Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi tercera divisio | grup 8

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 50 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
VALLDOREIX F.C.,B 25 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F
LA SALLE BONANOVA, C.E.,C 26 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
Descansa
R
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
SISTRELLS C.F.,B 42 CATALONIA, U.B.,I
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 90 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C
SANTA EULALIA, C.F.,B 91 Pª BARC. CINC COPES,H
Pª BARC. BARCINO, CE,I 27 MARTINENC, F.C.,I
Jornada 2 20-10-2019
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 122 Pª BARC. BARCINO, CE,I
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F 27 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 33 VALLDOREIX F.C.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 39 LA SALLE BONANOVA, C.E.,C
CATALONIA, U.B.,I
R
Descansa
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C 010 SISTRELLS C.F.,B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 83 Pª BARC. CINC COPES,H
MARTINENC, F.C.,I 63 SANTA EULALIA, C.F.,B
Jornada 3 27-10-2019
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 31 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 21 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
VALLDOREIX F.C.,B 142 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
LA SALLE BONANOVA, C.E.,C 35 CATALONIA, U.B.,I
Descansa
R
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C
SISTRELLS C.F.,B 140 Pª BARC. CINC COPES,H
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 22 MARTINENC, F.C.,I
Pª BARC. BARCINO, CE,I 33 SANTA EULALIA, C.F.,B
Jornada 4 03-11-2019
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F 71 Pª BARC. BARCINO, CE,I
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 121 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 217 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
CATALONIA, U.B.,I 53 VALLDOREIX F.C.,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C 211 LA SALLE BONANOVA, C.E.,C
Pª BARC. CINC COPES,H
R
Descansa
MARTINENC, F.C.,I 05 SISTRELLS C.F.,B
SANTA EULALIA, C.F.,B 55 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
Jornada 5 10-11-2019
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F 27 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 112 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 32 CATALONIA, U.B.,I
VALLDOREIX F.C.,B 61 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C
LA SALLE BONANOVA, C.E.,C 92 Pª BARC. CINC COPES,H
Descansa
R
MARTINENC, F.C.,I
SISTRELLS C.F.,B 60 SANTA EULALIA, C.F.,B
Pª BARC. BARCINO, CE,I 01 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
Jornada 6 17-11-2019
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 60 Pª BARC. BARCINO, CE,I
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 114 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F
CATALONIA, U.B.,I 52 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C 05 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
Pª BARC. CINC COPES,H 26 VALLDOREIX F.C.,B
MARTINENC, F.C.,I 13 LA SALLE BONANOVA, C.E.,C
SANTA EULALIA, C.F.,B
R
Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 38 SISTRELLS C.F.,B
Jornada 7 24-11-2019
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 164 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F 23 CATALONIA, U.B.,I
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 60 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 120 Pª BARC. CINC COPES,H
VALLDOREIX F.C.,B 34 MARTINENC, F.C.,I
LA SALLE BONANOVA, C.E.,C 43 SANTA EULALIA, C.F.,B
Descansa
R
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
Pª BARC. BARCINO, CE,I 012 SISTRELLS C.F.,B
Jornada 8 01-12-2019
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 45 Pª BARC. BARCINO, CE,I
CATALONIA, U.B.,I 14 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C 09 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F
Pª BARC. CINC COPES,H 38 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
MARTINENC, F.C.,I 28 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
SANTA EULALIA, C.F.,B 55 VALLDOREIX F.C.,B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 26 LA SALLE BONANOVA, C.E.,C
SISTRELLS C.F.,B
R
Descansa
Jornada 9 15-12-2019
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 08 CATALONIA, U.B.,I
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 110 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F 60 Pª BARC. CINC COPES,H
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 25 MARTINENC, F.C.,I
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 93 SANTA EULALIA, C.F.,B
VALLDOREIX F.C.,B 22 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,C 33 SISTRELLS C.F.,B
Pª BARC. BARCINO, CE,I
R
Descansa
Jornada 10 22-12-2019
CATALONIA, U.B.,I 52 Pª BARC. BARCINO, CE,I
