Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi segona divisio | grup 45

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 23 CANONJA, C.F.,E
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,E 72 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
LA FLORESTA, C.D.,F 03 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 59 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C 210 VENDRELL C.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 62 VILASECA C.F.,E
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,B 116 CONSTANTI, C.E.,B
TORREFORTA, C.D.C.,E 04 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,B
Jornada 2 20-10-2019
CANONJA, C.F.,E 52 TORREFORTA, C.D.C.,E
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B 22 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E 17 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,E
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A 140 LA FLORESTA, C.D.,F
VENDRELL C.E.,A 123 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
VILASECA C.F.,E 83 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
CONSTANTI, C.E.,B 94 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,B 60 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,B
Jornada 3 27-10-2019
CANONJA, C.F.,E 23 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 23 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,E 26 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
LA FLORESTA, C.D.,F 119 VENDRELL C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 72 VILASECA C.F.,E
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C 018 CONSTANTI, C.E.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 42 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,B
TORREFORTA, C.D.C.,E 81 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,B
Jornada 4 03-11-2019
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B 42 TORREFORTA, C.D.C.,E
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E 34 CANONJA, C.F.,E
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A 72 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
VENDRELL C.E.,A 41 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,E
VILASECA C.F.,E 42 LA FLORESTA, C.D.,F
CONSTANTI, C.E.,B 103 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,B 121 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,B 09 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
Jornada 5 10-11-2019
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B 44 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E
CANONJA, C.F.,E 17 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 49 VENDRELL C.E.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,E 30 VILASECA C.F.,E
LA FLORESTA, C.D.,F 115 CONSTANTI, C.E.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 100 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C 121 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,B
TORREFORTA, C.D.C.,E 26 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
Jornada 6 17-11-2019
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E 40 TORREFORTA, C.D.C.,E
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
VENDRELL C.E.,A 83 CANONJA, C.F.,E
VILASECA C.F.,E 37 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
CONSTANTI, C.E.,B 95 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,E
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,B 30 LA FLORESTA, C.D.,F
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,B 111 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 72 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
Jornada 7 24-11-2019
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B - VENDRELL C.E.,A
CANONJA, C.F.,E - VILASECA C.F.,E
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - CONSTANTI, C.E.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,E - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,B
LA FLORESTA, C.D.,F - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
TORREFORTA, C.D.C.,E - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
Jornada 8 01-12-2019
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - TORREFORTA, C.D.C.,E
VENDRELL C.E.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E
VILASECA C.F.,E - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
CONSTANTI, C.E.,B - CANONJA, C.F.,E
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,E
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D - LA FLORESTA, C.D.,F
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
Jornada 9 15-12-2019
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - VENDRELL C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E - VILASECA C.F.,E
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B - CONSTANTI, C.E.,B
CANONJA, C.F.,E - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,E - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
LA FLORESTA, C.D.,F - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
TORREFORTA, C.D.C.,E - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
Jornada 10 22-12-2019
VENDRELL C.E.,A - TORREFORTA, C.D.C.,E
VILASECA C.F.,E - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
CONSTANTI, C.E.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,B - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,B - CANONJA, C.F.,E
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,E
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F - LA FLORESTA, C.D.,F
Jornada 11 12-01-2020
VENDRELL C.E.,A - VILASECA C.F.,E
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - CONSTANTI, C.E.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,B
CANONJA, C.F.,E - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,E - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
TORREFORTA, C.D.C.,E - LA FLORESTA, C.D.,F
Jornada 12 19-01-2020
VILASECA C.F.,E - TORREFORTA, C.D.C.,E
CONSTANTI, C.E.,B - VENDRELL C.E.,A
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,B - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C - CANONJA, C.F.,E
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
LA FLORESTA, C.D.,F - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,E
Jornada 13 26-01-2020
VILASECA C.F.,E - CONSTANTI, C.E.,B
VENDRELL C.E.,A - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,B
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
CANONJA, C.F.,E - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - LA FLORESTA, C.D.,F
TORREFORTA, C.D.C.,E - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,E
Jornada 14 02-02-2020
TORREFORTA, C.D.C.,E - CONSTANTI, C.E.,B
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,B - VILASECA C.F.,E
