Competició | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 tercera divisio | grup 25

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
LA TORRETA, C.F.,A 111 BIGUES, C.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,B 102 AMETLLA VALLES, C.F.,C
LES FRANQUESES, C.F.,C 130 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 04 CARDEDEU, F.C.,E
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E
R
Descansa
GRANOLLERS, E.C.,E 72 VALLGORGUINA, F.C.,A
LLINARS, C.E.,B 90 LLERONA, C.E.,D
VALLES, C.AT.,B 27 VILAMAJOR, C.F.,B
Jornada 2 20-10-2019
BIGUES, C.E.,A 30 VALLES, C.AT.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,C 019 LA TORRETA, C.F.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C 32 PALAUTORDERA, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,E 04 LES FRANQUESES, C.F.,C
Descansa
R
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
VALLGORGUINA, F.C.,A 51 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E
LLERONA, C.E.,D 118 GRANOLLERS, E.C.,E
VILAMAJOR, C.F.,B 102 LLINARS, C.E.,B
Jornada 3 27-10-2019
BIGUES, C.E.,A 70 AMETLLA VALLES, C.F.,C
LA TORRETA, C.F.,A 180 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C
PALAUTORDERA, C.F.,B 210 CARDEDEU, F.C.,E
LES FRANQUESES, C.F.,C
R
Descansa
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 21 VALLGORGUINA, F.C.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E 91 LLERONA, C.E.,D
GRANOLLERS, E.C.,E 13 VILAMAJOR, C.F.,B
VALLES, C.AT.,B 12 LLINARS, C.E.,B
Jornada 4 03-11-2019
AMETLLA VALLES, C.F.,C 45 VALLES, C.AT.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C 17 BIGUES, C.E.,A
CARDEDEU, F.C.,E 27 LA TORRETA, C.F.,A
Descansa
R
PALAUTORDERA, C.F.,B
VALLGORGUINA, F.C.,A 22 LES FRANQUESES, C.F.,C
LLERONA, C.E.,D 24 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
VILAMAJOR, C.F.,B 120 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E
LLINARS, C.E.,B 14 GRANOLLERS, E.C.,E
Jornada 5 10-11-2019
AMETLLA VALLES, C.F.,C 22 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C
BIGUES, C.E.,A 71 CARDEDEU, F.C.,E
LA TORRETA, C.F.,A
R
Descansa
PALAUTORDERA, C.F.,B 014 VALLGORGUINA, F.C.,A
LES FRANQUESES, C.F.,C 140 LLERONA, C.E.,D
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 111 VILAMAJOR, C.F.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E 54 LLINARS, C.E.,B
VALLES, C.AT.,B 56 GRANOLLERS, E.C.,E
Jornada 6 17-11-2019
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C 212 VALLES, C.AT.,B
CARDEDEU, F.C.,E 71 AMETLLA VALLES, C.F.,C
Descansa
R
BIGUES, C.E.,A
VALLGORGUINA, F.C.,A 510 LA TORRETA, C.F.,A
LLERONA, C.E.,D 31 PALAUTORDERA, C.F.,B
VILAMAJOR, C.F.,B 74 LES FRANQUESES, C.F.,C
LLINARS, C.E.,B 23 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
GRANOLLERS, E.C.,E 92 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E
Jornada 7 24-11-2019
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C 14 CARDEDEU, F.C.,E
AMETLLA VALLES, C.F.,C
R
Descansa
BIGUES, C.E.,A 23 VALLGORGUINA, F.C.,A
LA TORRETA, C.F.,A 180 LLERONA, C.E.,D
PALAUTORDERA, C.F.,B 29 VILAMAJOR, C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,C 31 LLINARS, C.E.,B
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 43 GRANOLLERS, E.C.,E
VALLES, C.AT.,B 22 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E
Jornada 8 01-12-2019
CARDEDEU, F.C.,E 12 VALLES, C.AT.,B
Descansa
R
