Competició | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 primera divisio | grup 6

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 35 SABADELL F.C., C.E.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 32 IGUALADA, C.F.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 01 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
POLINYA, AT.,A 102 NATACIO TERRASSA, C,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 25 SABADELL NORD,CF.,A
JUNIOR,C.F.,A 25 MANRESA, C.E.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A 51 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 14 ESCOLA F. SABADELL,A
Jornada 2 13-10-2019
SABADELL F.C., C.E.,B 34 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
IGUALADA, C.F.,B 36 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 33 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
NATACIO TERRASSA, C,A 76 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
SABADELL NORD,CF.,A 07 POLINYA, AT.,A
MANRESA, C.E.,B 20 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 11 JUNIOR,C.F.,A
ESCOLA F. SABADELL,A 34 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
Jornada 3 20-10-2019
SABADELL F.C., C.E.,B 70 IGUALADA, C.F.,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 25 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 46 NATACIO TERRASSA, C,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 63 SABADELL NORD,CF.,A
POLINYA, AT.,A 00 MANRESA, C.E.,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 13 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
JUNIOR,C.F.,A 28 ESCOLA F. SABADELL,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 10 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
Jornada 4 27-10-2019
IGUALADA, C.F.,B 02 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 10 SABADELL F.C., C.E.,B
NATACIO TERRASSA, C,A 72 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
SABADELL NORD,CF.,A 15 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
MANRESA, C.E.,B 21 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 10 POLINYA, AT.,A
ESCOLA F. SABADELL,A 02 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A 90 JUNIOR,C.F.,A
Jornada 5 03-11-2019
IGUALADA, C.F.,B 51 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
SABADELL F.C., C.E.,B 43 NATACIO TERRASSA, C,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 72 SABADELL NORD,CF.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 11 MANRESA, C.E.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 31 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
POLINYA, AT.,A 32 ESCOLA F. SABADELL,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 02 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 41 JUNIOR,C.F.,A
Jornada 6 10-11-2019
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 30 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
NATACIO TERRASSA, C,A 55 IGUALADA, C.F.,B
SABADELL NORD,CF.,A 14 SABADELL F.C., C.E.,B
MANRESA, C.E.,B 21 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
ESCOLA F. SABADELL,A 25 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A 33 POLINYA, AT.,A
JUNIOR,C.F.,A 26 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
Jornada 7 17-11-2019
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 22 NATACIO TERRASSA, C,A
IGUALADA, C.F.,B 51 SABADELL NORD,CF.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 51 MANRESA, C.E.,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 11 ESCOLA F. SABADELL,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 21 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
POLINYA, AT.,A 71 JUNIOR,C.F.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 31 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
Jornada 8 24-11-2019
NATACIO TERRASSA, C,A 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
SABADELL NORD,CF.,A 13 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
MANRESA, C.E.,B 52 IGUALADA, C.F.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 32 SABADELL F.C., C.E.,B
ESCOLA F. SABADELL,A 62 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A 43 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
JUNIOR,C.F.,A 27 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 23 POLINYA, AT.,A
Jornada 9 01-12-2019
NATACIO TERRASSA, C,A 71 SABADELL NORD,CF.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 22 MANRESA, C.E.,B
IGUALADA, C.F.,B 14 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
SABADELL F.C., C.E.,B 60 ESCOLA F. SABADELL,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 03 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 100 JUNIOR,C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 32 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 24 POLINYA, AT.,A
Jornada 10 15-12-2019
SABADELL NORD,CF.,A 12 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
MANRESA, C.E.,B 33 NATACIO TERRASSA, C,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 21 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
ESCOLA F. SABADELL,A 44 IGUALADA, C.F.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A 53 SABADELL F.C., C.E.,B
JUNIOR,C.F.,A 56 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 21 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
POLINYA, AT.,A 20 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
Jornada 11 22-12-2019
SABADELL NORD,CF.,A 22 MANRESA, C.E.,B
NATACIO TERRASSA, C,A 27 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 41 ESCOLA F. SABADELL,A
IGUALADA, C.F.,B 35 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
SABADELL F.C., C.E.,B 92 JUNIOR,C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 42 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 03 POLINYA, AT.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 15 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
Jornada 12 12-01-2020
MANRESA, C.E.,B 30 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 50 SABADELL NORD,CF.,A
ESCOLA F. SABADELL,A 10 NATACIO TERRASSA, C,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A 11 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
JUNIOR,C.F.,A 23 IGUALADA, C.F.,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 33 SABADELL F.C., C.E.,B
POLINYA, AT.,A 82 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 22 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
Jornada 13 19-01-2020
MANRESA, C.E.,B 31 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
SABADELL NORD,CF.,A 31 ESCOLA F. SABADELL,A
NATACIO TERRASSA, C,A 52 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 81 JUNIOR,C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B 32 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
SABADELL F.C., C.E.,B 33 POLINYA, AT.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 26 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 12 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
Jornada 14 26-01-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
ESCOLA F. SABADELL,A 15 MANRESA, C.E.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A 32 SABADELL NORD,CF.,A
JUNIOR,C.F.,A 46 NATACIO TERRASSA, C,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 44 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
POLINYA, AT.,A 30 IGUALADA, C.F.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 43 SABADELL F.C., C.E.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 51 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
