Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi segona divisio | grup 19

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
GANDESA, C.F.,A 72 ALDEANA, U.E.,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 04 TORTOSA, C.D.,C
ROQUETENC, C.D.,A 132 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
AMPOSTA, C.F.,C 51 MORA LA NOVA, AT.,B
JESUS CATALONIA, C.F.,C 65 BATEA, C.F.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,B 311 RAPITENCA, U.E.,D
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 24 LA SENIA, C.F.,C
Jornada 2 13-10-2019
ALDEANA, U.E.,B 65 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
TORTOSA, C.D.,C 32 GANDESA, C.F.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 72 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
MORA LA NOVA, AT.,B 38 ROQUETENC, C.D.,A
BATEA, C.F.,A 012 AMPOSTA, C.F.,C
RAPITENCA, U.E.,D 102 JESUS CATALONIA, C.F.,C
LA SENIA, C.F.,C 72 JESUS Y MARIA, U.D.,B
Jornada 3 20-10-2019
ALDEANA, U.E.,B 310 TORTOSA, C.D.,C
GANDESA, C.F.,A 140 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 72 MORA LA NOVA, AT.,B
ROQUETENC, C.D.,A 142 BATEA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,C 62 RAPITENCA, U.E.,D
JESUS CATALONIA, C.F.,C 37 LA SENIA, C.F.,C
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 104 JESUS Y MARIA, U.D.,B
Jornada 4 27-10-2019
TORTOSA, C.D.,C 73 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
ALDEANA, U.E.,B 53 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
MORA LA NOVA, AT.,B 515 GANDESA, C.F.,A
BATEA, C.F.,A 08 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
RAPITENCA, U.E.,D 13 ROQUETENC, C.D.,A
LA SENIA, C.F.,C 411 AMPOSTA, C.F.,C
JESUS Y MARIA, U.D.,B 126 JESUS CATALONIA, C.F.,C
Jornada 5 03-11-2019
TORTOSA, C.D.,C 102 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
ALDEANA, U.E.,B 51 MORA LA NOVA, AT.,B
GANDESA, C.F.,A 170 BATEA, C.F.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 24 RAPITENCA, U.E.,D
ROQUETENC, C.D.,A 111 LA SENIA, C.F.,C
AMPOSTA, C.F.,C 132 JESUS Y MARIA, U.D.,B
JESUS CATALONIA, C.F.,C 08 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
Jornada 6 10-11-2019
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 22 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
MORA LA NOVA, AT.,B 18 TORTOSA, C.D.,C
BATEA, C.F.,A 79 ALDEANA, U.E.,B
RAPITENCA, U.E.,D 36 GANDESA, C.F.,A
LA SENIA, C.F.,C 33 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,B 116 ROQUETENC, C.D.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,C 015 AMPOSTA, C.F.,C
Jornada 7 17-11-2019
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 14 MORA LA NOVA, AT.,B
TORTOSA, C.D.,C 140 BATEA, C.F.,A
ALDEANA, U.E.,B 48 RAPITENCA, U.E.,D
GANDESA, C.F.,A 121 LA SENIA, C.F.,C
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 30 JESUS Y MARIA, U.D.,B
ROQUETENC, C.D.,A 130 JESUS CATALONIA, C.F.,C
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 08 AMPOSTA, C.F.,C
Jornada 8 24-11-2019
MORA LA NOVA, AT.,B 45 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
BATEA, C.F.,A 44 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
RAPITENCA, U.E.,D 11 TORTOSA, C.D.,C
LA SENIA, C.F.,C 46 ALDEANA, U.E.,B
JESUS Y MARIA, U.D.,B 216 GANDESA, C.F.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,C 07 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
AMPOSTA, C.F.,C 52 ROQUETENC, C.D.,A
Jornada 9 01-12-2019
MORA LA NOVA, AT.,B 124 BATEA, C.F.,A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 47 RAPITENCA, U.E.,D
