Competició | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 segona divisio | grup 14

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,F 14 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 36 SABADELL F.C., C.E.,E
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 211 CASTELLBISBAL, U.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,H 06 JUNIOR,C.F.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,D 43 RUBI, U.E.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E - Descansa
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,F 11 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 81 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
Jornada 2 13-10-2019
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 31 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
SABADELL F.C., C.E.,E 32 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,F
CASTELLBISBAL, U.E.,A 101 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
JUNIOR,C.F.,B 90 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
RUBI, U.E.,A 61 GIMNASTIC MANRESA, C.,H
Descansa - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 44 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 49 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,F
Jornada 3 20-10-2019
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 20 SABADELL F.C., C.E.,E
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,F 31 CASTELLBISBAL, U.E.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 110 JUNIOR,C.F.,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 015 RUBI, U.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,H - Descansa
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,D 22 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 144 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 02 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,F
Jornada 4 27-10-2019
SABADELL F.C., C.E.,E 40 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
CASTELLBISBAL, U.E.,A 15 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
JUNIOR,C.F.,B 30 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,F
RUBI, U.E.,A 124 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
Descansa - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 22 GIMNASTIC MANRESA, C.,H
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 05 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,D
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,F 76 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
Jornada 5 03-11-2019
SABADELL F.C., C.E.,E 82 CASTELLBISBAL, U.E.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 91 JUNIOR,C.F.,B
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,F 65 RUBI, U.E.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C - Descansa
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 24 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,H 40 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,D 50 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,F
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 36 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
Jornada 6 10-11-2019
CASTELLBISBAL, U.E.,A 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
JUNIOR,C.F.,B 33 SABADELL F.C., C.E.,E
RUBI, U.E.,A 25 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
Descansa - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,F
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 41 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 75 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,F 21 GIMNASTIC MANRESA, C.,H
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 34 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,D
Jornada 7 17-11-2019
CASTELLBISBAL, U.E.,A 45 JUNIOR,C.F.,B
SABADELL F.C., C.E.,E 45 RUBI, U.E.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - Descansa
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,F 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 93 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 04 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,F
GIMNASTIC MANRESA, C.,H 34 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 23 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,D
Jornada 8 24-11-2019
JUNIOR,C.F.,B 32 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
RUBI, U.E.,A 102 CASTELLBISBAL, U.E.,A
Descansa - SABADELL F.C., C.E.,E
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 03 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 14 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,F
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,F 112 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 80 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,D 31 GIMNASTIC MANRESA, C.,H
Jornada 9 01-12-2019
JUNIOR,C.F.,B 41 RUBI, U.E.,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A - Descansa
SABADELL F.C., C.E.,E 61 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 63 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,F 44 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,F
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 18 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 07 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,D
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 26 GIMNASTIC MANRESA, C.,H
Jornada 10 15-12-2019
RUBI, U.E.,A 62 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
Descansa - JUNIOR,C.F.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 60 CASTELLBISBAL, U.E.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 12 SABADELL F.C., C.E.,E
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,F 08 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 31 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,F
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,D 100 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
GIMNASTIC MANRESA, C.,H 72 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
Jornada 11 22-12-2019
RUBI, U.E.,A - Descansa
JUNIOR,C.F.,B 31 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
CASTELLBISBAL, U.E.,A 101 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
SABADELL F.C., C.E.,E 33 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,F
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 42 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,F 02 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,D
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 17 GIMNASTIC MANRESA, C.,H
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 31 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
Jornada 12 12-01-2020
Descansa - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 13 RUBI, U.E.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 43 JUNIOR,C.F.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,F 62 CASTELLBISBAL, U.E.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 32 SABADELL F.C., C.E.,E
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,D 22 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,H 41 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,F
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 23 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
Jornada 13 19-01-2020
Descansa - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
RUBI, U.E.,A 83 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
JUNIOR,C.F.,B 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,F
CASTELLBISBAL, U.E.,A 63 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
SABADELL F.C., C.E.,E 23 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,D
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 10 GIMNASTIC MANRESA, C.,H
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,F 52 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 52 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
Jornada 14 26-01-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 22 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A - Descansa
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,F 18 RUBI, U.E.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 62 JUNIOR,C.F.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,D 32 CASTELLBISBAL, U.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,H 00 SABADELL F.C., C.E.,E
