Competició | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 segona divisio | grup 17

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
ALZAMORA, C.F.,B 14 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 41 CONGRÉS CLUB ESP.,A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 11 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A 02 SANT GABRIEL, C.D.,D
ESPANYOL, R.C.D.,C 15 SANT ANDREU, U.E,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C 23 Pª BARC. ANGUERA,B
BUFALA, C.F.,A 72 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,E 60 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
Jornada 2 13-10-2019
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 22 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,E
CONGRÉS CLUB ESP.,A 52 ALZAMORA, C.F.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 06 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
SANT GABRIEL, C.D.,D 21 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
SANT ANDREU, U.E,C 93 LA SALUT PERE GOL AE.,A
Pª BARC. ANGUERA,B 33 ESPANYOL, R.C.D.,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 23 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 39 BUFALA, C.F.,A
Jornada 3 20-10-2019
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 31 CONGRÉS CLUB ESP.,A
ALZAMORA, C.F.,B 24 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 12 SANT GABRIEL, C.D.,D
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 33 SANT ANDREU, U.E,C
LA SALUT PERE GOL AE.,A 16 Pª BARC. ANGUERA,B
ESPANYOL, R.C.D.,C 54 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C 81 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,E 32 BUFALA, C.F.,A
Jornada 4 27-10-2019
CONGRÉS CLUB ESP.,A 31 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,E
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 22 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
SANT GABRIEL, C.D.,D 60 ALZAMORA, C.F.,B
SANT ANDREU, U.E,C 52 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
Pª BARC. ANGUERA,B 111 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 40 LA SALUT PERE GOL AE.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 11 ESPANYOL, R.C.D.,C
BUFALA, C.F.,A 23 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C
Jornada 5 03-11-2019
CONGRÉS CLUB ESP.,A 71 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 33 SANT GABRIEL, C.D.,D
ALZAMORA, C.F.,B 08 SANT ANDREU, U.E,C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 18 Pª BARC. ANGUERA,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 53 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
LA SALUT PERE GOL AE.,A 63 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
ESPANYOL, R.C.D.,C 23 BUFALA, C.F.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,E 01 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C
Jornada 6 10-11-2019
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 15 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,E
SANT GABRIEL, C.D.,D 30 CONGRÉS CLUB ESP.,A
SANT ANDREU, U.E,C 61 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
Pª BARC. ANGUERA,B 50 ALZAMORA, C.F.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 13 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 52 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
BUFALA, C.F.,A 32 LA SALUT PERE GOL AE.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C 73 ESPANYOL, R.C.D.,C
Jornada 7 17-11-2019
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 13 SANT GABRIEL, C.D.,D
CONGRÉS CLUB ESP.,A 22 SANT ANDREU, U.E,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 22 Pª BARC. ANGUERA,B
ALZAMORA, C.F.,B 31 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 40 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 24 BUFALA, C.F.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A 110 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,E 71 ESPANYOL, R.C.D.,C
Jornada 8 24-11-2019
SANT GABRIEL, C.D.,D 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,E
SANT ANDREU, U.E,C 64 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
Pª BARC. ANGUERA,B 31 CONGRÉS CLUB ESP.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 24 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 31 ALZAMORA, C.F.,B
BUFALA, C.F.,A 61 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C 70 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
ESPANYOL, R.C.D.,C 104 LA SALUT PERE GOL AE.,A
Jornada 9 01-12-2019
SANT GABRIEL, C.D.,D 12 SANT ANDREU, U.E,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 18 Pª BARC. ANGUERA,B
CONGRÉS CLUB ESP.,A 63 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 61 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
ALZAMORA, C.F.,B 010 BUFALA, C.F.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 13 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 42 ESPANYOL, R.C.D.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,E 62 LA SALUT PERE GOL AE.,A
Jornada 10 15-12-2019
SANT ANDREU, U.E,C - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,E
Pª BARC. ANGUERA,B - SANT GABRIEL, C.D.,D
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A - CONGRÉS CLUB ESP.,A
BUFALA, C.F.,A - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C - ALZAMORA, C.F.,B
ESPANYOL, R.C.D.,C - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
Jornada 11 22-12-2019
SANT ANDREU, U.E,C - Pª BARC. ANGUERA,B
SANT GABRIEL, C.D.,D - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
CONGRÉS CLUB ESP.,A - BUFALA, C.F.,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C
ALZAMORA, C.F.,B - ESPANYOL, R.C.D.,C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - LA SALUT PERE GOL AE.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,E - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
Jornada 12 12-01-2020
Pª BARC. ANGUERA,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,E
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - SANT ANDREU, U.E,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A - SANT GABRIEL, C.D.,D
BUFALA, C.F.,A - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C - CONGRÉS CLUB ESP.,A
ESPANYOL, R.C.D.,C - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A - ALZAMORA, C.F.,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
Jornada 13 19-01-2020
Pª BARC. ANGUERA,B - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
SANT ANDREU, U.E,C - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
SANT GABRIEL, C.D.,D - BUFALA, C.F.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C
CONGRÉS CLUB ESP.,A - ESPANYOL, R.C.D.,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A - LA SALUT PERE GOL AE.,A
ALZAMORA, C.F.,B - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,E - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
Jornada 14 26-01-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,E - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A - Pª BARC. ANGUERA,B
BUFALA, C.F.,A - SANT ANDREU, U.E,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C - SANT GABRIEL, C.D.,D
