.,D
BLANCA SUBUR, C.F.,B 44 PIERA, A.E.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 34 RIUDEBITLLES, C.D.,A
SAN MAURO, U.D.,A 31 CUBELLES, C.F.,A
RIBES, C.D.,A 81 SITGES, U.E.,A
ODENA, C.E.,A 20 ANOIA , C.E.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D 36 ESCOLA F. GAVA, C.,H
Jornada 20 15-03-2020
IGUALADA, C.F.,D - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
PIERA, A.E.,A - BASE OLERDOLA, C.E.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A - BLANCA SUBUR, C.F.,B
CUBELLES, C.F.,A - SANT SADURNI, U.E.,A
SITGES, U.E.,A - SAN MAURO, U.D.,A
ANOIA , C.E.,A - RIBES, C.D.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,H - ODENA, C.E.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D - VILANOVA GELTRU C.F.,B
Jornada 21 22-03-2020
VILANOVA GELTRU C.F.,B - IGUALADA, C.F.,D
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B - PIERA, A.E.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A - RIUDEBITLLES, C.D.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B - CUBELLES, C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,A - SITGES, U.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A - ANOIA , C.E.,A
RIBES, C.D.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,H
ODENA, C.E.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D
Jornada 22 29-03-2020
PIERA, A.E.,A - IGUALADA, C.F.,D
RIUDEBITLLES, C.D.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
CUBELLES, C.F.,A - BASE OLERDOLA, C.E.,A
SITGES, U.E.,A - BLANCA SUBUR, C.F.,B
ANOIA , C.E.,A - SANT SADURNI, U.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,H - SAN MAURO, U.D.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D - RIBES, C.D.,A
ODENA, C.E.,A - VILANOVA GELTRU C.F.,B
Jornada 23 05-04-2020
VILANOVA GELTRU C.F.,B - PIERA, A.E.,A
IGUALADA, C.F.,D - RIUDEBITLLES, C.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B - CUBELLES, C.F.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A - SITGES, U.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B - ANOIA , C.E.,A
SANT SADURNI, U.E.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,H
SAN MAURO, U.D.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D
RIBES, C.D.,A - ODENA, C.E.,A
Jornada 24 19-04-2020
RIUDEBITLLES, C.D.,A - PIERA, A.E.,A
CUBELLES, C.F.,A - IGUALADA, C.F.,D
SITGES, U.E.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
ANOIA , C.E.,A - BASE OLERDOLA, C.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,H - BLANCA SUBUR, C.F.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D - SANT SADURNI, U.E.,A
ODENA, C.E.,A - SAN MAURO, U.D.,A
RIBES, C.D.,A - VILANOVA GELTRU C.F.,B
Jornada 25 26-04-2020
VILANOVA GELTRU C.F.,B - RIUDEBITLLES, C.D.,A
PIERA, A.E.,A - CUBELLES, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,D - SITGES, U.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B - ANOIA , C.E.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,H
BLANCA SUBUR, C.F.,B - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D
SANT SADURNI, U.E.,A - ODENA, C.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A - RIBES, C.D.,A
Jornada 26 03-05-2020
CUBELLES, C.F.,A - RIUDEBITLLES, C.D.,A
SITGES, U.E.,A - PIERA, A.E.,A
ANOIA , C.E.,A - IGUALADA, C.F.,D
ESCOLA F. GAVA, C.,H - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D - BASE OLERDOLA, C.E.,A
ODENA, C.E.,A - BLANCA SUBUR, C.F.,B
RIBES, C.D.,A - SANT SADURNI, U.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A - VILANOVA GELTRU C.F.,B
Jornada 27 10-05-2020
VILANOVA GELTRU C.F.,B - CUBELLES, C.F.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A - SITGES, U.E.,A
PIERA, A.E.,A - ANOIA , C.E.,A
IGUALADA, C.F.,D - ESCOLA F. GAVA, C.,H
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D
BASE OLERDOLA, C.E.,A - ODENA, C.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B - RIBES, C.D.,A
SANT SADURNI, U.E.,A - SAN MAURO, U.D.,A
Jornada 28 17-05-2020
SITGES, U.E.,A - CUBELLES, C.F.,A
ANOIA , C.E.,A - RIUDEBITLLES, C.D.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,H - PIERA, A.E.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D - IGUALADA, C.F.,D
ODENA, C.E.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
RIBES, C.D.,A - BASE OLERDOLA, C.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A - BLANCA SUBUR, C.F.,B
SANT SADURNI, U.E.,A - VILANOVA GELTRU C.F.,B
Jornada 29 24-05-2020
SITGES, U.E.,A - VILANOVA GELTRU C.F.,B
CUBELLES, C.F.,A - ANOIA , C.E.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,H
PIERA, A.E.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D
IGUALADA, C.F.,D - ODENA, C.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B - RIBES, C.D.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A - SAN MAURO, U.D.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B - SANT SADURNI, U.E.,A
Jornada 30 31-05-2020
ANOIA , C.E.,A - SITGES, U.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,H - CUBELLES, C.F.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D - RIUDEBITLLES, C.D.,A
ODENA, C.E.,A - PIERA, A.E.,A
RIBES, C.D.,A - IGUALADA, C.F.,D
SAN MAURO, U.D.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
SANT SADURNI, U.E.,A - BASE OLERDOLA, C.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,B - BLANCA SUBUR, C.F.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.