Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi tercera divisio | grup 42

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B 26 RUBI, U.E.,E
VACARISSES, C.E.,A 35 PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,D 97 ULLASTRELL C.F.,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A 26 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,G
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A 54 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
JUAN XXIII,C.S.,C 29 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,G
JUNIOR,C.F.,C 112 MATADEPERA, F.C.,C
THAU SANT CUGAT CLUB ESP.,B 38 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
Jornada 2 20-10-2019
RUBI, U.E.,E 100 THAU SANT CUGAT CLUB ESP.,B
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A 72 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
ULLASTRELL C.F.,A 19 VACARISSES, C.E.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,G 14 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,D
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 102 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,G 52 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
MATADEPERA, F.C.,C 33 JUAN XXIII,C.S.,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F 26 JUNIOR,C.F.,C
Jornada 3 27-10-2019
RUBI, U.E.,E 31 PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B 111 ULLASTRELL C.F.,A
VACARISSES, C.E.,A 23 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,G
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,D 34 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A 16 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,G
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A 31 MATADEPERA, F.C.,C
JUAN XXIII,C.S.,C 02 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
THAU SANT CUGAT CLUB ESP.,B 114 JUNIOR,C.F.,C
Jornada 4 03-11-2019
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A 152 THAU SANT CUGAT CLUB ESP.,B
ULLASTRELL C.F.,A 112 RUBI, U.E.,E
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,G 46 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 42 VACARISSES, C.E.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,G 46 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,D
MATADEPERA, F.C.,C 12 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F 33 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
JUNIOR,C.F.,C 73 JUAN XXIII,C.S.,C
Jornada 5 10-11-2019
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A 124 ULLASTRELL C.F.,A
RUBI, U.E.,E 61 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,G
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B 35 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
VACARISSES, C.E.,A 93 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,G
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,D 85 MATADEPERA, F.C.,C
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A 33 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A 28 JUNIOR,C.F.,C
THAU SANT CUGAT CLUB ESP.,B 812 JUAN XXIII,C.S.,C
Jornada 6 17-11-2019
ULLASTRELL C.F.,A 43 THAU SANT CUGAT CLUB ESP.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,G 45 PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 23 RUBI, U.E.,E
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,G 93 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
MATADEPERA, F.C.,C 46 VACARISSES, C.E.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F 41 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,D
JUNIOR,C.F.,C 81 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
JUAN XXIII,C.S.,C 18 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
Jornada 7 24-11-2019
ULLASTRELL C.F.,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,G
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
RUBI, U.E.,E - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,G
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B - MATADEPERA, F.C.,C
VACARISSES, C.E.,A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,D - JUNIOR,C.F.,C
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - JUAN XXIII,C.S.,C
THAU SANT CUGAT CLUB ESP.,B - EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
Jornada 8 01-12-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,G - THAU SANT CUGAT CLUB ESP.,B
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G - ULLASTRELL C.F.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,G - PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
MATADEPERA, F.C.,C - RUBI, U.E.,E
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
JUNIOR,C.F.,C - VACARISSES, C.E.,A
JUAN XXIII,C.S.,C - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,D
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
Jornada 9 15-12-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,G - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
ULLASTRELL C.F.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,G
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A - MATADEPERA, F.C.,C
RUBI, U.E.,E - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B - JUNIOR,C.F.,C
VACARISSES, C.E.,A - JUAN XXIII,C.S.,C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,D - EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
THAU SANT CUGAT CLUB ESP.,B - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
Jornada 10 22-12-2019
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G - THAU SANT CUGAT CLUB ESP.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,G - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,G
MATADEPERA, F.C.,C - ULLASTRELL C.F.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F - PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
JUNIOR,C.F.,C - RUBI, U.E.,E
JUAN XXIII,C.S.,C - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A - VACARISSES, C.E.,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,D
Jornada 11 12-01-2020
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,G
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,G - MATADEPERA, F.C.,C
ULLASTRELL C.F.,A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A - JUNIOR,C.F.,C
RUBI, U.E.,E - JUAN XXIII,C.S.,C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B - EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
VACARISSES, C.E.,A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
THAU SANT CUGAT CLUB ESP.,B - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,D
Jornada 12 19-01-2020
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,G - THAU SANT CUGAT CLUB ESP.,B
MATADEPERA, F.C.,C - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,G
JUNIOR,C.F.,C - ULLASTRELL C.F.,A
JUAN XXIII,C.S.,C - PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A - RUBI, U.E.,E
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,D - VACARISSES, C.E.,A
Jornada 13 26-01-2020
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,G - MATADEPERA, F.C.,C
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,G - JUNIOR,C.F.,C
ULLASTRELL C.F.,A - JUAN XXIII,C.S.,C
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A - EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
RUBI, U.E.,E - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,D
THAU SANT CUGAT CLUB ESP.,B - VACARISSES, C.E.,A
Jornada 14 02-02-2020
THAU SANT CUGAT CLUB ESP.,B - MATADEPERA, F.C.,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,G
JUNIOR,C.F.,C - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
JUAN XXIII,C.S.,C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,G
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A - ULLASTRELL C.F.,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,D - RUBI, U.E.,E
VACARISSES, C.E.,A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
Jornada 15 09-02-2020
MATADEPERA, F.C.,C - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,G - JUNIOR,C.F.,C
