Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi segona divisio | grup 42

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
MORELL, C.D.,B 51 CF MONTBLANC,B
PARE MANYANET, A.E.,C 214 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 81 VILASECA C.F.,B
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 73 SALOU, U.D.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,D 25 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C 34 LA SALLE REUS, F.C.,C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 91 RIUDOMS, C.D.,D
ALCOVER, C.E.,B 79 EL CATLLAR, C.E.,A
Jornada 2 20-10-2019
CF MONTBLANC,B 62 ALCOVER, C.E.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 71 MORELL, C.D.,B
VILASECA C.F.,B 61 PARE MANYANET, A.E.,C
SALOU, U.D.,B 29 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 36 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
LA SALLE REUS, F.C.,C 81 MAS PELLICER, U.D.C.,D
RIUDOMS, C.D.,D 45 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
EL CATLLAR, C.E.,A 112 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
Jornada 3 27-10-2019
CF MONTBLANC,B 25 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
MORELL, C.D.,B 21 VILASECA C.F.,B
PARE MANYANET, A.E.,C 33 SALOU, U.D.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 120 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 70 LA SALLE REUS, F.C.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,D 19 RIUDOMS, C.D.,D
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C 66 EL CATLLAR, C.E.,A
ALCOVER, C.E.,B 17 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
Jornada 4 03-11-2019
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 220 ALCOVER, C.E.,B
VILASECA C.F.,B 52 CF MONTBLANC,B
SALOU, U.D.,B 12 MORELL, C.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 610 PARE MANYANET, A.E.,C
LA SALLE REUS, F.C.,C 37 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
RIUDOMS, C.D.,D 16 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 143 MAS PELLICER, U.D.C.,D
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 121 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
Jornada 5 10-11-2019
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 120 VILASECA C.F.,B
CF MONTBLANC,B 17 SALOU, U.D.,B
MORELL, C.D.,B 82 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
PARE MANYANET, A.E.,C 14 LA SALLE REUS, F.C.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 83 RIUDOMS, C.D.,D
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 81 EL CATLLAR, C.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,D 113 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
ALCOVER, C.E.,B 103 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
Jornada 6 17-11-2019
VILASECA C.F.,B 121 ALCOVER, C.E.,B
SALOU, U.D.,B 27 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 25 CF MONTBLANC,B
LA SALLE REUS, F.C.,C 23 MORELL, C.D.,B
RIUDOMS, C.D.,D 73 PARE MANYANET, A.E.,C
EL CATLLAR, C.E.,A 212 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 40 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C 94 MAS PELLICER, U.D.C.,D
Jornada 7 24-11-2019
VILASECA C.F.,B 26 SALOU, U.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 101 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
CF MONTBLANC,B 31 LA SALLE REUS, F.C.,C
MORELL, C.D.,B 33 RIUDOMS, C.D.,D
PARE MANYANET, A.E.,C 34 EL CATLLAR, C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 11 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 120 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
ALCOVER, C.E.,B 90 MAS PELLICER, U.D.C.,D
Jornada 8 01-12-2019
SALOU, U.D.,B 32 ALCOVER, C.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 34 VILASECA C.F.,B
LA SALLE REUS, F.C.,C 25 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
RIUDOMS, C.D.,D 12 CF MONTBLANC,B
EL CATLLAR, C.E.,A 33 MORELL, C.D.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 71 PARE MANYANET, A.E.,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C 212 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
MAS PELLICER, U.D.C.,D 013 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
Jornada 9 15-12-2019
SALOU, U.D.,B 31 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
VILASECA C.F.,B 42 LA SALLE REUS, F.C.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 81 RIUDOMS, C.D.,D
CF MONTBLANC,B 54 EL CATLLAR, C.E.,A
MORELL, C.D.,B 28 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
PARE MANYANET, A.E.,C 61 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 110 MAS PELLICER, U.D.C.,D
ALCOVER, C.E.,B 24 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
Jornada 10 22-12-2019
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 02 ALCOVER, C.E.,B
LA SALLE REUS, F.C.,C 78 SALOU, U.D.,B
RIUDOMS, C.D.,D 43 VILASECA C.F.,B
EL CATLLAR, C.E.,A 119 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 42 CF MONTBLANC,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C 05 MORELL, C.D.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,D 32 PARE MANYANET, A.E.,C
