Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi tercera divisio | grup 23

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
BLANCA SUBUR, C.F.,D 112 ODENA, C.E.,C
PATI SANT RAMON CLUB ,A
R
Descansa
VILANOVA GELTRU C.F.,E 92 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
RIBES, C.D.,D 113 MARTINENCA, U.E.,A
QUINTINENC, C.F.,A 03 BASE TORRELLES, C.F,A
IGUALADA, C.F.,H 64 LA GRANADA, C.F.,A
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,C 54 CUBELLES, C.F.,H
SITGES, U.E.,C 132 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C
Jornada 2 20-10-2019
ODENA, C.E.,C 19 SITGES, U.E.,C
Descansa
R
BLANCA SUBUR, C.F.,D
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 56 PATI SANT RAMON CLUB ,A
MARTINENCA, U.E.,A 32 VILANOVA GELTRU C.F.,E
BASE TORRELLES, C.F,A 516 RIBES, C.D.,D
LA GRANADA, C.F.,A 48 QUINTINENC, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,H 15 IGUALADA, C.F.,H
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C 44 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,C
Jornada 3 27-10-2019
ODENA, C.E.,C
R
Descansa
BLANCA SUBUR, C.F.,D 43 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
PATI SANT RAMON CLUB ,A 44 MARTINENCA, U.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,E 160 BASE TORRELLES, C.F,A
RIBES, C.D.,D 70 LA GRANADA, C.F.,A
QUINTINENC, C.F.,A 100 CUBELLES, C.F.,H
IGUALADA, C.F.,H 113 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C
SITGES, U.E.,C 61 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,C
Jornada 4 03-11-2019
Descansa
R
SITGES, U.E.,C
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 41 ODENA, C.E.,C
MARTINENCA, U.E.,A 34 BLANCA SUBUR, C.F.,D
BASE TORRELLES, C.F,A 25 PATI SANT RAMON CLUB ,A
LA GRANADA, C.F.,A 010 VILANOVA GELTRU C.F.,E
CUBELLES, C.F.,H 112 RIBES, C.D.,D
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C 69 QUINTINENC, C.F.,A
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,C 111 IGUALADA, C.F.,H
Jornada 5 10-11-2019
Descansa
R
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
ODENA, C.E.,C 23 MARTINENCA, U.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,D 93 BASE TORRELLES, C.F,A
PATI SANT RAMON CLUB ,A 44 LA GRANADA, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,E 150 CUBELLES, C.F.,H
RIBES, C.D.,D 81 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C
QUINTINENC, C.F.,A 31 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,C
SITGES, U.E.,C 55 IGUALADA, C.F.,H
Jornada 6 17-11-2019
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 04 SITGES, U.E.,C
MARTINENCA, U.E.,A
R
Descansa
BASE TORRELLES, C.F,A 43 ODENA, C.E.,C
LA GRANADA, C.F.,A 47 BLANCA SUBUR, C.F.,D
CUBELLES, C.F.,H 69 PATI SANT RAMON CLUB ,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C 010 VILANOVA GELTRU C.F.,E
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,C 09 RIBES, C.D.,D
IGUALADA, C.F.,H 92 QUINTINENC, C.F.,A
Jornada 7 24-11-2019
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 55 MARTINENCA, U.E.,A
Descansa
R
BASE TORRELLES, C.F,A
ODENA, C.E.,C 34 LA GRANADA, C.F.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,D 61 CUBELLES, C.F.,H
PATI SANT RAMON CLUB ,A 63 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C
VILANOVA GELTRU C.F.,E 170 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,C
RIBES, C.D.,D 72 IGUALADA, C.F.,H
SITGES, U.E.,C 93 QUINTINENC, C.F.,A
