Competició | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 primera divisio | grup 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 37 BARCELONA, F.C.,C
CUBELLES, C.F.,B 21 BLANCA SUBUR, C.F.,A
SANTFELIUENC, F.C.,B 32 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
IGUALADA, C.F.,C 40 FUNDACIO P.E. EUROPA,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 42 RIBES, C.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 21 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,C 44 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
CORBERA , C.F.,A 30 ESCOLA F. GAVA, C.,C
Jornada 2 13-10-2019
BARCELONA, F.C.,C 80 CORBERA , C.F.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 13 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 42 CUBELLES, C.F.,B
FUNDACIO P.E. EUROPA,A 36 SANTFELIUENC, F.C.,B
RIBES, C.D.,A 05 IGUALADA, C.F.,C
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 52 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A 31 CASTELLDEFELS, U.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C 21 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,C
Jornada 3 20-10-2019
BARCELONA, F.C.,C 60 BLANCA SUBUR, C.F.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 32 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
CUBELLES, C.F.,B 50 FUNDACIO P.E. EUROPA,A
SANTFELIUENC, F.C.,B 51 RIBES, C.D.,A
IGUALADA, C.F.,C 42 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 08 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 42 ESCOLA F. GAVA, C.,C
CORBERA , C.F.,A 03 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,C
Jornada 4 27-10-2019
BLANCA SUBUR, C.F.,A 21 CORBERA , C.F.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 17 BARCELONA, F.C.,C
FUNDACIO P.E. EUROPA,A 22 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
RIBES, C.D.,A 12 CUBELLES, C.F.,B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 31 SANTFELIUENC, F.C.,B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A 33 IGUALADA, C.F.,C
ESCOLA F. GAVA, C.,C 50 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,C 51 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 5 03-11-2019
BLANCA SUBUR, C.F.,A 21 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
BARCELONA, F.C.,C 131 FUNDACIO P.E. EUROPA,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 81 RIBES, C.D.,A
CUBELLES, C.F.,B 71 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
SANTFELIUENC, F.C.,B 47 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
IGUALADA, C.F.,C 41 ESCOLA F. GAVA, C.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 06 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,C
CORBERA , C.F.,A 25 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 6 10-11-2019
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 23 CORBERA , C.F.,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,A 04 BLANCA SUBUR, C.F.,A
RIBES, C.D.,A 29 BARCELONA, F.C.,C
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 14 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A 26 CUBELLES, C.F.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,C 13 SANTFELIUENC, F.C.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,C 73 IGUALADA, C.F.,C
CASTELLDEFELS, U.E.,A 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
Jornada 7 17-11-2019
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 21 FUNDACIO P.E. EUROPA,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 90 RIBES, C.D.,A
BARCELONA, F.C.,C 131 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 31 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
CUBELLES, C.F.,B 21 ESCOLA F. GAVA, C.,C
SANTFELIUENC, F.C.,B 24 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,C
IGUALADA, C.F.,C 22 CASTELLDEFELS, U.E.,A
CORBERA , C.F.,A 31 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
Jornada 8 24-11-2019
FUNDACIO P.E. EUROPA,A - CORBERA , C.F.,A
RIBES, C.D.,A - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A - BLANCA SUBUR, C.F.,A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A - BARCELONA, F.C.,C
ESCOLA F. GAVA, C.,C - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,C - CUBELLES, C.F.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,A - SANTFELIUENC, F.C.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - IGUALADA, C.F.,C
Jornada 9 01-12-2019
FUNDACIO P.E. EUROPA,A - RIBES, C.D.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
BARCELONA, F.C.,C - ESCOLA F. GAVA, C.,C
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,C
CUBELLES, C.F.,B - CASTELLDEFELS, U.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
CORBERA , C.F.,A - IGUALADA, C.F.,C
Jornada 10 15-12-2019
RIBES, C.D.,A - CORBERA , C.F.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A - FUNDACIO P.E. EUROPA,A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C - BLANCA SUBUR, C.F.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,C - BARCELONA, F.C.,C
CASTELLDEFELS, U.E.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - CUBELLES, C.F.,B
IGUALADA, C.F.,C - SANTFELIUENC, F.C.,B
Jornada 11 22-12-2019
RIBES, C.D.,A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,C
BLANCA SUBUR, C.F.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,C
BARCELONA, F.C.,C - CASTELLDEFELS, U.E.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
CUBELLES, C.F.,B - IGUALADA, C.F.,C
CORBERA , C.F.,A - SANTFELIUENC, F.C.,B
Jornada 12 12-01-2020
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A - CORBERA , C.F.,A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A - RIBES, C.D.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C - FUNDACIO P.E. EUROPA,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,C - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - BLANCA SUBUR, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - BARCELONA, F.C.,C
IGUALADA, C.F.,C - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
SANTFELIUENC, F.C.,B - CUBELLES, C.F.,B
Jornada 13 19-01-2020
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
RIBES, C.D.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,C
FUNDACIO P.E. EUROPA,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,C
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
BARCELONA, F.C.,C - IGUALADA, C.F.,C
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - SANTFELIUENC, F.C.,B
CORBERA , C.F.,A - CUBELLES, C.F.,B
Jornada 14 26-01-2020
CORBERA , C.F.,A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,C - RIBES, C.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - FUNDACIO P.E. EUROPA,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
IGUALADA, C.F.,C - BLANCA SUBUR, C.F.,A
SANTFELIUENC, F.C.,B - BARCELONA, F.C.,C
CUBELLES, C.F.,B - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
Jornada 15 02-02-2020
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A - ESCOLA F. GAVA, C.,C
