Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi segona divisio | grup 4

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
ESCOLA F. GAVA, C.,F 12 ALMEDA, C.D.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C 25 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 33 IGUALADA, C.F.,F
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E 012 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,C
CASTELLDEFELS, U.E.,D 151 SANT ILDEFONS, U.E.,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 61 CUBELLES, C.F.,C
BARCELONA, F.C.,E 31 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
VINYETS MOLI-VELL, C.F.,A 53 CORBERA , C.F.,B
Jornada 2 13-10-2019
ALMEDA, C.D.,A 72 VINYETS MOLI-VELL, C.F.,A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 15 ESCOLA F. GAVA, C.,F
IGUALADA, C.F.,F 150 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,C 50 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
SANT ILDEFONS, U.E.,B 101 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E
CUBELLES, C.F.,C 31 CASTELLDEFELS, U.E.,D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 18 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
CORBERA , C.F.,B 29 BARCELONA, F.C.,E
Jornada 3 20-10-2019
ALMEDA, C.D.,A 82 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
ESCOLA F. GAVA, C.,F 62 IGUALADA, C.F.,F
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C 14 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,C
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 56 SANT ILDEFONS, U.E.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E 017 CUBELLES, C.F.,C
CASTELLDEFELS, U.E.,D 22 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 81 CORBERA , C.F.,B
VINYETS MOLI-VELL, C.F.,A 28 BARCELONA, F.C.,E
Jornada 4 27-10-2019
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 13 VINYETS MOLI-VELL, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,F 36 ALMEDA, C.D.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,C 26 ESCOLA F. GAVA, C.,F
SANT ILDEFONS, U.E.,B 63 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
CUBELLES, C.F.,C 41 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 53 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E
CORBERA , C.F.,B 43 CASTELLDEFELS, U.E.,D
BARCELONA, F.C.,E 21 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
Jornada 5 03-11-2019
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 23 IGUALADA, C.F.,F
ALMEDA, C.D.,A 51 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,C
ESCOLA F. GAVA, C.,F 30 SANT ILDEFONS, U.E.,B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C 112 CUBELLES, C.F.,C
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 55 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E 210 CORBERA , C.F.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,D 13 BARCELONA, F.C.,E
VINYETS MOLI-VELL, C.F.,A 12 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
Jornada 6 10-11-2019
IGUALADA, C.F.,F 30 VINYETS MOLI-VELL, C.F.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,C 82 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
SANT ILDEFONS, U.E.,B 110 ALMEDA, C.D.,A
CUBELLES, C.F.,C 33 ESCOLA F. GAVA, C.,F
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 76 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
CORBERA , C.F.,B 24 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
BARCELONA, F.C.,E 81 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 43 CASTELLDEFELS, U.E.,D
Jornada 7 17-11-2019
IGUALADA, C.F.,F 14 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,C
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 42 SANT ILDEFONS, U.E.,B
ALMEDA, C.D.,A 84 CUBELLES, C.F.,C
ESCOLA F. GAVA, C.,F 61 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C 34 CORBERA , C.F.,B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 34 BARCELONA, F.C.,E
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E 28 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
VINYETS MOLI-VELL, C.F.,A 27 CASTELLDEFELS, U.E.,D
Jornada 8 24-11-2019
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,C - VINYETS MOLI-VELL, C.F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,B - IGUALADA, C.F.,F
CUBELLES, C.F.,C - Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - ALMEDA, C.D.,A
CORBERA , C.F.,B - ESCOLA F. GAVA, C.,F
BARCELONA, F.C.,E - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
CASTELLDEFELS, U.E.,D - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E
Jornada 9 01-12-2019
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,C - SANT ILDEFONS, U.E.,B
IGUALADA, C.F.,F - CUBELLES, C.F.,C
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
ALMEDA, C.D.,A - CORBERA , C.F.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,F - BARCELONA, F.C.,E
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A - CASTELLDEFELS, U.E.,D
VINYETS MOLI-VELL, C.F.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E
Jornada 10 15-12-2019
