Competició | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 tercera divisio | grup 16

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
SITGES, U.E.,D 72 SAN MAURO, U.D.,B
Descansa - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B
IGUALADA, C.F.,H 54 CALAF, U.D.,B
CUBELLES, C.F.,G 54 MASQUEFA, F.C.,B
CAPELLADES, C.F.,B 27 VILANOVA GELTRU C.F.,F
HORTONENC, F.C.,A 72 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 30 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B
Descansa
R
ODENA, C.E.,C
Jornada 2 20-10-2019
SAN MAURO, U.D.,B
R
Descansa
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B 52 SITGES, U.E.,D
CALAF, U.D.,B - Descansa
MASQUEFA, F.C.,B 010 IGUALADA, C.F.,H
VILANOVA GELTRU C.F.,F 120 CUBELLES, C.F.,G
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 94 CAPELLADES, C.F.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B 14 HORTONENC, F.C.,A
ODENA, C.E.,C 610 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
Jornada 3 27-10-2019
SAN MAURO, U.D.,B 23 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B
SITGES, U.E.,D 22 CALAF, U.D.,B
Descansa - MASQUEFA, F.C.,B
IGUALADA, C.F.,H 72 VILANOVA GELTRU C.F.,F
CUBELLES, C.F.,G 12 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
CAPELLADES, C.F.,B 14 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B
HORTONENC, F.C.,A 121 ODENA, C.E.,C
Descansa
R
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
Jornada 4 03-11-2019
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B
R
Descansa
CALAF, U.D.,B 62 SAN MAURO, U.D.,B
MASQUEFA, F.C.,B 32 SITGES, U.E.,D
VILANOVA GELTRU C.F.,F - Descansa
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 36 IGUALADA, C.F.,H
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B 60 CUBELLES, C.F.,G
ODENA, C.E.,C 55 CAPELLADES, C.F.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 111 HORTONENC, F.C.,A
Jornada 5 10-11-2019
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B 41 CALAF, U.D.,B
SAN MAURO, U.D.,B 33 MASQUEFA, F.C.,B
SITGES, U.E.,D 12 VILANOVA GELTRU C.F.,F
Descansa - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
IGUALADA, C.F.,H 42 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B
CUBELLES, C.F.,G 23 ODENA, C.E.,C
CAPELLADES, C.F.,B 85 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
Descansa
R
HORTONENC, F.C.,A
Jornada 6 17-11-2019
CALAF, U.D.,B
R
Descansa
MASQUEFA, F.C.,B 14 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B
VILANOVA GELTRU C.F.,F 64 SAN MAURO, U.D.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 13 SITGES, U.E.,D
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B - Descansa
ODENA, C.E.,C 311 IGUALADA, C.F.,H
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 32 CUBELLES, C.F.,G
HORTONENC, F.C.,A 80 CAPELLADES, C.F.,B
Jornada 7 24-11-2019
CALAF, U.D.,B 55 MASQUEFA, F.C.,B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B 24 VILANOVA GELTRU C.F.,F
SAN MAURO, U.D.,B 41 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
SITGES, U.E.,D 22 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B
Descansa - ODENA, C.E.,C
IGUALADA, C.F.,H 70 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
CUBELLES, C.F.,G 16 HORTONENC, F.C.,A
Descansa
R
CAPELLADES, C.F.,B
Jornada 8 01-12-2019
MASQUEFA, F.C.,B
R
Descansa
VILANOVA GELTRU C.F.,F 60 CALAF, U.D.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 27 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B 31 SAN MAURO, U.D.,B
ODENA, C.E.,C 44 SITGES, U.E.,D
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D - Descansa
HORTONENC, F.C.,A 53 IGUALADA, C.F.,H
CAPELLADES, C.F.,B 52 CUBELLES, C.F.,G
Jornada 9 15-12-2019
MASQUEFA, F.C.,B 24 VILANOVA GELTRU C.F.,F
CALAF, U.D.,B 44 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B 22 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B
SAN MAURO, U.D.,B 22 ODENA, C.E.,C
SITGES, U.E.,D 110 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
Descansa - HORTONENC, F.C.,A
IGUALADA, C.F.,H 91 CAPELLADES, C.F.,B
Descansa
R
CUBELLES, C.F.,G
Jornada 10 22-12-2019
VILANOVA GELTRU C.F.,F
R
Descansa
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 83 MASQUEFA, F.C.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B 61 CALAF, U.D.,B
ODENA, C.E.,C 411 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 03 SAN MAURO, U.D.,B
