Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi segona divisio | grup 7

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
VILASSAR MAR,U.E.,C 115 CARDEDEU, F.C.,C
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,B 17 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 23 ARENYS DE MUNT, C.E.,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 03 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
ARGENTONA, C.F.,B 36 GRANOLLERS, E.C.,C
CANOVELLES, U.E.,B 51 LES FRANQUESES, C.F.,D
PARETS, C.F.,D 52 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
VILASSAR DALT, C.E.,D 05 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B
Jornada 2 13-10-2019
CARDEDEU, F.C.,C 52 VILASSAR DALT, C.E.,D
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 51 VILASSAR MAR,U.E.,C
ARENYS DE MUNT, C.E.,A 53 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 61 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
GRANOLLERS, E.C.,C 53 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
LES FRANQUESES, C.F.,D 33 ARGENTONA, C.F.,B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 54 CANOVELLES, U.E.,B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B 61 PARETS, C.F.,D
Jornada 3 20-10-2019
CARDEDEU, F.C.,C 23 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
VILASSAR MAR,U.E.,C 61 ARENYS DE MUNT, C.E.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,B 56 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 24 GRANOLLERS, E.C.,C
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 23 LES FRANQUESES, C.F.,D
ARGENTONA, C.F.,B 13 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
CANOVELLES, U.E.,B 25 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B
VILASSAR DALT, C.E.,D 33 PARETS, C.F.,D
Jornada 4 27-10-2019
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 42 VILASSAR DALT, C.E.,D
ARENYS DE MUNT, C.E.,A 43 CARDEDEU, F.C.,C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 31 VILASSAR MAR,U.E.,C
GRANOLLERS, E.C.,C 43 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,B
LES FRANQUESES, C.F.,D 20 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 44 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B 42 ARGENTONA, C.F.,B
PARETS, C.F.,D 43 CANOVELLES, U.E.,B
Jornada 5 03-11-2019
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 86 ARENYS DE MUNT, C.E.,A
CARDEDEU, F.C.,C 41 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
VILASSAR MAR,U.E.,C 81 GRANOLLERS, E.C.,C
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,B 11 LES FRANQUESES, C.F.,D
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 17 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 18 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B
ARGENTONA, C.F.,B 49 PARETS, C.F.,D
VILASSAR DALT, C.E.,D 13 CANOVELLES, U.E.,B
Jornada 6 10-11-2019
ARENYS DE MUNT, C.E.,A 87 VILASSAR DALT, C.E.,D
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 34 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
GRANOLLERS, E.C.,C 08 CARDEDEU, F.C.,C
LES FRANQUESES, C.F.,D 36 VILASSAR MAR,U.E.,C
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 93 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B 101 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
PARETS, C.F.,D 33 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
CANOVELLES, U.E.,B 62 ARGENTONA, C.F.,B
Jornada 7 17-11-2019
ARENYS DE MUNT, C.E.,A 50 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 71 GRANOLLERS, E.C.,C
CARDEDEU, F.C.,C 41 LES FRANQUESES, C.F.,D
VILASSAR MAR,U.E.,C 42 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,B 14 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 03 PARETS, C.F.,D
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 34 CANOVELLES, U.E.,B
VILASSAR DALT, C.E.,D 25 ARGENTONA, C.F.,B
Jornada 8 24-11-2019
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 41 VILASSAR DALT, C.E.,D
GRANOLLERS, E.C.,C 52 ARENYS DE MUNT, C.E.,A
LES FRANQUESES, C.F.,D 26 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 44 CARDEDEU, F.C.,C
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B 33 VILASSAR MAR,U.E.,C
PARETS, C.F.,D 51 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,B
CANOVELLES, U.E.,B 52 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
ARGENTONA, C.F.,B 21 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
Jornada 9 01-12-2019
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 27 GRANOLLERS, E.C.,C
ARENYS DE MUNT, C.E.,A 34 LES FRANQUESES, C.F.,D
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 47 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
CARDEDEU, F.C.,C 39 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B
VILASSAR MAR,U.E.,C 21 PARETS, C.F.,D
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,B 22 CANOVELLES, U.E.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 53 ARGENTONA, C.F.,B
VILASSAR DALT, C.E.,D 03 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
Jornada 10 15-12-2019
GRANOLLERS, E.C.,C 33 VILASSAR DALT, C.E.,D
LES FRANQUESES, C.F.,D 31 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 102 ARENYS DE MUNT, C.E.,A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B 92 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
PARETS, C.F.,D 34 CARDEDEU, F.C.,C
