Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi tercera divisio | grup 35

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
FINSOBE, C.F.,A 24 MARTORELLES, C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B 22 GRANOLLERS, E.C.,D
LLERONA, C.E.,B 160 LA TORRETA, C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,F 73 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,F
LA LLAGOSTA, C.D.,B 14 PONENT C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 53 PALAUTORDERA, C.F.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 26 LLINARS, C.E.,A
Jornada 2 20-10-2019
MARTORELLES, C.F.,A 141 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
GRANOLLERS, E.C.,D 45 FINSOBE, C.F.,A
LA TORRETA, C.F.,B 014 CALDES MONTBUI, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,F 110 LLERONA, C.E.,B
PONENT C.F.,B 33 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,F
PALAUTORDERA, C.F.,A 62 LA LLAGOSTA, C.D.,B
LLINARS, C.E.,A 53 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
Jornada 3 27-10-2019
MARTORELLES, C.F.,A 62 GRANOLLERS, E.C.,D
FINSOBE, C.F.,A 112 LA TORRETA, C.F.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B 132 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,F
LLERONA, C.E.,B 190 PONENT C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,F 52 PALAUTORDERA, C.F.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,B 011 LLINARS, C.E.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 32 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
Jornada 4 03-11-2019
GRANOLLERS, E.C.,D 73 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
LA TORRETA, C.F.,B 011 MARTORELLES, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,F 27 FINSOBE, C.F.,A
PONENT C.F.,B 214 CALDES MONTBUI, C.F.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 017 LLERONA, C.E.,B
LLINARS, C.E.,A 92 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,F
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 90 LA LLAGOSTA, C.D.,B
Jornada 5 10-11-2019
GRANOLLERS, E.C.,D 172 LA TORRETA, C.F.,B
MARTORELLES, C.F.,A 142 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,F
FINSOBE, C.F.,A 80 PONENT C.F.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B 104 PALAUTORDERA, C.F.,A
LLERONA, C.E.,B 52 LLINARS, C.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,F 34 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 51 LA LLAGOSTA, C.D.,B
Jornada 6 17-11-2019
LA TORRETA, C.F.,B 013 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,F 012 GRANOLLERS, E.C.,D
PONENT C.F.,B 115 MARTORELLES, C.F.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 24 FINSOBE, C.F.,A
LLINARS, C.E.,A 43 CALDES MONTBUI, C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 011 LLERONA, C.E.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,B 111 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,F
Jornada 7 24-11-2019
LA TORRETA, C.F.,B 14 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,F
GRANOLLERS, E.C.,D 41 PONENT C.F.,B
MARTORELLES, C.F.,A 43 PALAUTORDERA, C.F.,A
FINSOBE, C.F.,A 20 LLINARS, C.E.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B 130 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
LLERONA, C.E.,B 100 LA LLAGOSTA, C.D.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 40 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,F
Jornada 8 01-12-2019
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,F 39 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
PONENT C.F.,B 62 LA TORRETA, C.F.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 32 GRANOLLERS, E.C.,D
LLINARS, C.E.,A 14 MARTORELLES, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 22 FINSOBE, C.F.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,B 012 CALDES MONTBUI, C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,F 114 LLERONA, C.E.,B
Jornada 9 15-12-2019
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,F 54 PONENT C.F.,B
LA TORRETA, C.F.,B 47 PALAUTORDERA, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,D 43 LLINARS, C.E.,A
MARTORELLES, C.F.,A 112 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
FINSOBE, C.F.,A 110 LA LLAGOSTA, C.D.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B 51 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,F
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 28 LLERONA, C.E.,B
Jornada 10 22-12-2019
PONENT C.F.,B 49 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 141 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,F
LLINARS, C.E.,A 120 LA TORRETA, C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 10 GRANOLLERS, E.C.,D
LA LLAGOSTA, C.D.,B 017 MARTORELLES, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,F 310 FINSOBE, C.F.,A
LLERONA, C.E.,B 21 CALDES MONTBUI, C.F.,B
Jornada 11 12-01-2020
PONENT C.F.,B 28 PALAUTORDERA, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,F 112 LLINARS, C.E.,A
LA TORRETA, C.F.,B 06 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
GRANOLLERS, E.C.,D 110 LA LLAGOSTA, C.D.,B
MARTORELLES, C.F.,A 132 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,F
FINSOBE, C.F.,A 35 LLERONA, C.E.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 39 CALDES MONTBUI, C.F.,B
Jornada 12 19-01-2020
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 11 PALAUTORDERA, C.F.,A
LLINARS, C.E.,A 91 PONENT C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 21 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,F
LA LLAGOSTA, C.D.,B 02 LA TORRETA, C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,F 45 GRANOLLERS, E.C.,D
LLERONA, C.E.,B 31 MARTORELLES, C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B 23 FINSOBE, C.F.,A
Jornada 13 26-01-2020
PALAUTORDERA, C.F.,A 32 LLINARS, C.E.,A
PONENT C.F.,B 75 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,F 80 LA LLAGOSTA, C.D.,B
LA TORRETA, C.F.,B 16 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,F
GRANOLLERS, E.C.,D 15 LLERONA, C.E.,B
MARTORELLES, C.F.,A 01 CALDES MONTBUI, C.F.,B
