Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi segona divisio | grup 34

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
FEC VALL DEL TER,B 311 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
PORQUERES, U.E.,C 35 BESALU, C.E.,A
SERINYA, C.F.,A 36 BANYOLES CLUB AT.,D
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 23 TORELLO, C.F.,B
MANLLEU, A.E.C.,D 192 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B
CORNELLA TERRI, A.E.,B 18 BANYOLES, C.E.,D
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 16 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
LES PRESES, C.F.,C 74 SANT ROC OLOT , C.F.,A
Jornada 2 13-10-2019
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 54 LES PRESES, C.F.,C
BESALU, C.E.,A 23 FEC VALL DEL TER,B
BANYOLES CLUB AT.,D 63 PORQUERES, U.E.,C
TORELLO, C.F.,B 32 SERINYA, C.F.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B 37 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E
BANYOLES, C.E.,D 315 MANLLEU, A.E.C.,D
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D 131 CORNELLA TERRI, A.E.,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A 34 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
Jornada 3 20-10-2019
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 56 BESALU, C.E.,A
FEC VALL DEL TER,B 13 BANYOLES CLUB AT.,D
PORQUERES, U.E.,C 25 TORELLO, C.F.,B
SERINYA, C.F.,A 51 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 112 BANYOLES, C.E.,D
MANLLEU, A.E.C.,D 51 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
CORNELLA TERRI, A.E.,B 37 SANT ROC OLOT , C.F.,A
LES PRESES, C.F.,C 72 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
Jornada 4 27-10-2019
BESALU, C.E.,A 110 LES PRESES, C.F.,C
BANYOLES CLUB AT.,D 113 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
TORELLO, C.F.,B 82 FEC VALL DEL TER,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B 64 PORQUERES, U.E.,C
BANYOLES, C.E.,D 66 SERINYA, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D 46 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E
SANT ROC OLOT , C.F.,A 113 MANLLEU, A.E.C.,D
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 32 CORNELLA TERRI, A.E.,B
Jornada 5 03-11-2019
BESALU, C.E.,A 75 BANYOLES CLUB AT.,D
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 46 TORELLO, C.F.,B
FEC VALL DEL TER,B 102 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B
PORQUERES, U.E.,C 54 BANYOLES, C.E.,D
SERINYA, C.F.,A 48 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 63 SANT ROC OLOT , C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,D 81 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
LES PRESES, C.F.,C 52 CORNELLA TERRI, A.E.,B
Jornada 6 10-11-2019
BANYOLES CLUB AT.,D 53 LES PRESES, C.F.,C
TORELLO, C.F.,B 152 BESALU, C.E.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B 68 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
BANYOLES, C.E.,D 42 FEC VALL DEL TER,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D 52 PORQUERES, U.E.,C
SANT ROC OLOT , C.F.,A 45 SERINYA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 46 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E
CORNELLA TERRI, A.E.,B 014 MANLLEU, A.E.C.,D
Jornada 7 17-11-2019
BANYOLES CLUB AT.,D - TORELLO, C.F.,B
BESALU, C.E.,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - BANYOLES, C.E.,D
FEC VALL DEL TER,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
PORQUERES, U.E.,C - SANT ROC OLOT , C.F.,A
SERINYA, C.F.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E - CORNELLA TERRI, A.E.,B
LES PRESES, C.F.,C - MANLLEU, A.E.C.,D
Jornada 8 24-11-2019
TORELLO, C.F.,B - LES PRESES, C.F.,C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B - BANYOLES CLUB AT.,D
BANYOLES, C.E.,D - BESALU, C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - FEC VALL DEL TER,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B - PORQUERES, U.E.,C
CORNELLA TERRI, A.E.,B - SERINYA, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,D - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E
Jornada 9 01-12-2019
TORELLO, C.F.,B - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B
BANYOLES CLUB AT.,D - BANYOLES, C.E.,D
BESALU, C.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - SANT ROC OLOT , C.F.,A
FEC VALL DEL TER,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
PORQUERES, U.E.,C - CORNELLA TERRI, A.E.,B
SERINYA, C.F.,A - MANLLEU, A.E.C.,D
LES PRESES, C.F.,C - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E
Jornada 10 15-12-2019
