Competició | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 segona divisio | grup 24

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
ALCOVER, C.E.,C 21 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
LA RIERA, C.F.,C 90 RAMON SICART, A.E.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 70 VENDRELL C.E.,C
BASE MARC BARTRA CF,C 14 ALTAFULLA, C.E.,A
SANTA OLIVA, C.E.,A 90 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 44 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D - Descansa
RODA DE BARA AT.,A 40 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
Jornada 2 20-10-2019
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B 010 RODA DE BARA AT.,A
RAMON SICART, A.E.,A 01 ALCOVER, C.E.,C
VENDRELL C.E.,C 05 LA RIERA, C.F.,C
ALTAFULLA, C.E.,A 23 TORREDEMBARRA, U.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 18 BASE MARC BARTRA CF,C
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 45 SANTA OLIVA, C.E.,A
Descansa - BASE L'ARBOÇ,CF.,B
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 21 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
Jornada 3 27-10-2019
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B 11 RAMON SICART, A.E.,A
ALCOVER, C.E.,C 35 VENDRELL C.E.,C
LA RIERA, C.F.,C 18 ALTAFULLA, C.E.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 91 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
BASE MARC BARTRA CF,C 102 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
SANTA OLIVA, C.E.,A - Descansa
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 41 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
RODA DE BARA AT.,A 43 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
Jornada 4 03-11-2019
RAMON SICART, A.E.,A 110 RODA DE BARA AT.,A
VENDRELL C.E.,C 101 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
ALTAFULLA, C.E.,A 101 ALCOVER, C.E.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 24 LA RIERA, C.F.,C
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 86 TORREDEMBARRA, U.D.,A
Descansa - BASE MARC BARTRA CF,C
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 34 SANTA OLIVA, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 33 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
Jornada 5 10-11-2019
RAMON SICART, A.E.,A 11 VENDRELL C.E.,C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B 112 ALTAFULLA, C.E.,A
ALCOVER, C.E.,C 61 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
LA RIERA, C.F.,C 51 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A - Descansa
BASE MARC BARTRA CF,C 81 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
SANTA OLIVA, C.E.,A 71 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
RODA DE BARA AT.,A 60 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
Jornada 6 17-11-2019
VENDRELL C.E.,C 16 RODA DE BARA AT.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 120 RAMON SICART, A.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 22 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 84 ALCOVER, C.E.,C
Descansa - LA RIERA, C.F.,C
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 53 TORREDEMBARRA, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 22 BASE MARC BARTRA CF,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 18 SANTA OLIVA, C.E.,A
Jornada 7 24-11-2019
VENDRELL C.E.,C 07 ALTAFULLA, C.E.,A
RAMON SICART, A.E.,A 12 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B 16 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
ALCOVER, C.E.,C - Descansa
LA RIERA, C.F.,C 24 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 51 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
BASE MARC BARTRA CF,C 61 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
RODA DE BARA AT.,A 31 SANTA OLIVA, C.E.,A
Jornada 8 01-12-2019
ALTAFULLA, C.E.,A 33 RODA DE BARA AT.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 52 VENDRELL C.E.,C
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 72 RAMON SICART, A.E.,A
Descansa - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 61 ALCOVER, C.E.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 22 LA RIERA, C.F.,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 26 TORREDEMBARRA, U.D.,A
SANTA OLIVA, C.E.,A 12 BASE MARC BARTRA CF,C
Jornada 9 15-12-2019
ALTAFULLA, C.E.,A 110 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
VENDRELL C.E.,C 07 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
RAMON SICART, A.E.,A - Descansa
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B 05 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
ALCOVER, C.E.,C 33 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
LA RIERA, C.F.,C 12 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 14 SANTA OLIVA, C.E.,A
RODA DE BARA AT.,A 32 BASE MARC BARTRA CF,C
Jornada 10 22-12-2019
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 14 RODA DE BARA AT.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 19 ALTAFULLA, C.E.,A
