Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi segona divisio | grup 22

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
AEM, S.E.,D 73 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,C
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,D 26 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
PLA URGELL, C.E.,B 15 ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,B
FIF LLEIDA, C.E.,D 53 MOLLERUSSA C.F.J.,D
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C 26 BALAFIA, C.F.U.E.,C
PARDINYES C.F.,B 56 BALAGUER, C.F.,C
SEGRE, AT.,D 161 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B 12 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,B
Jornada 2 20-10-2019
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,C 80 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 14 AEM, S.E.,D
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,B 62 ESCOLA F.TARREGA, C.E.,D
MOLLERUSSA C.F.J.,D 49 PLA URGELL, C.E.,B
BALAFIA, C.F.U.E.,C 62 FIF LLEIDA, C.E.,D
BALAGUER, C.F.,C 11 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D 25 PARDINYES C.F.,B
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,B 311 SEGRE, AT.,D
Jornada 3 27-10-2019
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,C 53 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
AEM, S.E.,D 57 ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,B
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,D 312 MOLLERUSSA C.F.J.,D
PLA URGELL, C.E.,B 13 BALAFIA, C.F.U.E.,C
FIF LLEIDA, C.E.,D 32 BALAGUER, C.F.,C
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C 54 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D
PARDINYES C.F.,B 54 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B 13 SEGRE, AT.,D
Jornada 4 03-11-2019
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 92 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,B 52 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,C
MOLLERUSSA C.F.J.,D 38 AEM, S.E.,D
BALAFIA, C.F.U.E.,C 140 ESCOLA F.TARREGA, C.E.,D
BALAGUER, C.F.,C 33 PLA URGELL, C.E.,B
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D 26 FIF LLEIDA, C.E.,D
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,B 50 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C
SEGRE, AT.,D 52 PARDINYES C.F.,B
Jornada 5 10-11-2019
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 21 ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,B
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,C 74 MOLLERUSSA C.F.J.,D
AEM, S.E.,D 25 BALAFIA, C.F.U.E.,C
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,D 13 BALAGUER, C.F.,C
PLA URGELL, C.E.,B 60 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D
FIF LLEIDA, C.E.,D 36 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C 16 SEGRE, AT.,D
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B 24 PARDINYES C.F.,B
Jornada 6 17-11-2019
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,B 50 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B
MOLLERUSSA C.F.J.,D 38 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
BALAFIA, C.F.U.E.,C 12 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,C
BALAGUER, C.F.,C 06 AEM, S.E.,D
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D 39 ESCOLA F.TARREGA, C.E.,D
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,B 23 PLA URGELL, C.E.,B
SEGRE, AT.,D 93 FIF LLEIDA, C.E.,D
PARDINYES C.F.,B 41 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C
Jornada 7 24-11-2019
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,B 10 MOLLERUSSA C.F.J.,D
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 33 BALAFIA, C.F.U.E.,C
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,C 82 BALAGUER, C.F.,C
AEM, S.E.,D 52 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,D 32 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,B
PLA URGELL, C.E.,B 30 SEGRE, AT.,D
FIF LLEIDA, C.E.,D 35 PARDINYES C.F.,B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B 03 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C
Jornada 8 01-12-2019
MOLLERUSSA C.F.J.,D 100 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B
BALAFIA, C.F.U.E.,C 40 ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,B
BALAGUER, C.F.,C 410 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D 07 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,C
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,B 37 AEM, S.E.,D
SEGRE, AT.,D 31 ESCOLA F.TARREGA, C.E.,D
PARDINYES C.F.,B 30 PLA URGELL, C.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C 23 FIF LLEIDA, C.E.,D
Jornada 9 15-12-2019
MOLLERUSSA C.F.J.,D 26 BALAFIA, C.F.U.E.,C
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,B 61 BALAGUER, C.F.,C
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 102 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,C 102 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,B
AEM, S.E.,D 13 SEGRE, AT.,D
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,D 25 PARDINYES C.F.,B
PLA URGELL, C.E.,B 50 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B 14 FIF LLEIDA, C.E.,D
Jornada 10 22-12-2019
BALAFIA, C.F.U.E.,C 101 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B
BALAGUER, C.F.,C 23 MOLLERUSSA C.F.J.,D
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D 18 ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,B
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,B 28 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
