Competició | TEMPORADA 2019-2020
alevi segona divisio | grup 21
Competició | TEMPORADA 2019-2020
PREFERENT ALEVÍ ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ PREFERENT BENJAMÍ BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ PREBENJAMÍ 7 TORNEIG PENYES FC BARCELONA
GRUP 1 GRUP 2 GRUP 3 GRUP 4 GRUP 5 GRUP 6 GRUP 7 GRUP 8 GRUP 9 GRUP 10 GRUP 11 GRUP 12 GRUP 13 GRUP 14 GRUP 15 GRUP 16 GRUP 17 GRUP 18 GRUP 19 GRUP 20 GRUP 21 GRUP 22 GRUP 23 GRUP 24 GRUP 25 GRUP 26 GRUP 27 GRUP 28 GRUP 29 GRUP 30 GRUP 31 GRUP 32 GRUP 33 GRUP 34 GRUP 35 GRUP 36 GRUP 37 GRUP 38 GRUP 39 GRUP 40 GRUP 41 GRUP 42 GRUP 43 GRUP 44 GRUP 45 GRUP 46 GRUP 47
PRIMERA VOLTA
Jornada 1
06-10-2019
Descansa
9 0
EBRE ESCOLA ESP.,CF C TERRES DE L'EBRE, C.F. B
4 7
PERELLO, C.E. A Descansa
4 2
Descansa CAMPREDO, U.D. A
9 2
ROQUETENC, C.D. A DERTUSA, E.F A
6 2
MORA LA NOVA, AT. A Descansa
0 0
RAPITENCA, U.E. C LA SENIA, C.F. A
R
Descansa Descansa
2 3
GANDESA, C.F. B
Jornada 2
13-10-2019
EBRE ESCOLA ESP.,CF C
0 4
Descansa PERELLO, C.E. A
11 0
Descansa Descansa
2 10
TERRES DE L'EBRE, C.F. B ROQUETENC, C.D. A
1 16
Descansa MORA LA NOVA, AT. A
6 5
CAMPREDO, U.D. A RAPITENCA, U.E. C
3 4
DERTUSA, E.F A Descansa
R
Descansa GANDESA, C.F. B
7 0
LA SENIA, C.F. A
Jornada 3
20-10-2019
EBRE ESCOLA ESP.,CF C
0 11
PERELLO, C.E. A Descansa
2 0
Descansa TERRES DE L'EBRE, C.F. B
19 0
ROQUETENC, C.D. A Descansa
6 6
MORA LA NOVA, AT. A CAMPREDO, U.D. A
11 1
RAPITENCA, U.E. C DERTUSA, E.F A
R
Descansa Descansa
1 3
GANDESA, C.F. B Descansa
9 0
LA SENIA, C.F. A
Jornada 4
27-10-2019
PERELLO, C.E. A
3 3
Descansa Descansa
6 0
EBRE ESCOLA ESP.,CF C ROQUETENC, C.D. A
0 7
Descansa MORA LA NOVA, AT. A
2 5
TERRES DE L'EBRE, C.F. B RAPITENCA, U.E. C
0 15
Descansa Descansa
R
CAMPREDO, U.D. A GANDESA, C.F. B
0 4
DERTUSA, E.F A LA SENIA, C.F. A
1 3
Descansa
Jornada 5
03-11-2019
PERELLO, C.E. A
5 1
Descansa EBRE ESCOLA ESP.,CF C
2 9
ROQUETENC, C.D. A Descansa
3 5
MORA LA NOVA, AT. A TERRES DE L'EBRE, C.F. B
11 2
RAPITENCA, U.E. C Descansa
R
Descansa CAMPREDO, U.D. A
5 0
GANDESA, C.F. B DERTUSA, E.F A
11 0
LA SENIA, C.F. A Descansa
2 1
Descansa
Jornada 6
10-11-2019
Descansa
6 1
Descansa ROQUETENC, C.D. A
3 2
PERELLO, C.E. A MORA LA NOVA, AT. A
14 0
EBRE ESCOLA ESP.,CF C RAPITENCA, U.E. C
3 7
Descansa Descansa
R
TERRES DE L'EBRE, C.F. B GANDESA, C.F. B
2 7
Descansa LA SENIA, C.F. A
0 5
CAMPREDO, U.D. A Descansa