Descansa - VENDRELL C.E.,C
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 62 RAMON SICART, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 120 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 31 ALCOVER, C.E.,C
SANTA OLIVA, C.E.,A 91 LA RIERA, C.F.,C
BASE MARC BARTRA CF,C 90 TORREDEMBARRA, U.D.,A
Jornada 11 12-01-2020
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 43 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
ALTAFULLA, C.E.,A - Descansa
VENDRELL C.E.,C 17 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
RAMON SICART, A.E.,A 13 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B 13 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
ALCOVER, C.E.,C 011 SANTA OLIVA, C.E.,A
LA RIERA, C.F.,C 15 BASE MARC BARTRA CF,C
RODA DE BARA AT.,A 33 TORREDEMBARRA, U.D.,A
Jornada 12 19-01-2020
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 112 RODA DE BARA AT.,A
Descansa - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 34 ALTAFULLA, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 32 VENDRELL C.E.,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 40 RAMON SICART, A.E.,A
SANTA OLIVA, C.E.,A 161 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
BASE MARC BARTRA CF,C 90 ALCOVER, C.E.,C
TORREDEMBARRA, U.D.,A 31 LA RIERA, C.F.,C
Jornada 13 26-01-2020
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A - Descansa
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 06 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
ALTAFULLA, C.E.,A 82 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
VENDRELL C.E.,C 24 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
RAMON SICART, A.E.,A 013 SANTA OLIVA, C.E.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B 011 BASE MARC BARTRA CF,C
ALCOVER, C.E.,C 09 TORREDEMBARRA, U.D.,A
RODA DE BARA AT.,A 50 LA RIERA, C.F.,C
Jornada 14 02-02-2020
RODA DE BARA AT.,A - Descansa
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 61 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 92 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 010 ALTAFULLA, C.E.,A
SANTA OLIVA, C.E.,A 81 VENDRELL C.E.,C
BASE MARC BARTRA CF,C 91 RAMON SICART, A.E.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 81 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
LA RIERA, C.F.,C 72 ALCOVER, C.E.,C
Jornada 15 09-02-2020
Descansa - ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 39 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 21 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
ALTAFULLA, C.E.,A 73 SANTA OLIVA, C.E.,A
VENDRELL C.E.,C 09 BASE MARC BARTRA CF,C
RAMON SICART, A.E.,A 26 TORREDEMBARRA, U.D.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B 111 LA RIERA, C.F.,C
ALCOVER, C.E.,C 010 RODA DE BARA AT.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B 11 ALCOVER, C.E.,C
RAMON SICART, A.E.,A 03 LA RIERA, C.F.,C
VENDRELL C.E.,C 35 TORREDEMBARRA, U.D.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 23 BASE MARC BARTRA CF,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 16 SANTA OLIVA, C.E.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 23 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
Descansa - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 32 RODA DE BARA AT.,A
Jornada 17 01-03-2020
RODA DE BARA AT.,A 131 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
ALCOVER, C.E.,C 14 RAMON SICART, A.E.,A
LA RIERA, C.F.,C 41 VENDRELL C.E.,C
TORREDEMBARRA, U.D.,A 24 ALTAFULLA, C.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,C 90 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
SANTA OLIVA, C.E.,A 85 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,B - Descansa
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 47 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
Jornada 18 08-03-2020
RAMON SICART, A.E.,A 23 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
VENDRELL C.E.,C 42 ALCOVER, C.E.,C
ALTAFULLA, C.E.,A 121 LA RIERA, C.F.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 02 TORREDEMBARRA, U.D.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 313 BASE MARC BARTRA CF,C
Descansa - SANTA OLIVA, C.E.,A
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 51 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D 16 RODA DE BARA AT.,A
Jornada 19 15-03-2020
RODA DE BARA AT.,A - RAMON SICART, A.E.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B - VENDRELL C.E.,C
ALCOVER, C.E.,C - ALTAFULLA, C.E.,A
LA RIERA, C.F.,C - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
TORREDEMBARRA, U.D.,A - JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
BASE MARC BARTRA CF,C - Descansa
SANTA OLIVA, C.E.,A - ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
Jornada 20 22-03-2020
VENDRELL C.E.,C - RAMON SICART, A.E.,A