TORTOSA, C.D.,C 92 LA SENIA, C.F.,C
ALDEANA, U.E.,B 93 JESUS Y MARIA, U.D.,B
GANDESA, C.F.,A 130 JESUS CATALONIA, C.F.,C
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 05 AMPOSTA, C.F.,C
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 44 ROQUETENC, C.D.,A
Jornada 10 15-12-2019
BATEA, C.F.,A 28 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
RAPITENCA, U.E.,D 93 MORA LA NOVA, AT.,B
LA SENIA, C.F.,C 26 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,B 314 TORTOSA, C.D.,C
JESUS CATALONIA, C.F.,C 34 ALDEANA, U.E.,B
AMPOSTA, C.F.,C 61 GANDESA, C.F.,A
ROQUETENC, C.D.,A 30 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
Jornada 11 22-12-2019
BATEA, C.F.,A 215 RAPITENCA, U.E.,D
MORA LA NOVA, AT.,B 86 LA SENIA, C.F.,C
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 64 JESUS Y MARIA, U.D.,B
TORTOSA, C.D.,C 121 JESUS CATALONIA, C.F.,C
ALDEANA, U.E.,B 111 AMPOSTA, C.F.,C
GANDESA, C.F.,A 62 ROQUETENC, C.D.,A
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 33 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
Jornada 12 12-01-2020
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 02 RAPITENCA, U.E.,D
LA SENIA, C.F.,C 121 BATEA, C.F.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,B 112 MORA LA NOVA, AT.,B
JESUS CATALONIA, C.F.,C 45 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
AMPOSTA, C.F.,C 75 TORTOSA, C.D.,C
ROQUETENC, C.D.,A 70 ALDEANA, U.E.,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 17 GANDESA, C.F.,A
Jornada 13 19-01-2020
RAPITENCA, U.E.,D 51 LA SENIA, C.F.,C
BATEA, C.F.,A 65 JESUS Y MARIA, U.D.,B
MORA LA NOVA, AT.,B 83 JESUS CATALONIA, C.F.,C
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 27 AMPOSTA, C.F.,C
TORTOSA, C.D.,C 54 ROQUETENC, C.D.,A
ALDEANA, U.E.,B 17 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
GANDESA, C.F.,A 91 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 26-01-2020
ALDEANA, U.E.,B 19 GANDESA, C.F.,A
TORTOSA, C.D.,C 61 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 19 ROQUETENC, C.D.,A
MORA LA NOVA, AT.,B 27 AMPOSTA, C.F.,C
BATEA, C.F.,A 75 JESUS CATALONIA, C.F.,C
RAPITENCA, U.E.,D 42 JESUS Y MARIA, U.D.,B
LA SENIA, C.F.,C 33 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
Jornada 15 02-02-2020
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 61 ALDEANA, U.E.,B
GANDESA, C.F.,A 52 TORTOSA, C.D.,C
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 29 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
ROQUETENC, C.D.,A 50 MORA LA NOVA, AT.,B
AMPOSTA, C.F.,C 170 BATEA, C.F.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,C 011 RAPITENCA, U.E.,D
JESUS Y MARIA, U.D.,B 45 LA SENIA, C.F.,C
Jornada 16 09-02-2020
TORTOSA, C.D.,C 142 ALDEANA, U.E.,B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A GANDESA, C.F.,A
MORA LA NOVA, AT.,B 16 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
BATEA, C.F.,A - ROQUETENC, C.D.,A
RAPITENCA, U.E.,D 26 AMPOSTA, C.F.,C
LA SENIA, C.F.,C 74 JESUS CATALONIA, C.F.,C
JESUS Y MARIA, U.D.,B 26 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
Jornada 17 16-02-2020
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 38 TORTOSA, C.D.,C
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 72 ALDEANA, U.E.,B
GANDESA, C.F.,A 112 MORA LA NOVA, AT.,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 101 BATEA, C.F.,A
ROQUETENC, C.D.,A 23 RAPITENCA, U.E.,D
AMPOSTA, C.F.,C 61 LA SENIA, C.F.,C
JESUS CATALONIA, C.F.,C 111 JESUS Y MARIA, U.D.,B
Jornada 18 01-03-2020
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 25 TORTOSA, C.D.,C