CANOVELLES, U.E.,B 55 VILASSAR MAR,U.E.,C
ARGENTONA, C.F.,B 35 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 21 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
Jornada 11 22-12-2019
GRANOLLERS, E.C.,C 22 LES FRANQUESES, C.F.,D
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 69 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
ARENYS DE MUNT, C.E.,A 03 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 75 PARETS, C.F.,D
CARDEDEU, F.C.,C 24 CANOVELLES, U.E.,B
VILASSAR MAR,U.E.,C 54 ARGENTONA, C.F.,B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,B 20 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
VILASSAR DALT, C.E.,D 42 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
Jornada 12 12-01-2020
LES FRANQUESES, C.F.,D 00 VILASSAR DALT, C.E.,D
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 75 GRANOLLERS, E.C.,C
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B 102 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
PARETS, C.F.,D 35 ARENYS DE MUNT, C.E.,A
CANOVELLES, U.E.,B 72 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
ARGENTONA, C.F.,B 49 CARDEDEU, F.C.,C
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 25 VILASSAR MAR,U.E.,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 30 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,B
Jornada 13 19-01-2020
LES FRANQUESES, C.F.,D 31 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
GRANOLLERS, E.C.,C 24 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 32 PARETS, C.F.,D
ARENYS DE MUNT, C.E.,A 75 CANOVELLES, U.E.,B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 57 ARGENTONA, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,C 52 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
VILASSAR MAR,U.E.,C 30 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
VILASSAR DALT, C.E.,D 33 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,B
Jornada 14 26-01-2020
VILASSAR DALT, C.E.,D 37 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B 33 LES FRANQUESES, C.F.,D
PARETS, C.F.,D 60 GRANOLLERS, E.C.,C
CANOVELLES, U.E.,B 72 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
ARGENTONA, C.F.,B 42 ARENYS DE MUNT, C.E.,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 55 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 24 CARDEDEU, F.C.,C
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,B 24 VILASSAR MAR,U.E.,C
Jornada 15 02-02-2020
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 25 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B
LES FRANQUESES, C.F.,D 32 PARETS, C.F.,D
GRANOLLERS, E.C.,C 26 CANOVELLES, U.E.,B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 44 ARGENTONA, C.F.,B
ARENYS DE MUNT, C.E.,A 22 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 75 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
CARDEDEU, F.C.,C 32 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,B
VILASSAR MAR,U.E.,C 42 VILASSAR DALT, C.E.,D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
CARDEDEU, F.C.,C 62 VILASSAR MAR,U.E.,C
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 103 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,B
ARENYS DE MUNT, C.E.,A 31 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 42 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
GRANOLLERS, E.C.,C 34 ARGENTONA, C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,D 32 CANOVELLES, U.E.,B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 62 PARETS, C.F.,D
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B 121 VILASSAR DALT, C.E.,D
Jornada 17 16-02-2020
VILASSAR DALT, C.E.,D 04 CARDEDEU, F.C.,C
VILASSAR MAR,U.E.,C 43 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,B 33 ARENYS DE MUNT, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 30 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 21 GRANOLLERS, E.C.,C
ARGENTONA, C.F.,B 32 LES FRANQUESES, C.F.,D
CANOVELLES, U.E.,B 310 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
PARETS, C.F.,D 82 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B
Jornada 18 01-03-2020
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 48 CARDEDEU, F.C.,C
ARENYS DE MUNT, C.E.,A 210 VILASSAR MAR,U.E.,C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 40 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,B
GRANOLLERS, E.C.,C 23 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
LES FRANQUESES, C.F.,D 14 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 30 ARGENTONA, C.F.,B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B 65 CANOVELLES, U.E.,B
PARETS, C.F.,D 41 VILASSAR DALT, C.E.,D
Jornada 19 08-03-2020
VILASSAR DALT, C.E.,D 36 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
CARDEDEU, F.C.,C 23 ARENYS DE MUNT, C.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,C 53 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,B 12 GRANOLLERS, E.C.,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 23 LES FRANQUESES, C.F.,D
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 28 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
ARGENTONA, C.F.,B 210 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B
CANOVELLES, U.E.,B 92 PARETS, C.F.,D
Jornada 20 15-03-2020
ARENYS DE MUNT, C.E.,A - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B - CARDEDEU, F.C.,C