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 45 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
Jornada 11 12-01-2020
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 29 LA SALLE REUS, F.C.,C
SALOU, U.D.,B 42 RIUDOMS, C.D.,D
VILASECA C.F.,B 73 EL CATLLAR, C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 41 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
CF MONTBLANC,B 42 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
MORELL, C.D.,B 81 MAS PELLICER, U.D.C.,D
PARE MANYANET, A.E.,C 04 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
ALCOVER, C.E.,B 13 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
Jornada 12 19-01-2020
LA SALLE REUS, F.C.,C 34 ALCOVER, C.E.,B
RIUDOMS, C.D.,D 53 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
EL CATLLAR, C.E.,A 46 SALOU, U.D.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 22 VILASECA C.F.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C 36 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
MAS PELLICER, U.D.C.,D 33 CF MONTBLANC,B
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 11 MORELL, C.D.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 122 PARE MANYANET, A.E.,C
Jornada 13 26-01-2020
LA SALLE REUS, F.C.,C 44 RIUDOMS, C.D.,D
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 54 EL CATLLAR, C.E.,A
SALOU, U.D.,B 14 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
VILASECA C.F.,B 71 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 120 MAS PELLICER, U.D.C.,D
CF MONTBLANC,B 13 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
MORELL, C.D.,B 06 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
ALCOVER, C.E.,B 44 PARE MANYANET, A.E.,C
Jornada 14 02-02-2020
ALCOVER, C.E.,B 42 RIUDOMS, C.D.,D
EL CATLLAR, C.E.,A 86 LA SALLE REUS, F.C.,C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 70 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C 22 SALOU, U.D.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,D 17 VILASECA C.F.,B
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 16 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 90 CF MONTBLANC,B
PARE MANYANET, A.E.,C 25 MORELL, C.D.,B
Jornada 15 09-02-2020
RIUDOMS, C.D.,D 52 EL CATLLAR, C.E.,A
LA SALLE REUS, F.C.,C 56 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 16 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
SALOU, U.D.,B 32 MAS PELLICER, U.D.C.,D
VILASECA C.F.,B 26 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 20 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
CF MONTBLANC,B 33 PARE MANYANET, A.E.,C
MORELL, C.D.,B 52 ALCOVER, C.E.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
CF MONTBLANC,B 62 MORELL, C.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 81 PARE MANYANET, A.E.,C
VILASECA C.F.,B 15 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
SALOU, U.D.,B 23 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 72 MAS PELLICER, U.D.C.,D
LA SALLE REUS, F.C.,C 121 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
RIUDOMS, C.D.,D 16 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
EL CATLLAR, C.E.,A 16 ALCOVER, C.E.,B
Jornada 17 01-03-2020
ALCOVER, C.E.,B 32 CF MONTBLANC,B
MORELL, C.D.,B 17 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
PARE MANYANET, A.E.,C 45 VILASECA C.F.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 113 SALOU, U.D.,B
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 41 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
MAS PELLICER, U.D.C.,D 09 LA SALLE REUS, F.C.,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C - RIUDOMS, C.D.,D
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 101 EL CATLLAR, C.E.,A
Jornada 18 08-03-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 60 CF MONTBLANC,B
VILASECA C.F.,B 34 MORELL, C.D.,B
SALOU, U.D.,B 33 PARE MANYANET, A.E.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 15 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
LA SALLE REUS, F.C.,C 26 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
RIUDOMS, C.D.,D 121 MAS PELLICER, U.D.C.,D
EL CATLLAR, C.E.,A 57 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 110 ALCOVER, C.E.,B
Jornada 19 15-03-2020
ALCOVER, C.E.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
CF MONTBLANC,B - VILASECA C.F.,B
MORELL, C.D.,B - SALOU, U.D.,B
PARE MANYANET, A.E.,C - SANTES CREUS CLUB ESP.,F
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C - LA SALLE REUS, F.C.,C
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A - RIUDOMS, C.D.,D
MAS PELLICER, U.D.C.,D - EL CATLLAR, C.E.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
Jornada 20 22-03-2020
VILASECA C.F.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
SALOU, U.D.,B - CF MONTBLANC,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,F - MORELL, C.D.,B
