Competició | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 primera divisio | grup 22

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
BESALU, C.E.,A 32 SANT PONÇ, AT.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 40 SANT ROC OLOT , C.F.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E 110 BANYOLES CLUB AT.,A
SANT GREGORI, A.E.,D 25 SANTJOANENC, P.,A
PORQUERES, U.E.,B 102 SARRIA TER, C.F.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 25 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
BANYOLES, C.E.,B 113 FEC VALL DEL TER,A
Jornada 2 13-10-2019
SANT PONÇ, AT.,A 112 BANYOLES, C.E.,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A 23 BESALU, C.E.,A
BANYOLES CLUB AT.,A 21 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
SANTJOANENC, P.,A 30 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E
SARRIA TER, C.F.,A 39 SANT GREGORI, A.E.,D
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 52 PORQUERES, U.E.,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 141 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
FEC VALL DEL TER,A 50 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Jornada 3 20-10-2019
SANT PONÇ, AT.,A 41 SANT ROC OLOT , C.F.,A
BESALU, C.E.,A 62 BANYOLES CLUB AT.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 81 SANTJOANENC, P.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E 612 SARRIA TER, C.F.,A
SANT GREGORI, A.E.,D 41 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
PORQUERES, U.E.,B 17 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 214 FEC VALL DEL TER,A
BANYOLES, C.E.,B 16 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Jornada 4 27-10-2019
SANT ROC OLOT , C.F.,A 42 BANYOLES, C.E.,B
BANYOLES CLUB AT.,A 010 SANT PONÇ, AT.,A
SANTJOANENC, P.,A 44 BESALU, C.E.,A
SARRIA TER, C.F.,A 312 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 110 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 90 SANT GREGORI, A.E.,D
FEC VALL DEL TER,A 82 PORQUERES, U.E.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
Jornada 5 03-11-2019
SANT ROC OLOT , C.F.,A 62 BANYOLES CLUB AT.,A
SANT PONÇ, AT.,A 85 SANTJOANENC, P.,A
BESALU, C.E.,A 41 SARRIA TER, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 61 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E 014 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
SANT GREGORI, A.E.,D 09 FEC VALL DEL TER,A
PORQUERES, U.E.,B 03 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
BANYOLES, C.E.,B - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
Jornada 6 10-11-2019
BANYOLES CLUB AT.,A 12 BANYOLES, C.E.,B
SANTJOANENC, P.,A 14 SANT ROC OLOT , C.F.,A
SARRIA TER, C.F.,A 27 SANT PONÇ, AT.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 24 BESALU, C.E.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 54 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
FEC VALL DEL TER,A 200 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 61 SANT GREGORI, A.E.,D
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 15 PORQUERES, U.E.,B
Jornada 7 17-11-2019
BANYOLES CLUB AT.,A - SANTJOANENC, P.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - SARRIA TER, C.F.,A
SANT PONÇ, AT.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
BESALU, C.E.,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - FEC VALL DEL TER,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANT GREGORI, A.E.,D - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
BANYOLES, C.E.,B - PORQUERES, U.E.,B
Jornada 8 24-11-2019
SANTJOANENC, P.,A - BANYOLES, C.E.,B
SARRIA TER, C.F.,A - BANYOLES CLUB AT.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - SANT ROC OLOT , C.F.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A - SANT PONÇ, AT.,A
FEC VALL DEL TER,A - BESALU, C.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E
PORQUERES, U.E.,B - SANT GREGORI, A.E.,D
Jornada 9 01-12-2019
SANTJOANENC, P.,A - SARRIA TER, C.F.,A
BANYOLES CLUB AT.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
SANT ROC OLOT , C.F.,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
SANT PONÇ, AT.,A - FEC VALL DEL TER,A
BESALU, C.E.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E - PORQUERES, U.E.,B
BANYOLES, C.E.,B - SANT GREGORI, A.E.,D
Jornada 10 15-12-2019
SARRIA TER, C.F.,A - BANYOLES, C.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - SANTJOANENC, P.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A - BANYOLES CLUB AT.,A
