Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi tercera divisio | grup 47

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
ESCOLA F. SABADELL,D 24 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,E
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,K 74 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
OAR GRÀCIA SBD E.F.,B 112 LA ROMANICA, C.F.,A
ROUREDA, V.D.F.,D 190 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,K
SABADELL NORD,CF.,C 72 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,I
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,F 08 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,F
SABADELLENCA, UE.,C 122 CERDANYOLA VALLES, F.C.,H
POLINYA, AT.,C 35 RIPOLLET, C.F.,C
Jornada 2 20-10-2019
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,E 111 POLINYA, AT.,C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B 23 ESCOLA F. SABADELL,D
LA ROMANICA, C.F.,A 84 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,K
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,K 212 OAR GRÀCIA SBD E.F.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,I 14 ROUREDA, V.D.F.,D
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,F 26 SABADELL NORD,CF.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C.,H 61 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,F
RIPOLLET, C.F.,C 46 SABADELLENCA, UE.,C
Jornada 3 27-10-2019
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,E 53 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
ESCOLA F. SABADELL,D 011 LA ROMANICA, C.F.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,K 140 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,K
OAR GRÀCIA SBD E.F.,B 72 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,I
ROUREDA, V.D.F.,D 29 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,F
SABADELL NORD,CF.,C 51 CERDANYOLA VALLES, F.C.,H
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,F 03 RIPOLLET, C.F.,C
POLINYA, AT.,C 26 SABADELLENCA, UE.,C
Jornada 4 03-11-2019
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B 54 POLINYA, AT.,C
LA ROMANICA, C.F.,A 82 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,E
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,K 18 ESCOLA F. SABADELL,D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,I 29 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,K
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,F 81 OAR GRÀCIA SBD E.F.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,H 26 ROUREDA, V.D.F.,D
RIPOLLET, C.F.,C 57 SABADELL NORD,CF.,C
SABADELLENCA, UE.,C 130 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,F
Jornada 5 10-11-2019
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B 15 LA ROMANICA, C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,E 181 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,K
ESCOLA F. SABADELL,D 32 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,I
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,K 22 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,F
OAR GRÀCIA SBD E.F.,B 55 CERDANYOLA VALLES, F.C.,H
ROUREDA, V.D.F.,D 22 RIPOLLET, C.F.,C
SABADELL NORD,CF.,C 25 SABADELLENCA, UE.,C
POLINYA, AT.,C 70 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,F
Jornada 6 17-11-2019
LA ROMANICA, C.F.,A 82 POLINYA, AT.,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,K 016 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,I 22 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,E
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,F 72 ESCOLA F. SABADELL,D
CERDANYOLA VALLES, F.C.,H 26 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,K
RIPOLLET, C.F.,C 63 OAR GRÀCIA SBD E.F.,B
SABADELLENCA, UE.,C 40 ROUREDA, V.D.F.,D
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,F 07 SABADELL NORD,CF.,C
Jornada 7 24-11-2019
LA ROMANICA, C.F.,A 190 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,K
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B 70 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,I
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,E 25 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,F
ESCOLA F. SABADELL,D 52 CERDANYOLA VALLES, F.C.,H
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,K 50 RIPOLLET, C.F.,C
OAR GRÀCIA SBD E.F.,B 316 SABADELLENCA, UE.,C
ROUREDA, V.D.F.,D 71 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,F
POLINYA, AT.,C 21 SABADELL NORD,CF.,C
Jornada 8 01-12-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,K 16 POLINYA, AT.,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,I 07 LA ROMANICA, C.F.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,F 34 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,H 42 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,E
RIPOLLET, C.F.,C 31 ESCOLA F. SABADELL,D
SABADELLENCA, UE.,C 31 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,K
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,F 24 OAR GRÀCIA SBD E.F.,B
SABADELL NORD,CF.,C 42 ROUREDA, V.D.F.,D
Jornada 9 15-12-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,K 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,I
LA ROMANICA, C.F.,A 21 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,F
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B 13 CERDANYOLA VALLES, F.C.,H
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,E 31 RIPOLLET, C.F.,C
ESCOLA F. SABADELL,D 15 SABADELLENCA, UE.,C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,K 101 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,F
OAR GRÀCIA SBD E.F.,B 32 SABADELL NORD,CF.,C
POLINYA, AT.,C 24 ROUREDA, V.D.F.,D
Jornada 10 22-12-2019
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,I 24 POLINYA, AT.,C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,F 80 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,K
CERDANYOLA VALLES, F.C.,H 110 LA ROMANICA, C.F.,A
RIPOLLET, C.F.,C 24 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
SABADELLENCA, UE.,C 36 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,E