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G - JUAN XXIII,C.S.,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,G - EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
ULLASTRELL C.F.,A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,D
RUBI, U.E.,E - VACARISSES, C.E.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B - THAU SANT CUGAT CLUB ESP.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
RUBI, U.E.,E - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A - VACARISSES, C.E.,A
ULLASTRELL C.F.,A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,G - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G - EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,G - JUAN XXIII,C.S.,C
MATADEPERA, F.C.,C - JUNIOR,C.F.,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F - THAU SANT CUGAT CLUB ESP.,B
Jornada 17 01-03-2020
THAU SANT CUGAT CLUB ESP.,B - RUBI, U.E.,E
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B - PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
VACARISSES, C.E.,A - ULLASTRELL C.F.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,D - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,G
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,G
JUAN XXIII,C.S.,C - MATADEPERA, F.C.,C
JUNIOR,C.F.,C - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
Jornada 18 08-03-2020
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A - RUBI, U.E.,E
ULLASTRELL C.F.,A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,G - VACARISSES, C.E.,A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,D
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,G - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
MATADEPERA, F.C.,C - EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F - JUAN XXIII,C.S.,C
JUNIOR,C.F.,C - THAU SANT CUGAT CLUB ESP.,B
Jornada 19 15-03-2020
THAU SANT CUGAT CLUB ESP.,B - PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
RUBI, U.E.,E - ULLASTRELL C.F.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,G
VACARISSES, C.E.,A - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,D - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,G
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - MATADEPERA, F.C.,C
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
JUAN XXIII,C.S.,C - JUNIOR,C.F.,C
Jornada 20 22-03-2020
ULLASTRELL C.F.,A - PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,G - RUBI, U.E.,E
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,G - VACARISSES, C.E.,A
MATADEPERA, F.C.,C - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,D
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
JUNIOR,C.F.,C - EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
JUAN XXIII,C.S.,C - THAU SANT CUGAT CLUB ESP.,B
Jornada 21 29-03-2020
THAU SANT CUGAT CLUB ESP.,B - ULLASTRELL C.F.,A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,G
RUBI, U.E.,E - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,G
VACARISSES, C.E.,A - MATADEPERA, F.C.,C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,D - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - JUNIOR,C.F.,C
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A - JUAN XXIII,C.S.,C
Jornada 22 05-04-2020
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,G - ULLASTRELL C.F.,A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G - PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,G - RUBI, U.E.,E
MATADEPERA, F.C.,C - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F - VACARISSES, C.E.,A
JUNIOR,C.F.,C - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,D
JUAN XXIII,C.S.,C - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A - THAU SANT CUGAT CLUB ESP.,B
Jornada 23 19-04-2020
THAU SANT CUGAT CLUB ESP.,B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,G
ULLASTRELL C.F.,A - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,G
RUBI, U.E.,E - MATADEPERA, F.C.,C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
VACARISSES, C.E.,A - JUNIOR,C.F.,C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,D - JUAN XXIII,C.S.,C
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
Jornada 24 26-04-2020
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,G
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,G - ULLASTRELL C.F.,A
MATADEPERA, F.C.,C - PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F - RUBI, U.E.,E
JUNIOR,C.F.,C - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
JUAN XXIII,C.S.,C - VACARISSES, C.E.,A
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,D
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - THAU SANT CUGAT CLUB ESP.,B
Jornada 25 03-05-2020
THAU SANT CUGAT CLUB ESP.,B - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,G - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,G
ULLASTRELL C.F.,A - MATADEPERA, F.C.,C
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
RUBI, U.E.,E - JUNIOR,C.F.,C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B - JUAN XXIII,C.S.,C
VACARISSES, C.E.,A - EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,D - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
Jornada 26 10-05-2020
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,G - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
MATADEPERA, F.C.,C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,G
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F - ULLASTRELL C.F.,A
JUNIOR,C.F.,C - PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
JUAN XXIII,C.S.,C - RUBI, U.E.,E
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - VACARISSES, C.E.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,D - THAU SANT CUGAT CLUB ESP.,B
Jornada 27 17-05-2020
THAU SANT CUGAT CLUB ESP.,B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,G
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G - MATADEPERA, F.C.,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,G - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
ULLASTRELL C.F.,A - JUNIOR,C.F.,C
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A - JUAN XXIII,C.S.,C
RUBI, U.E.,E - EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
VACARISSES, C.E.,A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,D
Jornada 28 24-05-2020
MATADEPERA, F.C.,C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,G
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
JUNIOR,C.F.,C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,G
JUAN XXIII,C.S.,C - ULLASTRELL C.F.,A
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A - PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - RUBI, U.E.,E
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,D - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
VACARISSES, C.E.,A - THAU SANT CUGAT CLUB ESP.,B
Jornada 29 31-05-2020
MATADEPERA, F.C.,C - THAU SANT CUGAT CLUB ESP.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,G - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G - JUNIOR,C.F.,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,G - JUAN XXIII,C.S.,C
ULLASTRELL C.F.,A - EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
RUBI, U.E.,E - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,D
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B - VACARISSES, C.E.,A
Jornada 30 07-06-2020
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F - MATADEPERA, F.C.,C
JUNIOR,C.F.,C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,G
JUAN XXIII,C.S.,C - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,G
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - ULLASTRELL C.F.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,D - PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
VACARISSES, C.E.,A - RUBI, U.E.,E
THAU SANT CUGAT CLUB ESP.,B - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.