FINSOBE, C.F.,A 74 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 02-02-2020
MARTORELLES, C.F.,A 102 FINSOBE, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,D 12 CALDES MONTBUI, C.F.,B
LA TORRETA, C.F.,B 020 LLERONA, C.E.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,F 44 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,F
PONENT C.F.,B 42 LA LLAGOSTA, C.D.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 91 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
LLINARS, C.E.,A 72 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
Jornada 15 09-02-2020
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 04 MARTORELLES, C.F.,A
FINSOBE, C.F.,A 45 GRANOLLERS, E.C.,D
CALDES MONTBUI, C.F.,B 160 LA TORRETA, C.F.,B
LLERONA, C.E.,B 140 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,F
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,F 20 PONENT C.F.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,B 24 PALAUTORDERA, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 511 LLINARS, C.E.,A
Jornada 16 16-02-2020
GRANOLLERS, E.C.,D 112 MARTORELLES, C.F.,A
LA TORRETA, C.F.,B 213 FINSOBE, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,F 013 CALDES MONTBUI, C.F.,B
PONENT C.F.,B 110 LLERONA, C.E.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 33 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,F
LLINARS, C.E.,A 62 LA LLAGOSTA, C.D.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 06 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
Jornada 17 01-03-2020
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 54 GRANOLLERS, E.C.,D
MARTORELLES, C.F.,A 160 LA TORRETA, C.F.,B
FINSOBE, C.F.,A 91 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,F
CALDES MONTBUI, C.F.,B 102 PONENT C.F.,B
LLERONA, C.E.,B 100 PALAUTORDERA, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,F 210 LLINARS, C.E.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,B 43 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
Jornada 18 08-03-2020
LA TORRETA, C.F.,B 116 GRANOLLERS, E.C.,D
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,F 410 MARTORELLES, C.F.,A
PONENT C.F.,B 34 FINSOBE, C.F.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 27 CALDES MONTBUI, C.F.,B
LLINARS, C.E.,A 18 LLERONA, C.E.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 13 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,F
LA LLAGOSTA, C.D.,B 29 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
Jornada 19 15-03-2020
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - LA TORRETA, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,D - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,F
MARTORELLES, C.F.,A - PONENT C.F.,B
FINSOBE, C.F.,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B - LLINARS, C.E.,A
LLERONA, C.E.,B - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,F - LA LLAGOSTA, C.D.,B
Jornada 20 22-03-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,F - LA TORRETA, C.F.,B
PONENT C.F.,B - GRANOLLERS, E.C.,D
PALAUTORDERA, C.F.,A - MARTORELLES, C.F.,A
LLINARS, C.E.,A - FINSOBE, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B - CALDES MONTBUI, C.F.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,B - LLERONA, C.E.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,F - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
Jornada 21 29-03-2020
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,F
LA TORRETA, C.F.,B - PONENT C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,D - PALAUTORDERA, C.F.,A
MARTORELLES, C.F.,A - LLINARS, C.E.,A
FINSOBE, C.F.,A - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B - LA LLAGOSTA, C.D.,B
LLERONA, C.E.,B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,F
Jornada 22 05-04-2020
PONENT C.F.,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,F
PALAUTORDERA, C.F.,A - LA TORRETA, C.F.,B
LLINARS, C.E.,A - GRANOLLERS, E.C.,D
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B - MARTORELLES, C.F.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,B - FINSOBE, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,F - CALDES MONTBUI, C.F.,B
LLERONA, C.E.,B - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
Jornada 23 19-04-2020
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - PONENT C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,F - PALAUTORDERA, C.F.,A
LA TORRETA, C.F.,B - LLINARS, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,D - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
MARTORELLES, C.F.,A - LA LLAGOSTA, C.D.,B
FINSOBE, C.F.,A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,F
CALDES MONTBUI, C.F.,B - LLERONA, C.E.,B
Jornada 24 26-04-2020
PALAUTORDERA, C.F.,A - PONENT C.F.,B
LLINARS, C.E.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,F
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B - LA TORRETA, C.F.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,B - GRANOLLERS, E.C.,D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,F - MARTORELLES, C.F.,A
LLERONA, C.E.,B - FINSOBE, C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
Jornada 25 03-05-2020
PALAUTORDERA, C.F.,A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
PONENT C.F.,B - LLINARS, C.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,F - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
LA TORRETA, C.F.,B - LA LLAGOSTA, C.D.,B
GRANOLLERS, E.C.,D - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,F
MARTORELLES, C.F.,A - LLERONA, C.E.,B
FINSOBE, C.F.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,B
Jornada 26 10-05-2020
LLINARS, C.E.,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B - PONENT C.F.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,F
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,F - LA TORRETA, C.F.,B
LLERONA, C.E.,B - GRANOLLERS, E.C.,D
CALDES MONTBUI, C.F.,B - MARTORELLES, C.F.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - FINSOBE, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.