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C
VALLGORGUINA, F.C.,A 91 AMETLLA VALLES, C.F.,C
LLERONA, C.E.,D 011 BIGUES, C.E.,A
VILAMAJOR, C.F.,B 35 LA TORRETA, C.F.,A
LLINARS, C.E.,B 52 PALAUTORDERA, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,E 32 LES FRANQUESES, C.F.,C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E 03 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
Jornada 9 15-12-2019
CARDEDEU, F.C.,E
R
Descansa
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C 37 VALLGORGUINA, F.C.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,C 37 LLERONA, C.E.,D
BIGUES, C.E.,A 17 VILAMAJOR, C.F.,B
LA TORRETA, C.F.,A 92 LLINARS, C.E.,B
PALAUTORDERA, C.F.,B 310 GRANOLLERS, E.C.,E
LES FRANQUESES, C.F.,C 31 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E
VALLES, C.AT.,B 32 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
Jornada 10 22-12-2019
Descansa
R
VALLES, C.AT.,B
VALLGORGUINA, F.C.,A 22 CARDEDEU, F.C.,E
LLERONA, C.E.,D 54 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C
VILAMAJOR, C.F.,B 120 AMETLLA VALLES, C.F.,C
LLINARS, C.E.,B 45 BIGUES, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,E 28 LA TORRETA, C.F.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E 112 PALAUTORDERA, C.F.,B
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 13 LES FRANQUESES, C.F.,C
Jornada 11 12-01-2020
Descansa
R
VALLGORGUINA, F.C.,A
CARDEDEU, F.C.,E 73 LLERONA, C.E.,D
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C 016 VILAMAJOR, C.F.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,C 13 LLINARS, C.E.,B
BIGUES, C.E.,A 22 GRANOLLERS, E.C.,E
LA TORRETA, C.F.,A 80 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E
PALAUTORDERA, C.F.,B 34 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
VALLES, C.AT.,B 04 LES FRANQUESES, C.F.,C
Jornada 12 19-01-2020
VALLGORGUINA, F.C.,A 65 VALLES, C.AT.,B
LLERONA, C.E.,D
R
Descansa
VILAMAJOR, C.F.,B 70 CARDEDEU, F.C.,E
LLINARS, C.E.,B 53 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C
GRANOLLERS, E.C.,E 110 AMETLLA VALLES, C.F.,C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E 210 BIGUES, C.E.,A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 15 LA TORRETA, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,C 121 PALAUTORDERA, C.F.,B
Jornada 13 26-01-2020
VALLGORGUINA, F.C.,A 91 LLERONA, C.E.,D
Descansa
R
VILAMAJOR, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,E 11 LLINARS, C.E.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C 09 GRANOLLERS, E.C.,E
AMETLLA VALLES, C.F.,C 04 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E
BIGUES, C.E.,A 41 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
LA TORRETA, C.F.,A 92 LES FRANQUESES, C.F.,C
VALLES, C.AT.,B 60 PALAUTORDERA, C.F.,B
Jornada 14 02-02-2020
VALLES, C.AT.,B 12 LLERONA, C.E.,D
VILAMAJOR, C.F.,B 63 VALLGORGUINA, F.C.,A
LLINARS, C.E.,B
R
Descansa
GRANOLLERS, E.C.,E 73 CARDEDEU, F.C.,E
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E 35 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 61 AMETLLA VALLES, C.F.,C
LES FRANQUESES, C.F.,C 63 BIGUES, C.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,B 014 LA TORRETA, C.F.,A
Jornada 15 09-02-2020
LLERONA, C.E.,D 010 VILAMAJOR, C.F.,B
VALLGORGUINA, F.C.,A 53 LLINARS, C.E.,B
Descansa
R
GRANOLLERS, E.C.,E
CARDEDEU, F.C.,E 42 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C 04 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