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,B - VENDRELL C.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
LA FLORESTA, C.D.,F - CANONJA, C.F.,E
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,E - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
Jornada 15 09-02-2020
CONSTANTI, C.E.,B - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,B
VILASECA C.F.,E - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,B
VENDRELL C.E.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B - LA FLORESTA, C.D.,F
CANONJA, C.F.,E - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,E
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - TORREFORTA, C.D.C.,E

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
CANONJA, C.F.,E - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,E
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E - LA FLORESTA, C.D.,F
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
VENDRELL C.E.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
VILASECA C.F.,E - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
CONSTANTI, C.E.,B - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,B
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,B - TORREFORTA, C.D.C.,E
Jornada 17 01-03-2020
TORREFORTA, C.D.C.,E - CANONJA, C.F.,E
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,E - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E
LA FLORESTA, C.D.,F - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F - VENDRELL C.E.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C - VILASECA C.F.,E
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D - CONSTANTI, C.E.,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,B - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,B
Jornada 18 08-03-2020
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B - CANONJA, C.F.,E
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,E
VENDRELL C.E.,A - LA FLORESTA, C.D.,F
VILASECA C.F.,E - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
CONSTANTI, C.E.,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,B - TORREFORTA, C.D.C.,E
Jornada 19 15-03-2020
TORREFORTA, C.D.C.,E - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
CANONJA, C.F.,E - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,E - VENDRELL C.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,F - VILASECA C.F.,E
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F - CONSTANTI, C.E.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,B
Jornada 20 22-03-2020
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - CANONJA, C.F.,E
VENDRELL C.E.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
VILASECA C.F.,E - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,E
CONSTANTI, C.E.,B - LA FLORESTA, C.D.,F
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D - TORREFORTA, C.D.C.,E
Jornada 21 29-03-2020
TORREFORTA, C.D.C.,E - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
CANONJA, C.F.,E - VENDRELL C.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - VILASECA C.F.,E
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,E - CONSTANTI, C.E.,B
LA FLORESTA, C.D.,F - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
Jornada 22 05-04-2020
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E
VENDRELL C.E.,A - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
VILASECA C.F.,E - CANONJA, C.F.,E
CONSTANTI, C.E.,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,E
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,B - LA FLORESTA, C.D.,F
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C - TORREFORTA, C.D.C.,E
Jornada 23 19-04-2020
TORREFORTA, C.D.C.,E - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E - VENDRELL C.E.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B - VILASECA C.F.,E
CANONJA, C.F.,E - CONSTANTI, C.E.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,E - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,B
LA FLORESTA, C.D.,F - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
Jornada 24 26-04-2020
VENDRELL C.E.,A - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
VILASECA C.F.,E - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E
CONSTANTI, C.E.,B - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,B - CANONJA, C.F.,E
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,E
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C - LA FLORESTA, C.D.,F
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F - TORREFORTA, C.D.C.,E
Jornada 25 03-05-2020
TORREFORTA, C.D.C.,E - VENDRELL C.E.,A
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - VILASECA C.F.,E
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E - CONSTANTI, C.E.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,B
CANONJA, C.F.,E - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,E - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
LA FLORESTA, C.D.,F - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
Jornada 26 10-05-2020
VILASECA C.F.,E - VENDRELL C.E.,A
CONSTANTI, C.E.,B - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,B - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D - CANONJA, C.F.,E
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,E
LA FLORESTA, C.D.,F - TORREFORTA, C.D.C.,E
Jornada 27 17-05-2020
TORREFORTA, C.D.C.,E - VILASECA C.F.,E
VENDRELL C.E.,A - CONSTANTI, C.E.,B
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
CANONJA, C.F.,E - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,E - LA FLORESTA, C.D.,F
Jornada 28 24-05-2020
CONSTANTI, C.E.,B - VILASECA C.F.,E
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,B - VENDRELL C.E.,A
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,B - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F - CANONJA, C.F.,E
LA FLORESTA, C.D.,F - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,E - TORREFORTA, C.D.C.,E
Jornada 29 31-05-2020
CONSTANTI, C.E.,B - TORREFORTA, C.D.C.,E
VILASECA C.F.,E - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,B
VENDRELL C.E.,A - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,B
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
CANONJA, C.F.,E - LA FLORESTA, C.D.,F
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,E
Jornada 30 07-06-2020
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,B - CONSTANTI, C.E.,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,B - VILASECA C.F.,E
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D - VENDRELL C.E.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E
LA FLORESTA, C.D.,F - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,E - CANONJA, C.F.,E
TORREFORTA, C.D.C.,E - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.