0 6
DERTUSA, E.F A
Jornada 7
17-11-2019
Descansa
2 4
ROQUETENC, C.D. A PERELLO, C.E. A
3 3
MORA LA NOVA, AT. A EBRE ESCOLA ESP.,CF C
0 5
RAPITENCA, U.E. C Descansa
R
Descansa TERRES DE L'EBRE, C.F. B
20 1
GANDESA, C.F. B Descansa
17 0
LA SENIA, C.F. A CAMPREDO, U.D. A
9 1
Descansa Descansa
2 9
DERTUSA, E.F A
Jornada 8
24-11-2019
ROQUETENC, C.D. A
2 8
Descansa MORA LA NOVA, AT. A
6 3
Descansa RAPITENCA, U.E. C
0 7
PERELLO, C.E. A Descansa
R
EBRE ESCOLA ESP.,CF C GANDESA, C.F. B
2 4
Descansa LA SENIA, C.F. A
0 12
TERRES DE L'EBRE, C.F. B Descansa
0 8
Descansa DERTUSA, E.F A
2 4
CAMPREDO, U.D. A
Jornada 9
01-12-2019
ROQUETENC, C.D. A
3 6
MORA LA NOVA, AT. A Descansa
8 4
RAPITENCA, U.E. C PERELLO, C.E. A
R
Descansa EBRE ESCOLA ESP.,CF C
1 6
GANDESA, C.F. B Descansa
6 2
LA SENIA, C.F. A TERRES DE L'EBRE, C.F. B
15 3
Descansa Descansa
7 3
DERTUSA, E.F A CAMPREDO, U.D. A
7 2
Descansa
Jornada 10
15-12-2019
MORA LA NOVA, AT. A
5 4
Descansa RAPITENCA, U.E. C
10 1
ROQUETENC, C.D. A Descansa
R
Descansa GANDESA, C.F. B
2 4
PERELLO, C.E. A LA SENIA, C.F. A
13 3
EBRE ESCOLA ESP.,CF C Descansa
3 4
Descansa TERRES DE L'EBRE, C.F. B
2 5
DERTUSA, E.F A CAMPREDO, U.D. A
5 6
Descansa
Jornada 11
22-12-2019
MORA LA NOVA, AT. A
11 2
RAPITENCA, U.E. C ROQUETENC, C.D. A
R
Descansa Descansa
9 0
GANDESA, C.F. B PERELLO, C.E. A
9 5
LA SENIA, C.F. A EBRE ESCOLA ESP.,CF C
1 8
Descansa Descansa
2 4
DERTUSA, E.F A TERRES DE L'EBRE, C.F. B
6 1
CAMPREDO, U.D. A Descansa
1 5
Descansa
Jornada 12
12-01-2020
RAPITENCA, U.E. C
3 3
Descansa Descansa
R
MORA LA NOVA, AT. A GANDESA, C.F. B
5 2
ROQUETENC, C.D. A LA SENIA, C.F. A
2 6
Descansa Descansa
0 3
PERELLO, C.E. A DERTUSA, E.F A
12 0
EBRE ESCOLA ESP.,CF C CAMPREDO, U.D. A
10 3
Descansa Descansa
2 5
TERRES DE L'EBRE, C.F. B
Jornada 13
19-01-2020
RAPITENCA, U.E. C
R
Descansa MORA LA NOVA, AT. A
11 1
GANDESA, C.F. B ROQUETENC, C.D. A
2 2
LA SENIA, C.F. A Descansa
9 5
Descansa PERELLO, C.E. A
4 3
DERTUSA, E.F A EBRE ESCOLA ESP.,CF C
1 15
CAMPREDO, U.D. A Descansa
2 4
Descansa Descansa
0 19
TERRES DE L'EBRE, C.F. B
Jornada 14
26-01-2020
Descansa
R
Descansa GANDESA, C.F. B
3 5
RAPITENCA, U.E. C LA SENIA, C.F. A
2 11
MORA LA NOVA, AT. A Descansa
4 2
ROQUETENC, C.D. A DERTUSA, E.F A
9 2
Descansa PERELLO, C.E. A
2 5
CAMPREDO, U.D. A Descansa
15 1
EBRE ESCOLA ESP.,CF C TERRES DE L'EBRE, C.F. B
8 2
Descansa
Jornada 15
02-02-2020
Descansa
R