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,F 13 ESCOLA F. SABADELL,D
SABADELL NORD,CF.,C 32 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,K
ROUREDA, V.D.F.,D 60 OAR GRÀCIA SBD E.F.,B
Jornada 11 12-01-2020
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,I 211 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,F
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,K 08 CERDANYOLA VALLES, F.C.,H
LA ROMANICA, C.F.,A 71 RIPOLLET, C.F.,C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B 15 SABADELLENCA, UE.,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,E 60 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,F
ESCOLA F. SABADELL,D 210 SABADELL NORD,CF.,C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,K 80 ROUREDA, V.D.F.,D
POLINYA, AT.,C 50 OAR GRÀCIA SBD E.F.,B
Jornada 12 19-01-2020
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,F 52 POLINYA, AT.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C.,H 33 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,I
RIPOLLET, C.F.,C 60 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,K
SABADELLENCA, UE.,C 11 LA ROMANICA, C.F.,A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,F 19 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
SABADELL NORD,CF.,C 24 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,E
ROUREDA, V.D.F.,D 43 ESCOLA F. SABADELL,D
OAR GRÀCIA SBD E.F.,B 211 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,K
Jornada 13 26-01-2020
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,F 41 CERDANYOLA VALLES, F.C.,H
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,I 13 RIPOLLET, C.F.,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,K 011 SABADELLENCA, UE.,C
LA ROMANICA, C.F.,A 100 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,F
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B 11 SABADELL NORD,CF.,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,E 51 ROUREDA, V.D.F.,D
ESCOLA F. SABADELL,D 82 OAR GRÀCIA SBD E.F.,B
POLINYA, AT.,C 11 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,K
Jornada 14 02-02-2020
POLINYA, AT.,C 21 CERDANYOLA VALLES, F.C.,H
RIPOLLET, C.F.,C 25 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,F
SABADELLENCA, UE.,C 90 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,I
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,F 20 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,K
SABADELL NORD,CF.,C 16 LA ROMANICA, C.F.,A
ROUREDA, V.D.F.,D 51 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
OAR GRÀCIA SBD E.F.,B 28 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,E
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,K 30 ESCOLA F. SABADELL,D
Jornada 15 09-02-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C.,H 24 RIPOLLET, C.F.,C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,F 14 SABADELLENCA, UE.,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,I 30 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,F
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,K 013 SABADELL NORD,CF.,C
LA ROMANICA, C.F.,A 51 ROUREDA, V.D.F.,D
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B 70 OAR GRÀCIA SBD E.F.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,E 25 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,K
ESCOLA F. SABADELL,D 61 POLINYA, AT.,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,E 40 ESCOLA F. SABADELL,D
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B 20 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,K
LA ROMANICA, C.F.,A 90 OAR GRÀCIA SBD E.F.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,K 05 ROUREDA, V.D.F.,D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,I 110 SABADELL NORD,CF.,C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,F 30 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,F
CERDANYOLA VALLES, F.C.,H 113 SABADELLENCA, UE.,C
RIPOLLET, C.F.,C 42 POLINYA, AT.,C
Jornada 17 01-03-2020
POLINYA, AT.,C 23 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,E
ESCOLA F. SABADELL,D 14 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,K 12 LA ROMANICA, C.F.,A
OAR GRÀCIA SBD E.F.,B 61 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,K
ROUREDA, V.D.F.,D 70 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,I
SABADELL NORD,CF.,C 01 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,F
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,F 02 CERDANYOLA VALLES, F.C.,H
SABADELLENCA, UE.,C 131 RIPOLLET, C.F.,C
Jornada 18 08-03-2020
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B 23 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,E
LA ROMANICA, C.F.,A 92 ESCOLA F. SABADELL,D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,K 07 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,K
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,I 63 OAR GRÀCIA SBD E.F.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,F 33 ROUREDA, V.D.F.,D
CERDANYOLA VALLES, F.C.,H 38 SABADELL NORD,CF.,C
RIPOLLET, C.F.,C 90 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,F
SABADELLENCA, UE.,C 162 POLINYA, AT.,C
Jornada 19 15-03-2020
POLINYA, AT.,C - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,E - LA ROMANICA, C.F.,A
ESCOLA F. SABADELL,D - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,K
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,K - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,I
OAR GRÀCIA SBD E.F.,B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,F
ROUREDA, V.D.F.,D - CERDANYOLA VALLES, F.C.,H
SABADELL NORD,CF.,C - RIPOLLET, C.F.,C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,F - SABADELLENCA, UE.,C
Jornada 20 22-03-2020
LA ROMANICA, C.F.,A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,K - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,E
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,I - ESCOLA F. SABADELL,D
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,F - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,K
CERDANYOLA VALLES, F.C.,H - OAR GRÀCIA SBD E.F.,B