SANT ILDEFONS, U.E.,B - VINYETS MOLI-VELL, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,C - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - IGUALADA, C.F.,F
CORBERA , C.F.,B - Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
BARCELONA, F.C.,E - ALMEDA, C.D.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,F
CASTELLDEFELS, U.E.,D - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
Jornada 11 22-12-2019
SANT ILDEFONS, U.E.,B - CUBELLES, C.F.,C
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
IGUALADA, C.F.,F - CORBERA , C.F.,B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B - BARCELONA, F.C.,E
ALMEDA, C.D.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,F - CASTELLDEFELS, U.E.,D
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E
VINYETS MOLI-VELL, C.F.,A - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
Jornada 12 12-01-2020
CUBELLES, C.F.,C - VINYETS MOLI-VELL, C.F.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - SANT ILDEFONS, U.E.,B
CORBERA , C.F.,B - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,C
BARCELONA, F.C.,E - IGUALADA, C.F.,F
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
CASTELLDEFELS, U.E.,D - ALMEDA, C.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E - ESCOLA F. GAVA, C.,F
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
Jornada 13 19-01-2020
CUBELLES, C.F.,C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
SANT ILDEFONS, U.E.,B - CORBERA , C.F.,B
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,C - BARCELONA, F.C.,E
IGUALADA, C.F.,F - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B - CASTELLDEFELS, U.E.,D
ALMEDA, C.D.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E
ESCOLA F. GAVA, C.,F - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
VINYETS MOLI-VELL, C.F.,A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
Jornada 14 26-01-2020
VINYETS MOLI-VELL, C.F.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
CORBERA , C.F.,B - CUBELLES, C.F.,C
BARCELONA, F.C.,E - SANT ILDEFONS, U.E.,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,C
CASTELLDEFELS, U.E.,D - IGUALADA, C.F.,F
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E - Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A - ALMEDA, C.D.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C - ESCOLA F. GAVA, C.,F
Jornada 15 02-02-2020
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - CORBERA , C.F.,B
CUBELLES, C.F.,C - BARCELONA, F.C.,E
SANT ILDEFONS, U.E.,B - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,C - CASTELLDEFELS, U.E.,D
IGUALADA, C.F.,F - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
ALMEDA, C.D.,A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
ESCOLA F. GAVA, C.,F - VINYETS MOLI-VELL, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
ALMEDA, C.D.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,F
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
IGUALADA, C.F.,F - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,C - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E
SANT ILDEFONS, U.E.,B - CASTELLDEFELS, U.E.,D
CUBELLES, C.F.,C - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - BARCELONA, F.C.,E
CORBERA , C.F.,B - VINYETS MOLI-VELL, C.F.,A
Jornada 17 16-02-2020
VINYETS MOLI-VELL, C.F.,A - ALMEDA, C.D.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,F - Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C - IGUALADA, C.F.,F
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E - SANT ILDEFONS, U.E.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,D - CUBELLES, C.F.,C
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
BARCELONA, F.C.,E - CORBERA , C.F.,B
Jornada 18 01-03-2020
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B - ALMEDA, C.D.,A
IGUALADA, C.F.,F - ESCOLA F. GAVA, C.,F
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,C - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
SANT ILDEFONS, U.E.,B - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
CUBELLES, C.F.,C - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - CASTELLDEFELS, U.E.,D
CORBERA , C.F.,B - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
BARCELONA, F.C.,E - VINYETS MOLI-VELL, C.F.,A
Jornada 19 08-03-2020
VINYETS MOLI-VELL, C.F.,A - Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
ALMEDA, C.D.,A - IGUALADA, C.F.,F
ESCOLA F. GAVA, C.,F - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,C
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C - SANT ILDEFONS, U.E.,B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A - CUBELLES, C.F.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
CASTELLDEFELS, U.E.,D - CORBERA , C.F.,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - BARCELONA, F.C.,E
Jornada 20 15-03-2020
IGUALADA, C.F.,F - Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,C - ALMEDA, C.D.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,B - ESCOLA F. GAVA, C.,F
CUBELLES, C.F.,C - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