ESPANYOL, R.C.D.,C - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A - CONGRÉS CLUB ESP.,A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - ALZAMORA, C.F.,B
Jornada 15 02-02-2020
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
Pª BARC. ANGUERA,B - BUFALA, C.F.,A
SANT ANDREU, U.E,C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C
SANT GABRIEL, C.D.,D - ESPANYOL, R.C.D.,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A - LA SALUT PERE GOL AE.,A
CONGRÉS CLUB ESP.,A - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
ALZAMORA, C.F.,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,E

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A - ALZAMORA, C.F.,B
CONGRÉS CLUB ESP.,A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
SANT GABRIEL, C.D.,D - LA SALUT PERE GOL AE.,A
SANT ANDREU, U.E,C - ESPANYOL, R.C.D.,C
Pª BARC. ANGUERA,B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - BUFALA, C.F.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,E
Jornada 17 16-02-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,E - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
ALZAMORA, C.F.,B - CONGRÉS CLUB ESP.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A - SANT GABRIEL, C.D.,D
LA SALUT PERE GOL AE.,A - SANT ANDREU, U.E,C
ESPANYOL, R.C.D.,C - Pª BARC. ANGUERA,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
BUFALA, C.F.,A - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
Jornada 18 01-03-2020
CONGRÉS CLUB ESP.,A - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A - ALZAMORA, C.F.,B
SANT GABRIEL, C.D.,D - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
SANT ANDREU, U.E,C - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
Pª BARC. ANGUERA,B - LA SALUT PERE GOL AE.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - ESPANYOL, R.C.D.,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C
BUFALA, C.F.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,E
Jornada 19 08-03-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,E - CONGRÉS CLUB ESP.,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
ALZAMORA, C.F.,B - SANT GABRIEL, C.D.,D
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - SANT ANDREU, U.E,C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A - Pª BARC. ANGUERA,B
LA SALUT PERE GOL AE.,A - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
ESPANYOL, R.C.D.,C - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C - BUFALA, C.F.,A
Jornada 20 15-03-2020
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A - CONGRÉS CLUB ESP.,A
SANT GABRIEL, C.D.,D - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
SANT ANDREU, U.E,C - ALZAMORA, C.F.,B
Pª BARC. ANGUERA,B - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A - LA SALUT PERE GOL AE.,A
BUFALA, C.F.,A - ESPANYOL, R.C.D.,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,E
Jornada 21 22-03-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,E - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
CONGRÉS CLUB ESP.,A - SANT GABRIEL, C.D.,D
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A - SANT ANDREU, U.E,C
ALZAMORA, C.F.,B - Pª BARC. ANGUERA,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A - BUFALA, C.F.,A
ESPANYOL, R.C.D.,C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C
Jornada 22 29-03-2020
SANT GABRIEL, C.D.,D - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E,C - CONGRÉS CLUB ESP.,A
Pª BARC. ANGUERA,B - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - ALZAMORA, C.F.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
BUFALA, C.F.,A - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C - LA SALUT PERE GOL AE.,A
ESPANYOL, R.C.D.,C - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,E
Jornada 23 05-04-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,E - SANT GABRIEL, C.D.,D
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A - SANT ANDREU, U.E,C
CONGRÉS CLUB ESP.,A - Pª BARC. ANGUERA,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
ALZAMORA, C.F.,B - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - BUFALA, C.F.,A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C
LA SALUT PERE GOL AE.,A - ESPANYOL, R.C.D.,C
Jornada 24 19-04-2020
SANT ANDREU, U.E,C - SANT GABRIEL, C.D.,D
Pª BARC. ANGUERA,B - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - CONGRÉS CLUB ESP.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
BUFALA, C.F.,A - ALZAMORA, C.F.,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
ESPANYOL, R.C.D.,C - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,E
Jornada 25 26-04-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,E - SANT ANDREU, U.E,C
SANT GABRIEL, C.D.,D - Pª BARC. ANGUERA,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
CONGRÉS CLUB ESP.,A - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A - BUFALA, C.F.,A
ALZAMORA, C.F.,B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - ESPANYOL, R.C.D.,C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A - LA SALUT PERE GOL AE.,A
Jornada 26 03-05-2020
Pª BARC. ANGUERA,B - SANT ANDREU, U.E,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - SANT GABRIEL, C.D.,D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
BUFALA, C.F.,A - CONGRÉS CLUB ESP.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
ESPANYOL, R.C.D.,C - ALZAMORA, C.F.,B
LA SALUT PERE GOL AE.,A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,E
Jornada 27 10-05-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,E - Pª BARC. ANGUERA,B
SANT ANDREU, U.E,C - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
SANT GABRIEL, C.D.,D - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A - BUFALA, C.F.,A
CONGRÉS CLUB ESP.,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A - ESPANYOL, R.C.D.,C
ALZAMORA, C.F.,B - LA SALUT PERE GOL AE.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
Jornada 28 17-05-2020
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - Pª BARC. ANGUERA,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A - SANT ANDREU, U.E,C
BUFALA, C.F.,A - SANT GABRIEL, C.D.,D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,C - CONGRÉS CLUB ESP.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A - ALZAMORA, C.F.,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,E
Jornada 29 24-05-2020
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,E
Pª BARC. ANGUERA,B - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
SANT ANDREU, U.E,C - BUFALA, C.F.,A
SANT GABRIEL, C.D.,D - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A - ESPANYOL, R.C.D.,C
CONGRÉS CLUB ESP.,A - LA SALUT PERE GOL AE.,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
ALZAMORA, C.F.,B - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
Jornada 30 31-05-2020
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
BUFALA, C.F.,A - Pª BARC. ANGUERA,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C - SANT ANDREU, U.E,C
ESPANYOL, R.C.D.,C - SANT GABRIEL, C.D.,D
LA SALUT PERE GOL AE.,A - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A - CONGRÉS CLUB ESP.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,E - ALZAMORA, C.F.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.