SEGRE, AT.,D 32 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,C
PARDINYES C.F.,B 23 AEM, S.E.,D
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C 63 ESCOLA F.TARREGA, C.E.,D
FIF LLEIDA, C.E.,D 05 PLA URGELL, C.E.,B
Jornada 11 12-01-2020
BALAFIA, C.F.U.E.,C 44 BALAGUER, C.F.,C
MOLLERUSSA C.F.J.,D 174 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,B 44 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,B
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 03 SEGRE, AT.,D
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,C 32 PARDINYES C.F.,B
AEM, S.E.,D 61 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,D 21 FIF LLEIDA, C.E.,D
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B 24 PLA URGELL, C.E.,B
Jornada 12 19-01-2020
BALAGUER, C.F.,C 90 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D 015 BALAFIA, C.F.U.E.,C
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,B 24 MOLLERUSSA C.F.J.,D
SEGRE, AT.,D 01 ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,B
PARDINYES C.F.,B 01 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C 15 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,C
FIF LLEIDA, C.E.,D 23 AEM, S.E.,D
PLA URGELL, C.E.,B 72 ESCOLA F.TARREGA, C.E.,D
Jornada 13 26-01-2020
BALAGUER, C.F.,C 61 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D
BALAFIA, C.F.U.E.,C 70 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,B
MOLLERUSSA C.F.J.,D 43 SEGRE, AT.,D
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,B 10 PARDINYES C.F.,B
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 52 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,C 33 FIF LLEIDA, C.E.,D
AEM, S.E.,D 65 PLA URGELL, C.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B 05 ESCOLA F.TARREGA, C.E.,D
Jornada 14 02-02-2020
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B 50 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,B 27 BALAGUER, C.F.,C
SEGRE, AT.,D 30 BALAFIA, C.F.U.E.,C
PARDINYES C.F.,B 52 MOLLERUSSA C.F.J.,D
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C 16 ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,B
FIF LLEIDA, C.E.,D 35 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
PLA URGELL, C.E.,B 21 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,C
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,D 26 AEM, S.E.,D
Jornada 15 09-02-2020
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D 32 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,B
BALAGUER, C.F.,C 12 SEGRE, AT.,D
BALAFIA, C.F.U.E.,C 31 PARDINYES C.F.,B
MOLLERUSSA C.F.J.,D 71 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,B 21 FIF LLEIDA, C.E.,D
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 22 PLA URGELL, C.E.,B
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,C 182 ESCOLA F.TARREGA, C.E.,D
AEM, S.E.,D 72 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,C 44 AEM, S.E.,D
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 162 ESCOLA F.TARREGA, C.E.,D
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,B 03 PLA URGELL, C.E.,B
MOLLERUSSA C.F.J.,D 33 FIF LLEIDA, C.E.,D
BALAFIA, C.F.U.E.,C 41 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C
BALAGUER, C.F.,C 22 PARDINYES C.F.,B
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D 08 SEGRE, AT.,D
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,B 51 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B
Jornada 17 01-03-2020
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B 09 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,C
AEM, S.E.,D 34 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,D 23 ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,B
PLA URGELL, C.E.,B 43 MOLLERUSSA C.F.J.,D
FIF LLEIDA, C.E.,D 14 BALAFIA, C.F.U.E.,C
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C 15 BALAGUER, C.F.,C
PARDINYES C.F.,B 62 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D
SEGRE, AT.,D 84 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,B
Jornada 18 08-03-2020
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 42 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,C
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,B 14 AEM, S.E.,D
MOLLERUSSA C.F.J.,D 112 ESCOLA F.TARREGA, C.E.,D
BALAFIA, C.F.U.E.,C 60 PLA URGELL, C.E.,B
BALAGUER, C.F.,C 44 FIF LLEIDA, C.E.,D
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D 27 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,B 04 PARDINYES C.F.,B
SEGRE, AT.,D - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B
Jornada 19 15-03-2020
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,C - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,B
AEM, S.E.,D - MOLLERUSSA C.F.J.,D
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,D - BALAFIA, C.F.U.E.,C
PLA URGELL, C.E.,B - BALAGUER, C.F.,C
FIF LLEIDA, C.E.,D - BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,B
PARDINYES C.F.,B - SEGRE, AT.,D
Jornada 20 22-03-2020
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,B - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
MOLLERUSSA C.F.J.,D - ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,C
BALAFIA, C.F.U.E.,C - AEM, S.E.,D
BALAGUER, C.F.,C - ESCOLA F.TARREGA, C.E.,D
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D - PLA URGELL, C.E.,B
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,B - FIF LLEIDA, C.E.,D
SEGRE, AT.,D - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C
PARDINYES C.F.,B - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B
Jornada 21 29-03-2020