RIPOLLET, C.F.,C - ROUREDA, V.D.F.,D
SABADELLENCA, UE.,C - SABADELL NORD,CF.,C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,F - POLINYA, AT.,C
Jornada 21 29-03-2020
POLINYA, AT.,C - LA ROMANICA, C.F.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,K
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,E - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,I
ESCOLA F. SABADELL,D - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,F
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,K - CERDANYOLA VALLES, F.C.,H
OAR GRÀCIA SBD E.F.,B - RIPOLLET, C.F.,C
ROUREDA, V.D.F.,D - SABADELLENCA, UE.,C
SABADELL NORD,CF.,C - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,F
Jornada 22 05-04-2020
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,K - LA ROMANICA, C.F.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,I - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,F - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,E
CERDANYOLA VALLES, F.C.,H - ESCOLA F. SABADELL,D
RIPOLLET, C.F.,C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,K
SABADELLENCA, UE.,C - OAR GRÀCIA SBD E.F.,B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,F - ROUREDA, V.D.F.,D
SABADELL NORD,CF.,C - POLINYA, AT.,C
Jornada 23 19-04-2020
POLINYA, AT.,C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,K
LA ROMANICA, C.F.,A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,I
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,F
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,E - CERDANYOLA VALLES, F.C.,H
ESCOLA F. SABADELL,D - RIPOLLET, C.F.,C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,K - SABADELLENCA, UE.,C
OAR GRÀCIA SBD E.F.,B - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,F
ROUREDA, V.D.F.,D - SABADELL NORD,CF.,C
Jornada 24 26-04-2020
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,I - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,K
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,F - LA ROMANICA, C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,H - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
RIPOLLET, C.F.,C - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,E
SABADELLENCA, UE.,C - ESCOLA F. SABADELL,D
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,F - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,K
SABADELL NORD,CF.,C - OAR GRÀCIA SBD E.F.,B
ROUREDA, V.D.F.,D - POLINYA, AT.,C
Jornada 25 03-05-2020
POLINYA, AT.,C - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,I
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,K - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,F
LA ROMANICA, C.F.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,H
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B - RIPOLLET, C.F.,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,E - SABADELLENCA, UE.,C
ESCOLA F. SABADELL,D - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,F
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,K - SABADELL NORD,CF.,C
OAR GRÀCIA SBD E.F.,B - ROUREDA, V.D.F.,D
Jornada 26 10-05-2020
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,F - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,I
CERDANYOLA VALLES, F.C.,H - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,K
RIPOLLET, C.F.,C - LA ROMANICA, C.F.,A
SABADELLENCA, UE.,C - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,F - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,E
SABADELL NORD,CF.,C - ESCOLA F. SABADELL,D
ROUREDA, V.D.F.,D - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,K
OAR GRÀCIA SBD E.F.,B - POLINYA, AT.,C
Jornada 27 17-05-2020
POLINYA, AT.,C - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,F
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,I - CERDANYOLA VALLES, F.C.,H
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,K - RIPOLLET, C.F.,C
LA ROMANICA, C.F.,A - SABADELLENCA, UE.,C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,F
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,E - SABADELL NORD,CF.,C
ESCOLA F. SABADELL,D - ROUREDA, V.D.F.,D
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,K - OAR GRÀCIA SBD E.F.,B
Jornada 28 24-05-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C.,H - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,F
RIPOLLET, C.F.,C - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,I
SABADELLENCA, UE.,C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,K
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,F - LA ROMANICA, C.F.,A
SABADELL NORD,CF.,C - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
ROUREDA, V.D.F.,D - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,E
OAR GRÀCIA SBD E.F.,B - ESCOLA F. SABADELL,D
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,K - POLINYA, AT.,C
Jornada 29 31-05-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C.,H - POLINYA, AT.,C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,F - RIPOLLET, C.F.,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,I - SABADELLENCA, UE.,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,K - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,F
LA ROMANICA, C.F.,A - SABADELL NORD,CF.,C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B - ROUREDA, V.D.F.,D
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,E - OAR GRÀCIA SBD E.F.,B
ESCOLA F. SABADELL,D - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,K
Jornada 30 07-06-2020
RIPOLLET, C.F.,C - CERDANYOLA VALLES, F.C.,H
SABADELLENCA, UE.,C - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,F
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,F - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,I
SABADELL NORD,CF.,C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,K
ROUREDA, V.D.F.,D - LA ROMANICA, C.F.,A
OAR GRÀCIA SBD E.F.,B - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,K - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,E
POLINYA, AT.,C - ESCOLA F. SABADELL,D
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.