GRANOLLERS, E.C.,C - VILASSAR MAR,U.E.,C
LES FRANQUESES, C.F.,D - SANTVICENTI CLUB FUTBOL,B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B - ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
PARETS, C.F.,D - ARGENTONA, C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,B - VILASSAR DALT, C.E.,D
Jornada 21 22-03-2020
VILASSAR DALT, C.E.,D - ARENYS DE MUNT, C.E.,A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
CARDEDEU, F.C.,C - GRANOLLERS, E.C.,C
VILASSAR MAR,U.E.,C - LES FRANQUESES, C.F.,D
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,B - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C - AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A - PARETS, C.F.,D
ARGENTONA, C.F.,B - CANOVELLES, U.E.,B
Jornada 22 29-03-2020
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B - ARENYS DE MUNT, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,C - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
LES FRANQUESES, C.F.,D - CARDEDEU, F.C.,C
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A - VILASSAR MAR,U.E.,C
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B - SANTVICENTI CLUB FUTBOL,B
PARETS, C.F.,D - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
CANOVELLES, U.E.,B - ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
ARGENTONA, C.F.,B - VILASSAR DALT, C.E.,D
Jornada 23 05-04-2020
VILASSAR DALT, C.E.,D - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
ARENYS DE MUNT, C.E.,A - GRANOLLERS, E.C.,C
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A - LES FRANQUESES, C.F.,D
CARDEDEU, F.C.,C - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
VILASSAR MAR,U.E.,C - AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,B - PARETS, C.F.,D
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C - CANOVELLES, U.E.,B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A - ARGENTONA, C.F.,B
Jornada 24 19-04-2020
GRANOLLERS, E.C.,C - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
LES FRANQUESES, C.F.,D - ARENYS DE MUNT, C.E.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B - CARDEDEU, F.C.,C
PARETS, C.F.,D - VILASSAR MAR,U.E.,C
CANOVELLES, U.E.,B - SANTVICENTI CLUB FUTBOL,B
ARGENTONA, C.F.,B - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A - VILASSAR DALT, C.E.,D
Jornada 25 26-04-2020
VILASSAR DALT, C.E.,D - GRANOLLERS, E.C.,C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B - LES FRANQUESES, C.F.,D
ARENYS DE MUNT, C.E.,A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A - AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B
CARDEDEU, F.C.,C - PARETS, C.F.,D
VILASSAR MAR,U.E.,C - CANOVELLES, U.E.,B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,B - ARGENTONA, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C - ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
Jornada 26 03-05-2020
LES FRANQUESES, C.F.,D - GRANOLLERS, E.C.,C
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B - ARENYS DE MUNT, C.E.,A
PARETS, C.F.,D - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
CANOVELLES, U.E.,B - CARDEDEU, F.C.,C
ARGENTONA, C.F.,B - VILASSAR MAR,U.E.,C
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C - VILASSAR DALT, C.E.,D
Jornada 27 10-05-2020
VILASSAR DALT, C.E.,D - LES FRANQUESES, C.F.,D
GRANOLLERS, E.C.,C - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B - AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B
ARENYS DE MUNT, C.E.,A - PARETS, C.F.,D
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A - CANOVELLES, U.E.,B
CARDEDEU, F.C.,C - ARGENTONA, C.F.,B
VILASSAR MAR,U.E.,C - ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,B - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
Jornada 28 17-05-2020
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A - LES FRANQUESES, C.F.,D
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B - GRANOLLERS, E.C.,C
PARETS, C.F.,D - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
CANOVELLES, U.E.,B - ARENYS DE MUNT, C.E.,A
ARGENTONA, C.F.,B - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A - CARDEDEU, F.C.,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C - VILASSAR MAR,U.E.,C
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,B - VILASSAR DALT, C.E.,D
Jornada 29 24-05-2020
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A - VILASSAR DALT, C.E.,D
LES FRANQUESES, C.F.,D - AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B
GRANOLLERS, E.C.,C - PARETS, C.F.,D
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B - CANOVELLES, U.E.,B
ARENYS DE MUNT, C.E.,A - ARGENTONA, C.F.,B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A - ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
CARDEDEU, F.C.,C - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
VILASSAR MAR,U.E.,C - SANTVICENTI CLUB FUTBOL,B
Jornada 30 31-05-2020
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
PARETS, C.F.,D - LES FRANQUESES, C.F.,D
CANOVELLES, U.E.,B - GRANOLLERS, E.C.,C
ARGENTONA, C.F.,B - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A - ARENYS DE MUNT, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,B - CARDEDEU, F.C.,C
VILASSAR DALT, C.E.,D - VILASSAR MAR,U.E.,C
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.