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B - LES PRESES, C.F.,C
BANYOLES, C.E.,D - TORELLO, C.F.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D - BANYOLES CLUB AT.,D
SANT ROC OLOT , C.F.,A - BESALU, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
CORNELLA TERRI, A.E.,B - FEC VALL DEL TER,B
MANLLEU, A.E.C.,D - PORQUERES, U.E.,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E - SERINYA, C.F.,A
Jornada 11 22-12-2019
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B - BANYOLES, C.E.,D
TORELLO, C.F.,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
BANYOLES CLUB AT.,D - SANT ROC OLOT , C.F.,A
BESALU, C.E.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - CORNELLA TERRI, A.E.,B
FEC VALL DEL TER,B - MANLLEU, A.E.C.,D
PORQUERES, U.E.,C - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E
LES PRESES, C.F.,C - SERINYA, C.F.,A
Jornada 12 12-01-2020
BANYOLES, C.E.,D - LES PRESES, C.F.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A - TORELLO, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B - BANYOLES CLUB AT.,D
CORNELLA TERRI, A.E.,B - BESALU, C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,D - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E - FEC VALL DEL TER,B
SERINYA, C.F.,A - PORQUERES, U.E.,C
Jornada 13 19-01-2020
BANYOLES, C.E.,D - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B - SANT ROC OLOT , C.F.,A
TORELLO, C.F.,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
BANYOLES CLUB AT.,D - CORNELLA TERRI, A.E.,B
BESALU, C.E.,A - MANLLEU, A.E.C.,D
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E
FEC VALL DEL TER,B - SERINYA, C.F.,A
LES PRESES, C.F.,C - PORQUERES, U.E.,C
Jornada 14 26-01-2020
LES PRESES, C.F.,C - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
SANT ROC OLOT , C.F.,A - BANYOLES, C.E.,D
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B
CORNELLA TERRI, A.E.,B - TORELLO, C.F.,B
MANLLEU, A.E.C.,D - BANYOLES CLUB AT.,D
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E - BESALU, C.E.,A
SERINYA, C.F.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
PORQUERES, U.E.,C - FEC VALL DEL TER,B
Jornada 15 02-02-2020
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D - SANT ROC OLOT , C.F.,A
BANYOLES, C.E.,D - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B - CORNELLA TERRI, A.E.,B
TORELLO, C.F.,B - MANLLEU, A.E.C.,D
BANYOLES CLUB AT.,D - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E
BESALU, C.E.,A - SERINYA, C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - PORQUERES, U.E.,C
FEC VALL DEL TER,B - LES PRESES, C.F.,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - FEC VALL DEL TER,B
BESALU, C.E.,A - PORQUERES, U.E.,C
BANYOLES CLUB AT.,D - SERINYA, C.F.,A
TORELLO, C.F.,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B - MANLLEU, A.E.C.,D
BANYOLES, C.E.,D - CORNELLA TERRI, A.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A - LES PRESES, C.F.,C
Jornada 17 16-02-2020
LES PRESES, C.F.,C - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
FEC VALL DEL TER,B - BESALU, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,C - BANYOLES CLUB AT.,D
SERINYA, C.F.,A - TORELLO, C.F.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B
MANLLEU, A.E.C.,D - BANYOLES, C.E.,D
CORNELLA TERRI, A.E.,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B - SANT ROC OLOT , C.F.,A
Jornada 18 01-03-2020
BESALU, C.E.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
BANYOLES CLUB AT.,D - FEC VALL DEL TER,B
TORELLO, C.F.,B - PORQUERES, U.E.,C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B - SERINYA, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,D - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D - MANLLEU, A.E.C.,D
SANT ROC OLOT , C.F.,A - CORNELLA TERRI, A.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B - LES PRESES, C.F.,C
Jornada 19 08-03-2020
LES PRESES, C.F.,C - BESALU, C.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - BANYOLES CLUB AT.,D
FEC VALL DEL TER,B - TORELLO, C.F.,B
PORQUERES, U.E.,C - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B
SERINYA, C.F.,A - BANYOLES, C.E.,D
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
MANLLEU, A.E.C.,D - SANT ROC OLOT , C.F.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
Jornada 20 15-03-2020
BANYOLES CLUB AT.,D - BESALU, C.E.,A
TORELLO, C.F.,B - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B - FEC VALL DEL TER,B
BANYOLES, C.E.,D - PORQUERES, U.E.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D - SERINYA, C.F.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B - MANLLEU, A.E.C.,D