MORA LA NOVA, AT.,B 58 ALDEANA, U.E.,B
BATEA, C.F.,A 516 GANDESA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,D 27 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
LA SENIA, C.F.,C 33 ROQUETENC, C.D.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,B 26 AMPOSTA, C.F.,C
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 113 JESUS CATALONIA, C.F.,C
Jornada 19 08-03-2020
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 73 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
TORTOSA, C.D.,C 84 MORA LA NOVA, AT.,B
ALDEANA, U.E.,B 37 BATEA, C.F.,A
GANDESA, C.F.,A 33 RAPITENCA, U.E.,D
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 82 LA SENIA, C.F.,C
ROQUETENC, C.D.,A 30 JESUS Y MARIA, U.D.,B
AMPOSTA, C.F.,C - JESUS CATALONIA, C.F.,C
Jornada 20 15-03-2020
MORA LA NOVA, AT.,B - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
BATEA, C.F.,A - TORTOSA, C.D.,C
RAPITENCA, U.E.,D - ALDEANA, U.E.,B
LA SENIA, C.F.,C - GANDESA, C.F.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,B - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,C - ROQUETENC, C.D.,A
AMPOSTA, C.F.,C - ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
Jornada 21 22-03-2020
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B - MORA LA NOVA, AT.,B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A - BATEA, C.F.,A
TORTOSA, C.D.,C - RAPITENCA, U.E.,D
ALDEANA, U.E.,B - LA SENIA, C.F.,C
GANDESA, C.F.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,C
ROQUETENC, C.D.,A - AMPOSTA, C.F.,C
Jornada 22 29-03-2020
BATEA, C.F.,A - MORA LA NOVA, AT.,B
RAPITENCA, U.E.,D - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
LA SENIA, C.F.,C - TORTOSA, C.D.,C
JESUS Y MARIA, U.D.,B - ALDEANA, U.E.,B
JESUS CATALONIA, C.F.,C - GANDESA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,C - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
ROQUETENC, C.D.,A - ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
Jornada 23 05-04-2020
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B - BATEA, C.F.,A
MORA LA NOVA, AT.,B - RAPITENCA, U.E.,D
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A - LA SENIA, C.F.,C
TORTOSA, C.D.,C - JESUS Y MARIA, U.D.,B
ALDEANA, U.E.,B - JESUS CATALONIA, C.F.,C
GANDESA, C.F.,A - AMPOSTA, C.F.,C
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - ROQUETENC, C.D.,A
Jornada 24 19-04-2020
RAPITENCA, U.E.,D - BATEA, C.F.,A
LA SENIA, C.F.,C - MORA LA NOVA, AT.,B
JESUS Y MARIA, U.D.,B - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,C - TORTOSA, C.D.,C
AMPOSTA, C.F.,C - ALDEANA, U.E.,B
ROQUETENC, C.D.,A - GANDESA, C.F.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
Jornada 25 26-04-2020
RAPITENCA, U.E.,D - ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
BATEA, C.F.,A - LA SENIA, C.F.,C
MORA LA NOVA, AT.,B - JESUS Y MARIA, U.D.,B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,C
TORTOSA, C.D.,C - AMPOSTA, C.F.,C
ALDEANA, U.E.,B - ROQUETENC, C.D.,A
GANDESA, C.F.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
Jornada 26 03-05-2020
LA SENIA, C.F.,C - RAPITENCA, U.E.,D
JESUS Y MARIA, U.D.,B - BATEA, C.F.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,C - MORA LA NOVA, AT.,B
AMPOSTA, C.F.,C - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
ROQUETENC, C.D.,A - TORTOSA, C.D.,C
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - ALDEANA, U.E.,B
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B - GANDESA, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.