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,B
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A - MOLLERUSSA C.F.J.,D
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,C - BALAFIA, C.F.U.E.,C
AEM, S.E.,D - BALAGUER, C.F.,C
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,D - BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D
PLA URGELL, C.E.,B - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,B
FIF LLEIDA, C.E.,D - SEGRE, AT.,D
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C - PARDINYES C.F.,B
Jornada 22 05-04-2020
MOLLERUSSA C.F.J.,D - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,B
BALAFIA, C.F.U.E.,C - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
BALAGUER, C.F.,C - ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,C
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D - AEM, S.E.,D
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,B - ESCOLA F.TARREGA, C.E.,D
SEGRE, AT.,D - PLA URGELL, C.E.,B
PARDINYES C.F.,B - FIF LLEIDA, C.E.,D
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B
Jornada 23 19-04-2020
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B - MOLLERUSSA C.F.J.,D
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,B - BALAFIA, C.F.U.E.,C
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A - BALAGUER, C.F.,C
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,C - BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D
AEM, S.E.,D - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,B
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,D - SEGRE, AT.,D
PLA URGELL, C.E.,B - PARDINYES C.F.,B
FIF LLEIDA, C.E.,D - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C
Jornada 24 26-04-2020
BALAFIA, C.F.U.E.,C - MOLLERUSSA C.F.J.,D
BALAGUER, C.F.,C - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,B
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,B - ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,C
SEGRE, AT.,D - AEM, S.E.,D
PARDINYES C.F.,B - ESCOLA F.TARREGA, C.E.,D
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C - PLA URGELL, C.E.,B
FIF LLEIDA, C.E.,D - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B
Jornada 25 03-05-2020
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B - BALAFIA, C.F.U.E.,C
MOLLERUSSA C.F.J.,D - BALAGUER, C.F.,C
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,B - BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,B
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,C - SEGRE, AT.,D
AEM, S.E.,D - PARDINYES C.F.,B
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,D - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C
PLA URGELL, C.E.,B - FIF LLEIDA, C.E.,D
Jornada 26 10-05-2020
BALAGUER, C.F.,C - BALAFIA, C.F.U.E.,C
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D - MOLLERUSSA C.F.J.,D
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,B - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,B
SEGRE, AT.,D - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
PARDINYES C.F.,B - ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,C
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C - AEM, S.E.,D
FIF LLEIDA, C.E.,D - ESCOLA F.TARREGA, C.E.,D
PLA URGELL, C.E.,B - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B
Jornada 27 17-05-2020
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B - BALAGUER, C.F.,C
BALAFIA, C.F.U.E.,C - BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D
MOLLERUSSA C.F.J.,D - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,B
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,B - SEGRE, AT.,D
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A - PARDINYES C.F.,B
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,C - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C
AEM, S.E.,D - FIF LLEIDA, C.E.,D
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,D - PLA URGELL, C.E.,B
Jornada 28 24-05-2020
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D - BALAGUER, C.F.,C
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,B - BALAFIA, C.F.U.E.,C
SEGRE, AT.,D - MOLLERUSSA C.F.J.,D
PARDINYES C.F.,B - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
FIF LLEIDA, C.E.,D - ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,C
PLA URGELL, C.E.,B - AEM, S.E.,D
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,D - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B
Jornada 29 31-05-2020
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B
BALAGUER, C.F.,C - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,B
BALAFIA, C.F.U.E.,C - SEGRE, AT.,D
MOLLERUSSA C.F.J.,D - PARDINYES C.F.,B
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,B - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A - FIF LLEIDA, C.E.,D
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,C - PLA URGELL, C.E.,B
AEM, S.E.,D - ESCOLA F.TARREGA, C.E.,D
Jornada 30 07-06-2020
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,B - BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D
SEGRE, AT.,D - BALAGUER, C.F.,C
PARDINYES C.F.,B - BALAFIA, C.F.U.E.,C
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C - MOLLERUSSA C.F.J.,D
FIF LLEIDA, C.E.,D - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,B
PLA URGELL, C.E.,B - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,D - ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,C
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B - AEM, S.E.,D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.