FEC VALL DEL TER,A - SANT ROC OLOT , C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - SANT PONÇ, AT.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - BESALU, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
SANT GREGORI, A.E.,D - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E
Jornada 11 22-12-2019
SARRIA TER, C.F.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
SANTJOANENC, P.,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
BANYOLES CLUB AT.,A - FEC VALL DEL TER,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANT PONÇ, AT.,A - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
BESALU, C.E.,A - PORQUERES, U.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - SANT GREGORI, A.E.,D
BANYOLES, C.E.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E
Jornada 12 12-01-2020
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - BANYOLES, C.E.,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A - SARRIA TER, C.F.,A
FEC VALL DEL TER,A - SANTJOANENC, P.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - BANYOLES CLUB AT.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - SANT ROC OLOT , C.F.,A
PORQUERES, U.E.,B - SANT PONÇ, AT.,A
SANT GREGORI, A.E.,D - BESALU, C.E.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 13 19-01-2020
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
SARRIA TER, C.F.,A - FEC VALL DEL TER,A
SANTJOANENC, P.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
BANYOLES CLUB AT.,A - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - PORQUERES, U.E.,B
SANT PONÇ, AT.,A - SANT GREGORI, A.E.,D
BESALU, C.E.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E
BANYOLES, C.E.,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 14 26-01-2020
BANYOLES, C.E.,B - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
FEC VALL DEL TER,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - SARRIA TER, C.F.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - SANTJOANENC, P.,A
PORQUERES, U.E.,B - BANYOLES CLUB AT.,A
SANT GREGORI, A.E.,D - SANT ROC OLOT , C.F.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E - SANT PONÇ, AT.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - BESALU, C.E.,A
Jornada 15 02-02-2020
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A - FEC VALL DEL TER,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SARRIA TER, C.F.,A - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
SANTJOANENC, P.,A - PORQUERES, U.E.,B
BANYOLES CLUB AT.,A - SANT GREGORI, A.E.,D
SANT ROC OLOT , C.F.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E
SANT PONÇ, AT.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
BESALU, C.E.,A - BANYOLES, C.E.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
SANT PONÇ, AT.,A - BESALU, C.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
BANYOLES CLUB AT.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E
SANTJOANENC, P.,A - SANT GREGORI, A.E.,D
SARRIA TER, C.F.,A - PORQUERES, U.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
FEC VALL DEL TER,A - BANYOLES, C.E.,B
Jornada 17 16-02-2020
BANYOLES, C.E.,B - SANT PONÇ, AT.,A
BESALU, C.E.,A - SANT ROC OLOT , C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - BANYOLES CLUB AT.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E - SANTJOANENC, P.,A
SANT GREGORI, A.E.,D - SARRIA TER, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - FEC VALL DEL TER,A
Jornada 18 01-03-2020
SANT ROC OLOT , C.F.,A - SANT PONÇ, AT.,A
BANYOLES CLUB AT.,A - BESALU, C.E.,A
SANTJOANENC, P.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
SARRIA TER, C.F.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - SANT GREGORI, A.E.,D
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A - PORQUERES, U.E.,B
FEC VALL DEL TER,A - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - BANYOLES, C.E.,B
Jornada 19 08-03-2020
BANYOLES, C.E.,B - SANT ROC OLOT , C.F.,A
SANT PONÇ, AT.,A - BANYOLES CLUB AT.,A
BESALU, C.E.,A - SANTJOANENC, P.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - SARRIA TER, C.F.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
SANT GREGORI, A.E.,D - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
PORQUERES, U.E.,B - FEC VALL DEL TER,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Jornada 20 15-03-2020
BANYOLES CLUB AT.,A - SANT ROC OLOT , C.F.,A
SANTJOANENC, P.,A - SANT PONÇ, AT.,A
SARRIA TER, C.F.,A - BESALU, C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E
FEC VALL DEL TER,A - SANT GREGORI, A.E.,D
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - PORQUERES, U.E.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - BANYOLES, C.E.,B