HORTONENC, F.C.,A 74 SITGES, U.E.,D
CAPELLADES, C.F.,B - Descansa
CUBELLES, C.F.,G 15 IGUALADA, C.F.,H
Jornada 11 12-01-2020
VILANOVA GELTRU C.F.,F 41 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
MASQUEFA, F.C.,B 26 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B
CALAF, U.D.,B 121 ODENA, C.E.,C
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B 81 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
HORTONENC, F.C.,A 81 SAN MAURO, U.D.,B
SITGES, U.E.,D 51 CAPELLADES, C.F.,B
Descansa - CUBELLES, C.F.,G
Descansa
R
IGUALADA, C.F.,H
Jornada 12 19-01-2020
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
R
Descansa
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B 31 VILANOVA GELTRU C.F.,F
ODENA, C.E.,C 35 MASQUEFA, F.C.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 22 CALAF, U.D.,B
HORTONENC, F.C.,A 24 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B
CAPELLADES, C.F.,B 42 SAN MAURO, U.D.,B
CUBELLES, C.F.,G 011 SITGES, U.E.,D
IGUALADA, C.F.,H - Descansa
Jornada 13 26-01-2020
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 03 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,F 81 ODENA, C.E.,C
MASQUEFA, F.C.,B 46 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
CALAF, U.D.,B 09 HORTONENC, F.C.,A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B 82 CAPELLADES, C.F.,B
SAN MAURO, U.D.,B 41 CUBELLES, C.F.,G
SITGES, U.E.,D 06 IGUALADA, C.F.,H
Descansa
R
Descansa
Jornada 14 02-02-2020
Descansa
R
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B
ODENA, C.E.,C 33 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 36 VILANOVA GELTRU C.F.,F
HORTONENC, F.C.,A 61 MASQUEFA, F.C.,B
CAPELLADES, C.F.,B 58 CALAF, U.D.,B
CUBELLES, C.F.,G 27 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B
IGUALADA, C.F.,H 61 SAN MAURO, U.D.,B
Descansa - SITGES, U.E.,D
Jornada 15 09-02-2020
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B 51 ODENA, C.E.,C
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 23 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
VILANOVA GELTRU C.F.,F 54 HORTONENC, F.C.,A
MASQUEFA, F.C.,B 42 CAPELLADES, C.F.,B
CALAF, U.D.,B 31 CUBELLES, C.F.,G
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B 44 IGUALADA, C.F.,H
SAN MAURO, U.D.,B - Descansa
SITGES, U.E.,D
R
Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
SAN MAURO, U.D.,B 14 SITGES, U.E.,D
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B - Descansa
CALAF, U.D.,B 14 IGUALADA, C.F.,H
MASQUEFA, F.C.,B 41 CUBELLES, C.F.,G
VILANOVA GELTRU C.F.,F 51 CAPELLADES, C.F.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 35 HORTONENC, F.C.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B 71 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
ODENA, C.E.,C
R
Descansa
Jornada 17 01-03-2020
Descansa
R
SAN MAURO, U.D.,B
SITGES, U.E.,D - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B
Descansa - CALAF, U.D.,B
IGUALADA, C.F.,H - MASQUEFA, F.C.,B
CUBELLES, C.F.,G - VILANOVA GELTRU C.F.,F
CAPELLADES, C.F.,B - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
HORTONENC, F.C.,A - LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D - ODENA, C.E.,C
Jornada 18 08-03-2020
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B - SAN MAURO, U.D.,B
CALAF, U.D.,B - SITGES, U.E.,D
MASQUEFA, F.C.,B - Descansa
VILANOVA GELTRU C.F.,F - IGUALADA, C.F.,H
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B - CUBELLES, C.F.,G
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B - CAPELLADES, C.F.,B
ODENA, C.E.,C - HORTONENC, F.C.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
R
Descansa
Jornada 19 15-03-2020
Descansa
R
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B
SAN MAURO, U.D.,B - CALAF, U.D.,B
SITGES, U.E.,D - MASQUEFA, F.C.,B
Descansa - VILANOVA GELTRU C.F.,F
IGUALADA, C.F.,H - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
CUBELLES, C.F.,G - LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B
CAPELLADES, C.F.,B - ODENA, C.E.,C
HORTONENC, F.C.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
Jornada 20 22-03-2020
CALAF, U.D.,B - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B
MASQUEFA, F.C.,B - SAN MAURO, U.D.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,F - SITGES, U.E.,D