AMETLLA VALLES, C.F.,C 211 LES FRANQUESES, C.F.,C
BIGUES, C.E.,A 122 PALAUTORDERA, C.F.,B
LA TORRETA, C.F.,A 70 VALLES, C.AT.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
BIGUES, C.E.,A 15 LA TORRETA, C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,C 12 PALAUTORDERA, C.F.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C 116 LES FRANQUESES, C.F.,C
CARDEDEU, F.C.,E 10 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
Descansa
R
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E
VALLGORGUINA, F.C.,A 43 GRANOLLERS, E.C.,E
LLERONA, C.E.,D 69 LLINARS, C.E.,B
VILAMAJOR, C.F.,B 60 VALLES, C.AT.,B
Jornada 17 01-03-2020
VALLES, C.AT.,B 23 BIGUES, C.E.,A
LA TORRETA, C.F.,A 111 AMETLLA VALLES, C.F.,C
PALAUTORDERA, C.F.,B 83 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C
LES FRANQUESES, C.F.,C 70 CARDEDEU, F.C.,E
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
R
Descansa
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E 34 VALLGORGUINA, F.C.,A
GRANOLLERS, E.C.,E 150 LLERONA, C.E.,D
LLINARS, C.E.,B 06 VILAMAJOR, C.F.,B
Jornada 18 08-03-2020
AMETLLA VALLES, C.F.,C 24 BIGUES, C.E.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C 314 LA TORRETA, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,E 21 PALAUTORDERA, C.F.,B
Descansa
R
LES FRANQUESES, C.F.,C
VALLGORGUINA, F.C.,A - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
LLERONA, C.E.,D 53 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E
VILAMAJOR, C.F.,B 34 GRANOLLERS, E.C.,E
LLINARS, C.E.,B 37 VALLES, C.AT.,B
Jornada 19 15-03-2020
VALLES, C.AT.,B - AMETLLA VALLES, C.F.,C
BIGUES, C.E.,A - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C
LA TORRETA, C.F.,A - CARDEDEU, F.C.,E
PALAUTORDERA, C.F.,B
R
Descansa
LES FRANQUESES, C.F.,C - VALLGORGUINA, F.C.,A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A - LLERONA, C.E.,D
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E - VILAMAJOR, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,E - LLINARS, C.E.,B
Jornada 20 22-03-2020
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C - AMETLLA VALLES, C.F.,C
CARDEDEU, F.C.,E - BIGUES, C.E.,A
Descansa
R
LA TORRETA, C.F.,A
VALLGORGUINA, F.C.,A - PALAUTORDERA, C.F.,B
LLERONA, C.E.,D - LES FRANQUESES, C.F.,C
VILAMAJOR, C.F.,B - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
LLINARS, C.E.,B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E
GRANOLLERS, E.C.,E - VALLES, C.AT.,B
Jornada 21 29-03-2020
VALLES, C.AT.,B - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,C - CARDEDEU, F.C.,E
BIGUES, C.E.,A
R
Descansa
LA TORRETA, C.F.,A - VALLGORGUINA, F.C.,A
PALAUTORDERA, C.F.,B - LLERONA, C.E.,D
LES FRANQUESES, C.F.,C - VILAMAJOR, C.F.,B
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A - LLINARS, C.E.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E - GRANOLLERS, E.C.,E
Jornada 22 05-04-2020
CARDEDEU, F.C.,E - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C
Descansa
R
AMETLLA VALLES, C.F.,C
VALLGORGUINA, F.C.,A - BIGUES, C.E.,A
LLERONA, C.E.,D - LA TORRETA, C.F.,A
VILAMAJOR, C.F.,B - PALAUTORDERA, C.F.,B
LLINARS, C.E.,B - LES FRANQUESES, C.F.,C
GRANOLLERS, E.C.,E - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E - VALLES, C.AT.,B
Jornada 23 19-04-2020
VALLES, C.AT.,B - CARDEDEU, F.C.,E
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C
