Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi segona divisio | grup 44

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
SAN SALVADOR, U.D.,A 32 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D 84 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
VILASECA C.F.,D 82 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 09 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
FC TARRACO,B 03 LA FLORESTA, C.D.,E
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,C 36 TARRAGONA, F.C.,A
CANONJA, C.F.,D 55 SALOU, U.D. ,D
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 74 TORREFORTA, C.D.C.,D
Jornada 2 20-10-2019
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 112 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 91 SAN SALVADOR, U.D.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 100 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 21 VILASECA C.F.,D
LA FLORESTA, C.D.,E 120 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
TARRAGONA, F.C.,A 21 FC TARRACO,B
SALOU, U.D. ,D 151 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,C
TORREFORTA, C.D.C.,D 52 CANONJA, C.F.,D
Jornada 3 27-10-2019
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 73 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 219 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D 42 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
VILASECA C.F.,D 55 LA FLORESTA, C.D.,E
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 06 TARRAGONA, F.C.,A
FC TARRACO,B 112 SALOU, U.D. ,D
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,C 28 TORREFORTA, C.D.C.,D
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 42 CANONJA, C.F.,D
Jornada 4 03-11-2019
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 46 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 201 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 62 SAN SALVADOR, U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,E 63 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D
TARRAGONA, F.C.,A 26 VILASECA C.F.,D
SALOU, U.D. ,D 170 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
TORREFORTA, C.D.C.,D 111 FC TARRACO,B
CANONJA, C.F.,D 102 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,C
Jornada 5 10-11-2019
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 23 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 310 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
SAN SALVADOR, U.D.,A 34 LA FLORESTA, C.D.,E
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D 61 TARRAGONA, F.C.,A
VILASECA C.F.,D 34 SALOU, U.D. ,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 06 TORREFORTA, C.D.C.,D
FC TARRACO,B 15 CANONJA, C.F.,D
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 160 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,C
Jornada 6 17-11-2019
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 31 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 81 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
LA FLORESTA, C.D.,E 64 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
TARRAGONA, F.C.,A 62 SAN SALVADOR, U.D.,A
SALOU, U.D. ,D 64 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D
TORREFORTA, C.D.C.,D 24 VILASECA C.F.,D
CANONJA, C.F.,D 160 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,C 42 FC TARRACO,B
Jornada 7 24-11-2019
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 73 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 21 LA FLORESTA, C.D.,E
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 42 TARRAGONA, F.C.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 06 SALOU, U.D. ,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D 59 TORREFORTA, C.D.C.,D
VILASECA C.F.,D 72 CANONJA, C.F.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 42 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 81 FC TARRACO,B
Jornada 8 01-12-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 22 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
LA FLORESTA, C.D.,E 44 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
TARRAGONA, F.C.,A 05 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
SALOU, U.D. ,D 50 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
TORREFORTA, C.D.C.,D 81 SAN SALVADOR, U.D.,A
CANONJA, C.F.,D 64 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,C 011 VILASECA C.F.,D
FC TARRACO,B 52 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
Jornada 9 15-12-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 41 LA FLORESTA, C.D.,E
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 91 TARRAGONA, F.C.,A
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 22 SALOU, U.D. ,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 46 TORREFORTA, C.D.C.,D
SAN SALVADOR, U.D.,A 25 CANONJA, C.F.,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D 70 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,C
VILASECA C.F.,D 160 FC TARRACO,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 240 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
Jornada 10 22-12-2019
LA FLORESTA, C.D.,E 35 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
TARRAGONA, F.C.,A 03 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
SALOU, U.D. ,D 34 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
TORREFORTA, C.D.C.,D 40 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
CANONJA, C.F.,D 84 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,C 08 SAN SALVADOR, U.D.,A
FC TARRACO,B 13 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 219 VILASECA C.F.,D
Jornada 11 12-01-2020
LA FLORESTA, C.D.,E 110 TARRAGONA, F.C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 32 SALOU, U.D. ,D
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 24 TORREFORTA, C.D.C.,D
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 32 CANONJA, C.F.,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 42 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,C
SAN SALVADOR, U.D.,A 31 FC TARRACO,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D 230 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 43 VILASECA C.F.,D
Jornada 12 19-01-2020
TARRAGONA, F.C.,A 03 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
SALOU, U.D. ,D 23 LA FLORESTA, C.D.,E
TORREFORTA, C.D.C.,D 41 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
CANONJA, C.F.,D 212 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,C 16 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
FC TARRACO,B 13 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 112 SAN SALVADOR, U.D.,A
VILASECA C.F.,D 42 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D
Jornada 13 26-01-2020
TARRAGONA, F.C.,A 27 SALOU, U.D. ,D
LA FLORESTA, C.D.,E 41 TORREFORTA, C.D.C.,D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 80 CANONJA, C.F.,D
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 150 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,C
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 101 FC TARRACO,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 61 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
SAN SALVADOR, U.D.,A 16 VILASECA C.F.,D
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 32 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D
Jornada 14 02-02-2020
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 31 SALOU, U.D. ,D
TORREFORTA, C.D.C.,D 140 TARRAGONA, F.C.,A
CANONJA, C.F.,D 49 LA FLORESTA, C.D.,E
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,C 05 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