Jornada 8 01-12-2019
MARTINENCA, U.E.,A 79 SITGES, U.E.,C
BASE TORRELLES, C.F,A 54 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
LA GRANADA, C.F.,A
R
Descansa
CUBELLES, C.F.,H 22 ODENA, C.E.,C
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C 08 BLANCA SUBUR, C.F.,D
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,C 14 PATI SANT RAMON CLUB ,A
IGUALADA, C.F.,H 39 VILANOVA GELTRU C.F.,E
QUINTINENC, C.F.,A 17 RIBES, C.D.,D
Jornada 9 15-12-2019
MARTINENCA, U.E.,A 61 BASE TORRELLES, C.F,A
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 13 LA GRANADA, C.F.,A
Descansa
R
CUBELLES, C.F.,H
ODENA, C.E.,C 36 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C
BLANCA SUBUR, C.F.,D 130 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,C
PATI SANT RAMON CLUB ,A 34 IGUALADA, C.F.,H
VILANOVA GELTRU C.F.,E 100 QUINTINENC, C.F.,A
SITGES, U.E.,C 43 RIBES, C.D.,D
Jornada 10 22-12-2019
BASE TORRELLES, C.F,A 49 SITGES, U.E.,C
LA GRANADA, C.F.,A 15 MARTINENCA, U.E.,A
CUBELLES, C.F.,H 27 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C
R
Descansa
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,C 24 ODENA, C.E.,C
IGUALADA, C.F.,H 24 BLANCA SUBUR, C.F.,D
QUINTINENC, C.F.,A 62 PATI SANT RAMON CLUB ,A
RIBES, C.D.,D 32 VILANOVA GELTRU C.F.,E
Jornada 11 12-01-2020
BASE TORRELLES, C.F,A 23 LA GRANADA, C.F.,A
MARTINENCA, U.E.,A 102 CUBELLES, C.F.,H
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 53 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C
Descansa
R
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,C
ODENA, C.E.,C 32 IGUALADA, C.F.,H
BLANCA SUBUR, C.F.,D 82 QUINTINENC, C.F.,A
PATI SANT RAMON CLUB ,A 413 RIBES, C.D.,D
SITGES, U.E.,C 15 VILANOVA GELTRU C.F.,E
Jornada 12 19-01-2020
LA GRANADA, C.F.,A 36 SITGES, U.E.,C
CUBELLES, C.F.,H 25 BASE TORRELLES, C.F,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C 37 MARTINENCA, U.E.,A
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,C 13 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
IGUALADA, C.F.,H
R
Descansa
QUINTINENC, C.F.,A 31 ODENA, C.E.,C
RIBES, C.D.,D 91 BLANCA SUBUR, C.F.,D
VILANOVA GELTRU C.F.,E 111 PATI SANT RAMON CLUB ,A
Jornada 13 26-01-2020
LA GRANADA, C.F.,A 62 CUBELLES, C.F.,H
BASE TORRELLES, C.F,A 65 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C
MARTINENCA, U.E.,A 71 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,C
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 22 IGUALADA, C.F.,H
Descansa
R
QUINTINENC, C.F.,A
ODENA, C.E.,C 111 RIBES, C.D.,D
BLANCA SUBUR, C.F.,D 44 VILANOVA GELTRU C.F.,E
SITGES, U.E.,C 82 PATI SANT RAMON CLUB ,A
Jornada 14 02-02-2020
SITGES, U.E.,C 112 CUBELLES, C.F.,H
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C 11 LA GRANADA, C.F.,A
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,C 24 BASE TORRELLES, C.F,A
IGUALADA, C.F.,H 57 MARTINENCA, U.E.,A
QUINTINENC, C.F.,A 45 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
RIBES, C.D.,D
R
Descansa
VILANOVA GELTRU C.F.,E 130 ODENA, C.E.,C
PATI SANT RAMON CLUB ,A 24 BLANCA SUBUR, C.F.,D
Jornada 15 09-02-2020
CUBELLES, C.F.,H 14 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C
LA GRANADA, C.F.,A 80 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,C
BASE TORRELLES, C.F,A 08 IGUALADA, C.F.,H
MARTINENCA, U.E.,A 114 QUINTINENC, C.F.,A
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 15 RIBES, C.D.,D