R
Descansa
AMETLLA VALLES, C.F.,C - VALLGORGUINA, F.C.,A
BIGUES, C.E.,A - LLERONA, C.E.,D
LA TORRETA, C.F.,A - VILAMAJOR, C.F.,B
PALAUTORDERA, C.F.,B - LLINARS, C.E.,B
LES FRANQUESES, C.F.,C - GRANOLLERS, E.C.,E
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E
Jornada 24 26-04-2020
Descansa
R
CARDEDEU, F.C.,E
VALLGORGUINA, F.C.,A - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C
LLERONA, C.E.,D - AMETLLA VALLES, C.F.,C
VILAMAJOR, C.F.,B - BIGUES, C.E.,A
LLINARS, C.E.,B - LA TORRETA, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,E - PALAUTORDERA, C.F.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E - LES FRANQUESES, C.F.,C
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A - VALLES, C.AT.,B
Jornada 25 03-05-2020
VALLES, C.AT.,B
R
Descansa
CARDEDEU, F.C.,E - VALLGORGUINA, F.C.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C - LLERONA, C.E.,D
AMETLLA VALLES, C.F.,C - VILAMAJOR, C.F.,B
BIGUES, C.E.,A - LLINARS, C.E.,B
LA TORRETA, C.F.,A - GRANOLLERS, E.C.,E
PALAUTORDERA, C.F.,B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E
LES FRANQUESES, C.F.,C - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
Jornada 26 10-05-2020
VALLGORGUINA, F.C.,A
R
Descansa
LLERONA, C.E.,D - CARDEDEU, F.C.,E
VILAMAJOR, C.F.,B - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C
LLINARS, C.E.,B - AMETLLA VALLES, C.F.,C
GRANOLLERS, E.C.,E - BIGUES, C.E.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E - LA TORRETA, C.F.,A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A - PALAUTORDERA, C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,C - VALLES, C.AT.,B
Jornada 27 17-05-2020
VALLES, C.AT.,B - VALLGORGUINA, F.C.,A
Descansa
R
LLERONA, C.E.,D
CARDEDEU, F.C.,E - VILAMAJOR, C.F.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C - LLINARS, C.E.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,C - GRANOLLERS, E.C.,E
BIGUES, C.E.,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E
LA TORRETA, C.F.,A - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
PALAUTORDERA, C.F.,B - LES FRANQUESES, C.F.,C
Jornada 28 24-05-2020
LLERONA, C.E.,D - VALLGORGUINA, F.C.,A
VILAMAJOR, C.F.,B
R
Descansa
LLINARS, C.E.,B - CARDEDEU, F.C.,E
GRANOLLERS, E.C.,E - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E - AMETLLA VALLES, C.F.,C
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A - BIGUES, C.E.,A
LES FRANQUESES, C.F.,C - LA TORRETA, C.F.,A
PALAUTORDERA, C.F.,B - VALLES, C.AT.,B
Jornada 29 31-05-2020
LLERONA, C.E.,D - VALLES, C.AT.,B
VALLGORGUINA, F.C.,A - VILAMAJOR, C.F.,B
Descansa
R
LLINARS, C.E.,B
CARDEDEU, F.C.,E - GRANOLLERS, E.C.,E
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E
AMETLLA VALLES, C.F.,C - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
BIGUES, C.E.,A - LES FRANQUESES, C.F.,C
LA TORRETA, C.F.,A - PALAUTORDERA, C.F.,B
Jornada 30 07-06-2020
VILAMAJOR, C.F.,B - LLERONA, C.E.,D
LLINARS, C.E.,B - VALLGORGUINA, F.C.,A
GRANOLLERS, E.C.,E
R
Descansa
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,E - CARDEDEU, F.C.,E
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C
LES FRANQUESES, C.F.,C - AMETLLA VALLES, C.F.,C
PALAUTORDERA, C.F.,B - BIGUES, C.E.,A
VALLES, C.AT.,B - LA TORRETA, C.F.,A
ASSEMBLEA GENERAL ORDINÀRIA
Consulta tota la documentació de l'Assemblea General Ordinària del 2020.
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.