Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi tercera divisio | grup 34

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
VILANOVA VALLES,C.F.,D 33 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 37 CARDEDEU, F.C.,D
LES FRANQUESES, C.F.,E 36 MOLLETENSE, U.D.,C
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 30 BELLAVISTA MILAN, C.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E 47 VILAMAJOR, C.F.,B
MONTORNES, C.F.,B 43 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,G
SANT FOST , U.E.,B 82 VALLES, C.AT.,E
Descansa - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
Jornada 2 20-10-2019
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D - Descansa
CARDEDEU, F.C.,D 23 VILANOVA VALLES,C.F.,D
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 113 MOLLETENSE, U.D.,C
BELLAVISTA MILAN, C.,B 45 LES FRANQUESES, C.F.,E
VILAMAJOR, C.F.,B 162 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,G 17 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E
VALLES, C.AT.,E 16 MONTORNES, C.F.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 260 SANT FOST , U.E.,B
Jornada 3 27-10-2019
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 51 CARDEDEU, F.C.,D
VILANOVA VALLES,C.F.,D 95 MOLLETENSE, U.D.,C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 22 BELLAVISTA MILAN, C.,B
LES FRANQUESES, C.F.,E 43 VILAMAJOR, C.F.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 010 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,G
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E 100 VALLES, C.AT.,E
MONTORNES, C.F.,B 09 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
Descansa - SANT FOST , U.E.,B
Jornada 4 03-11-2019
CARDEDEU, F.C.,D - Descansa
MOLLETENSE, U.D.,C 33 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
BELLAVISTA MILAN, C.,B 06 VILANOVA VALLES,C.F.,D
VILAMAJOR, C.F.,B 81 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,G 08 LES FRANQUESES, C.F.,E
VALLES, C.AT.,E 111 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 42 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E
SANT FOST , U.E.,B 18 MONTORNES, C.F.,B
Jornada 5 10-11-2019
CARDEDEU, F.C.,D 42 MOLLETENSE, U.D.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 120 BELLAVISTA MILAN, C.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,D 30 VILAMAJOR, C.F.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 35 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,G
LES FRANQUESES, C.F.,E 52 VALLES, C.AT.,E
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 022 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E 140 SANT FOST , U.E.,B
Descansa - MONTORNES, C.F.,B
Jornada 6 17-11-2019
MOLLETENSE, U.D.,C - Descansa
BELLAVISTA MILAN, C.,B 38 CARDEDEU, F.C.,D
VILAMAJOR, C.F.,B 42 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,G 15 VILANOVA VALLES,C.F.,D
VALLES, C.AT.,E 42 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 102 LES FRANQUESES, C.F.,E
SANT FOST , U.E.,B 141 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
MONTORNES, C.F.,B 27 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E
Jornada 7 24-11-2019
MOLLETENSE, U.D.,C - BELLAVISTA MILAN, C.,B
CARDEDEU, F.C.,D - VILAMAJOR, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,G
VILANOVA VALLES,C.F.,D - VALLES, C.AT.,E
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,E - SANT FOST , U.E.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B - MONTORNES, C.F.,B
Descansa - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E
Jornada 8 01-12-2019
BELLAVISTA MILAN, C.,B - Descansa
VILAMAJOR, C.F.,B - MOLLETENSE, U.D.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,G - CARDEDEU, F.C.,D
VALLES, C.AT.,E - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - VILANOVA VALLES,C.F.,D
SANT FOST , U.E.,B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
MONTORNES, C.F.,B - LES FRANQUESES, C.F.,E
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E - ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
Jornada 9 15-12-2019
BELLAVISTA MILAN, C.,B - VILAMAJOR, C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,C - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,G
CARDEDEU, F.C.,D - VALLES, C.AT.,E
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,D - SANT FOST , U.E.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - MONTORNES, C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,E - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E
Descansa - ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
Jornada 10 22-12-2019
VILAMAJOR, C.F.,B - Descansa
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,G - BELLAVISTA MILAN, C.,B
VALLES, C.AT.,E - MOLLETENSE, U.D.,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - CARDEDEU, F.C.,D