GANDESA, C.F. B RAPITENCA, U.E. C
10 4
LA SENIA, C.F. A MORA LA NOVA, AT. A
3 3
Descansa ROQUETENC, C.D. A
1 10
DERTUSA, E.F A Descansa
1 5
CAMPREDO, U.D. A PERELLO, C.E. A
-
Descansa EBRE ESCOLA ESP.,CF C
1 11
TERRES DE L'EBRE, C.F. B Descansa
6 1
Descansa
SEGONA VOLTA
Jornada 16
09-02-2020
EBRE ESCOLA ESP.,CF C
1 16
Descansa PERELLO, C.E. A
1 7
TERRES DE L'EBRE, C.F. B Descansa
3 9
Descansa ROQUETENC, C.D. A
2 2
CAMPREDO, U.D. A MORA LA NOVA, AT. A
1 2
DERTUSA, E.F A RAPITENCA, U.E. C
3 0
Descansa Descansa
R
LA SENIA, C.F. A GANDESA, C.F. B
-
Descansa
Jornada 17
16-02-2020
Descansa
6 1
EBRE ESCOLA ESP.,CF C Descansa
6 3
PERELLO, C.E. A TERRES DE L'EBRE, C.F. B
12 1
Descansa Descansa
7 3
ROQUETENC, C.D. A CAMPREDO, U.D. A
7 2
MORA LA NOVA, AT. A DERTUSA, E.F A
6 1
RAPITENCA, U.E. C Descansa
R
Descansa LA SENIA, C.F. A
3 3
GANDESA, C.F. B
Jornada 18
01-03-2020
PERELLO, C.E. A
9 2
EBRE ESCOLA ESP.,CF C Descansa
1 6
Descansa ROQUETENC, C.D. A
0 15
TERRES DE L'EBRE, C.F. B MORA LA NOVA, AT. A
4 7
Descansa RAPITENCA, U.E. C
2 3
CAMPREDO, U.D. A Descansa
R
DERTUSA, E.F A GANDESA, C.F. B
1 4
Descansa LA SENIA, C.F. A
5 9
Descansa
Jornada 19
08-03-2020
Descansa
5 6
PERELLO, C.E. A EBRE ESCOLA ESP.,CF C
1 11
Descansa Descansa
8 3
ROQUETENC, C.D. A TERRES DE L'EBRE, C.F. B
-
MORA LA NOVA, AT. A Descansa
5 4
RAPITENCA, U.E. C CAMPREDO, U.D. A
R
Descansa DERTUSA, E.F A
11 0
GANDESA, C.F. B Descansa
6 2
LA SENIA, C.F. A
Jornada 20
15-03-2020
Descansa
-
PERELLO, C.E. A ROQUETENC, C.D. A
-
EBRE ESCOLA ESP.,CF C MORA LA NOVA, AT. A
6 3
Descansa RAPITENCA, U.E. C
-
TERRES DE L'EBRE, C.F. B Descansa
R
Descansa GANDESA, C.F. B
-
CAMPREDO, U.D. A LA SENIA, C.F. A
-
DERTUSA, E.F A Descansa
-
Descansa
Jornada 21
22-03-2020
Descansa
-
Descansa PERELLO, C.E. A
-
ROQUETENC, C.D. A EBRE ESCOLA ESP.,CF C
-
MORA LA NOVA, AT. A Descansa
-
RAPITENCA, U.E. C TERRES DE L'EBRE, C.F. B
R
Descansa Descansa
-
GANDESA, C.F. B CAMPREDO, U.D. A
-
LA SENIA, C.F. A DERTUSA, E.F A
-
Descansa
Jornada 22
29-03-2020
ROQUETENC, C.D. A
-
Descansa MORA LA NOVA, AT. A
-
PERELLO, C.E. A RAPITENCA, U.E. C
-
EBRE ESCOLA ESP.,CF C Descansa
R
Descansa GANDESA, C.F. B
-
TERRES DE L'EBRE, C.F. B LA SENIA, C.F. A
-
Descansa Descansa
-
CAMPREDO, U.D. A DERTUSA, E.F A
-
Descansa
Jornada 23
05-04-2020
Descansa
-
ROQUETENC, C.D. A Descansa
-
MORA LA NOVA, AT. A PERELLO, C.E. A
-
RAPITENCA, U.E. C EBRE ESCOLA ESP.,CF C
