Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi tercera divisio | grup 46

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
RIPOLLET, C.F.,D 53 SABADELLENCA, UE.,D
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G 41 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 61 SABADELL NORD,CF.,D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 012 POLINYA, AT.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C 06 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
ROUREDA, V.D.F.,C 91 SABADELL F.C., C.E.,J
CERDANYOLA VALLES, F.C.,I 11 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,J 04 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
Jornada 2 20-10-2019
SABADELLENCA, UE.,D 39 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,J
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 50 RIPOLLET, C.F.,D
SABADELL NORD,CF.,D 36 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G
POLINYA, AT.,B 42 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 71 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
SABADELL F.C., C.E.,J 18 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F 100 ROUREDA, V.D.F.,C
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 51 CERDANYOLA VALLES, F.C.,I
Jornada 3 27-10-2019
SABADELLENCA, UE.,D 015 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
RIPOLLET, C.F.,D 13 SABADELL NORD,CF.,D
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G 54 POLINYA, AT.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 64 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 70 SABADELL F.C., C.E.,J
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C 34 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F
ROUREDA, V.D.F.,C 26 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,J 23 CERDANYOLA VALLES, F.C.,I
Jornada 4 03-11-2019
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 00 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,J
SABADELL NORD,CF.,D 50 SABADELLENCA, UE.,D
POLINYA, AT.,B 91 RIPOLLET, C.F.,D
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 21 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G
SABADELL F.C., C.E.,J 017 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F 73 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 53 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
CERDANYOLA VALLES, F.C.,I 52 ROUREDA, V.D.F.,C
Jornada 5 10-11-2019
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 10 SABADELL NORD,CF.,D
SABADELLENCA, UE.,D 015 POLINYA, AT.,B
RIPOLLET, C.F.,D 34 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G 172 SABADELL F.C., C.E.,J
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 43 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 24 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C 35 CERDANYOLA VALLES, F.C.,I
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,J 81 ROUREDA, V.D.F.,C
Jornada 6 17-11-2019
SABADELL NORD,CF.,D 16 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,J
POLINYA, AT.,B 33 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 130 SABADELLENCA, UE.,D
SABADELL F.C., C.E.,J 55 RIPOLLET, C.F.,D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F 102 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 27 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,I 20 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
ROUREDA, V.D.F.,C 26 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
Jornada 7 24-11-2019
SABADELL NORD,CF.,D 211 POLINYA, AT.,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 45 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
SABADELLENCA, UE.,D 26 SABADELL F.C., C.E.,J
RIPOLLET, C.F.,D 19 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G 74 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 43 CERDANYOLA VALLES, F.C.,I
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 33 ROUREDA, V.D.F.,C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,J 21 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
Jornada 8 01-12-2019
POLINYA, AT.,B 33 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,J
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 30 SABADELL NORD,CF.,D
SABADELL F.C., C.E.,J 17 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F 100 SABADELLENCA, UE.,D
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 82 RIPOLLET, C.F.,D
CERDANYOLA VALLES, F.C.,I 12 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G
ROUREDA, V.D.F.,C 09 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C 13 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
Jornada 9 15-12-2019
POLINYA, AT.,B 34 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
SABADELL NORD,CF.,D 82 SABADELL F.C., C.E.,J
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F
SABADELLENCA, UE.,D 013 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
RIPOLLET, C.F.,D 310 CERDANYOLA VALLES, F.C.,I
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G 70 ROUREDA, V.D.F.,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 100 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,J 83 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
Jornada 10 22-12-2019
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 61 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,J
SABADELL F.C., C.E.,J 016 POLINYA, AT.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F 91 SABADELL NORD,CF.,D
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 25 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,I 80 SABADELLENCA, UE.,D
ROUREDA, V.D.F.,C 53 RIPOLLET, C.F.,D
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C 54 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 38 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
Jornada 11 12-01-2020
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 74 SABADELL F.C., C.E.,J
POLINYA, AT.,B 52 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F
SABADELL NORD,CF.,D 12 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 73 CERDANYOLA VALLES, F.C.,I
SABADELLENCA, UE.,D 24 ROUREDA, V.D.F.,C
RIPOLLET, C.F.,D 45 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G 74 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,J 02 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
Jornada 12 19-01-2020
SABADELL F.C., C.E.,J 08 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,J
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F 32 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 56 POLINYA, AT.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,I 52 SABADELL NORD,CF.,D
ROUREDA, V.D.F.,C 18 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C 100 SABADELLENCA, UE.,D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 51 RIPOLLET, C.F.,D
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 80 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G
Jornada 13 26-01-2020
SABADELL F.C., C.E.,J 018 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 93 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
POLINYA, AT.,B 42 CERDANYOLA VALLES, F.C.,I
SABADELL NORD,CF.,D 21 ROUREDA, V.D.F.,C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 62 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
SABADELLENCA, UE.,D 07 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
RIPOLLET, C.F.,D 111 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,J 04 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G
Jornada 14 02-02-2020
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,J 23 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 110 SABADELL F.C., C.E.,J
CERDANYOLA VALLES, F.C.,I 13 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
ROUREDA, V.D.F.,C 16 POLINYA, AT.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C 52 SABADELL NORD,CF.,D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 38 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 120 SABADELLENCA, UE.,D