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C 70 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
Pª BARC. CINC COPES,H 116 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
MARTINENC, F.C.,I 53 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F
SANTA EULALIA, C.F.,B 13 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 15 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
SISTRELLS C.F.,B 61 VALLDOREIX F.C.,B
Descansa
R
LA SALLE BONANOVA, C.E.,C
Jornada 11 12-01-2020
CATALONIA, U.B.,I 61 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 21 Pª BARC. CINC COPES,H
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 33 MARTINENC, F.C.,I
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F 53 SANTA EULALIA, C.F.,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 34 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 33 SISTRELLS C.F.,B
VALLDOREIX F.C.,B
R
Descansa
Pª BARC. BARCINO, CE,I 07 LA SALLE BONANOVA, C.E.,C
Jornada 12 19-01-2020
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C 12 Pª BARC. BARCINO, CE,I
Pª BARC. CINC COPES,H 02 CATALONIA, U.B.,I
MARTINENC, F.C.,I 122 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
SANTA EULALIA, C.F.,B 29 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F
SISTRELLS C.F.,B 40 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
Descansa
R
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
LA SALLE BONANOVA, C.E.,C 51 VALLDOREIX F.C.,B
Jornada 13 26-01-2020
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C 07 Pª BARC. CINC COPES,H
CATALONIA, U.B.,I 51 MARTINENC, F.C.,I
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 18 SANTA EULALIA, C.F.,B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 72 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F 22 SISTRELLS C.F.,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
R
Descansa
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 50 LA SALLE BONANOVA, C.E.,C
Pª BARC. BARCINO, CE,I 16 VALLDOREIX F.C.,B
Jornada 14 02-02-2020
Pª BARC. BARCINO, CE,I 11 Pª BARC. CINC COPES,H
MARTINENC, F.C.,I 112 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C
SANTA EULALIA, C.F.,B 22 CATALONIA, U.B.,I
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 111 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
SISTRELLS C.F.,B 31 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
Descansa
R
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F
LA SALLE BONANOVA, C.E.,C 54 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
VALLDOREIX F.C.,B 44 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
Jornada 15 09-02-2020
Pª BARC. CINC COPES,H 08 MARTINENC, F.C.,I
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C 05 SANTA EULALIA, C.F.,B
CATALONIA, U.B.,I 25 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 221 SISTRELLS C.F.,B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
R
Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F 32 LA SALLE BONANOVA, C.E.,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 91 VALLDOREIX F.C.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 80 Pª BARC. BARCINO, CE,I

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 24 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F 53 VALLDOREIX F.C.,B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 62 LA SALLE BONANOVA, C.E.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
R
Descansa
CATALONIA, U.B.,I 36 SISTRELLS C.F.,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C 15 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
Pª BARC. CINC COPES,H 23 SANTA EULALIA, C.F.,B
MARTINENC, F.C.,I 80 Pª BARC. BARCINO, CE,I
Jornada 17 01-03-2020
Pª BARC. BARCINO, CE,I 37 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 62 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F
VALLDOREIX F.C.,B 11 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,C 100 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
Descansa
R
CATALONIA, U.B.,I
SISTRELLS C.F.,B 111 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C
Pª BARC. CINC COPES,H 33 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
SANTA EULALIA, C.F.,B 22 MARTINENC, F.C.,I
Jornada 18 08-03-2020
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F 66 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 25 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 49 VALLDOREIX F.C.,B
CATALONIA, U.B.,I 45 LA SALLE BONANOVA, C.E.,C
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C
R
Descansa
Pª BARC. CINC COPES,H 19 SISTRELLS C.F.,B
MARTINENC, F.C.,I 23 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
SANTA EULALIA, C.F.,B 50 Pª BARC. BARCINO, CE,I
Jornada 19 15-03-2020
Pª BARC. BARCINO, CE,I - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
VALLDOREIX F.C.,B - CATALONIA, U.B.,I
LA SALLE BONANOVA, C.E.,C - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C
Descansa
R
Pª BARC. CINC COPES,H
SISTRELLS C.F.,B - MARTINENC, F.C.,I