Jornada 15 02-02-2020
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 50 ESCOLA F. SABADELL,A
MANRESA, C.E.,B 40 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
SABADELL NORD,CF.,A 40 JUNIOR,C.F.,A
NATACIO TERRASSA, C,A 62 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 12 POLINYA, AT.,A
IGUALADA, C.F.,B 24 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 41 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 12 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
SABADELL F.C., C.E.,B 34 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
IGUALADA, C.F.,B 53 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 62 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
NATACIO TERRASSA, C,A 12 POLINYA, AT.,A
SABADELL NORD,CF.,A 33 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
MANRESA, C.E.,B 71 JUNIOR,C.F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 32 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
ESCOLA F. SABADELL,A 22 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
Jornada 17 16-02-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 13 SABADELL F.C., C.E.,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 43 IGUALADA, C.F.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 03 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 62 NATACIO TERRASSA, C,A
POLINYA, AT.,A 31 SABADELL NORD,CF.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 11 MANRESA, C.E.,B
JUNIOR,C.F.,A 16 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A 21 ESCOLA F. SABADELL,A
Jornada 18 01-03-2020
IGUALADA, C.F.,B 15 SABADELL F.C., C.E.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 30 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
NATACIO TERRASSA, C,A 32 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
SABADELL NORD,CF.,A 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
MANRESA, C.E.,B 12 POLINYA, AT.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 50 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
ESCOLA F. SABADELL,A 91 JUNIOR,C.F.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A 22 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
Jornada 19 08-03-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 50 IGUALADA, C.F.,B
SABADELL F.C., C.E.,B 44 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 34 NATACIO TERRASSA, C,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 53 SABADELL NORD,CF.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 30 MANRESA, C.E.,B
POLINYA, AT.,A 33 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 01 ESCOLA F. SABADELL,A
JUNIOR,C.F.,A 312 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
Jornada 20 15-03-2020
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B - IGUALADA, C.F.,B
NATACIO TERRASSA, C,A - SABADELL F.C., C.E.,B
SABADELL NORD,CF.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,D
MANRESA, C.E.,B - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
ESCOLA F. SABADELL,A - POLINYA, AT.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
JUNIOR,C.F.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
Jornada 21 22-03-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
IGUALADA, C.F.,B - NATACIO TERRASSA, C,A
SABADELL F.C., C.E.,B - SABADELL NORD,CF.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D - MANRESA, C.E.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - ESCOLA F. SABADELL,A
POLINYA, AT.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A - JUNIOR,C.F.,A
Jornada 22 29-03-2020
NATACIO TERRASSA, C,A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
SABADELL NORD,CF.,A - IGUALADA, C.F.,B
MANRESA, C.E.,B - SABADELL F.C., C.E.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C - GIMNASTIC MANRESA, C.,D
ESCOLA F. SABADELL,A - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
JUNIOR,C.F.,A - POLINYA, AT.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
Jornada 23 05-04-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C - NATACIO TERRASSA, C,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B - SABADELL NORD,CF.,A
IGUALADA, C.F.,B - MANRESA, C.E.,B
SABADELL F.C., C.E.,B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
GIMNASTIC MANRESA, C.,D - ESCOLA F. SABADELL,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - JUNIOR,C.F.,A
POLINYA, AT.,A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
Jornada 24 19-04-2020
SABADELL NORD,CF.,A - NATACIO TERRASSA, C,A
MANRESA, C.E.,B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C - IGUALADA, C.F.,B
ESCOLA F. SABADELL,A - SABADELL F.C., C.E.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,D
JUNIOR,C.F.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
POLINYA, AT.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
Jornada 25 26-04-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C - SABADELL NORD,CF.,A
NATACIO TERRASSA, C,A - MANRESA, C.E.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
IGUALADA, C.F.,B - ESCOLA F. SABADELL,A
SABADELL F.C., C.E.,B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D - JUNIOR,C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - POLINYA, AT.,A
Jornada 26 03-05-2020
MANRESA, C.E.,B - SABADELL NORD,CF.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C - NATACIO TERRASSA, C,A
ESCOLA F. SABADELL,A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - IGUALADA, C.F.,B
JUNIOR,C.F.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,D
POLINYA, AT.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
Jornada 27 10-05-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C - MANRESA, C.E.,B
SABADELL NORD,CF.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
NATACIO TERRASSA, C,A - ESCOLA F. SABADELL,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
IGUALADA, C.F.,B - JUNIOR,C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,B - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D - POLINYA, AT.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
Jornada 28 17-05-2020
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C - MANRESA, C.E.,B
ESCOLA F. SABADELL,A - SABADELL NORD,CF.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - NATACIO TERRASSA, C,A
JUNIOR,C.F.,A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A - IGUALADA, C.F.,B
POLINYA, AT.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,D
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
Jornada 29 24-05-2020
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
MANRESA, C.E.,B - ESCOLA F. SABADELL,A
SABADELL NORD,CF.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
NATACIO TERRASSA, C,A - JUNIOR,C.F.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
IGUALADA, C.F.,B - POLINYA, AT.,A
SABADELL F.C., C.E.,B - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
Jornada 30 31-05-2020
ESCOLA F. SABADELL,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - MANRESA, C.E.,B
JUNIOR,C.F.,A - SABADELL NORD,CF.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A - NATACIO TERRASSA, C,A
POLINYA, AT.,A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - IGUALADA, C.F.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B - SABADELL F.C., C.E.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C - GIMNASTIC MANRESA, C.,D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.