Descansa
R
VILANOVA GELTRU C.F.,E
ODENA, C.E.,C 57 PATI SANT RAMON CLUB ,A
BLANCA SUBUR, C.F.,D 64 SITGES, U.E.,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
ODENA, C.E.,C 110 BLANCA SUBUR, C.F.,D
Descansa
R
PATI SANT RAMON CLUB ,A
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 010 VILANOVA GELTRU C.F.,E
MARTINENCA, U.E.,A 510 RIBES, C.D.,D
BASE TORRELLES, C.F,A 06 QUINTINENC, C.F.,A
LA GRANADA, C.F.,A 33 IGUALADA, C.F.,H
CUBELLES, C.F.,H 01 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,C
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C 15 SITGES, U.E.,C
Jornada 17 01-03-2020
SITGES, U.E.,C 51 ODENA, C.E.,C
BLANCA SUBUR, C.F.,D
R
Descansa
PATI SANT RAMON CLUB ,A 15 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
VILANOVA GELTRU C.F.,E 62 MARTINENCA, U.E.,A
RIBES, C.D.,D 62 BASE TORRELLES, C.F,A
QUINTINENC, C.F.,A 32 LA GRANADA, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,H - CUBELLES, C.F.,H
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,C 52 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C
Jornada 18 08-03-2020
Descansa
R
ODENA, C.E.,C
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 35 BLANCA SUBUR, C.F.,D
MARTINENCA, U.E.,A 1310 PATI SANT RAMON CLUB ,A
BASE TORRELLES, C.F,A 012 VILANOVA GELTRU C.F.,E
LA GRANADA, C.F.,A 19 RIBES, C.D.,D
CUBELLES, C.F.,H 28 QUINTINENC, C.F.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C 16 IGUALADA, C.F.,H
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,C 018 SITGES, U.E.,C
Jornada 19 15-03-2020
SITGES, U.E.,C
R
Descansa
ODENA, C.E.,C - MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
BLANCA SUBUR, C.F.,D - MARTINENCA, U.E.,A
PATI SANT RAMON CLUB ,A - BASE TORRELLES, C.F,A
VILANOVA GELTRU C.F.,E - LA GRANADA, C.F.,A
RIBES, C.D.,D - CUBELLES, C.F.,H
QUINTINENC, C.F.,A - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C
IGUALADA, C.F.,H - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,C
Jornada 20 22-03-2020
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
R
Descansa
MARTINENCA, U.E.,A - ODENA, C.E.,C
BASE TORRELLES, C.F,A - BLANCA SUBUR, C.F.,D
LA GRANADA, C.F.,A - PATI SANT RAMON CLUB ,A
CUBELLES, C.F.,H - VILANOVA GELTRU C.F.,E
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C - RIBES, C.D.,D
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,C - QUINTINENC, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,H - SITGES, U.E.,C
Jornada 21 29-03-2020
SITGES, U.E.,C - MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
Descansa
R
MARTINENCA, U.E.,A
ODENA, C.E.,C - BASE TORRELLES, C.F,A
BLANCA SUBUR, C.F.,D - LA GRANADA, C.F.,A
PATI SANT RAMON CLUB ,A - CUBELLES, C.F.,H
VILANOVA GELTRU C.F.,E - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C
RIBES, C.D.,D - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,C
QUINTINENC, C.F.,A - IGUALADA, C.F.,H
Jornada 22 05-04-2020
MARTINENCA, U.E.,A - MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
BASE TORRELLES, C.F,A
R
Descansa
LA GRANADA, C.F.,A - ODENA, C.E.,C
CUBELLES, C.F.,H - BLANCA SUBUR, C.F.,D
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C - PATI SANT RAMON CLUB ,A
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,C - VILANOVA GELTRU C.F.,E
IGUALADA, C.F.,H - RIBES, C.D.,D
QUINTINENC, C.F.,A - SITGES, U.E.,C
Jornada 23 19-04-2020
SITGES, U.E.,C - MARTINENCA, U.E.,A