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,C
RIBES, C.D.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A - IGUALADA, C.F.,C
BLANCA SUBUR, C.F.,A - SANTFELIUENC, F.C.,B
BARCELONA, F.C.,C - CUBELLES, C.F.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - CORBERA , C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
BARCELONA, F.C.,C - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A - CUBELLES, C.F.,B
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A - SANTFELIUENC, F.C.,B
FUNDACIO P.E. EUROPA,A - IGUALADA, C.F.,C
RIBES, C.D.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,C
ESCOLA F. GAVA, C.,C - CORBERA , C.F.,A
Jornada 17 16-02-2020
CORBERA , C.F.,A - BARCELONA, F.C.,C
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - BLANCA SUBUR, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,B - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
SANTFELIUENC, F.C.,B - FUNDACIO P.E. EUROPA,A
IGUALADA, C.F.,C - RIBES, C.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,C - ESCOLA F. GAVA, C.,C
Jornada 18 01-03-2020
BLANCA SUBUR, C.F.,A - BARCELONA, F.C.,C
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,A - CUBELLES, C.F.,B
RIBES, C.D.,A - SANTFELIUENC, F.C.,B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A - IGUALADA, C.F.,C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C - CASTELLDEFELS, U.E.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,C - CORBERA , C.F.,A
Jornada 19 08-03-2020
CORBERA , C.F.,A - BLANCA SUBUR, C.F.,A
BARCELONA, F.C.,C - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - FUNDACIO P.E. EUROPA,A
CUBELLES, C.F.,B - RIBES, C.D.,A
SANTFELIUENC, F.C.,B - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
IGUALADA, C.F.,C - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - ESCOLA F. GAVA, C.,C
CASTELLDEFELS, U.E.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,C
Jornada 20 15-03-2020
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A - BLANCA SUBUR, C.F.,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,A - BARCELONA, F.C.,C
RIBES, C.D.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A - CUBELLES, C.F.,B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A - SANTFELIUENC, F.C.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,C - IGUALADA, C.F.,C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,C - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - CORBERA , C.F.,A
Jornada 21 22-03-2020
CORBERA , C.F.,A - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A - FUNDACIO P.E. EUROPA,A
BARCELONA, F.C.,C - RIBES, C.D.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
CUBELLES, C.F.,B - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
SANTFELIUENC, F.C.,B - ESCOLA F. GAVA, C.,C
IGUALADA, C.F.,C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 22 29-03-2020
FUNDACIO P.E. EUROPA,A - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
RIBES, C.D.,A - BLANCA SUBUR, C.F.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A - BARCELONA, F.C.,C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C - CUBELLES, C.F.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,C - SANTFELIUENC, F.C.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,A - IGUALADA, C.F.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - CORBERA , C.F.,A
Jornada 23 05-04-2020
CORBERA , C.F.,A - FUNDACIO P.E. EUROPA,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A - RIBES, C.D.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
BARCELONA, F.C.,C - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - ESCOLA F. GAVA, C.,C
CUBELLES, C.F.,B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,C
SANTFELIUENC, F.C.,B - CASTELLDEFELS, U.E.,A
IGUALADA, C.F.,C - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
Jornada 24 19-04-2020
RIBES, C.D.,A - FUNDACIO P.E. EUROPA,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A - BLANCA SUBUR, C.F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C - BARCELONA, F.C.,C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,C - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - CUBELLES, C.F.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - SANTFELIUENC, F.C.,B
IGUALADA, C.F.,C - CORBERA , C.F.,A
Jornada 25 26-04-2020
CORBERA , C.F.,A - RIBES, C.D.,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,C
BARCELONA, F.C.,C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,C
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
CUBELLES, C.F.,B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
SANTFELIUENC, F.C.,B - IGUALADA, C.F.,C
Jornada 26 03-05-2020
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A - RIBES, C.D.,A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A - FUNDACIO P.E. EUROPA,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,C - BLANCA SUBUR, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - BARCELONA, F.C.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
IGUALADA, C.F.,C - CUBELLES, C.F.,B
SANTFELIUENC, F.C.,B - CORBERA , C.F.,A
Jornada 27 10-05-2020
CORBERA , C.F.,A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
RIBES, C.D.,A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,A - ESCOLA F. GAVA, C.,C
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,C
BLANCA SUBUR, C.F.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
BARCELONA, F.C.,C - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - IGUALADA, C.F.,C
CUBELLES, C.F.,B - SANTFELIUENC, F.C.,B
Jornada 28 17-05-2020
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C - RIBES, C.D.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,C - FUNDACIO P.E. EUROPA,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - BLANCA SUBUR, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,C - BARCELONA, F.C.,C
SANTFELIUENC, F.C.,B - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
CUBELLES, C.F.,B - CORBERA , C.F.,A
Jornada 29 24-05-2020
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A - CORBERA , C.F.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,C
RIBES, C.D.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,C
FUNDACIO P.E. EUROPA,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A - IGUALADA, C.F.,C
BARCELONA, F.C.,C - SANTFELIUENC, F.C.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - CUBELLES, C.F.,B
Jornada 30 31-05-2020
ESCOLA F. GAVA, C.,C - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,C - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - RIBES, C.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - FUNDACIO P.E. EUROPA,A
IGUALADA, C.F.,C - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
SANTFELIUENC, F.C.,B - BLANCA SUBUR, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,B - BARCELONA, F.C.,C
CORBERA , C.F.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.