CORNELLA TERRI, A.E.,B - LES PRESES, C.F.,C
Jornada 21 22-03-2020
LES PRESES, C.F.,C - BANYOLES CLUB AT.,D
BESALU, C.E.,A - TORELLO, C.F.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B
FEC VALL DEL TER,B - BANYOLES, C.E.,D
PORQUERES, U.E.,C - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
SERINYA, C.F.,A - SANT ROC OLOT , C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
MANLLEU, A.E.C.,D - CORNELLA TERRI, A.E.,B
Jornada 22 29-03-2020
TORELLO, C.F.,B - BANYOLES CLUB AT.,D
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B - BESALU, C.E.,A
BANYOLES, C.E.,D - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D - FEC VALL DEL TER,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A - PORQUERES, U.E.,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B - SERINYA, C.F.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E
MANLLEU, A.E.C.,D - LES PRESES, C.F.,C
Jornada 23 05-04-2020
LES PRESES, C.F.,C - TORELLO, C.F.,B
BANYOLES CLUB AT.,D - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B
BESALU, C.E.,A - BANYOLES, C.E.,D
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
FEC VALL DEL TER,B - SANT ROC OLOT , C.F.,A
PORQUERES, U.E.,C - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
SERINYA, C.F.,A - CORNELLA TERRI, A.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E - MANLLEU, A.E.C.,D
Jornada 24 19-04-2020
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B - TORELLO, C.F.,B
BANYOLES, C.E.,D - BANYOLES CLUB AT.,D
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D - BESALU, C.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B - FEC VALL DEL TER,B
CORNELLA TERRI, A.E.,B - PORQUERES, U.E.,C
MANLLEU, A.E.C.,D - SERINYA, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E - LES PRESES, C.F.,C
Jornada 25 26-04-2020
LES PRESES, C.F.,C - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B
TORELLO, C.F.,B - BANYOLES, C.E.,D
BANYOLES CLUB AT.,D - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
BESALU, C.E.,A - SANT ROC OLOT , C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
FEC VALL DEL TER,B - CORNELLA TERRI, A.E.,B
PORQUERES, U.E.,C - MANLLEU, A.E.C.,D
SERINYA, C.F.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E
Jornada 26 03-05-2020
BANYOLES, C.E.,D - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D - TORELLO, C.F.,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A - BANYOLES CLUB AT.,D
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B - BESALU, C.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,B - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
MANLLEU, A.E.C.,D - FEC VALL DEL TER,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E - PORQUERES, U.E.,C
SERINYA, C.F.,A - LES PRESES, C.F.,C
Jornada 27 10-05-2020
LES PRESES, C.F.,C - BANYOLES, C.E.,D
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
TORELLO, C.F.,B - SANT ROC OLOT , C.F.,A
BANYOLES CLUB AT.,D - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
BESALU, C.E.,A - CORNELLA TERRI, A.E.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - MANLLEU, A.E.C.,D
FEC VALL DEL TER,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E
PORQUERES, U.E.,C - SERINYA, C.F.,A
Jornada 28 17-05-2020
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D - BANYOLES, C.E.,D
SANT ROC OLOT , C.F.,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B - TORELLO, C.F.,B
CORNELLA TERRI, A.E.,B - BANYOLES CLUB AT.,D
MANLLEU, A.E.C.,D - BESALU, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SERINYA, C.F.,A - FEC VALL DEL TER,B
PORQUERES, U.E.,C - LES PRESES, C.F.,C
Jornada 29 24-05-2020
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D - LES PRESES, C.F.,C
BANYOLES, C.E.,D - SANT ROC OLOT , C.F.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
TORELLO, C.F.,B - CORNELLA TERRI, A.E.,B
BANYOLES CLUB AT.,D - MANLLEU, A.E.C.,D
BESALU, C.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - SERINYA, C.F.,A
FEC VALL DEL TER,B - PORQUERES, U.E.,C
Jornada 30 31-05-2020
SANT ROC OLOT , C.F.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B - BANYOLES, C.E.,D
CORNELLA TERRI, A.E.,B - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B
MANLLEU, A.E.C.,D - TORELLO, C.F.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E - BANYOLES CLUB AT.,D
SERINYA, C.F.,A - BESALU, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,C - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
LES PRESES, C.F.,C - FEC VALL DEL TER,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.