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G 83 RIPOLLET, C.F.,D
Jornada 15 09-02-2020
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F 33 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
SABADELL F.C., C.E.,J 08 CERDANYOLA VALLES, F.C.,I
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 90 ROUREDA, V.D.F.,C
POLINYA, AT.,B 22 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
SABADELL NORD,CF.,D 32 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 43 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
SABADELLENCA, UE.,D 015 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G
RIPOLLET, C.F.,D 26 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,J

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
SABADELLENCA, UE.,D 46 RIPOLLET, C.F.,D
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 56 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G
SABADELL NORD,CF.,D 09 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
POLINYA, AT.,B 51 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 31 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
SABADELL F.C., C.E.,J 05 ROUREDA, V.D.F.,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F 61 CERDANYOLA VALLES, F.C.,I
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 55 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,J
Jornada 17 01-03-2020
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,J 100 SABADELLENCA, UE.,D
RIPOLLET, C.F.,D 18 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G 70 SABADELL NORD,CF.,D
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 61 POLINYA, AT.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 14 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C 110 SABADELL F.C., C.E.,J
ROUREDA, V.D.F.,C 01 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F
CERDANYOLA VALLES, F.C.,I 23 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
Jornada 18 08-03-2020
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 150 SABADELLENCA, UE.,D
SABADELL NORD,CF.,D 01 RIPOLLET, C.F.,D
POLINYA, AT.,B 24 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 33 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
SABADELL F.C., C.E.,J 24 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F 38 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 31 ROUREDA, V.D.F.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C.,I 13 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,J
Jornada 19 15-03-2020
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,J - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
SABADELLENCA, UE.,D - SABADELL NORD,CF.,D
RIPOLLET, C.F.,D - POLINYA, AT.,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - SABADELL F.C., C.E.,J
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C - BADIA DEL VALLES, C.D.,B
ROUREDA, V.D.F.,C - CERDANYOLA VALLES, F.C.,I
Jornada 20 22-03-2020
SABADELL NORD,CF.,D - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
POLINYA, AT.,B - SABADELLENCA, UE.,D
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - RIPOLLET, C.F.,D
SABADELL F.C., C.E.,J - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
CERDANYOLA VALLES, F.C.,I - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
ROUREDA, V.D.F.,C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,J
Jornada 21 29-03-2020
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,J - SABADELL NORD,CF.,D
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B - POLINYA, AT.,B
SABADELLENCA, UE.,D - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
RIPOLLET, C.F.,D - SABADELL F.C., C.E.,J
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - BADIA DEL VALLES, C.D.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F - CERDANYOLA VALLES, F.C.,I
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C - ROUREDA, V.D.F.,C
Jornada 22 05-04-2020
POLINYA, AT.,B - SABADELL NORD,CF.,D
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
SABADELL F.C., C.E.,J - SABADELLENCA, UE.,D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F - RIPOLLET, C.F.,D
BADIA DEL VALLES, C.D.,B - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G
CERDANYOLA VALLES, F.C.,I - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
ROUREDA, V.D.F.,C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,J
Jornada 23 19-04-2020
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,J - POLINYA, AT.,B
SABADELL NORD,CF.,D - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B - SABADELL F.C., C.E.,J
SABADELLENCA, UE.,D - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F
RIPOLLET, C.F.,D - BADIA DEL VALLES, C.D.,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G - CERDANYOLA VALLES, F.C.,I
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - ROUREDA, V.D.F.,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
Jornada 24 26-04-2020
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - POLINYA, AT.,B
SABADELL F.C., C.E.,J - SABADELL NORD,CF.,D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,B - SABADELLENCA, UE.,D
CERDANYOLA VALLES, F.C.,I - RIPOLLET, C.F.,D
ROUREDA, V.D.F.,C - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,J
Jornada 25 03-05-2020
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,J - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
POLINYA, AT.,B - SABADELL F.C., C.E.,J
SABADELL NORD,CF.,D - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B - BADIA DEL VALLES, C.D.,B
SABADELLENCA, UE.,D - CERDANYOLA VALLES, F.C.,I
RIPOLLET, C.F.,D - ROUREDA, V.D.F.,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
Jornada 26 10-05-2020
SABADELL F.C., C.E.,J - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F - POLINYA, AT.,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,B - SABADELL NORD,CF.,D
CERDANYOLA VALLES, F.C.,I - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
ROUREDA, V.D.F.,C - SABADELLENCA, UE.,D
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C - RIPOLLET, C.F.,D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,J
Jornada 27 17-05-2020
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,J - SABADELL F.C., C.E.,J
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F
POLINYA, AT.,B - BADIA DEL VALLES, C.D.,B
SABADELL NORD,CF.,D - CERDANYOLA VALLES, F.C.,I
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B - ROUREDA, V.D.F.,C
SABADELLENCA, UE.,D - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
RIPOLLET, C.F.,D - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
Jornada 28 24-05-2020
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F - SABADELL F.C., C.E.,J
BADIA DEL VALLES, C.D.,B - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,I - POLINYA, AT.,B
ROUREDA, V.D.F.,C - SABADELL NORD,CF.,D
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F - SABADELLENCA, UE.,D
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - RIPOLLET, C.F.,D
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,J
Jornada 29 31-05-2020
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,J
SABADELL F.C., C.E.,J - BADIA DEL VALLES, C.D.,B
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,I
POLINYA, AT.,B - ROUREDA, V.D.F.,C
SABADELL NORD,CF.,D - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
SABADELLENCA, UE.,D - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
RIPOLLET, C.F.,D - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G
Jornada 30 07-06-2020
BADIA DEL VALLES, C.D.,B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F
CERDANYOLA VALLES, F.C.,I - SABADELL F.C., C.E.,J
ROUREDA, V.D.F.,C - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C - POLINYA, AT.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F - SABADELL NORD,CF.,D
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G - SABADELLENCA, UE.,D
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,J - RIPOLLET, C.F.,D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.