Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi tercera divisio | grup 19

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 25 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
TORELLO, C.F.,D 26 PRADENC,F.C.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,C 34 TARADELL, U.D.,C
TONA, U.E.,C 22 CALLDETENES, C.F.,A
MOIA, C.E.,A 101 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
TER-BRUGENT 2014 A.E,C 37 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,D
CENTELLES, U.E.,C 22 CORCO, A.E.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 73 RODA DE TER, C.E.,B
Jornada 2 20-10-2019
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 86 SANTA EUGENIA, J.E.,A
PRADENC,F.C.,A 11 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
TARADELL, U.D.,C 92 TORELLO, C.F.,D
CALLDETENES, C.F.,A 214 RIUDEPERES C.F. AT.,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 102 TONA, U.E.,C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,D 314 MOIA, C.E.,A
CORCO, A.E.,A 41 TER-BRUGENT 2014 A.E,C
RODA DE TER, C.E.,B 17 CENTELLES, U.E.,C
Jornada 3 27-10-2019
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 82 PRADENC,F.C.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 34 TARADELL, U.D.,C
TORELLO, C.F.,D 130 CALLDETENES, C.F.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,C 93 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
TONA, U.E.,C 16 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,D
MOIA, C.E.,A 42 CORCO, A.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,C 26 RODA DE TER, C.E.,B
SANTA EUGENIA, J.E.,A 63 CENTELLES, U.E.,C
Jornada 4 03-11-2019
PRADENC,F.C.,A 36 SANTA EUGENIA, J.E.,A
TARADELL, U.D.,C 41 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
CALLDETENES, C.F.,A 011 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 41 TORELLO, C.F.,D
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,D 67 RIUDEPERES C.F. AT.,C
CORCO, A.E.,A 123 TONA, U.E.,C
RODA DE TER, C.E.,B 17 MOIA, C.E.,A
CENTELLES, U.E.,C 90 TER-BRUGENT 2014 A.E,C
Jornada 5 10-11-2019
PRADENC,F.C.,A 11 TARADELL, U.D.,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - CALLDETENES, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 75 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
TORELLO, C.F.,D 33 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,D
RIUDEPERES C.F. AT.,C 58 CORCO, A.E.,A
TONA, U.E.,C 16 RODA DE TER, C.E.,B
MOIA, C.E.,A 63 CENTELLES, U.E.,C
SANTA EUGENIA, J.E.,A 61 TER-BRUGENT 2014 A.E,C
Jornada 6 17-11-2019
TARADELL, U.D.,C - SANTA EUGENIA, J.E.,A
CALLDETENES, C.F.,A - PRADENC,F.C.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,D - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
CORCO, A.E.,A - TORELLO, C.F.,D
RODA DE TER, C.E.,B - RIUDEPERES C.F. AT.,C
CENTELLES, U.E.,C - TONA, U.E.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E,C - MOIA, C.E.,A
Jornada 7 24-11-2019
TARADELL, U.D.,C - CALLDETENES, C.F.,A
PRADENC,F.C.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,D
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E - CORCO, A.E.,A
TORELLO, C.F.,D - RODA DE TER, C.E.,B
RIUDEPERES C.F. AT.,C - CENTELLES, U.E.,C
TONA, U.E.,C - TER-BRUGENT 2014 A.E,C
SANTA EUGENIA, J.E.,A - MOIA, C.E.,A
Jornada 8 01-12-2019
CALLDETENES, C.F.,A - SANTA EUGENIA, J.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C - TARADELL, U.D.,C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,D - PRADENC,F.C.,A
CORCO, A.E.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
RODA DE TER, C.E.,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
CENTELLES, U.E.,C - TORELLO, C.F.,D
TER-BRUGENT 2014 A.E,C - RIUDEPERES C.F. AT.,C
MOIA, C.E.,A - TONA, U.E.,C
Jornada 9 15-12-2019
CALLDETENES, C.F.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
TARADELL, U.D.,C - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,D
PRADENC,F.C.,A - CORCO, A.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - RODA DE TER, C.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E - CENTELLES, U.E.,C
TORELLO, C.F.,D - TER-BRUGENT 2014 A.E,C
RIUDEPERES C.F. AT.,C - MOIA, C.E.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A - TONA, U.E.,C
Jornada 10 22-12-2019
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C - SANTA EUGENIA, J.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,D - CALLDETENES, C.F.,A
CORCO, A.E.,A - TARADELL, U.D.,C
RODA DE TER, C.E.,B - PRADENC,F.C.,A
CENTELLES, U.E.,C - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
TER-BRUGENT 2014 A.E,C - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