CORBERA , C.F.,B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E
BARCELONA, F.C.,E - CASTELLDEFELS, U.E.,D
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - VINYETS MOLI-VELL, C.F.,A
Jornada 21 22-03-2020
VINYETS MOLI-VELL, C.F.,A - IGUALADA, C.F.,F
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,C
ALMEDA, C.D.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,F - CUBELLES, C.F.,C
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A - CORBERA , C.F.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E - BARCELONA, F.C.,E
CASTELLDEFELS, U.E.,D - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
Jornada 22 29-03-2020
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,C - IGUALADA, C.F.,F
SANT ILDEFONS, U.E.,B - Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
CUBELLES, C.F.,C - ALMEDA, C.D.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - ESCOLA F. GAVA, C.,F
CORBERA , C.F.,B - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
BARCELONA, F.C.,E - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E
CASTELLDEFELS, U.E.,D - VINYETS MOLI-VELL, C.F.,A
Jornada 23 05-04-2020
VINYETS MOLI-VELL, C.F.,A - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,C
IGUALADA, C.F.,F - SANT ILDEFONS, U.E.,B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B - CUBELLES, C.F.,C
ALMEDA, C.D.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
ESCOLA F. GAVA, C.,F - CORBERA , C.F.,B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C - BARCELONA, F.C.,E
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E - CASTELLDEFELS, U.E.,D
Jornada 24 19-04-2020
SANT ILDEFONS, U.E.,B - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,C
CUBELLES, C.F.,C - IGUALADA, C.F.,F
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
CORBERA , C.F.,B - ALMEDA, C.D.,A
BARCELONA, F.C.,E - ESCOLA F. GAVA, C.,F
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
CASTELLDEFELS, U.E.,D - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E - VINYETS MOLI-VELL, C.F.,A
Jornada 25 26-04-2020
VINYETS MOLI-VELL, C.F.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,B
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,C - CUBELLES, C.F.,C
IGUALADA, C.F.,F - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B - CORBERA , C.F.,B
ALMEDA, C.D.,A - BARCELONA, F.C.,E
ESCOLA F. GAVA, C.,F - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C - CASTELLDEFELS, U.E.,D
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E
Jornada 26 03-05-2020
CUBELLES, C.F.,C - SANT ILDEFONS, U.E.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,C
CORBERA , C.F.,B - IGUALADA, C.F.,F
BARCELONA, F.C.,E - Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - ALMEDA, C.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,D - ESCOLA F. GAVA, C.,F
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A - VINYETS MOLI-VELL, C.F.,A
Jornada 27 10-05-2020
VINYETS MOLI-VELL, C.F.,A - CUBELLES, C.F.,C
SANT ILDEFONS, U.E.,B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,C - CORBERA , C.F.,B
IGUALADA, C.F.,F - BARCELONA, F.C.,E
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
ALMEDA, C.D.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,D
ESCOLA F. GAVA, C.,F - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
Jornada 28 17-05-2020
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - CUBELLES, C.F.,C
CORBERA , C.F.,B - SANT ILDEFONS, U.E.,B
BARCELONA, F.C.,E - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,C
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - IGUALADA, C.F.,F
CASTELLDEFELS, U.E.,D - Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E - ALMEDA, C.D.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A - ESCOLA F. GAVA, C.,F
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C - VINYETS MOLI-VELL, C.F.,A
Jornada 29 24-05-2020
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - VINYETS MOLI-VELL, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,C - CORBERA , C.F.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,B - BARCELONA, F.C.,E
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,C - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
IGUALADA, C.F.,F - CASTELLDEFELS, U.E.,D
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E
ALMEDA, C.D.,A - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
ESCOLA F. GAVA, C.,F - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
Jornada 30 31-05-2020
CORBERA , C.F.,B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
BARCELONA, F.C.,E - CUBELLES, C.F.,C
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,D - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E - IGUALADA, C.F.,F
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A - Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C - ALMEDA, C.D.,A
VINYETS MOLI-VELL, C.F.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,F
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.