Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi tercera divisio | grup 20

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
TARADELL, U.D.,A 144 TORELLO, C.F.,E
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 216 GURB, U.E. ,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D 85 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,B 71 TONA, U.E.,B
MANLLEU, A.E.C.,E 31 RIBETANA C.F.,A
PRADENC,F.C.,B 14 RODA DE TER, C.E.,C
CENTELLES, U.E.,B 55 SANTA EUGENIA, J.E.,C
VOLTREGA,C.F.,A 43 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F
Jornada 2 20-10-2019
TORELLO, C.F.,E 39 VOLTREGA,C.F.,A
GURB, U.E. ,A 22 TARADELL, U.D.,A
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 64 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
TONA, U.E.,B 23 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D
RIBETANA C.F.,A 55 RIUDEPERES C.F. AT.,B
RODA DE TER, C.E.,C 11 MANLLEU, A.E.C.,E
SANTA EUGENIA, J.E.,C 64 PRADENC,F.C.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F 133 CENTELLES, U.E.,B
Jornada 3 27-10-2019
TORELLO, C.F.,E 213 GURB, U.E. ,A
TARADELL, U.D.,A 100 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 54 TONA, U.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D 110 RIBETANA C.F.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,B 72 RODA DE TER, C.E.,C
MANLLEU, A.E.C.,E 171 SANTA EUGENIA, J.E.,C
PRADENC,F.C.,B 25 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F
VOLTREGA,C.F.,A 132 CENTELLES, U.E.,B
Jornada 4 03-11-2019
GURB, U.E. ,A 122 VOLTREGA,C.F.,A
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A TORELLO, C.F.,E
TONA, U.E.,B 013 TARADELL, U.D.,A
RIBETANA C.F.,A 32 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
RODA DE TER, C.E.,C - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D
SANTA EUGENIA, J.E.,C 08 RIUDEPERES C.F. AT.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F 28 MANLLEU, A.E.C.,E
CENTELLES, U.E.,B 33 PRADENC,F.C.,B
Jornada 5 10-11-2019
GURB, U.E. ,A 40 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
TORELLO, C.F.,E 24 TONA, U.E.,B
TARADELL, U.D.,A 60 RIBETANA C.F.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 45 RODA DE TER, C.E.,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D 204 SANTA EUGENIA, J.E.,C
RIUDEPERES C.F. AT.,B 151 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F
MANLLEU, A.E.C.,E 130 CENTELLES, U.E.,B
VOLTREGA,C.F.,A 51 PRADENC,F.C.,B
Jornada 6 17-11-2019
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A - VOLTREGA,C.F.,A
TONA, U.E.,B - GURB, U.E. ,A
RIBETANA C.F.,A - TORELLO, C.F.,E
RODA DE TER, C.E.,C - TARADELL, U.D.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,C - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D
CENTELLES, U.E.,B - RIUDEPERES C.F. AT.,B
PRADENC,F.C.,B - MANLLEU, A.E.C.,E
Jornada 7 24-11-2019
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A - TONA, U.E.,B
GURB, U.E. ,A - RIBETANA C.F.,A
TORELLO, C.F.,E - RODA DE TER, C.E.,C
TARADELL, U.D.,A - SANTA EUGENIA, J.E.,C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D - CENTELLES, U.E.,B
RIUDEPERES C.F. AT.,B - PRADENC,F.C.,B
VOLTREGA,C.F.,A - MANLLEU, A.E.C.,E
Jornada 8 01-12-2019
TONA, U.E.,B - VOLTREGA,C.F.,A
RIBETANA C.F.,A - SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
RODA DE TER, C.E.,C - GURB, U.E. ,A
SANTA EUGENIA, J.E.,C - TORELLO, C.F.,E
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F - TARADELL, U.D.,A
CENTELLES, U.E.,B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
PRADENC,F.C.,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D
MANLLEU, A.E.C.,E - RIUDEPERES C.F. AT.,B
Jornada 9 15-12-2019
TONA, U.E.,B - RIBETANA C.F.,A
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A - RODA DE TER, C.E.,C
GURB, U.E. ,A - SANTA EUGENIA, J.E.,C
TORELLO, C.F.,E - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F
TARADELL, U.D.,A - CENTELLES, U.E.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C - PRADENC,F.C.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D - MANLLEU, A.E.C.,E
VOLTREGA,C.F.,A - RIUDEPERES C.F. AT.,B
Jornada 10 22-12-2019
RIBETANA C.F.,A - VOLTREGA,C.F.,A
RODA DE TER, C.E.,C - TONA, U.E.,B
SANTA EUGENIA, J.E.,C - SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F - GURB, U.E. ,A
CENTELLES, U.E.,B - TORELLO, C.F.,E
PRADENC,F.C.,B - TARADELL, U.D.,A