Jornada 21 22-03-2020
BANYOLES, C.E.,B - BANYOLES CLUB AT.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - SANTJOANENC, P.,A
SANT PONÇ, AT.,A - SARRIA TER, C.F.,A
BESALU, C.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E - FEC VALL DEL TER,A
SANT GREGORI, A.E.,D - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
PORQUERES, U.E.,B - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
Jornada 22 29-03-2020
SANTJOANENC, P.,A - BANYOLES CLUB AT.,A
SARRIA TER, C.F.,A - SANT ROC OLOT , C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - SANT PONÇ, AT.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A - BESALU, C.E.,A
FEC VALL DEL TER,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - SANT GREGORI, A.E.,D
PORQUERES, U.E.,B - BANYOLES, C.E.,B
Jornada 23 05-04-2020
BANYOLES, C.E.,B - SANTJOANENC, P.,A
BANYOLES CLUB AT.,A - SARRIA TER, C.F.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
SANT PONÇ, AT.,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
BESALU, C.E.,A - FEC VALL DEL TER,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
SANT GREGORI, A.E.,D - PORQUERES, U.E.,B
Jornada 24 19-04-2020
SARRIA TER, C.F.,A - SANTJOANENC, P.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - BANYOLES CLUB AT.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A - SANT ROC OLOT , C.F.,A
FEC VALL DEL TER,A - SANT PONÇ, AT.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - BESALU, C.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
PORQUERES, U.E.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E
SANT GREGORI, A.E.,D - BANYOLES, C.E.,B
Jornada 25 26-04-2020
BANYOLES, C.E.,B - SARRIA TER, C.F.,A
SANTJOANENC, P.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
BANYOLES CLUB AT.,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - FEC VALL DEL TER,A
SANT PONÇ, AT.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
BESALU, C.E.,A - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - PORQUERES, U.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E - SANT GREGORI, A.E.,D
Jornada 26 03-05-2020
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - SARRIA TER, C.F.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A - SANTJOANENC, P.,A
FEC VALL DEL TER,A - BANYOLES CLUB AT.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - SANT ROC OLOT , C.F.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - SANT PONÇ, AT.,A
PORQUERES, U.E.,B - BESALU, C.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,D - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E - BANYOLES, C.E.,B
Jornada 27 10-05-2020
BANYOLES, C.E.,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
SARRIA TER, C.F.,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
SANTJOANENC, P.,A - FEC VALL DEL TER,A
BANYOLES CLUB AT.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
SANT PONÇ, AT.,A - PORQUERES, U.E.,B
BESALU, C.E.,A - SANT GREGORI, A.E.,D
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E
Jornada 28 17-05-2020
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
FEC VALL DEL TER,A - SARRIA TER, C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - SANTJOANENC, P.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - BANYOLES CLUB AT.,A
PORQUERES, U.E.,B - SANT ROC OLOT , C.F.,A
SANT GREGORI, A.E.,D - SANT PONÇ, AT.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E - BESALU, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - BANYOLES, C.E.,B
Jornada 29 24-05-2020
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A - BANYOLES, C.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - FEC VALL DEL TER,A
SARRIA TER, C.F.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANTJOANENC, P.,A - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
BANYOLES CLUB AT.,A - PORQUERES, U.E.,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A - SANT GREGORI, A.E.,D
SANT PONÇ, AT.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E
BESALU, C.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 30 31-05-2020
FEC VALL DEL TER,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - SARRIA TER, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,B - SANTJOANENC, P.,A
SANT GREGORI, A.E.,D - BANYOLES CLUB AT.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E - SANT ROC OLOT , C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - SANT PONÇ, AT.,A
BANYOLES, C.E.,B - BESALU, C.E.,A
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.