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B - Descansa
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B - IGUALADA, C.F.,H
ODENA, C.E.,C - CUBELLES, C.F.,G
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D - CAPELLADES, C.F.,B
HORTONENC, F.C.,A
R
Descansa
Jornada 21 29-03-2020
Descansa
R
CALAF, U.D.,B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B - MASQUEFA, F.C.,B
SAN MAURO, U.D.,B - VILANOVA GELTRU C.F.,F
SITGES, U.E.,D - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
Descansa - LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B
IGUALADA, C.F.,H - ODENA, C.E.,C
CUBELLES, C.F.,G - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
CAPELLADES, C.F.,B - HORTONENC, F.C.,A
Jornada 22 05-04-2020
MASQUEFA, F.C.,B - CALAF, U.D.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,F - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B - SAN MAURO, U.D.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B - SITGES, U.E.,D
ODENA, C.E.,C - Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D - IGUALADA, C.F.,H
HORTONENC, F.C.,A - CUBELLES, C.F.,G
CAPELLADES, C.F.,B
R
Descansa
Jornada 23 19-04-2020
Descansa
R
MASQUEFA, F.C.,B
CALAF, U.D.,B - VILANOVA GELTRU C.F.,F
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
SAN MAURO, U.D.,B - LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B
SITGES, U.E.,D - ODENA, C.E.,C
Descansa - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
IGUALADA, C.F.,H - HORTONENC, F.C.,A
CUBELLES, C.F.,G - CAPELLADES, C.F.,B
Jornada 24 26-04-2020
VILANOVA GELTRU C.F.,F - MASQUEFA, F.C.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B - CALAF, U.D.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B
ODENA, C.E.,C - SAN MAURO, U.D.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D - SITGES, U.E.,D
HORTONENC, F.C.,A - Descansa
CAPELLADES, C.F.,B - IGUALADA, C.F.,H
CUBELLES, C.F.,G
R
Descansa
Jornada 25 03-05-2020
Descansa
R
VILANOVA GELTRU C.F.,F
MASQUEFA, F.C.,B - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
CALAF, U.D.,B - LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B - ODENA, C.E.,C
SAN MAURO, U.D.,B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
SITGES, U.E.,D - HORTONENC, F.C.,A
Descansa - CAPELLADES, C.F.,B
IGUALADA, C.F.,H - CUBELLES, C.F.,G
Jornada 26 10-05-2020
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B - VILANOVA GELTRU C.F.,F
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B - MASQUEFA, F.C.,B
ODENA, C.E.,C - CALAF, U.D.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B
SAN MAURO, U.D.,B - HORTONENC, F.C.,A
CAPELLADES, C.F.,B - SITGES, U.E.,D
CUBELLES, C.F.,G - Descansa
IGUALADA, C.F.,H
R
Descansa
Jornada 27 17-05-2020
Descansa
R
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,F - LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B
MASQUEFA, F.C.,B - ODENA, C.E.,C
CALAF, U.D.,B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B - HORTONENC, F.C.,A
SAN MAURO, U.D.,B - CAPELLADES, C.F.,B
SITGES, U.E.,D - CUBELLES, C.F.,G
Descansa - IGUALADA, C.F.,H
Jornada 28 24-05-2020
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
ODENA, C.E.,C - VILANOVA GELTRU C.F.,F
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D - MASQUEFA, F.C.,B
HORTONENC, F.C.,A - CALAF, U.D.,B
CAPELLADES, C.F.,B - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B
CUBELLES, C.F.,G - SAN MAURO, U.D.,B
IGUALADA, C.F.,H - SITGES, U.E.,D
Descansa
R
Descansa
Jornada 29 31-05-2020
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B
R
Descansa
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B - ODENA, C.E.,C
VILANOVA GELTRU C.F.,F - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
MASQUEFA, F.C.,B - HORTONENC, F.C.,A
CALAF, U.D.,B - CAPELLADES, C.F.,B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B - CUBELLES, C.F.,G
SAN MAURO, U.D.,B - IGUALADA, C.F.,H
SITGES, U.E.,D - Descansa
Jornada 30 07-06-2020
ODENA, C.E.,C - LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
HORTONENC, F.C.,A - VILANOVA GELTRU C.F.,F
CAPELLADES, C.F.,B - MASQUEFA, F.C.,B
CUBELLES, C.F.,G - CALAF, U.D.,B
IGUALADA, C.F.,H - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B
Descansa - SAN MAURO, U.D.,B
Descansa
R
SITGES, U.E.,D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.