Competició | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 segona divisio | grup 21

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
CANONJA, C.F.,C 14 TARRAGONA, F.C.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 53 PARE MANYANET, A.E.,C
VILASECA C.F.,C 52 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 23 SALOU, U.D.,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C 16 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
ICOMAR, C.F.,A 41 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D
LA FLORESTA, C.D.,C 51 BONAVISTA, C.,A
Jornada 2 20-10-2019
TARRAGONA, F.C.,A 07 LA FLORESTA, C.D.,C
PARE MANYANET, A.E.,C 50 CANONJA, C.F.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 12 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
SALOU, U.D.,C 53 VILASECA C.F.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 112 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
BONAVISTA, C.,A 40 ICOMAR, C.F.,A
Jornada 3 27-10-2019
TARRAGONA, F.C.,A 14 PARE MANYANET, A.E.,C
CANONJA, C.F.,C 23 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 20 SALOU, U.D.,C
VILASECA C.F.,C 17 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 22 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C 03 BONAVISTA, C.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 32 ICOMAR, C.F.,A
Jornada 4 03-11-2019
PARE MANYANET, A.E.,C 35 LA FLORESTA, C.D.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 11 TARRAGONA, F.C.,A
SALOU, U.D.,C 45 CANONJA, C.F.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 25 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D 18 VILASECA C.F.,C
BONAVISTA, C.,A 31 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
ICOMAR, C.F.,A 42 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
Jornada 5 10-11-2019
PARE MANYANET, A.E.,C 31 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
TARRAGONA, F.C.,A 31 SALOU, U.D.,C
CANONJA, C.F.,C 28 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 61 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D
VILASECA C.F.,C 12 BONAVISTA, C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 07 ICOMAR, C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 91 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
Jornada 6 17-11-2019
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 37 LA FLORESTA, C.D.,C
SALOU, U.D.,C 42 PARE MANYANET, A.E.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 33 TARRAGONA, F.C.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D 03 CANONJA, C.F.,C
BONAVISTA, C.,A 34 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
ICOMAR, C.F.,A 74 VILASECA C.F.,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C 82 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
Jornada 7 24-11-2019
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - SALOU, U.D.,C
PARE MANYANET, A.E.,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
TARRAGONA, F.C.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D
CANONJA, C.F.,C - BONAVISTA, C.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - ICOMAR, C.F.,A
VILASECA C.F.,C - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
LA FLORESTA, C.D.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
Jornada 8 01-12-2019
SALOU, U.D.,C - LA FLORESTA, C.D.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D - PARE MANYANET, A.E.,C
BONAVISTA, C.,A - TARRAGONA, F.C.,A
ICOMAR, C.F.,A - CANONJA, C.F.,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E - VILASECA C.F.,C
Jornada 9 15-12-2019
SALOU, U.D.,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D
PARE MANYANET, A.E.,C - BONAVISTA, C.,A
TARRAGONA, F.C.,A - ICOMAR, C.F.,A
CANONJA, C.F.,C - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
LA FLORESTA, C.D.,C - VILASECA C.F.,C
Jornada 10 22-12-2019
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E - LA FLORESTA, C.D.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D - SALOU, U.D.,C
BONAVISTA, C.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
ICOMAR, C.F.,A - PARE MANYANET, A.E.,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C - TARRAGONA, F.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E - CANONJA, C.F.,C
VILASECA C.F.,C - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
Jornada 11 12-01-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D
SALOU, U.D.,C - BONAVISTA, C.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - ICOMAR, C.F.,A
PARE MANYANET, A.E.,C - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
TARRAGONA, F.C.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
CANONJA, C.F.,C - VILASECA C.F.,C
LA FLORESTA, C.D.,C - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
Jornada 12 19-01-2020
LA FLORESTA, C.D.,C - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D
BONAVISTA, C.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
ICOMAR, C.F.,A - SALOU, U.D.,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E - PARE MANYANET, A.E.,C
VILASECA C.F.,C - TARRAGONA, F.C.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - CANONJA, C.F.,C
Jornada 13 26-01-2020
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D - BONAVISTA, C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E - ICOMAR, C.F.,A
SALOU, U.D.,C - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
PARE MANYANET, A.E.,C - VILASECA C.F.,C
TARRAGONA, F.C.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
CANONJA, C.F.,C - LA FLORESTA, C.D.,C