R
Descansa Descansa
-
GANDESA, C.F. B TERRES DE L'EBRE, C.F. B
-
LA SENIA, C.F. A Descansa
-
Descansa CAMPREDO, U.D. A
-
DERTUSA, E.F A
Jornada 24
19-04-2020
MORA LA NOVA, AT. A
-
ROQUETENC, C.D. A RAPITENCA, U.E. C
-
Descansa Descansa
R
PERELLO, C.E. A GANDESA, C.F. B
-
EBRE ESCOLA ESP.,CF C LA SENIA, C.F. A
-
Descansa Descansa
-
TERRES DE L'EBRE, C.F. B DERTUSA, E.F A
-
Descansa Descansa
-
CAMPREDO, U.D. A
Jornada 25
26-04-2020
Descansa
-
MORA LA NOVA, AT. A ROQUETENC, C.D. A
-
RAPITENCA, U.E. C Descansa
R
Descansa PERELLO, C.E. A
-
GANDESA, C.F. B EBRE ESCOLA ESP.,CF C
-
LA SENIA, C.F. A Descansa
-
Descansa DERTUSA, E.F A
-
TERRES DE L'EBRE, C.F. B Descansa
-
CAMPREDO, U.D. A
Jornada 26
03-05-2020
RAPITENCA, U.E. C
-
MORA LA NOVA, AT. A Descansa
R
ROQUETENC, C.D. A GANDESA, C.F. B
-
Descansa LA SENIA, C.F. A
-
PERELLO, C.E. A Descansa
-
EBRE ESCOLA ESP.,CF C DERTUSA, E.F A
-
Descansa CAMPREDO, U.D. A
-
TERRES DE L'EBRE, C.F. B Descansa
-
Descansa
Jornada 27
10-05-2020
Descansa
-
RAPITENCA, U.E. C MORA LA NOVA, AT. A
R
Descansa ROQUETENC, C.D. A
-
GANDESA, C.F. B Descansa
-
LA SENIA, C.F. A PERELLO, C.E. A
-
Descansa EBRE ESCOLA ESP.,CF C
-
DERTUSA, E.F A Descansa
-
CAMPREDO, U.D. A TERRES DE L'EBRE, C.F. B
-
Descansa
Jornada 28
17-05-2020
Descansa
R
RAPITENCA, U.E. C GANDESA, C.F. B
-
MORA LA NOVA, AT. A LA SENIA, C.F. A
-
ROQUETENC, C.D. A Descansa
-
Descansa DERTUSA, E.F A
-
PERELLO, C.E. A CAMPREDO, U.D. A
-
EBRE ESCOLA ESP.,CF C Descansa
-
Descansa TERRES DE L'EBRE, C.F. B
-
Descansa
Jornada 29
24-05-2020
Descansa
R
Descansa RAPITENCA, U.E. C
-
GANDESA, C.F. B MORA LA NOVA, AT. A
-
LA SENIA, C.F. A ROQUETENC, C.D. A
-
Descansa Descansa
-
DERTUSA, E.F A CAMPREDO, U.D. A
-
PERELLO, C.E. A EBRE ESCOLA ESP.,CF C
-
Descansa Descansa
-
TERRES DE L'EBRE, C.F. B
Jornada 30
31-05-2020
GANDESA, C.F. B
R
Descansa LA SENIA, C.F. A
-
RAPITENCA, U.E. C Descansa
-
MORA LA NOVA, AT. A DERTUSA, E.F A
-
ROQUETENC, C.D. A CAMPREDO, U.D. A
-
Descansa Descansa
-
PERELLO, C.E. A TERRES DE L'EBRE, C.F. B
-
EBRE ESCOLA ESP.,CF C Descansa
-
Descansa
Atenció: Fes clic secundari i selecciona imprimir o ctrl+P o clic en aquest botó per imprimir.
© FCF · 2024 FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
|
Avís Legal
|
Privacitat
|
Cookies
FCF · 2024 FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
| Sicília, 93-97 1er pis | BCN | +34 93 265 24 77