SANT FOST , U.E.,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
MONTORNES, C.F.,B - VILANOVA VALLES,C.F.,D
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B - LES FRANQUESES, C.F.,E
Jornada 11 12-01-2020
VILAMAJOR, C.F.,B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,G
BELLAVISTA MILAN, C.,B - VALLES, C.AT.,E
MOLLETENSE, U.D.,C - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,D - SANT FOST , U.E.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D - MONTORNES, C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,D - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
Descansa - LES FRANQUESES, C.F.,E
Jornada 12 19-01-2020
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,G - Descansa
VALLES, C.AT.,E - VILAMAJOR, C.F.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - BELLAVISTA MILAN, C.,B
SANT FOST , U.E.,B - MOLLETENSE, U.D.,C
MONTORNES, C.F.,B - CARDEDEU, F.C.,D
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B - VILANOVA VALLES,C.F.,D
LES FRANQUESES, C.F.,E - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 13 26-01-2020
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,G - VALLES, C.AT.,E
VILAMAJOR, C.F.,B - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,B - SANT FOST , U.E.,B
MOLLETENSE, U.D.,C - MONTORNES, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,D - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D - ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
VILANOVA VALLES,C.F.,D - LES FRANQUESES, C.F.,E
Descansa - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 14 02-02-2020
Descansa - VALLES, C.AT.,E
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,G
SANT FOST , U.E.,B - VILAMAJOR, C.F.,B
MONTORNES, C.F.,B - BELLAVISTA MILAN, C.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E - MOLLETENSE, U.D.,C
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B - CARDEDEU, F.C.,D
LES FRANQUESES, C.F.,E - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - VILANOVA VALLES,C.F.,D
Jornada 15 09-02-2020
VALLES, C.AT.,E - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,G - SANT FOST , U.E.,B
VILAMAJOR, C.F.,B - MONTORNES, C.F.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E
MOLLETENSE, U.D.,C - ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
CARDEDEU, F.C.,D - LES FRANQUESES, C.F.,E
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
VILANOVA VALLES,C.F.,D - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D - VILANOVA VALLES,C.F.,D
CARDEDEU, F.C.,D - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
MOLLETENSE, U.D.,C - LES FRANQUESES, C.F.,E
BELLAVISTA MILAN, C.,B - ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
VILAMAJOR, C.F.,B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,G - MONTORNES, C.F.,B
VALLES, C.AT.,E - SANT FOST , U.E.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - Descansa
Jornada 17 01-03-2020
Descansa - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
VILANOVA VALLES,C.F.,D - CARDEDEU, F.C.,D
MOLLETENSE, U.D.,C - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
LES FRANQUESES, C.F.,E - BELLAVISTA MILAN, C.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B - VILAMAJOR, C.F.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,G
MONTORNES, C.F.,B - VALLES, C.AT.,E
SANT FOST , U.E.,B - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
Jornada 18 08-03-2020
CARDEDEU, F.C.,D - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
MOLLETENSE, U.D.,C - VILANOVA VALLES,C.F.,D
BELLAVISTA MILAN, C.,B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
VILAMAJOR, C.F.,B - LES FRANQUESES, C.F.,E
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,G - ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
VALLES, C.AT.,E - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - MONTORNES, C.F.,B
SANT FOST , U.E.,B - Descansa
Jornada 19 15-03-2020
Descansa - CARDEDEU, F.C.,D
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D - MOLLETENSE, U.D.,C
VILANOVA VALLES,C.F.,D - BELLAVISTA MILAN, C.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - VILAMAJOR, C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,E - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,G
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B - VALLES, C.AT.,E
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
MONTORNES, C.F.,B - SANT FOST , U.E.,B
Jornada 20 22-03-2020
MOLLETENSE, U.D.,C - CARDEDEU, F.C.,D
BELLAVISTA MILAN, C.,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
VILAMAJOR, C.F.,B - VILANOVA VALLES,C.F.,D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,G - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
VALLES, C.AT.,E - LES FRANQUESES, C.F.,E
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
SANT FOST , U.E.,B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E