MANLLEU, A.E.C.,E - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
RIUDEPERES C.F. AT.,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D
Jornada 11 12-01-2020
RIBETANA C.F.,A - RODA DE TER, C.E.,C
TONA, U.E.,B - SANTA EUGENIA, J.E.,C
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F
GURB, U.E. ,A - CENTELLES, U.E.,B
TORELLO, C.F.,E - PRADENC,F.C.,B
TARADELL, U.D.,A - MANLLEU, A.E.C.,E
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C - RIUDEPERES C.F. AT.,B
VOLTREGA,C.F.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D
Jornada 12 19-01-2020
RODA DE TER, C.E.,C - VOLTREGA,C.F.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,C - RIBETANA C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F - TONA, U.E.,B
CENTELLES, U.E.,B - SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
PRADENC,F.C.,B - GURB, U.E. ,A
MANLLEU, A.E.C.,E - TORELLO, C.F.,E
RIUDEPERES C.F. AT.,B - TARADELL, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
Jornada 13 26-01-2020
RODA DE TER, C.E.,C - SANTA EUGENIA, J.E.,C
RIBETANA C.F.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F
TONA, U.E.,B - CENTELLES, U.E.,B
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A - PRADENC,F.C.,B
GURB, U.E. ,A - MANLLEU, A.E.C.,E
TORELLO, C.F.,E - RIUDEPERES C.F. AT.,B
TARADELL, U.D.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D
VOLTREGA,C.F.,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
Jornada 14 02-02-2020
VOLTREGA,C.F.,A - SANTA EUGENIA, J.E.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F - RODA DE TER, C.E.,C
CENTELLES, U.E.,B - RIBETANA C.F.,A
PRADENC,F.C.,B - TONA, U.E.,B
MANLLEU, A.E.C.,E - SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,B - GURB, U.E. ,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D - TORELLO, C.F.,E
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C - TARADELL, U.D.,A
Jornada 15 09-02-2020
SANTA EUGENIA, J.E.,C - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F
RODA DE TER, C.E.,C - CENTELLES, U.E.,B
RIBETANA C.F.,A - PRADENC,F.C.,B
TONA, U.E.,B - MANLLEU, A.E.C.,E
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A - RIUDEPERES C.F. AT.,B
GURB, U.E. ,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D
TORELLO, C.F.,E - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
TARADELL, U.D.,A - VOLTREGA,C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
TORELLO, C.F.,E - TARADELL, U.D.,A
GURB, U.E. ,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D
TONA, U.E.,B - RIUDEPERES C.F. AT.,B
RIBETANA C.F.,A - MANLLEU, A.E.C.,E
RODA DE TER, C.E.,C - PRADENC,F.C.,B
SANTA EUGENIA, J.E.,C - CENTELLES, U.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F - VOLTREGA,C.F.,A
Jornada 17 01-03-2020
VOLTREGA,C.F.,A - TORELLO, C.F.,E
TARADELL, U.D.,A - GURB, U.E. ,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C - SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D - TONA, U.E.,B
RIUDEPERES C.F. AT.,B - RIBETANA C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,E - RODA DE TER, C.E.,C
PRADENC,F.C.,B - SANTA EUGENIA, J.E.,C
CENTELLES, U.E.,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F
Jornada 18 08-03-2020
GURB, U.E. ,A - TORELLO, C.F.,E
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A - TARADELL, U.D.,A
TONA, U.E.,B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
RIBETANA C.F.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D
RODA DE TER, C.E.,C - RIUDEPERES C.F. AT.,B
SANTA EUGENIA, J.E.,C - MANLLEU, A.E.C.,E
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F - PRADENC,F.C.,B
CENTELLES, U.E.,B - VOLTREGA,C.F.,A
Jornada 19 15-03-2020
VOLTREGA,C.F.,A - GURB, U.E. ,A
TORELLO, C.F.,E - SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
TARADELL, U.D.,A - TONA, U.E.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C - RIBETANA C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D - RODA DE TER, C.E.,C
RIUDEPERES C.F. AT.,B - SANTA EUGENIA, J.E.,C
MANLLEU, A.E.C.,E - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F
PRADENC,F.C.,B - CENTELLES, U.E.,B
Jornada 20 22-03-2020
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A - GURB, U.E. ,A
TONA, U.E.,B - TORELLO, C.F.,E
RIBETANA C.F.,A - TARADELL, U.D.,A
RODA DE TER, C.E.,C - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
SANTA EUGENIA, J.E.,C - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F - RIUDEPERES C.F. AT.,B