SEGONA VOLTA

Jornada 14 02-02-2020
TARRAGONA, F.C.,A - CANONJA, C.F.,C
PARE MANYANET, A.E.,C - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - VILASECA C.F.,C
SALOU, U.D.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D - ICOMAR, C.F.,A
BONAVISTA, C.,A - LA FLORESTA, C.D.,C
Jornada 15 09-02-2020
LA FLORESTA, C.D.,C - TARRAGONA, F.C.,A
CANONJA, C.F.,C - PARE MANYANET, A.E.,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
VILASECA C.F.,C - SALOU, U.D.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D
ICOMAR, C.F.,A - BONAVISTA, C.,A
Jornada 16 16-02-2020
PARE MANYANET, A.E.,C - TARRAGONA, F.C.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - CANONJA, C.F.,C
SALOU, U.D.,C - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E - VILASECA C.F.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D - CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
BONAVISTA, C.,A - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
ICOMAR, C.F.,A - LA FLORESTA, C.D.,C
Jornada 17 01-03-2020
LA FLORESTA, C.D.,C - PARE MANYANET, A.E.,C
TARRAGONA, F.C.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
CANONJA, C.F.,C - SALOU, U.D.,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
VILASECA C.F.,C - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E - BONAVISTA, C.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C - ICOMAR, C.F.,A
Jornada 18 08-03-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - PARE MANYANET, A.E.,C
SALOU, U.D.,C - TARRAGONA, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E - CANONJA, C.F.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
BONAVISTA, C.,A - VILASECA C.F.,C
ICOMAR, C.F.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C - LA FLORESTA, C.D.,C
Jornada 19 15-03-2020
LA FLORESTA, C.D.,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
PARE MANYANET, A.E.,C - SALOU, U.D.,C
TARRAGONA, F.C.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
CANONJA, C.F.,C - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - BONAVISTA, C.,A
VILASECA C.F.,C - ICOMAR, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
Jornada 20 22-03-2020
SALOU, U.D.,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E - PARE MANYANET, A.E.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D - TARRAGONA, F.C.,A
BONAVISTA, C.,A - CANONJA, C.F.,C
ICOMAR, C.F.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C - VILASECA C.F.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E - LA FLORESTA, C.D.,C
Jornada 21 29-03-2020
LA FLORESTA, C.D.,C - SALOU, U.D.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
PARE MANYANET, A.E.,C - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D
TARRAGONA, F.C.,A - BONAVISTA, C.,A
CANONJA, C.F.,C - ICOMAR, C.F.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
VILASECA C.F.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
Jornada 22 05-04-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E - SALOU, U.D.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
BONAVISTA, C.,A - PARE MANYANET, A.E.,C
ICOMAR, C.F.,A - TARRAGONA, F.C.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C - CANONJA, C.F.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
VILASECA C.F.,C - LA FLORESTA, C.D.,C
Jornada 23 19-04-2020
LA FLORESTA, C.D.,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
SALOU, U.D.,C - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - BONAVISTA, C.,A
PARE MANYANET, A.E.,C - ICOMAR, C.F.,A
TARRAGONA, F.C.,A - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
CANONJA, C.F.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - VILASECA C.F.,C
Jornada 24 26-04-2020
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
BONAVISTA, C.,A - SALOU, U.D.,C
ICOMAR, C.F.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C - PARE MANYANET, A.E.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E - TARRAGONA, F.C.,A
VILASECA C.F.,C - CANONJA, C.F.,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - LA FLORESTA, C.D.,C
Jornada 25 03-05-2020
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D - LA FLORESTA, C.D.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E - BONAVISTA, C.,A
SALOU, U.D.,C - ICOMAR, C.F.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C
PARE MANYANET, A.E.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
TARRAGONA, F.C.,A - VILASECA C.F.,C
CANONJA, C.F.,C - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
Jornada 26 10-05-2020
BONAVISTA, C.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D
ICOMAR, C.F.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C - SALOU, U.D.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
VILASECA C.F.,C - PARE MANYANET, A.E.,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - TARRAGONA, F.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,C - CANONJA, C.F.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.