LA SALLE REUS, F.C.,C - PARE MANYANET, A.E.,C
RIUDOMS, C.D.,D - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
EL CATLLAR, C.E.,A - MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A - MAS PELLICER, U.D.C.,D
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C - ALCOVER, C.E.,B
Jornada 21 29-03-2020
ALCOVER, C.E.,B - VILASECA C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E - SALOU, U.D.,B
CF MONTBLANC,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,F
MORELL, C.D.,B - LA SALLE REUS, F.C.,C
PARE MANYANET, A.E.,C - RIUDOMS, C.D.,D
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C - EL CATLLAR, C.E.,A
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
MAS PELLICER, U.D.C.,D - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
Jornada 22 05-04-2020
SALOU, U.D.,B - VILASECA C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,F - CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
LA SALLE REUS, F.C.,C - CF MONTBLANC,B
RIUDOMS, C.D.,D - MORELL, C.D.,B
EL CATLLAR, C.E.,A - PARE MANYANET, A.E.,C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C - MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,D - ALCOVER, C.E.,B
Jornada 23 19-04-2020
ALCOVER, C.E.,B - SALOU, U.D.,B
VILASECA C.F.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,F
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E - LA SALLE REUS, F.C.,C
CF MONTBLANC,B - RIUDOMS, C.D.,D
MORELL, C.D.,B - EL CATLLAR, C.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,C - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,D
Jornada 24 26-04-2020
SANTES CREUS CLUB ESP.,F - SALOU, U.D.,B
LA SALLE REUS, F.C.,C - VILASECA C.F.,B
RIUDOMS, C.D.,D - CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
EL CATLLAR, C.E.,A - CF MONTBLANC,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A - MORELL, C.D.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C - PARE MANYANET, A.E.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,D - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A - ALCOVER, C.E.,B
Jornada 25 03-05-2020
ALCOVER, C.E.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,F
SALOU, U.D.,B - LA SALLE REUS, F.C.,C
VILASECA C.F.,B - RIUDOMS, C.D.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E - EL CATLLAR, C.E.,A
CF MONTBLANC,B - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
MORELL, C.D.,B - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
PARE MANYANET, A.E.,C - MAS PELLICER, U.D.C.,D
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C - MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
Jornada 26 10-05-2020
LA SALLE REUS, F.C.,C - SANTES CREUS CLUB ESP.,F
RIUDOMS, C.D.,D - SALOU, U.D.,B
EL CATLLAR, C.E.,A - VILASECA C.F.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C - CF MONTBLANC,B
MAS PELLICER, U.D.C.,D - MORELL, C.D.,B
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A - PARE MANYANET, A.E.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C - ALCOVER, C.E.,B
Jornada 27 17-05-2020
ALCOVER, C.E.,B - LA SALLE REUS, F.C.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,F - RIUDOMS, C.D.,D
SALOU, U.D.,B - EL CATLLAR, C.E.,A
VILASECA C.F.,B - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
CF MONTBLANC,B - MAS PELLICER, U.D.C.,D
MORELL, C.D.,B - MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
PARE MANYANET, A.E.,C - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
Jornada 28 24-05-2020
RIUDOMS, C.D.,D - LA SALLE REUS, F.C.,C
EL CATLLAR, C.E.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,F
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A - SALOU, U.D.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C - VILASECA C.F.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,D - CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A - CF MONTBLANC,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C - MORELL, C.D.,B
PARE MANYANET, A.E.,C - ALCOVER, C.E.,B
Jornada 29 31-05-2020
RIUDOMS, C.D.,D - ALCOVER, C.E.,B
LA SALLE REUS, F.C.,C - EL CATLLAR, C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,F - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
SALOU, U.D.,B - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
VILASECA C.F.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E - MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
CF MONTBLANC,B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
MORELL, C.D.,B - PARE MANYANET, A.E.,C
Jornada 30 07-06-2020
EL CATLLAR, C.E.,A - RIUDOMS, C.D.,D
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A - LA SALLE REUS, F.C.,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C - SANTES CREUS CLUB ESP.,F
MAS PELLICER, U.D.C.,D - SALOU, U.D.,B
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A - VILASECA C.F.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
PARE MANYANET, A.E.,C - CF MONTBLANC,B
ALCOVER, C.E.,B - MORELL, C.D.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.