MONTORNES, C.F.,B - Descansa
Jornada 21 29-03-2020
Descansa - MOLLETENSE, U.D.,C
CARDEDEU, F.C.,D - BELLAVISTA MILAN, C.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D - VILAMAJOR, C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,D - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,G
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - VALLES, C.AT.,E
LES FRANQUESES, C.F.,E - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B - SANT FOST , U.E.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E - MONTORNES, C.F.,B
Jornada 22 05-04-2020
BELLAVISTA MILAN, C.,B - MOLLETENSE, U.D.,C
VILAMAJOR, C.F.,B - CARDEDEU, F.C.,D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,G - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
VALLES, C.AT.,E - VILANOVA VALLES,C.F.,D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
SANT FOST , U.E.,B - LES FRANQUESES, C.F.,E
MONTORNES, C.F.,B - ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E - Descansa
Jornada 23 19-04-2020
Descansa - BELLAVISTA MILAN, C.,B
MOLLETENSE, U.D.,C - VILAMAJOR, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,D - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,G
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D - VALLES, C.AT.,E
VILANOVA VALLES,C.F.,D - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - SANT FOST , U.E.,B
LES FRANQUESES, C.F.,E - MONTORNES, C.F.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E
Jornada 24 26-04-2020
VILAMAJOR, C.F.,B - BELLAVISTA MILAN, C.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,G - MOLLETENSE, U.D.,C
VALLES, C.AT.,E - CARDEDEU, F.C.,D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
SANT FOST , U.E.,B - VILANOVA VALLES,C.F.,D
MONTORNES, C.F.,B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E - LES FRANQUESES, C.F.,E
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B - Descansa
Jornada 25 03-05-2020
Descansa - VILAMAJOR, C.F.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,G
MOLLETENSE, U.D.,C - VALLES, C.AT.,E
CARDEDEU, F.C.,D - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D - SANT FOST , U.E.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,D - MONTORNES, C.F.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E
LES FRANQUESES, C.F.,E - ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
Jornada 26 10-05-2020
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,G - VILAMAJOR, C.F.,B
VALLES, C.AT.,E - BELLAVISTA MILAN, C.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - MOLLETENSE, U.D.,C
SANT FOST , U.E.,B - CARDEDEU, F.C.,D
MONTORNES, C.F.,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E - VILANOVA VALLES,C.F.,D
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
LES FRANQUESES, C.F.,E - Descansa
Jornada 27 17-05-2020
Descansa - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,G
VILAMAJOR, C.F.,B - VALLES, C.AT.,E
BELLAVISTA MILAN, C.,B - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
MOLLETENSE, U.D.,C - SANT FOST , U.E.,B
CARDEDEU, F.C.,D - MONTORNES, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E
VILANOVA VALLES,C.F.,D - ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - LES FRANQUESES, C.F.,E
Jornada 28 24-05-2020
VALLES, C.AT.,E - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,G
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - VILAMAJOR, C.F.,B
SANT FOST , U.E.,B - BELLAVISTA MILAN, C.,B
MONTORNES, C.F.,B - MOLLETENSE, U.D.,C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E - CARDEDEU, F.C.,D
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
LES FRANQUESES, C.F.,E - VILANOVA VALLES,C.F.,D
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - Descansa
Jornada 29 31-05-2020
VALLES, C.AT.,E - Descansa
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,G - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
VILAMAJOR, C.F.,B - SANT FOST , U.E.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B - MONTORNES, C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,C - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E
CARDEDEU, F.C.,D - ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D - LES FRANQUESES, C.F.,E
VILANOVA VALLES,C.F.,D - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 30 07-06-2020
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - VALLES, C.AT.,E
SANT FOST , U.E.,B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,G
MONTORNES, C.F.,B - VILAMAJOR, C.F.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E - BELLAVISTA MILAN, C.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B - MOLLETENSE, U.D.,C
LES FRANQUESES, C.F.,E - CARDEDEU, F.C.,D
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
Descansa - VILANOVA VALLES,C.F.,D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.