MOIA, C.E.,A - TORELLO, C.F.,D
TONA, U.E.,C - RIUDEPERES C.F. AT.,C
Jornada 11 12-01-2020
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,D
CALLDETENES, C.F.,A - CORCO, A.E.,A
TARADELL, U.D.,C - RODA DE TER, C.E.,B
PRADENC,F.C.,A - CENTELLES, U.E.,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - TER-BRUGENT 2014 A.E,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E - MOIA, C.E.,A
TORELLO, C.F.,D - TONA, U.E.,C
SANTA EUGENIA, J.E.,A - RIUDEPERES C.F. AT.,C
Jornada 12 19-01-2020
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,D - SANTA EUGENIA, J.E.,A
CORCO, A.E.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
RODA DE TER, C.E.,B - CALLDETENES, C.F.,A
CENTELLES, U.E.,C - TARADELL, U.D.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E,C - PRADENC,F.C.,A
MOIA, C.E.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
TONA, U.E.,C - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
RIUDEPERES C.F. AT.,C - TORELLO, C.F.,D
Jornada 13 26-01-2020
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,D - CORCO, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C - RODA DE TER, C.E.,B
CALLDETENES, C.F.,A - CENTELLES, U.E.,C
TARADELL, U.D.,C - TER-BRUGENT 2014 A.E,C
PRADENC,F.C.,A - MOIA, C.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - TONA, U.E.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E - RIUDEPERES C.F. AT.,C
SANTA EUGENIA, J.E.,A - TORELLO, C.F.,D
Jornada 14 02-02-2020
SANTA EUGENIA, J.E.,A - CORCO, A.E.,A
RODA DE TER, C.E.,B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,D
CENTELLES, U.E.,C - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
TER-BRUGENT 2014 A.E,C - CALLDETENES, C.F.,A
MOIA, C.E.,A - TARADELL, U.D.,C
TONA, U.E.,C - PRADENC,F.C.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,C - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
TORELLO, C.F.,D - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
Jornada 15 09-02-2020
CORCO, A.E.,A - RODA DE TER, C.E.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,D - CENTELLES, U.E.,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C - TER-BRUGENT 2014 A.E,C
CALLDETENES, C.F.,A - MOIA, C.E.,A
TARADELL, U.D.,C - TONA, U.E.,C
PRADENC,F.C.,A - RIUDEPERES C.F. AT.,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - TORELLO, C.F.,D
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E - SANTA EUGENIA, J.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
PRADENC,F.C.,A - TORELLO, C.F.,D
TARADELL, U.D.,C - RIUDEPERES C.F. AT.,C
CALLDETENES, C.F.,A - TONA, U.E.,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C - MOIA, C.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,D - TER-BRUGENT 2014 A.E,C
CORCO, A.E.,A - CENTELLES, U.E.,C
RODA DE TER, C.E.,B - SANTA EUGENIA, J.E.,A
Jornada 17 01-03-2020
SANTA EUGENIA, J.E.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E - PRADENC,F.C.,A
TORELLO, C.F.,D - TARADELL, U.D.,C
RIUDEPERES C.F. AT.,C - CALLDETENES, C.F.,A
TONA, U.E.,C - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
MOIA, C.E.,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,D
TER-BRUGENT 2014 A.E,C - CORCO, A.E.,A
CENTELLES, U.E.,C - RODA DE TER, C.E.,B
Jornada 18 08-03-2020
PRADENC,F.C.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
TARADELL, U.D.,C - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
CALLDETENES, C.F.,A - TORELLO, C.F.,D
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C - RIUDEPERES C.F. AT.,C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,D - TONA, U.E.,C
CORCO, A.E.,A - MOIA, C.E.,A
RODA DE TER, C.E.,B - TER-BRUGENT 2014 A.E,C
CENTELLES, U.E.,C - SANTA EUGENIA, J.E.,A
Jornada 19 15-03-2020
SANTA EUGENIA, J.E.,A - PRADENC,F.C.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - TARADELL, U.D.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E - CALLDETENES, C.F.,A
TORELLO, C.F.,D - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
RIUDEPERES C.F. AT.,C - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,D
TONA, U.E.,C - CORCO, A.E.,A
MOIA, C.E.,A - RODA DE TER, C.E.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E,C - CENTELLES, U.E.,C
Jornada 20 22-03-2020
TARADELL, U.D.,C - PRADENC,F.C.,A
CALLDETENES, C.F.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,D - TORELLO, C.F.,D
CORCO, A.E.,A - RIUDEPERES C.F. AT.,C
RODA DE TER, C.E.,B - TONA, U.E.,C
CENTELLES, U.E.,C - MOIA, C.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,C - SANTA EUGENIA, J.E.,A
Jornada 21 29-03-2020
SANTA EUGENIA, J.E.,A - TARADELL, U.D.,C
