Competició | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 primera divisio | grup 15

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
GANDESA, C.F.,A 40 RAPITENCA, U.E.,B
ROQUETENC, C.D.,A 22 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 24 EFB ULLDECONA ,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 43 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
Descansa - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
Jornada 2 20-10-2019
RAPITENCA, U.E.,B - Descansa
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 33 GANDESA, C.F.,A
EFB ULLDECONA ,A 010 ROQUETENC, C.D.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 53 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 111 JESUS Y MARIA, U.D.,A
Jornada 3 27-10-2019
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 102 RAPITENCA, U.E.,B
GANDESA, C.F.,A 21 EFB ULLDECONA ,A
ROQUETENC, C.D.,A 92 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 111 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
Descansa - JESUS Y MARIA, U.D.,A
Jornada 4 03-11-2019
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - Descansa
EFB ULLDECONA ,A 30 RAPITENCA, U.E.,B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 44 GANDESA, C.F.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 013 ROQUETENC, C.D.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 33 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
Jornada 5 10-11-2019
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 100 EFB ULLDECONA ,A
RAPITENCA, U.E.,B 03 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
GANDESA, C.F.,A 62 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
ROQUETENC, C.D.,A 30 JESUS Y MARIA, U.D.,A
Descansa - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
Jornada 6 17-11-2019
EFB ULLDECONA ,A - Descansa
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 23 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 13 RAPITENCA, U.E.,B
JESUS Y MARIA, U.D.,A 54 GANDESA, C.F.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 210 ROQUETENC, C.D.,A
Jornada 7 24-11-2019
EFB ULLDECONA ,A 44 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 130 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
RAPITENCA, U.E.,B 13 JESUS Y MARIA, U.D.,A
GANDESA, C.F.,A 32 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
Descansa - ROQUETENC, C.D.,A
Jornada 8 01-12-2019
Descansa - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 110 EFB ULLDECONA ,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 54 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 50 RAPITENCA, U.E.,B
ROQUETENC, C.D.,A 50 GANDESA, C.F.,A
Jornada 9 15-12-2019
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 90 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
EFB ULLDECONA ,A 33 JESUS Y MARIA, U.D.,A
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 73 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
RAPITENCA, U.E.,B 09 ROQUETENC, C.D.,A
GANDESA, C.F.,A - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 10 22-12-2019
RAPITENCA, U.E.,B 13 GANDESA, C.F.,A
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 17 ROQUETENC, C.D.,A
EFB ULLDECONA ,A 36 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 34 JESUS Y MARIA, U.D.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - Descansa
Jornada 11 12-01-2020
Descansa - RAPITENCA, U.E.,B
GANDESA, C.F.,A 09 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
ROQUETENC, C.D.,A 91 EFB ULLDECONA ,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 43 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 60 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
Jornada 12 19-01-2020
RAPITENCA, U.E.,B 05 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
EFB ULLDECONA ,A 43 GANDESA, C.F.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 29 ROQUETENC, C.D.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 115 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A - Descansa
Jornada 13 26-01-2020
Descansa - ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
RAPITENCA, U.E.,B 03 EFB ULLDECONA ,A
GANDESA, C.F.,A 83 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
ROQUETENC, C.D.,A 150 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 27 JESUS Y MARIA, U.D.,A
Jornada 14 02-02-2020
EFB ULLDECONA ,A 13 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 70 RAPITENCA, U.E.,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 09 GANDESA, C.F.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 05 ROQUETENC, C.D.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - Descansa
Jornada 15 09-02-2020
Descansa - EFB ULLDECONA ,A
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 31 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
RAPITENCA, U.E.,B 131 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
GANDESA, C.F.,A 13 JESUS Y MARIA, U.D.,A
ROQUETENC, C.D.,A 81 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
Jornada 16 16-02-2020
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 22 EFB ULLDECONA ,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 012 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 63 RAPITENCA, U.E.,B
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 34 GANDESA, C.F.,A
ROQUETENC, C.D.,A - Descansa
Jornada 17 01-03-2020
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A - Descansa
EFB ULLDECONA ,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 51 JESUS Y MARIA, U.D.,A
RAPITENCA, U.E.,B 33 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
GANDESA, C.F.,A 29 ROQUETENC, C.D.,A
Jornada 18 08-03-2020
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 28 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 33 EFB ULLDECONA ,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 16 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
ROQUETENC, C.D.,A 100 RAPITENCA, U.E.,B
Descansa - GANDESA, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.