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A - SANTA EULALIA, C.F.,B
Jornada 20 22-03-2020
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
CATALONIA, U.B.,I - FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C - VALLDOREIX F.C.,B
Pª BARC. CINC COPES,H - LA SALLE BONANOVA, C.E.,C
MARTINENC, F.C.,I
R
Descansa
SANTA EULALIA, C.F.,B - SISTRELLS C.F.,B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A - Pª BARC. BARCINO, CE,I
Jornada 21 29-03-2020
Pª BARC. BARCINO, CE,I - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A - CATALONIA, U.B.,I
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C
VALLDOREIX F.C.,B - Pª BARC. CINC COPES,H
LA SALLE BONANOVA, C.E.,C - MARTINENC, F.C.,I
Descansa
R
SANTA EULALIA, C.F.,B
SISTRELLS C.F.,B - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
Jornada 22 05-04-2020
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
CATALONIA, U.B.,I - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
Pª BARC. CINC COPES,H - FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
MARTINENC, F.C.,I - VALLDOREIX F.C.,B
SANTA EULALIA, C.F.,B - LA SALLE BONANOVA, C.E.,C
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
R
Descansa
SISTRELLS C.F.,B - Pª BARC. BARCINO, CE,I
Jornada 23 19-04-2020
Pª BARC. BARCINO, CE,I - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A - CATALONIA, U.B.,I
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A - Pª BARC. CINC COPES,H
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D - MARTINENC, F.C.,I
VALLDOREIX F.C.,B - SANTA EULALIA, C.F.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,C - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
Descansa
R
SISTRELLS C.F.,B
Jornada 24 26-04-2020
CATALONIA, U.B.,I - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
Pª BARC. CINC COPES,H - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F
MARTINENC, F.C.,I - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
SANTA EULALIA, C.F.,B - FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A - VALLDOREIX F.C.,B
SISTRELLS C.F.,B - LA SALLE BONANOVA, C.E.,C
Descansa
R
Pª BARC. BARCINO, CE,I
Jornada 25 03-05-2020
Pª BARC. BARCINO, CE,I - CATALONIA, U.B.,I
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A - Pª BARC. CINC COPES,H
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F - MARTINENC, F.C.,I
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A - SANTA EULALIA, C.F.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
VALLDOREIX F.C.,B - SISTRELLS C.F.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,C
R
Descansa
Jornada 26 10-05-2020
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C - CATALONIA, U.B.,I
Pª BARC. CINC COPES,H - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
MARTINENC, F.C.,I - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
SANTA EULALIA, C.F.,B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
SISTRELLS C.F.,B - FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
Descansa
R
VALLDOREIX F.C.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,C - Pª BARC. BARCINO, CE,I
Jornada 27 17-05-2020
Pª BARC. BARCINO, CE,I - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C
CATALONIA, U.B.,I - Pª BARC. CINC COPES,H
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E - MARTINENC, F.C.,I
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A - SANTA EULALIA, C.F.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A - SISTRELLS C.F.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
R
Descansa
VALLDOREIX F.C.,B - LA SALLE BONANOVA, C.E.,C
Jornada 28 24-05-2020
Pª BARC. CINC COPES,H - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C
MARTINENC, F.C.,I - CATALONIA, U.B.,I
SANTA EULALIA, C.F.,B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
SISTRELLS C.F.,B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F
Descansa
R
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,C - FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
VALLDOREIX F.C.,B - Pª BARC. BARCINO, CE,I
Jornada 29 31-05-2020
Pª BARC. CINC COPES,H - Pª BARC. BARCINO, CE,I
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C - MARTINENC, F.C.,I
CATALONIA, U.B.,I - SANTA EULALIA, C.F.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A - SISTRELLS C.F.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F
R
Descansa
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A - LA SALLE BONANOVA, C.E.,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D - VALLDOREIX F.C.,B
Jornada 30 07-06-2020
MARTINENC, F.C.,I - Pª BARC. CINC COPES,H
SANTA EULALIA, C.F.,B - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A - CATALONIA, U.B.,I
SISTRELLS C.F.,B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
Descansa
R
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,C - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F
VALLDOREIX F.C.,B - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
Pª BARC. BARCINO, CE,I - FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.