CENTELLES, U.E.,B - MANLLEU, A.E.C.,E
PRADENC,F.C.,B - VOLTREGA,C.F.,A
Jornada 21 29-03-2020
VOLTREGA,C.F.,A - SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
GURB, U.E. ,A - TONA, U.E.,B
TORELLO, C.F.,E - RIBETANA C.F.,A
TARADELL, U.D.,A - RODA DE TER, C.E.,C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C - SANTA EUGENIA, J.E.,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F
RIUDEPERES C.F. AT.,B - CENTELLES, U.E.,B
MANLLEU, A.E.C.,E - PRADENC,F.C.,B
Jornada 22 05-04-2020
TONA, U.E.,B - SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
RIBETANA C.F.,A - GURB, U.E. ,A
RODA DE TER, C.E.,C - TORELLO, C.F.,E
SANTA EUGENIA, J.E.,C - TARADELL, U.D.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
CENTELLES, U.E.,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D
PRADENC,F.C.,B - RIUDEPERES C.F. AT.,B
MANLLEU, A.E.C.,E - VOLTREGA,C.F.,A
Jornada 23 19-04-2020
VOLTREGA,C.F.,A - TONA, U.E.,B
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A - RIBETANA C.F.,A
GURB, U.E. ,A - RODA DE TER, C.E.,C
TORELLO, C.F.,E - SANTA EUGENIA, J.E.,C
TARADELL, U.D.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C - CENTELLES, U.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D - PRADENC,F.C.,B
RIUDEPERES C.F. AT.,B - MANLLEU, A.E.C.,E
Jornada 24 26-04-2020
RIBETANA C.F.,A - TONA, U.E.,B
RODA DE TER, C.E.,C - SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,C - GURB, U.E. ,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F - TORELLO, C.F.,E
CENTELLES, U.E.,B - TARADELL, U.D.,A
PRADENC,F.C.,B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
MANLLEU, A.E.C.,E - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D
RIUDEPERES C.F. AT.,B - VOLTREGA,C.F.,A
Jornada 25 03-05-2020
VOLTREGA,C.F.,A - RIBETANA C.F.,A
TONA, U.E.,B - RODA DE TER, C.E.,C
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A - SANTA EUGENIA, J.E.,C
GURB, U.E. ,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F
TORELLO, C.F.,E - CENTELLES, U.E.,B
TARADELL, U.D.,A - PRADENC,F.C.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C - MANLLEU, A.E.C.,E
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D - RIUDEPERES C.F. AT.,B
Jornada 26 10-05-2020
RODA DE TER, C.E.,C - RIBETANA C.F.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,C - TONA, U.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F - SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
CENTELLES, U.E.,B - GURB, U.E. ,A
PRADENC,F.C.,B - TORELLO, C.F.,E
MANLLEU, A.E.C.,E - TARADELL, U.D.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D - VOLTREGA,C.F.,A
Jornada 27 17-05-2020
VOLTREGA,C.F.,A - RODA DE TER, C.E.,C
RIBETANA C.F.,A - SANTA EUGENIA, J.E.,C
TONA, U.E.,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A - CENTELLES, U.E.,B
GURB, U.E. ,A - PRADENC,F.C.,B
TORELLO, C.F.,E - MANLLEU, A.E.C.,E
TARADELL, U.D.,A - RIUDEPERES C.F. AT.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D
Jornada 28 24-05-2020
SANTA EUGENIA, J.E.,C - RODA DE TER, C.E.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F - RIBETANA C.F.,A
CENTELLES, U.E.,B - TONA, U.E.,B
PRADENC,F.C.,B - SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
MANLLEU, A.E.C.,E - GURB, U.E. ,A
RIUDEPERES C.F. AT.,B - TORELLO, C.F.,E
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D - TARADELL, U.D.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C - VOLTREGA,C.F.,A
Jornada 29 31-05-2020
SANTA EUGENIA, J.E.,C - VOLTREGA,C.F.,A
RODA DE TER, C.E.,C - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F
RIBETANA C.F.,A - CENTELLES, U.E.,B
TONA, U.E.,B - PRADENC,F.C.,B
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A - MANLLEU, A.E.C.,E
GURB, U.E. ,A - RIUDEPERES C.F. AT.,B
TORELLO, C.F.,E - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D
TARADELL, U.D.,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
Jornada 30 07-06-2020
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F - SANTA EUGENIA, J.E.,C
CENTELLES, U.E.,B - RODA DE TER, C.E.,C
PRADENC,F.C.,B - RIBETANA C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,E - TONA, U.E.,B
RIUDEPERES C.F. AT.,B - SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D - GURB, U.E. ,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C - TORELLO, C.F.,E
VOLTREGA,C.F.,A - TARADELL, U.D.,A
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.