PRADENC,F.C.,A - CALLDETENES, C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,D
TORELLO, C.F.,D - CORCO, A.E.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,C - RODA DE TER, C.E.,B
TONA, U.E.,C - CENTELLES, U.E.,C
MOIA, C.E.,A - TER-BRUGENT 2014 A.E,C
Jornada 22 05-04-2020
CALLDETENES, C.F.,A - TARADELL, U.D.,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C - PRADENC,F.C.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,D - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
CORCO, A.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
RODA DE TER, C.E.,B - TORELLO, C.F.,D
CENTELLES, U.E.,C - RIUDEPERES C.F. AT.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E,C - TONA, U.E.,C
MOIA, C.E.,A - SANTA EUGENIA, J.E.,A
Jornada 23 19-04-2020
SANTA EUGENIA, J.E.,A - CALLDETENES, C.F.,A
TARADELL, U.D.,C - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
PRADENC,F.C.,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,D
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - CORCO, A.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E - RODA DE TER, C.E.,B
TORELLO, C.F.,D - CENTELLES, U.E.,C
RIUDEPERES C.F. AT.,C - TER-BRUGENT 2014 A.E,C
TONA, U.E.,C - MOIA, C.E.,A
Jornada 24 26-04-2020
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C - CALLDETENES, C.F.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,D - TARADELL, U.D.,C
CORCO, A.E.,A - PRADENC,F.C.,A
RODA DE TER, C.E.,B - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
CENTELLES, U.E.,C - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
TER-BRUGENT 2014 A.E,C - TORELLO, C.F.,D
MOIA, C.E.,A - RIUDEPERES C.F. AT.,C
TONA, U.E.,C - SANTA EUGENIA, J.E.,A
Jornada 25 03-05-2020
SANTA EUGENIA, J.E.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
CALLDETENES, C.F.,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,D
TARADELL, U.D.,C - CORCO, A.E.,A
PRADENC,F.C.,A - RODA DE TER, C.E.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - CENTELLES, U.E.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E - TER-BRUGENT 2014 A.E,C
TORELLO, C.F.,D - MOIA, C.E.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,C - TONA, U.E.,C
Jornada 26 10-05-2020
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,D - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
CORCO, A.E.,A - CALLDETENES, C.F.,A
RODA DE TER, C.E.,B - TARADELL, U.D.,C
CENTELLES, U.E.,C - PRADENC,F.C.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,C - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
MOIA, C.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
TONA, U.E.,C - TORELLO, C.F.,D
RIUDEPERES C.F. AT.,C - SANTA EUGENIA, J.E.,A
Jornada 27 17-05-2020
SANTA EUGENIA, J.E.,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,D
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C - CORCO, A.E.,A
CALLDETENES, C.F.,A - RODA DE TER, C.E.,B
TARADELL, U.D.,C - CENTELLES, U.E.,C
PRADENC,F.C.,A - TER-BRUGENT 2014 A.E,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - MOIA, C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E - TONA, U.E.,C
TORELLO, C.F.,D - RIUDEPERES C.F. AT.,C
Jornada 28 24-05-2020
CORCO, A.E.,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,D
RODA DE TER, C.E.,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
CENTELLES, U.E.,C - CALLDETENES, C.F.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,C - TARADELL, U.D.,C
MOIA, C.E.,A - PRADENC,F.C.,A
TONA, U.E.,C - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
RIUDEPERES C.F. AT.,C - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
TORELLO, C.F.,D - SANTA EUGENIA, J.E.,A
Jornada 29 31-05-2020
CORCO, A.E.,A - SANTA EUGENIA, J.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,D - RODA DE TER, C.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C - CENTELLES, U.E.,C
CALLDETENES, C.F.,A - TER-BRUGENT 2014 A.E,C
TARADELL, U.D.,C - MOIA, C.E.,A
PRADENC,F.C.,A - TONA, U.E.,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - RIUDEPERES C.F. AT.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E - TORELLO, C.F.,D
Jornada 30 07-06-2020
RODA DE TER, C.E.,B - CORCO, A.E.,A
CENTELLES, U.E.,C - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,D
TER-BRUGENT 2014 A.E,C - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
MOIA, C.E.,A - CALLDETENES, C.F.,A
TONA, U.E.,C - TARADELL, U.D.,C
RIUDEPERES C.F. AT.,C - PRADENC,F.C.,A
TORELLO, C.F.,D - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
SANTA EUGENIA, J.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.