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A - BASE TORRELLES, C.F,A
Descansa
R
LA GRANADA, C.F.,A
ODENA, C.E.,C - CUBELLES, C.F.,H
BLANCA SUBUR, C.F.,D - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C
PATI SANT RAMON CLUB ,A - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,C
VILANOVA GELTRU C.F.,E - IGUALADA, C.F.,H
RIBES, C.D.,D - QUINTINENC, C.F.,A
Jornada 24 26-04-2020
BASE TORRELLES, C.F,A - MARTINENCA, U.E.,A
LA GRANADA, C.F.,A - MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
CUBELLES, C.F.,H
R
Descansa
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C - ODENA, C.E.,C
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,C - BLANCA SUBUR, C.F.,D
IGUALADA, C.F.,H - PATI SANT RAMON CLUB ,A
QUINTINENC, C.F.,A - VILANOVA GELTRU C.F.,E
RIBES, C.D.,D - SITGES, U.E.,C
Jornada 25 03-05-2020
SITGES, U.E.,C - BASE TORRELLES, C.F,A
MARTINENCA, U.E.,A - LA GRANADA, C.F.,A
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A - CUBELLES, C.F.,H
Descansa
R
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C
ODENA, C.E.,C - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,C
BLANCA SUBUR, C.F.,D - IGUALADA, C.F.,H
PATI SANT RAMON CLUB ,A - QUINTINENC, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,E - RIBES, C.D.,D
Jornada 26 10-05-2020
LA GRANADA, C.F.,A - BASE TORRELLES, C.F,A
CUBELLES, C.F.,H - MARTINENCA, U.E.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C - MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,C
R
Descansa
IGUALADA, C.F.,H - ODENA, C.E.,C
QUINTINENC, C.F.,A - BLANCA SUBUR, C.F.,D
RIBES, C.D.,D - PATI SANT RAMON CLUB ,A
VILANOVA GELTRU C.F.,E - SITGES, U.E.,C
Jornada 27 17-05-2020
SITGES, U.E.,C - LA GRANADA, C.F.,A
BASE TORRELLES, C.F,A - CUBELLES, C.F.,H
MARTINENCA, U.E.,A - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,C
Descansa
R
IGUALADA, C.F.,H
ODENA, C.E.,C - QUINTINENC, C.F.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,D - RIBES, C.D.,D
PATI SANT RAMON CLUB ,A - VILANOVA GELTRU C.F.,E
Jornada 28 24-05-2020
CUBELLES, C.F.,H - LA GRANADA, C.F.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C - BASE TORRELLES, C.F,A
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,C - MARTINENCA, U.E.,A
IGUALADA, C.F.,H - MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
QUINTINENC, C.F.,A
R
Descansa
RIBES, C.D.,D - ODENA, C.E.,C
VILANOVA GELTRU C.F.,E - BLANCA SUBUR, C.F.,D
PATI SANT RAMON CLUB ,A - SITGES, U.E.,C
Jornada 29 31-05-2020
CUBELLES, C.F.,H - SITGES, U.E.,C
LA GRANADA, C.F.,A - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C
BASE TORRELLES, C.F,A - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,C
MARTINENCA, U.E.,A - IGUALADA, C.F.,H
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A - QUINTINENC, C.F.,A
Descansa
R
RIBES, C.D.,D
ODENA, C.E.,C - VILANOVA GELTRU C.F.,E
BLANCA SUBUR, C.F.,D - PATI SANT RAMON CLUB ,A
Jornada 30 07-06-2020
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C - CUBELLES, C.F.,H
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,C - LA GRANADA, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,H - BASE TORRELLES, C.F,A
QUINTINENC, C.F.,A - MARTINENCA, U.E.,A
RIBES, C.D.,D - MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
VILANOVA GELTRU C.F.,E
R
Descansa
PATI SANT RAMON CLUB ,A - ODENA, C.E.,C
SITGES, U.E.,C - BLANCA SUBUR, C.F.,D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.