FC TARRACO,B 019 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 26 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
VILASECA C.F.,D 150 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D 41 SAN SALVADOR, U.D.,A
Jornada 15 09-02-2020
SALOU, U.D. ,D 51 TORREFORTA, C.D.C.,D
TARRAGONA, F.C.,A 22 CANONJA, C.F.,D
LA FLORESTA, C.D.,E 81 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 110 FC TARRACO,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 130 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 07 VILASECA C.F.,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 43 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D
SAN SALVADOR, U.D.,A 17 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 50 SAN SALVADOR, U.D.,A
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 43 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 63 VILASECA C.F.,D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 71 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
LA FLORESTA, C.D.,E 120 FC TARRACO,B
TARRAGONA, F.C.,A 32 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,C
SALOU, U.D. ,D 34 CANONJA, C.F.,D
TORREFORTA, C.D.C.,D 20 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
Jornada 17 01-03-2020
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 30 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
SAN SALVADOR, U.D.,A 33 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D 12 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
VILASECA C.F.,D 73 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 215 LA FLORESTA, C.D.,E
FC TARRACO,B 12 TARRAGONA, F.C.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,C 110 SALOU, U.D. ,D
CANONJA, C.F.,D 63 TORREFORTA, C.D.C.,D
Jornada 18 08-03-2020
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 31 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 102 SAN SALVADOR, U.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 31 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D
LA FLORESTA, C.D.,E 04 VILASECA C.F.,D
TARRAGONA, F.C.,A 80 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
SALOU, U.D. ,D FC TARRACO,B
TORREFORTA, C.D.C.,D 121 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,C
CANONJA, C.F.,D 65 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
Jornada 19 15-03-2020
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
SAN SALVADOR, U.D.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D - LA FLORESTA, C.D.,E
VILASECA C.F.,D - TARRAGONA, F.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G - SALOU, U.D. ,D
FC TARRACO,B - TORREFORTA, C.D.C.,D
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,C - CANONJA, C.F.,D
Jornada 20 22-03-2020
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
LA FLORESTA, C.D.,E - SAN SALVADOR, U.D.,A
TARRAGONA, F.C.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D
SALOU, U.D. ,D - VILASECA C.F.,D
TORREFORTA, C.D.C.,D - CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
CANONJA, C.F.,D - FC TARRACO,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,C - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
Jornada 21 29-03-2020
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E - LA FLORESTA, C.D.,E
SAN SALVADOR, U.D.,A - TARRAGONA, F.C.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D - SALOU, U.D. ,D
VILASECA C.F.,D - TORREFORTA, C.D.C.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G - CANONJA, C.F.,D
FC TARRACO,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,C
Jornada 22 05-04-2020
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
LA FLORESTA, C.D.,E - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
TARRAGONA, F.C.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
SALOU, U.D. ,D - SAN SALVADOR, U.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,D - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D
CANONJA, C.F.,D - VILASECA C.F.,D
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
FC TARRACO,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
Jornada 23 19-04-2020
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - LA FLORESTA, C.D.,E
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - TARRAGONA, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E - SALOU, U.D. ,D
SAN SALVADOR, U.D.,A - TORREFORTA, C.D.C.,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D - CANONJA, C.F.,D
VILASECA C.F.,D - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G - FC TARRACO,B
Jornada 24 26-04-2020
LA FLORESTA, C.D.,E - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
TARRAGONA, F.C.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
SALOU, U.D. ,D - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
TORREFORTA, C.D.C.,D - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
CANONJA, C.F.,D - SAN SALVADOR, U.D.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D
FC TARRACO,B - VILASECA C.F.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
Jornada 25 03-05-2020
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D - LA FLORESTA, C.D.,E
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - TARRAGONA, F.C.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - SALOU, U.D. ,D
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - TORREFORTA, C.D.C.,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E - CANONJA, C.F.,D
SAN SALVADOR, U.D.,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D - FC TARRACO,B
VILASECA C.F.,D - CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
Jornada 26 10-05-2020
TARRAGONA, F.C.,A - LA FLORESTA, C.D.,E
SALOU, U.D. ,D - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
TORREFORTA, C.D.C.,D - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
CANONJA, C.F.,D - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
FC TARRACO,B - SAN SALVADOR, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D
VILASECA C.F.,D - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
Jornada 27 17-05-2020
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D - TARRAGONA, F.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,E - SALOU, U.D. ,D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - TORREFORTA, C.D.C.,D
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - CANONJA, C.F.,D
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E - FC TARRACO,B
SAN SALVADOR, U.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D - VILASECA C.F.,D
Jornada 28 24-05-2020
SALOU, U.D. ,D - TARRAGONA, F.C.,A
TORREFORTA, C.D.C.,D - LA FLORESTA, C.D.,E
CANONJA, C.F.,D - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,C - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
FC TARRACO,B - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
VILASECA C.F.,D - SAN SALVADOR, U.D.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
Jornada 29 31-05-2020
SALOU, U.D. ,D - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
TARRAGONA, F.C.,A - TORREFORTA, C.D.C.,D
LA FLORESTA, C.D.,E - CANONJA, C.F.,D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - FC TARRACO,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E - VILASECA C.F.,D
SAN SALVADOR, U.D.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D
Jornada 30 07-06-2020
TORREFORTA, C.D.C.,D - SALOU, U.D. ,D
CANONJA, C.F.,D - TARRAGONA, F.C.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,C - LA FLORESTA, C.D.,E
FC TARRACO,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
VILASECA C.F.,D - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D - SAN SALVADOR, U.D.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.