ALTAFULLA, C.E.,A - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D - ALCOVER, C.E.,C
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A - LA RIERA, C.F.,C
Descansa - TORREDEMBARRA, U.D.,A
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A - BASE MARC BARTRA CF,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D - SANTA OLIVA, C.E.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,B - RODA DE BARA AT.,A
Jornada 21 29-03-2020
RODA DE BARA AT.,A - VENDRELL C.E.,C
RAMON SICART, A.E.,A - ALTAFULLA, C.E.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
ALCOVER, C.E.,C - JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
LA RIERA, C.F.,C - Descansa
TORREDEMBARRA, U.D.,A - ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
BASE MARC BARTRA CF,C - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
SANTA OLIVA, C.E.,A - BASE L'ARBOÇ,CF.,B
Jornada 22 05-04-2020
ALTAFULLA, C.E.,A - VENDRELL C.E.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D - RAMON SICART, A.E.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
Descansa - ALCOVER, C.E.,C
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A - LA RIERA, C.F.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D - TORREDEMBARRA, U.D.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,B - BASE MARC BARTRA CF,C
SANTA OLIVA, C.E.,A - RODA DE BARA AT.,A
Jornada 23 19-04-2020
RODA DE BARA AT.,A - ALTAFULLA, C.E.,A
VENDRELL C.E.,C - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
RAMON SICART, A.E.,A - JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B - Descansa
ALCOVER, C.E.,C - ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
LA RIERA, C.F.,C - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
TORREDEMBARRA, U.D.,A - BASE L'ARBOÇ,CF.,B
BASE MARC BARTRA CF,C - SANTA OLIVA, C.E.,A
Jornada 24 26-04-2020
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D - ALTAFULLA, C.E.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A - VENDRELL C.E.,C
Descansa - RAMON SICART, A.E.,A
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D - ALCOVER, C.E.,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,B - LA RIERA, C.F.,C
SANTA OLIVA, C.E.,A - TORREDEMBARRA, U.D.,A
BASE MARC BARTRA CF,C - RODA DE BARA AT.,A
Jornada 25 03-05-2020
RODA DE BARA AT.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
ALTAFULLA, C.E.,A - JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
VENDRELL C.E.,C - Descansa
RAMON SICART, A.E.,A - ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
ALCOVER, C.E.,C - BASE L'ARBOÇ,CF.,B
LA RIERA, C.F.,C - SANTA OLIVA, C.E.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A - BASE MARC BARTRA CF,C
Jornada 26 10-05-2020
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
Descansa - ALTAFULLA, C.E.,A
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A - VENDRELL C.E.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D - RAMON SICART, A.E.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,B - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
SANTA OLIVA, C.E.,A - ALCOVER, C.E.,C
BASE MARC BARTRA CF,C - LA RIERA, C.F.,C
TORREDEMBARRA, U.D.,A - RODA DE BARA AT.,A
Jornada 27 17-05-2020
RODA DE BARA AT.,A - JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D - Descansa
ALTAFULLA, C.E.,A - ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
VENDRELL C.E.,C - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
RAMON SICART, A.E.,A - BASE L'ARBOÇ,CF.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B - SANTA OLIVA, C.E.,A
ALCOVER, C.E.,C - BASE MARC BARTRA CF,C
LA RIERA, C.F.,C - TORREDEMBARRA, U.D.,A
Jornada 28 24-05-2020
Descansa - JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D - ALTAFULLA, C.E.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,B - VENDRELL C.E.,C
SANTA OLIVA, C.E.,A - RAMON SICART, A.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,C - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A - ALCOVER, C.E.,C
LA RIERA, C.F.,C - RODA DE BARA AT.,A
Jornada 29 31-05-2020
Descansa - RODA DE BARA AT.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A - ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D
ALTAFULLA, C.E.,A - BASE L'ARBOÇ,CF.,B
VENDRELL C.E.,C - SANTA OLIVA, C.E.,A
RAMON SICART, A.E.,A - BASE MARC BARTRA CF,C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B - TORREDEMBARRA, U.D.,A
ALCOVER, C.E.,C - LA RIERA, C.F.,C
Jornada 30 07-06-2020
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A - Descansa
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,D - JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
SANTA OLIVA, C.E.,A - ALTAFULLA, C.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,C - VENDRELL C.E.,C
TORREDEMBARRA, U.D.,A - RAMON SICART, A.E.,A
LA RIERA, C.F.,C - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
RODA DE BARA AT.,A - ALCOVER, C.E.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.