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 04 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 14 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,F
Jornada 15 02-02-2020
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 42 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
Descansa - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,F
RUBI, U.E.,A 42 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
JUNIOR,C.F.,B 14 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,D
CASTELLBISBAL, U.E.,A 21 GIMNASTIC MANRESA, C.,H
SABADELL F.C., C.E.,E 61 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 120 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,F 13 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 30 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,F
SABADELL F.C., C.E.,E 80 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
CASTELLBISBAL, U.E.,A 40 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
JUNIOR,C.F.,B 52 GIMNASTIC MANRESA, C.,H
RUBI, U.E.,A 31 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,D
Descansa - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 25 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,F
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 23 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
Jornada 17 16-02-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 33 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,F 22 SABADELL F.C., C.E.,E
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 27 CASTELLBISBAL, U.E.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 22 JUNIOR,C.F.,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,H 24 RUBI, U.E.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,D - Descansa
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 53 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,F 44 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
Jornada 18 01-03-2020
SABADELL F.C., C.E.,E 24 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A 43 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,F
JUNIOR,C.F.,B 44 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
RUBI, U.E.,A 90 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
Descansa - GIMNASTIC MANRESA, C.,H
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 11 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,D
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 17 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,F 23 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
Jornada 19 08-03-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 21 SABADELL F.C., C.E.,E
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 42 CASTELLBISBAL, U.E.,A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,F 12 JUNIOR,C.F.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 213 RUBI, U.E.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B - Descansa
GIMNASTIC MANRESA, C.,H 44 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,D 52 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 85 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,F
Jornada 20 15-03-2020
CASTELLBISBAL, U.E.,A - SABADELL F.C., C.E.,E
JUNIOR,C.F.,B - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
RUBI, U.E.,A - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,F
Descansa - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,H
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,F - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
Jornada 21 22-03-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C - CASTELLBISBAL, U.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,E - JUNIOR,C.F.,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - RUBI, U.E.,A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,F - Descansa
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,H - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,F
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,D - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
Jornada 22 29-03-2020
JUNIOR,C.F.,B - CASTELLBISBAL, U.E.,A
RUBI, U.E.,A - SABADELL F.C., C.E.,E
Descansa - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,F
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,F - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E - GIMNASTIC MANRESA, C.,H
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,D - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
Jornada 23 05-04-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C - JUNIOR,C.F.,B
CASTELLBISBAL, U.E.,A - RUBI, U.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,E - Descansa
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,F - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,F
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
GIMNASTIC MANRESA, C.,H - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,D
Jornada 24 19-04-2020
RUBI, U.E.,A - JUNIOR,C.F.,B
Descansa - CASTELLBISBAL, U.E.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - SABADELL F.C., C.E.,E
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,F - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,F
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,D - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,H - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
Jornada 25 26-04-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C - RUBI, U.E.,A
JUNIOR,C.F.,B - Descansa
CASTELLBISBAL, U.E.,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
SABADELL F.C., C.E.,E - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,F
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,F - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,D
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B - GIMNASTIC MANRESA, C.,H
Jornada 26 03-05-2020
Descansa - RUBI, U.E.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - JUNIOR,C.F.,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A - CASTELLBISBAL, U.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,F - SABADELL F.C., C.E.,E
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,D - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,F
GIMNASTIC MANRESA, C.,H - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
Jornada 27 10-05-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C - Descansa
RUBI, U.E.,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
JUNIOR,C.F.,B - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,F
SABADELL F.C., C.E.,E - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,D
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,F - GIMNASTIC MANRESA, C.,H
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
Jornada 28 17-05-2020
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - Descansa
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A - RUBI, U.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,F - JUNIOR,C.F.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E - CASTELLBISBAL, U.E.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,D - SABADELL F.C., C.E.,E
GIMNASTIC MANRESA, C.,H - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,F
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
Jornada 29 24-05-2020
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
Descansa - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
RUBI, U.E.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,F
JUNIOR,C.F.,B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
CASTELLBISBAL, U.E.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,D
SABADELL F.C., C.E.,E - GIMNASTIC MANRESA, C.,H
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,F - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
Jornada 30 31-05-2020
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,F - Descansa
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E - RUBI, U.E.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,D - JUNIOR,C.F.,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,H - CASTELLBISBAL, U.E.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B - SABADELL F.C., C.E.,E
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,F
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.